Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t275310-co-sa-m...tesilo-xi.html sme skocili a pokracujeme tuto.
Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Zvady, urazky a ine nepristojnosti skoncia tuto http://www.porada.sk/t273296-pieskovisko.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Už som niekde písal, že ten WUS je pomalý, ako najpomalší slimák-invalid.
Moja 3/4 mi povedala, aby som sa jej pozrel na noťas. Dva mesiace nerobila update a aktualizácie - takže sa jej tam nazbieralo (vrátane KB 3035583!!!) - zredukoval som to na potrebné - celkovo 15MB a už 4 hodiny len preberá a preberá a furt na nule. Zmeral som si rýchlosť - kdekoľvek vo svete mám (teda aj ona) rýchlosť okolo 80Mbps, ale na ten server v Redmonte je to max. 175kbps.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

taiko
hmmm iny pajko. Sa mi paci, ked sa ludia tkto prekonavaju. Iny pocit to musi byt
a čo akože dokázal?
mne sa takýto pajkovia (k----- píp píp píp) od jari do zimy preháňajú pod oknom,velice iný pocit to je pre moje uši.
0 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
kopretinka
taiko
hmmm iny pajko. Sa mi paci, ked sa ludia tkto prekonavaju. Iny pocit to musi byt
a čo akože dokázal?
mne sa takýto pajkovia (k----- píp píp píp) od jari do zimy preháňajú pod oknom,velice iný pocit to je pre moje uši.
nuz prekonal strach a isiel na motorke 400 km/h. Neviem, ci ma tento konkretny pocin nieco spolocne s chlapcami prehanajucimi sa na motorkach popod Tvoje okna
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Na tazkych masinach mam odjazdene viac ako 10 rokov. Mozem ti napisat, ze strach z rychlosti nema ani jeden. Ja sa skor pozeram na to, ako na technicky skvost. Ak si kupi niekto masinu, co da 320, tak sa patri ich aj vyskusat, co kazfy urobi. Od nas chodili skusat na nemecke dialnice. Ak by sa predavali stroje, co daju 500, tak takisto by to majitel odskusal. Adrenalin na dvoch kolesach je taky, ze ta este hodinu po vykone klepe, a zaspis tak v ten den po pol noci, lebo srdce ti ide vyskocit...
Ps: k tomu strachu iba tolko, ze ak ma niekto akokolvek aj maly strach z rychlosti, nikdy si nekupi supersport. Toto bolo viac bezpecne ako jazda 70 km/h v obci. Kazdy co ma velke acko a jazdi/jazdil tak to potvrdi...
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Cestné motocykle sú nádherné, doslova stíhačky
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pred pár rokmi som mal to šťastie (v rámci stretnutia motorkárov na Šírave) zviesť sa (ako spolujazdec) na klasike (Harley Davidson) a porozprávať sa s majiteľom. Oni majú totiž úplne inú filozófiu jazdy na týchto strojoch - sloboda, užívanie si voľnosti pohybu. Vravel, že nemá nič podstatné proti "jogurťákom" a "naháčom", len ho štve, že to už z rýchlosťou preháňajú, pričom často na to ani nemajú (snáď len tú silnú mašinu). Klasici jazdia pomaly (a povedali mi, že málokedy prekročí 120-ku, že si to vychutnáva) a s rozumom.
A tak som (síce na pár kilákoch) zažil ten pocit voľnosti jazdou na tej klasike - zvuk motora, vietor, jemné chvenie a vibrácie.... to sa zabudnúť nedá....
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Máš pravdu, je to iná filozofia, cestovné sú obrovské stroje je to pôžitok z jazdy, duševná erotika a tie naháče to je už hard... doslova
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
to sa zabudnúť nedá....
Nedá.
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Veď to....
Bisťu - mať prachy, kupujem nejakú Harleyku...... sivý už som, vlasy dlhé mám, bradu tiež, starý páprda tak isto..... zapadol by som.
Dokonca i nejakú staršiu koženú bundu doma mám.....
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nechcela by som ťa mať za suseda.
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft, ved preto som presne specifikoval kategoriu "supersport", kam patri aj tento stroj.
Chopre, cestovne, adventure, offroad nie su o rychlosti. To je vysada iba supersportov...
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
korela
Nechcela by som ťa mať za suseda.
eeeej veru, mal som suseda a ten ked kazdy den rano o 600 nastartoval, celu ulicu pobudil
Ale zase pekny stroj to bol, o tom po tom
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

taiko
korela
Nechcela by som ťa mať za suseda.
eeeej veru, mal som suseda a ten ked kazdy den rano o 600 nastartoval, celu ulicu pobudil
Ale zase pekny stroj to bol, o tom po tom
"A tak som (síce na pár kilákoch) zažil ten pocit voľnosti jazdou na tej klasike - zvuk motora, vietor, jemné chvenie a vibrácie.... to sa zabudnúť nedá...."
Však nielen ja som si užívala v okolí ten zvuk motora kým sa nezahrial, jemné chvenie a vibrácie, vibrovalo doma všetko, psom bubienky, išli zošalieť, ... medzitým sme už všetci zostarli, a konečne je zredukovaný motohobbypark na číslovku jeden.
Motorkári sú mi sympatickí akurát pri Mikulášskej jazde.
0 2
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Hmm, niekomu hucia motorky, inemu kricia deti, dalsiemu bresu psi, dalsi to ma rad na hlasno, niektori natrafia na psie bobky na trave, mnohi fajcia po balkonoch a ini to musia dychat... Nuz kazdy mame nieco, s cim sa musime popasovat
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Nechcela by som ťa mať za suseda.
A to už prečo?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
taiko
korela
Nechcela by som ťa mať za suseda.
eeeej veru, mal som suseda a ten ked kazdy den rano o 600 nastartoval, celu ulicu pobudil
Ale zase pekny stroj to bol, o tom po tom
"A tak som (síce na pár kilákoch) zažil ten pocit voľnosti jazdou na tej klasike - zvuk motora, vietor, jemné chvenie a vibrácie.... to sa zabudnúť nedá...."
Však nielen ja som si užívala v okolí ten zvuk motora kým sa nezahrial, jemné chvenie a vibrácie, vibrovalo doma všetko, psom bubienky, išli zošalieť, ... medzitým sme už všetci zostarli, a konečne je zredukovaný motohobbypark na číslovku jeden.
Motorkári sú mi sympatickí akurát pri Mikulášskej jazde.
Podľa jedného nesúď druhých..... Okrem toho, motorky sa tak dlho nezohrievajú... možno autá v zime, ale motorkári v zime jazdia len výnimočne......
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pokial jazdis ako clovek a nemas ladeny vyfuk, ani vykuchany, tak ta je menej pocut ako hocijake 15 rocne auto.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
pokial jazdis ako clovek a nemas ladeny vyfuk, ani vykuchany, tak ta je menej pocut ako hocijake 15 rocne auto.
Ale to už by si nemal ten adrenalín, alebo vzrušenie, či búchanie srdca, či ako si to spomínal.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
Nandrolon
pokial jazdis ako clovek a nemas ladeny vyfuk, ani vykuchany, tak ta je menej pocut ako hocijake 15 rocne auto.
Ale to už by si nemal ten adrenalín, alebo vzrušenie, či búchanie srdca, či ako si to spomínal.
Zvuk je iba klamlivý pocit pre vidlošov, že "pionier" ide namiesto 60km/h bez výfuku - 100 km/h
:-)))))))))))))))))))))))
Mne sa vždy páčil iba "sériový zvuk ťažkej moto" tak, ako išla do predaja, bez "úprav".
No, a hlavne ja som ju používal na turistiku a dennú dochádzku do školy, potom do zamestnania.
Najväčšie umenie pre motorkára je dožiť sa aspoň 10 rokov od začiatku aktívneho /denného/ jazdenia. Samozrejme že to slovo denné sa myslí ak je nad 13 st. celzia, tak aspoň bolo nepísané pravidlo kedysi.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
jar88
Nandrolon
pokial jazdis ako clovek a nemas ladeny vyfuk, ani vykuchany, tak ta je menej pocut ako hocijake 15 rocne auto.
Ale to už by si nemal ten adrenalín, alebo vzrušenie, či búchanie srdca, či ako si to spomínal.
Zvuk je iba klamlivý pocit pre vidlošov, že "pionier" ide namiesto 60km/h bez výfuku - 100 km/h
:-)))))))))))))))))))))))
Mne sa vždy páčil iba "sériový zvuk ťažkej moto" tak, ako išla do predaja, bez "úprav".
No, a hlavne ja som ju používal na turistiku a dennú dochádzku do školy, potom do zamestnania.
Najväčšie umenie pre motorkára je dožiť sa aspoň 10 rokov od začiatku aktívneho /denného/ jazdenia. Samozrejme že to slovo denné sa myslí ak je nad 13 st. celzia, tak aspoň bolo nepísané pravidlo kedysi.
Ja som reagoval na ten tvoj adrenalín. Akože z výkonu na motorke.
--------------
Písal si že - Adrenalin na dvoch kolesach je taky, ze ta este hodinu po vykone klepe, a zaspis tak v ten den po pol noci, lebo srdce ti ide vyskocit...
--------------
Ja som nikdy žiadny adrenalín na motorke nepocítil a to dokonca ani pri poriadnom páde. No a v devätnástich rokoch ma to prestalo baviť nadobro. Poslednú motorku som predal tesne pred odchodom na vojenčinu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať