Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t275310-co-sa-m...tesilo-xi.html sme skocili a pokracujeme tuto.
Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Zvady, urazky a ine nepristojnosti skoncia tuto http://www.porada.sk/t273296-pieskovisko.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
jar88
Pekný a jasne napísaný príspevok, korela.
No a ten link už mám v záložkách. Vďaka, máš moje užitočné.
Si ma trochu pobavil.

Ale k veci.
Korela nie raz (ale úplne od veci) dáva príspevky typu liečiteľstva v domácich podmienkach, vyhľadanie nejakého liečiteľa alebo rovno doporučí - dá priame linky.
Korela nie raz dala linky na určité stránky ohľadom zdravej výživy a podobne.
Vo všetkých príspevkoch - komentároch vyslovene doporučuje, ba priamo napáda na tento štýl liečenia.

Čo je alebo kto je ona, že si dovolí takéto konanie
Kto sa viac mieša do súkromia ?...Ja lebo ona ?
Čo je horšia verzia ? Moja irónia alebo rada od korely, ako si dojesexovať zdravie ?

------------------------------------------------
...a ešte k mladému moderátorovi.
Chlapec veľmi dobre vie, o čo ide....to po prvé.
Po druhé... je príliš aktívny v tom mazaní príspevkov, ktoré sa JEMU nepáčia.

Kto ho na takéto konanie oprávnil ???
Silne pochybujem, že by to bol Richard...
To si kam zasa stočil?
Keď napíšem nejaký príspevok v zdravotnej téme, tak vo všeobecnosti, alebo ak to má vzťah k otázke. Ak citujem, vždy prikladám zdroj. Zrejme to pokladáš za odporúčanie.
Ty sa ešte stále domnievaš, že som tomu človeku robila reklamu? Nie je na to odkázaný.
Ak sa niekto vydá do rúk liečiteľa, predpokladám, že vie, prečo to robí, najskôr z dôvodu, že klasická liečba nebola úspešná.
Ale ja si nijako nespomínam, že by som tu na Porade v príspevkoch odporúčala nejakého
konkrétneho liečiteľa.
Ak sa niekto za niekým vydá, nie je to vôbec tvoja starosť, ale toho človeka hľadajúceho pomoc. Vo svojom záujme by si mal overiť, či ide za správnym človekom. Pretože sa mu vydáva do rúk celý ako je.
Pozri sa, kto hľadá cestu, nájde si ju. Nie je odkázaný na Poradu.
Takýchto zdrojov je viac, kde sa sústreďujú informácie, je ich plný internet, YT ...
.
Tvoj príspevok je tak zúfalý. :-(
Miešaš hrušky sa jablkami.
Tebe prekáža mazanie príspevkov moderátorom, tak sa mu tu budeš pchať do života.
Pekne zargumentovaný dôvod pre výroky typu:
"Ekonomický emigrant vyštudovaný za naše peniaze kope do našincov...???
Ja takýmto vravím primeraným (nepublikovateľným) výrazom..."

To by prebralo aj mŕtveho.
Ja mám z rodiny získaný vzor, čo sa týka liečby - aj aj. Keďže takýto prístup viedol k pozitívnym výsledkom, tak nevidím dôvod v tom nepokračovať. Ja som si svoje dieťa zachránila. Aj seba, aj lekármi odpísaný otec. Mne je úplne jedno, aký máš ty názor na moje prístupy.
Ži a nechaj žiť.
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tai...casnici-casnicky....to je samostatna kapitola
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Korela, nechcem sa nikoho zastávať, ale buchač napísal iba pravdu.
Je v tej vete nejaká lož?
Je sloboda slova, tak si zvykajme!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Čítam tu, čítam... Pre jeden jedálny lístok sa tu hádate. Čo si tam napísal majiteľ reštaurácie - jeho vec. Alergici vedia, čo môžu a nemôžu.
@Korela: nič proti Tebe, ale kritizovať niekoho, že si svoje napíše a napomínať ho za to - trochu silné kafé. Pokiaľ sa tu nepíšu obscénnosti, vulgárnosti 5 stupňa a vyššie - nekritizuj názory, keď sa ti nepáčia, ak ti nevyhovujú - oponuj.Ak je to riadna hlúposť, prípadne (a jeden to tu často píše, pričom často zabúda, čo napísal pred X príspevkami a potom napíše niečo, čo to pred X príspevkami odporuje - nemusím menovať, ohodnotil ťa). I ty sama tu niekedy napíšeš svoj názor, ak sa nám nepáči, napíšeme to, ale toto:
Kedy si už konečne vstúpiš do svojho svedomia? Nemáš ani trochu hanby pred sebou samým? Tie tvoje priamosti..., snáď nežiješ stále v domnienke, že ak ostane tvoj príspevok bez reakcie, že je všetko v poriadku a súhlasí sa s tvojou neomylnosťou? U teba dosť často iba mávnuť rukou. Ty neempatická osoba.
to nie je odsudzovanie komentovania a príspevkov, to je odsudzovanie OSOBY ako takej.

On má predsa právo svoje si napísať, ale ty môžeš reagovať tiež oponentúrou na príspevok, ale nie kritizovať ho, prečo to píše, ako to píše, komu to píše.

A podľa tvojich príspevkov - tiež by som ťa mohol po svojom "ohodnotiť" (ako ty buchača), ale sú to tvoje názory, tak hodnotím (alebo budem/nebudem hodnotiť) len písané slovo - teba ako osobu nemôožem hodnotiť - nepoznám ťa (a pochybujem, že ty poznáš buchača - ja ho poznám...).
1 3
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Ale ja si nijako nespomínam, že by som tu na Porade v príspevkoch odporúčala nejakého konkrétneho liečiteľa.

Takže ten Subotič je potom asi len kaleráb.....

Vyhľadávať a citovať poniektoré príspevky sa mi nechce a ani to nemá význam.
Tie iné - náborové vety si nechaj od cesty...pripadajú mi jak reči jehovistov.
-------------------------------------
korela
Tebe prekáža mazanie príspevkov moderátorom, tak sa mu tu budeš pchať do života.
...hm a snáď nie do riti ... pre slušnejšie povahy vysvetlenie http://slovniky.juls.savba.sk/?w=ri%...tf-8&oe=utf-8#
Nie je ale mazanie ako mazanie. Nie iba moje príspevky dojebabral, ale aj iným...dodžubal to tak, že stratili náväznosť a tým pádom aj význam.
Vymazal, upravil, prehodil, dojebabral bez toho aby čo i len zmienku o tom dal a aj nejaké zdôvodnenie.
Lebo na iných fórach (tých, kde sú normálni moderátori) to takto funguje.
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Brexit je lepšia téma.
Bukurešťský deník spustil internetovou kampaň, která do země zve všechny příznivce jednotné Evropy. „Nechte doma voliče brexitu, hádky i špatné počasí a začněte nový život v Rumunsku," vyzývá kampaň.
Zdroj:http://zpravy.idnes.cz/rumunsko-adop...zahranicni_san

(Proč se nestavíte?), který obyvatelům Spojeného království nabízel pracovní příležitosti, ubytování i doporučení na turistické destinace v Rumunsku. Reagoval tak na obavy Britů ohledně přílivu Rumunů a Bulharů, kteří budou brát místním obyvatelům práci
Zdroj:http://zpravy.idnes.cz/rumunsko-adop...zahranicni_san
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://x.topky.sk/cl/100313/1558201/...v-spolocnosti-
sem se lekla....tusim natáhli viac....
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar88 to by ale odišli do rumunska celé mestá. Presne ako keby z BA odišli všetci priselci, vrátane teba. Pre bratislavčanov v tvojom veku by to bolo plus, aj za cenu zníženia úrovne a schudobnenia regionu.
0 1
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

lujza.j
http://x.topky.sk/cl/100313/1558201/...v-spolocnosti-
sem se lekla....tusim natáhli viac....
Aj natiahli, aj nabotoxovali, fujto, je to neprirodzené.
3 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
Tai...casnici-casnicky....to je samostatna kapitola
no len mnohokrat to nie je casnickami. Majitelia daju 2,10 na hodinu, dohodu na 80EUR a zvysok do vacku. No kto by sa mal potom snazit. A patricne vzdelanie ma maloktora. Na druhej strane nech to nerobi, ked sa jej nechce. taky zacarovany kruh, ci ki fras. Bavil som sa teraz v KE s viacerymi a veru nemaju to lahke a tym padom ani zakaznici, ako je aj pravda
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

taiko
lujza.j
Tai...casnici-casnicky....to je samostatna kapitola
no len mnohokrat to nie je casnickami. Majitelia daju 2,10 na hodinu, dohodu na 80EUR a zvysok do vacku. No kto by sa mal potom snazit. A patricne vzdelanie ma maloktora. Na druhej strane nech to nerobi, ked sa jej nechce. taky zacarovany kruh, ci ki fras. Bavil som sa teraz v KE s viacerymi a veru nemaju to lahke a tym padom ani zakaznici, ako je aj pravda
Tak som to aj myslela....u mojeho decka.2,50e....pristup katastrofalny....sms :zajtra musis ist do roboty....a pod. ziadna slusnost...to,ze nik vyuceny v obore je normalne....nik to robit nechce...aj niekto vypadne taha ostatok....u decka kolegyna tehotna....potrebuje ist k lekarovi...nemo.za nu kto robit...ze by si majitel dal zasteru...nehrozi
U chlapa to je uz ine kafe...vsetko ine....aspon niekto kto chodi rad do roboty
3 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Adekvátne vzdelanie pre ciasnicku je výučný list "kuchár čašník". Na kysuciach je nejedna ciasnicka s VS titulom, pritom pôvodom napr. šička. Detto pri pokladni. Potom aj ochota tak vypadá, keď si myslí, že je v reštike ta najmúdrejšia.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Potom aj ochota tak vypadá, keď si myslí, že je v reštike ta najmúdrejšia.
Doplním...
Potom tá ochota aj tak vyzerá, keď kadekto myslí, že môže personál preháňať hore dole a bez nejakej príčiny vymýšľať.
Zlatou čerešničkou na pomyselnej torte zneužívania situácie je to, že zákazník príde tesne pred záverečnou a objedná si....a občas dodá k objednávke ani nie tak slušnú žiadosť, ale skôr príkaz na spôsob..."ale rýchlo, lebo sa ponáhľam"...
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Neskutočné, čo sa už deje s niektorými: http://www.topky.sk/cl/10/1558481/So...zny-cestujuci-
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Všetko je v ľuďoch. Je veľká chyba, že ak sa prijíma predavačka do obchodu, častokrát sa dá prednosť NEpredavacke s titulom, ktorá neni schopná pracovať ani s kravami a nie ešte s ľuďmi. Netreba pozerať iba titul, ale hlavne školu po základnej a jej obor. Ináč to môže dopadnúť tak, že automechanik s titulom so sociálnej práce ide robiť v obchodnej sfére vedúceho prevádzkového úseku. Teda MIMO obor. Ešte dobre že lekárske fakulty sa nedajú chodiť diaľkovo, nakoľko by sme všetci vykapali.
Ak prijímam ciasnicku, tak všetky životopisy mimo obor patria do koša.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lujza.j
http://x.topky.sk/cl/100313/1558201/...v-spolocnosti-
sem se lekla....tusim natáhli viac....
Lui, niektoré voskové figuríny sú lepšejšie, živšie.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Kvaka
lujza.j
http://x.topky.sk/cl/100313/1558201/...v-spolocnosti-
sem se lekla....tusim natáhli viac....
Aj natiahli, aj nabotoxovali, fujto, je to neprirodzené.
vyzerá dáka vypleštená, nie?
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Vyzerá akoby mala zakonzervovaný umelý úsmev, čistá umelina.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Len škoda, že vek sa nedá transplantovať :-)))))
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Kvaka
Vyzerá akoby mala zakonzervovaný umelý úsmev, čistá umelina.
Škoda, že nevieme reakciu Fedora. Ten teda musel byť prekvapkaný.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať