Zavrieť

Porady

Ako prestať fajčiť?

Cila Cila

Cila je offline (nepripojený) Cila

účtovníčka
Rada by som skončila s týmto zlozvykom, ale je to asi nad moje sily.
fajčim asi 20 rokov , už by bolo naozaj načase s tým končiť. Kúpila som si naplaste Nicorette, poctivo lepím už tretí deň. prvý deň 4 cigarety, 2 den 2 cigarety, dnes jedna s veľkými výčitkami svedomia, že som slaboch.
Ak mate skúsenosti poradte, čo mám robiť keď mám pocit, že si musím zapáliť? Strašne mi chýba cigareta ráno pri káve, po dobrom obede.
Je to fakt veľmi tažké. Ako ste to prekonali?
Za každú radu ďakujem.
Cila
Usporiadat
karol.za karol.za

karol.za je offline (nepripojený) karol.za

ahojte
moje skoré je : neviem : 0
ale pre tých čo vyhrávajú,alebo skóre znižujú pripájam aj ja anjelicu,klik na obrázok
s pozdravom karol

anjelica je požičaná od priateľky z porady,dúfam že sa nedude hnevať
anjelica.gif  
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Vy viete ako ma dotiahnúť do tejto témy ....hoci sa to veľmi sem nehodí ....ale prikladám Vám jeden prekrásny obrázok .......
clanok_foto.jpg  
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ale ja si priradím smajlíka ......pretože , neprestala som fajčiť , ale som na zníženej dávke do 5 ks ..........denne,niekedy aj menej .

Neviem každý má na to svoj názor , ale po jednej plodnej debate......sme dospeli k názoru , že dlhoročný fajčiar ani nemôže zo dňa na deň prestať fajčiť .....pre telo je to šok ......viem že sa to veľa abstinujúcim fajčiarom podarilo , ale ja sa pridržiavam postupného znižovania .....a u mňa osobne to zníženie počtu cigariet ,bolo veľmi veľmi citeľné .
Naposledy upravil Zita5 : 21.08.06 at 20:34
duma11.gif  
pc003.gif  
sml16.gif  
1/1
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Už len to, že si rázne znížila počet dennej dávky cigariet, je pre Teba veľký výkon a úspech.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
lenkak
Už len to, že si rázne znížila počet dennej dávky cigariet, je pre Teba veľký výkon a úspech.
Lenka ďakujem ......pociťujem tú zmenu a to veľmi ....ale ja sa musím s tým vysporiadať ....iné mi nezostáva .
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Zitka ty to zvládneš, už len tým, že chceš. Príde aj čas, že nebudeš potrebovať žiadnu cigaretu.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Zita5
Ale ja si priradím smajlíka ......pretože , neprestala som fajčiť , ale som na zníženej dávke do 5 ks ..........denne,niekedy aj menej .

Neviem každý má na to svoj názor , ale po jednej plodnej debate......sme dospeli k názoru , že dlhoročný fajčiar ani nemôže zo dňa na deň prestať fajčiť .....pre telo je to šok ......viem že sa to veľa abstinujúcim fajčiarom podarilo , ale ja sa pridržiavam postupného znižovania .....a u mňa osobne to zníženie počtu cigariet ,bolo veľmi veľmi citeľné .
Najprv zablahoželám Zitke 5 k úspešnému zníženiu.
.
Môj otec prestal fajčiť zo dňa na deň z príležitosti môjho narodenia. Nebola som pritom prvé dieťa. V tej dobe fajčil 50 cigariet denne. Bez filtra. Mal však mimoriadne pevnú vôľu, ktorá sa prejavila neskôr aj pri zvládaní jeho ťažkej dg.
Premohol vyrieknutý ortieľ lekárov takmer o dve desiatky rokov.
.
Ja som bola niekoľko rokov taká zvláštna fajčiarka. Fajčila som iba od jari do neskorej jesene, pokiaľ som mohla chodiť fajčiť do záhrady. V zime mi bola vonku zima, a jednak mi ani fajčenie nechutilo. S vôňou jari však prichádzala i chuť na cigarety. Pred dvomi rokmi som prestala fajčiť z prostého dôvodu, aj keď to nebolo jednoduché. Zrazu som sa zahanbila pred vlastnými deťmi, ktoré ma od fajčenia už nejaký čas odrádzali. A možno tiež pocit zodpovednosti k nim. Ale pocit hanby bol určite väčší.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
kukučka
Opováž sa! Prečo sa dáš vytočiť? Veď odpíš na ten príspevok svoj názor a uľaví sa Ti.
Raz som to skúsila, a nemalo to konca-kraja. Nestáva sa mi to mimoodborných tém, to len tak pre doplnenie.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Zita5
Ale ja si priradím smajlíka ......pretože , neprestala som fajčiť , ale som na zníženej dávke do 5 ks ..........denne,niekedy aj menej .

Neviem každý má na to svoj názor , ale po jednej plodnej debate......sme dospeli k názoru , že dlhoročný fajčiar ani nemôže zo dňa na deň prestať fajčiť .....pre telo je to šok ......viem že sa to veľa abstinujúcim fajčiarom podarilo , ale ja sa pridržiavam postupného znižovania .....a u mňa osobne to zníženie počtu cigariet ,bolo veľmi veľmi citeľné .
Zitka, keď si si priradila smajlíka - a oprávnene - čo tam robí ten čertík? Ten je pre mňa?:p
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Veď práve, Evka čertík patrí mne .........
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

P.S. A pre všetkých, čo sem pripájajú tých krásnych anjelikov - viem, že som ešte na toto ocenenie s počtom cigariet nedorástla, ale dovolila som si ich stiahnuť do svojho PC, lebo sú všetky nádherné. Tak ma budú aspoň ochraňovať a brániť pred mojou slabou vôľou.
Vďaka.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Zita5
Veď práve, Evka čertík patrí mne .........
Hodíme si korunu, komu má patriť?:p
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

nepobite sa
anjelik 2 manuskyimages.jpg  
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Zita5
Ale ja si priradím smajlíka ......pretože , neprestala som fajčiť , ale som na zníženej dávke do 5 ks ..........denne,niekedy aj menej .

Neviem každý má na to svoj názor , ale po jednej plodnej debate......sme dospeli k názoru , že dlhoročný fajčiar ani nemôže zo dňa na deň prestať fajčiť .....pre telo je to šok ......viem že sa to veľa abstinujúcim fajčiarom podarilo , ale ja sa pridržiavam postupného znižovania .....a u mňa osobne to zníženie počtu cigariet ,bolo veľmi veľmi citeľné .
Zitka,
verím, že keď sa vrátim z dovolenky, bude Tvoje skóre 20:0! Želám to nielen tebe ale všetkým abstinujúcim fajčiarom Porady. Ste skvelí, vydržte!
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Pre Vás .....
37501.jpg  
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Veľmi pekne Vám ďakujem a pevne verím ,že so mnou zdieľajú moje poďakovanie aj ostatné žienky , ktoré sa snažia bojovať voči našej nikotínovej závislosti ďakujem taktiež za podporu , ktorá sa nám od Vás dostáva a dodáva síl.
Naposledy upravil Zita5 : 22.08.06 at 22:51
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

lenkak
Pre Vás .....
Lenka úžasný obrázok. Naše bojovníčky si ho skutočne zaslúžia.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ozaj a dnes sa kedy začne bilancovať? Ja stále hľadám smajlošíkov, ktorí by mi tu pasovali, ale keď už sú tu takí nádherní anjelikovia, že nemám šancu. Tak Vás aspoň takto povzbudzujem, aby ste sa pekne držkali. Odolávali a odolávali.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Júúúúúúúj, Elenka. Od včera, sediac na Porade, som mala neskutočne veľké zajačie úmysly. Vyzeralo by to asi takto: Porada dala - Porada vzala. Viem sa vyrovnať s čímkoľvek, ale rady v našom veku- ako, prečo, kedy, akým spôsobom-uf,uf, silná káva. Takže rekonštruujem svoje myslenie, podvedomie, úvahy o tom, či som nebola veľmi skoro idealista, a vlastne, čo povieš? Nad týmto by som sa asi nemala ani zamýšľať? Mne by si mohla jedného krásneho smajlíka poslať, veď ani nástrahy ma nezlomili, aj keď moja dvojka je už vyčerpaná, nebudem a nebudem a nebudem.......
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Danilka moja zlatá, nikdy nie je neskoro! Na nič čo Ti prinesie do života lepšie a lepšie kvality nie je nikdy neskoro. Veď Ty sama veľmi dobre vieš, čo znamená, keď si si znížila o také množstvo vyfajčené cigarety. Takže by si už aj Ty vedela motivovať, prečo, ako...
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 02.09.06 at 18:31
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať