Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandrolon
Prečo v článku píšu milión omáčiek, ale nenapíšu narovinu, že voľte "dobro" voľte pani Čaputovú??? Však jedine to je posolstvo celého tohto slaboduchého článku, teda pre tých normálne chápajúcich....
Vidíš a mne z čítania medzi riadkami ona vhodná neprišla. Že by som nevedela čítať tak,ako ty. Musí byť za všetkým konšpirácia?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ako vieme, tak najväčšiu šancu majú "čisto v rovine teoretickej" /ktorá na Slovensku vždy veľmi smrdí a častokrát je nepravdivá a nezhoduje sa so skutočnosťou/ prví dvaja kandidáti. Druhý je Ševčovič, na ktorého tam kydajú. Na Čaputovú tam nečítam jedno krivé slovíčko. Takže ako to chápeš, resp. nechápeš ty?
PS: aby som nezabudol, oni kydajú aj na Harabína, čo je ďalší favorit v poradí, no tak už je to nad slnko jasné, ani človek nemusí byť až tak chápavý....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Ako vieme, tak najväčšiu šancu majú "čisto v rovine teoretickej" /ktorá na Slovensku vždy veľmi smrdí a častokrát je nepravdivá a nezhoduje sa so skutočnosťou/ prví dvaja kandidáti. Druhý je Ševčovič, na ktorého tam kydajú. Na Čaputovú tam nečítam jedno krivé slovíčko. Takže ako to chápeš, resp. nechápeš ty?
PS: aby som nezabudol, oni kydajú aj na Harabína, čo je ďalší favorit v poradí, no tak už je to nad slnko jasné, ani človek nemusí byť až tak chápavý....
Ševčovič mi pripadal ako keď sa pozriem na chutný zákusok a keď zahryznem zistím že je z margarínu - skrátka umelý
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
Nandrolon
Ako vieme, tak najväčšiu šancu majú "čisto v rovine teoretickej" /ktorá na Slovensku vždy veľmi smrdí a častokrát je nepravdivá a nezhoduje sa so skutočnosťou/ prví dvaja kandidáti. Druhý je Ševčovič, na ktorého tam kydajú. Na Čaputovú tam nečítam jedno krivé slovíčko. Takže ako to chápeš, resp. nechápeš ty?
PS: aby som nezabudol, oni kydajú aj na Harabína, čo je ďalší favorit v poradí, no tak už je to nad slnko jasné, ani človek nemusí byť až tak chápavý....
Ševčovič mi pripadal ako keď sa pozriem na chutný zákusok a keď zahryznem zistím že je z margarínu - skrátka umelý
Keď Lajčáka neprehovorili, nemali už koho dať. Mohli v rámci recesie navrhnúť Matoviča :-))
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandrolon
Ako vieme, tak najväčšiu šancu majú "čisto v rovine teoretickej" /ktorá na Slovensku vždy veľmi smrdí a častokrát je nepravdivá a nezhoduje sa so skutočnosťou/ prví dvaja kandidáti. Druhý je Ševčovič, na ktorého tam kydajú. Na Čaputovú tam nečítam jedno krivé slovíčko. Takže ako to chápeš, resp. nechápeš ty?
PS: aby som nezabudol, oni kydajú aj na Harabína, čo je ďalší favorit v poradí, no tak už je to nad slnko jasné, ani človek nemusí byť až tak chápavý....
Neriadim sa preskumami, tie sú zmanipulované.
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pavol54
Nandrolon
Ako vieme, tak najväčšiu šancu majú "čisto v rovine teoretickej" /ktorá na Slovensku vždy veľmi smrdí a častokrát je nepravdivá a nezhoduje sa so skutočnosťou/ prví dvaja kandidáti. Druhý je Ševčovič, na ktorého tam kydajú. Na Čaputovú tam nečítam jedno krivé slovíčko. Takže ako to chápeš, resp. nechápeš ty?
PS: aby som nezabudol, oni kydajú aj na Harabína, čo je ďalší favorit v poradí, no tak už je to nad slnko jasné, ani človek nemusí byť až tak chápavý....
Ševčovič mi pripadal ako keď sa pozriem na chutný zákusok a keď zahryznem zistím že je z margarínu - skrátka umelý
Nezávislo-závislý.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tweety
Nandrolon
Ako vieme, tak najväčšiu šancu majú "čisto v rovine teoretickej" /ktorá na Slovensku vždy veľmi smrdí a častokrát je nepravdivá a nezhoduje sa so skutočnosťou/ prví dvaja kandidáti. Druhý je Ševčovič, na ktorého tam kydajú. Na Čaputovú tam nečítam jedno krivé slovíčko. Takže ako to chápeš, resp. nechápeš ty?
PS: aby som nezabudol, oni kydajú aj na Harabína, čo je ďalší favorit v poradí, no tak už je to nad slnko jasné, ani človek nemusí byť až tak chápavý....
Neriadim sa preskumami, tie sú zmanipulované.
To tvrdím už dávno, ale myslel som, ako si pochopila ten článok?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Druhý je Ševčovič, na ktorého tam kydajú.....
SME nejak neriešim...a ani iné médiá v tomto prípade...no obraz si jeden utvorí.
Ale prečo by nemali kydať na Ševčoviča ? Čo je on výnimka ?
Predsa každý má nejaké maslo na hlave...veď aj Kiska bol pomaly jak svatý za dedinou a čo za onýho sa z neho vykľulo.
Ševčovič u mňa zmaturoval už len tým, že v EU hlasoval (a nebol sám) proti Slovensku...to na to tam drie prdel o kreslo ?

Hm...kde sú tie časy, keď si zo Schustera robil internet prdel kvôli dvojplatničke...a čo iné mu mohli ? Že bol vo vrcholovej funkcii KSS ? Takých tu bolo habadej...
Na Kováča alebo Gašparka sa našlo toho trochu viac.

Proste a jednoducho by malo byť normálkou, že sa na každého kandidáta kydá a vyťahujú aj podpásovky...radšej skôr, ako naopak.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Nandrolon
Druhý je Ševčovič, na ktorého tam kydajú.....
SME nejak neriešim...a ani iné médiá v tomto prípade...no obraz si jeden utvorí.
Ale prečo by nemali kydať na Ševčoviča ? Čo je on výnimka ?
Predsa každý má nejaké maslo na hlave...veď aj Kiska bol pomaly jak svatý za dedinou a čo za onýho sa z neho vykľulo.
Ševčovič u mňa zmaturoval už len tým, že v EU hlasoval (a nebol sám) proti Slovensku...to na to tam drie prdel o kreslo ?

Hm...kde sú tie časy, keď si zo Schustera robil internet prdel kvôli dvojplatničke...a čo iné mu mohli ? Že bol vo vrcholovej funkcii KSS ? Takých tu bolo habadej...
Na Kováča alebo Gašparka sa našlo toho trochu viac.

Proste a jednoducho by malo byť normálkou, že sa na každého kandidáta kydá a vyťahujú aj podpásovky...radšej skôr, ako naopak.
Buď si to písal účelovo, alebo nechápeš môjmu príspevku, čo nepredpokladám.
Mne nevadí, že kydajú na Ševčoviča, ja som len vysvetľoval Tweety, že ak sú traja silný kandidáti a na dvoch z toho sa v článku kydá /oprávnene/, no tak jednoznačne je článok písaný účelovo v prospech tretieho, nakoľko podľa článku by musela byť svätá /keďže sa tam nespomína/. To som si ja nevymyslel, to je nezvratný fakt.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
Ševčovič mi pripadal ako keď sa pozriem na chutný zákusok a keď zahryznem zistím že je z margarínu - skrátka umelý
Hovorí sa tomu "hollywood smile" -



Keby nemal uši, tak sa "rehlí" okolo celej hlavy
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

misoft
pavol54
Ševčovič mi pripadal ako keď sa pozriem na chutný zákusok a keď zahryznem zistím že je z margarínu - skrátka umelý
Hovorí sa tomu "hollywood smile" -



Keby nemal uši, tak sa "rehlí" okolo celej hlavy
Ale, veď musí ukázať tých 36 zubov
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dole, či hore?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No,bavíme sa síce,ale aby som pravdu povedala mám dosť horo z toho že to nakoniec bude Harabin a Kotleba.
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

misoft
Dole, či hore?
To nešpecifikoval.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No - ak to bude jeden z nich

Ha-ra-bin - bude na koni - po-dľa zá-ko-na
Kotleba - všetko bude olivovo zelené, okolité štáty zavrú hranice pred návalom Romulánov, vo vlakoch budú bezkrkí hlavonožci...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nocna mora tieto zuby....cisty slizolin....brr
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
Hmmm.....

Vzhľad potkana - je to potkan....
Giordano Bruno tvrdil, že každý človek sa podobá na niektorého zvieracieho tvora.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
No,bavíme sa síce,ale aby som pravdu povedala mám dosť horo z toho že to nakoniec bude Harabin a Kotleba.
Naši politici nepochopia že kotleba je stranou vzdoru a bezmocnosti ľudí (Vieš koľkí mi povedali ak niečo nevedia dosiahnuť pre korupciu na úradoch? "Just budem voliť kotlebu, keď zdochla koza mne nech aj tým v čo sú dnes v politike " "známy výrok - vrece zemiakov"
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

BXLmiami
No,bavíme sa síce,ale aby som pravdu povedala mám dosť horo z toho že to nakoniec bude Harabin a Kotleba.
isto nie, tých volí rovnaký VOLič...

čaputová a harabín......šefčovičovi nepomôže ani birmovka....
praví slováci síce chcú kotletu....ale okrem tých 5% vedia napočítať do 20....... bude to harabín...
na šefčovia nadávajú aj smeráci...nezabúdaj, že 2/3 z nich sú starí dôchodcovia-mečárovci....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Kto reagoval na mnou priložené video "Zuzana Čaputová prinavráca fašistické praktiky a necháva biť novinárov", mne neišlo v tomto prípade vôbec o Daňa, ale o celkové výpovedné pozadie.

K Daňovi som sa tu dosť dávno vyjadrila iba raz v zmysle, že by mal zmeniť kvôli svojmu prospechu štýl spracovávania informácií a tiež prístup.
Získal by oveľa viac sledovateľov. Iba Nandrolon sa mi k nemu vtedy vyjadril.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať