Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
Buchač, tak sa mi zdá....
...a sa Ti asi len zdá, že som na Teba reagoval ....či ???
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
taiko
buchač
vlado 33
Myslíš, že tých 15€ za stráženie je veľa?
Ono záleží ale aj od toho, že čo znamená tá cifra.
Ak je tých 15 € hodinovka, tak ok...ale ak je to celodenka, tak potom sorry...to sú iné mzdy.
no veru ani na hodinovku to nie je to az take prave orechove , ale zase zalezi ze zaco to je
...a si predstav teraz....makáš 12 hodín denne...ráno dochádzaš do roboty okolo tej 7,00 a vrátiš sa cca 21,30-22,00....
...a to za 3 € na hodinu...
...krátky a dlhý týždeň...
no to je ta tragedia, o ktorej onehdaj nandrolon pisal. Brat tiez. Robil v pizzerii, 1,90 na hodinu od 11:00 do 01:00. Nastastie sa uz zadarilo
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar si tu stale mysli, ze zamestnanec nemoze dobre zarabat. Presne postoj vydriducha. A to, ze zena pracuje je hadam plus, a nie minus.Ak by nechcela, tak by nepracovala...
0 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
v Kráľovskom Chlmci Cigáni makajú celý deň na stavbe za 15,00 € ...
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Jar si tu stale mysli, ze zamestnanec nemoze dobre zarabat. Presne postoj vydriducha. A to, ze zena pracuje je hadam plus, a nie minus.Ak by nechcela, tak by nepracovala...
pre korektnost treba napisat, ze jar pisal, ze plat je vecou dohody medzi zemestnancom a zemstnavatelom. Treba ale jednym dychom dodat, ze je tam mnozstvo inych faktorov, ktore mozu zapricinit, ze zamestnanec bude robit aj za plat, s ktorym nie je spokojny. Tie spomina podchvilou buchac.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Jar si tu stale mysli, ze zamestnanec nemoze dobre zarabat. Presne postoj vydriducha. A to, ze zena pracuje je hadam plus, a nie minus.Ak by nechcela, tak by nepracovala...
88-čka je názorovo stále na strane ŠÍPKY. Presne ako ich rétorika. Je najmúdrejší, najinteligentnejší.
A chová sa presne tak.
A jeho názory potvrdzujú známe - ŠÍPKA a a jej stúpenci sú skazou Slovenska.
VeĎ Hranatý už opäť uvažuje o nejakom "sociálnom" balíčku.... ale už nepozerá, kde na to vezme. A ten jeho pridr*nutý nohsled "Blbý úsmev" ani nemá informácie, ako na tom ekonomika je.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Jar si tu stale mysli, ze zamestnanec nemoze dobre zarabat. Presne postoj vydriducha. A to, ze zena pracuje je hadam plus, a nie minus.Ak by nechcela, tak by nepracovala...
Nandrolon, možno malé poupravenie.

Slovíčko "nechcela" by som snáď zamenil za slovíčko "nemusela"...
Ty a aj ostatní pochopia, že o čo ide...iných mám v paži.
Lebo nie jeden článok už pojednával o tom, že ako je to so mzdami. Osobne poznám nie jednu (4 člennú) rodinu, ktorá má príjem do domácnosti cca 600 € a pritom makajú obaja rodičia....nezávidím im...ba skôr ich obdivujem, že ako to zvládajú.

Takže tie žvásty, že muž MUSÍ zarobiť toľko, aby žena NEMUSELA ísť do roboty spôsobujú u mňa len jediné....DU BLEJT velebnosti !
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

taiko
Nandrolon
Jar si tu stale mysli, ze zamestnanec nemoze dobre zarabat. Presne postoj vydriducha. A to, ze zena pracuje je hadam plus, a nie minus.Ak by nechcela, tak by nepracovala...
pre korektnost treba napisat, ze jar pisal, ze plat je vecou dohody medzi zemestnancom a zemstnavatelom. Treba ale jednym dychom dodat, ze je tam mnozstvo inych faktorov, ktore mozu zapricinit, ze zamestnanec bude robit aj za plat, s ktorym nie je spokojny. Tie spomina podchvilou buchac.
Kedy ma zamestnanec dosť? Ak môže slušne žiť, uspokojovať svoje normálne potreby (teda aj rodiny) Vtedy by mal byť zo svojim platom spokojný.
Kedy má podnikateľ dosť? Nikdy, respektíve vtedy keď veškerý majetok sveta bude v jeho rukách(aj o tom pochybujem, lebo by poškuľoval po majetku vesmíru).
A to je neustály antagonistický zápas.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

buchač
Nandrolon
Jar si tu stale mysli, ze zamestnanec nemoze dobre zarabat. Presne postoj vydriducha. A to, ze zena pracuje je hadam plus, a nie minus.Ak by nechcela, tak by nepracovala...
Nandrolon, možno malé poupravenie.

Slovíčko "nechcela" by som snáď zamenil za slovíčko "nemusela"...
Ty a aj ostatní pochopia, že o čo ide...iných mám v paži.
Lebo nie jeden článok už pojednával o tom, že ako je to so mzdami. Osobne poznám nie jednu (4 člennú) rodinu, ktorá má príjem do domácnosti cca 600 € a pritom makajú obaja rodičia....nezávidím im...ba skôr ich obdivujem, že ako to zvládajú.

Takže tie žvásty, že muž MUSÍ zarobiť toľko, aby žena NEMUSELA ísť do roboty spôsobujú u mňa len jediné....DU BLEJT velebnosti !
Divil by si sa že poznám dosť domácností kde si platia slúžku a iných paholkov a žena nemusí ale radšej ide do práce. Niekdy je to aj o vykľučkovaní zo stereotypu a sebarealizácii
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

misoft
Nandrolon
Jar si tu stale mysli, ze zamestnanec nemoze dobre zarabat. Presne postoj vydriducha. A to, ze zena pracuje je hadam plus, a nie minus.Ak by nechcela, tak by nepracovala...
88-čka je názorovo stále na strane ŠÍPKY. Presne ako ich rétorika. Je najmúdrejší, najinteligentnejší.
A chová sa presne tak.
A jeho názory potvrdzujú známe - ŠÍPKA a a jej stúpenci sú skazou Slovenska.
VeĎ Hranatý už opäť uvažuje o nejakom "sociálnom" balíčku.... ale už nepozerá, kde na to vezme. A ten jeho pridr*nutý nohsled "Blbý úsmev" ani nemá informácie, ako na tom ekonomika je.
však daj alternatívu miesto neho
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

buchač
Nandrolon
Jar si tu stale mysli, ze zamestnanec nemoze dobre zarabat. Presne postoj vydriducha. A to, ze zena pracuje je hadam plus, a nie minus.Ak by nechcela, tak by nepracovala...
Nandrolon, možno malé poupravenie.

Slovíčko "nechcela" by som snáď zamenil za slovíčko "nemusela"...
Ty a aj ostatní pochopia, že o čo ide...iných mám v paži.
Lebo nie jeden článok už pojednával o tom, že ako je to so mzdami. Osobne poznám nie jednu (4 člennú) rodinu, ktorá má príjem do domácnosti cca 600 € a pritom makajú obaja rodičia....nezávidím im...ba skôr ich obdivujem, že ako to zvládajú.

Takže tie žvásty, že muž MUSÍ zarobiť toľko, aby žena NEMUSELA ísť do roboty spôsobujú u mňa len jediné....DU BLEJT velebnosti !
minimálny príjem dvoch pracujúcich musí byť 678,06 v čistom. plus 2x 21,41 daňový bonus na dieťa = 720,88. Netvrdím že je to dosť len upresňujem minimálnu výšku príjmu do domácnosti.
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

pavol54
taiko
Nandrolon
Jar si tu stale mysli, ze zamestnanec nemoze dobre zarabat. Presne postoj vydriducha. A to, ze zena pracuje je hadam plus, a nie minus.Ak by nechcela, tak by nepracovala...
pre korektnost treba napisat, ze jar pisal, ze plat je vecou dohody medzi zemestnancom a zemstnavatelom. Treba ale jednym dychom dodat, ze je tam mnozstvo inych faktorov, ktore mozu zapricinit, ze zamestnanec bude robit aj za plat, s ktorym nie je spokojny. Tie spomina podchvilou buchac.
Kedy ma zamestnanec dosť? Ak môže slušne žiť, uspokojovať svoje normálne potreby (teda aj rodiny) Vtedy by mal byť zo svojim platom spokojný.
Kedy má podnikateľ dosť? Nikdy, respektíve vtedy keď veškerý majetok sveta bude v jeho rukách(aj o tom pochybujem, lebo by poškuľoval po majetku vesmíru).
A to je neustály antagonistický zápas.


Pali a ty si teda kerý ??????????????



Z-c

či

Z-ľ = ten vydriduch ???

alebo si taký (rečami ) sociálny vydriduch ako hranol ??
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
Divil by si sa že poznám dosť domácností kde si platia slúžku a iných paholkov a žena nemusí ale radšej ide do práce. Niekdy je to aj o vykľučkovaní zo stereotypu a sebarealizácii
Ja sa nedivím...len konštatujem o tých chudobných rodinách.

Zároveň konštatujem, že som za socíku poznal rodiny,kde mali doma gazdinú...a podotýkam, že sa nejednalo o papalášoch...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
minimálny príjem dvoch pracujúcich musí byť 678,06 v čistom. plus 2x 21,41 daňový bonus na dieťa = 720,88. Netvrdím že je to dosť len upresňujem minimálnu výšku príjmu do domácnosti.
Kua, príjem na zbesnenie...
Zaplatíš hypo, nájom ...jeden väčší nákup a fertig.
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

buchač
pavol54
Divil by si sa že poznám dosť domácností kde si platia slúžku a iných paholkov a žena nemusí ale radšej ide do práce. Niekdy je to aj o vykľučkovaní zo stereotypu a sebarealizácii
Ja sa nedivím...len konštatujem o tých chudobných rodinách.

Zároveň konštatujem, že som za socíku poznal rodiny,kde mali doma gazdinú...a podotýkam, že sa nejednalo o papalášoch...
Noooooooooo



ono je to podstatné hlavne pri nižších príjmoch, aby



lebo šag rozflákať vie 90 %, ale gazdovať možno 10%
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

buchač
pavol54
minimálny príjem dvoch pracujúcich musí byť 678,06 v čistom. plus 2x 21,41 daňový bonus na dieťa = 720,88. Netvrdím že je to dosť len upresňujem minimálnu výšku príjmu do domácnosti.
Kua, príjem na zbesnenie...
Zaplatíš hypo, nájom ...jeden väčší nákup a fertig.
Upresním :



Zaplatíš hypo, nájom ...jeden väčší nákup a potom sa zbesnieš
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

buchač
pavol54
minimálny príjem dvoch pracujúcich musí byť 678,06 v čistom. plus 2x 21,41 daňový bonus na dieťa = 720,88. Netvrdím že je to dosť len upresňujem minimálnu výšku príjmu do domácnosti.
Kua, príjem na zbesnenie...
Zaplatíš hypo, nájom ...jeden väčší nákup a fertig.
prišiel ku mne robiť taký ciciak ako manuál, vždy sa chválil "Ja som na škole povedal učiteľke že mne nie pero do ruky ale lopatu" Tak som mu dal do ruky lopatu a po hodine nevydržal tempo so mnou tak som mu povedal že to nebude ani minimálne hodinovka, tak sa cítil ukrivdený, tvrdím dám prácu ale mňa robotníci vykorisťovať nebudú(postávaním v práci) to sa mali držať pera. tým som chcel povedať že sa mali učiť, alebo musia viac pracovať aby mali väčší príjem do domácnosti,
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Pikošky zo snemu nepriznaných komunistov.
http://www.topky.sk/cl/100535/147606...ve-informacie-
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

jar88
Podnikal som vždy len pod vlastným menom a zákazky som mal preto, že som vedel dodať to čo iní nevedeli dodať. Dokonca to nevedeli zohnať ani štátne a privatizované štátne sro a as.
-----------------------
Konkurenciu som si vybudoval sam, lebo skoro každý, kto u mňa pracoval, bol schopný sa učiť. Myslím naučiť sa odbornosti, nie morálke a čestnosti. U každého zafunguje nenažranosť. Je to naozaj prirodzené a normálne.
Nandrolon
Podľa mňa za nickom Jar88 sa skrýva sám pán Chuck Norris :-)
Alebo niekto ako Široký... s Dlhým aj Bystrozrakým dohromady...
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

pavol54
buchač
pavol54
minimálny príjem dvoch pracujúcich musí byť 678,06 v čistom. plus 2x 21,41 daňový bonus na dieťa = 720,88. Netvrdím že je to dosť len upresňujem minimálnu výšku príjmu do domácnosti.
Kua, príjem na zbesnenie...
Zaplatíš hypo, nájom ...jeden väčší nákup a fertig.
prišiel ku mne robiť taký ciciak ako manuál, vždy sa chválil "Ja som na škole povedal učiteľke že mne nie pero do ruky ale lopatu" Tak som mu dal do ruky lopatu a po hodine nevydržal tempo so mnou tak som mu povedal že to nebude ani minimálne hodinovka, tak sa cítil ukrivdený, tvrdím dám prácu ale mňa robotníci vykorisťovať nebudú(postávaním v práci) to sa mali držať pera. tým som chcel povedať že sa mali učiť, alebo musia viac pracovať aby mali väčší príjem do domácnosti,
Ak si týmto chcel povedať moje :

Najlepšie , ak každý robí to , čo vie


tak súhlasím
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať