Zavrieť

Porady

Ako prestať fajčiť?

Cila Cila

Cila je offline (nepripojený) Cila

účtovníčka
Rada by som skončila s týmto zlozvykom, ale je to asi nad moje sily.
fajčim asi 20 rokov , už by bolo naozaj načase s tým končiť. Kúpila som si naplaste Nicorette, poctivo lepím už tretí deň. prvý deň 4 cigarety, 2 den 2 cigarety, dnes jedna s veľkými výčitkami svedomia, že som slaboch.
Ak mate skúsenosti poradte, čo mám robiť keď mám pocit, že si musím zapáliť? Strašne mi chýba cigareta ráno pri káve, po dobrom obede.
Je to fakt veľmi tažké. Ako ste to prekonali?
Za každú radu ďakujem.
Cila
Usporiadat
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Tak dievčence dúfam, že Vás je aspoň toľko ako tých anjelikov na zábere. Zitak, Danilka, Eulália, Cilka,.... Aj tie nemenované.
0 0
zuveska zuveska

zuveska je offline (nepripojený) zuveska

Cez víkend bol u nás na návšteve 55 ročný priateľ, ktorý fajčil od svojich 13 rokov, v posledných rokoch už dve krabičky denne. Prvé čo som si všimla hneď pri jeho príchode, že už nevyzerá ako vysušená detva. Po chvíli z neho vyšlo, že už pol roka vôbec nefajčí. Začalo to v januári krátkou hospitalizáciou, kde bol pripútaný na lôžko a nemohol si predsa dovoliť zapáliť v posteli. Keď po troch dňoch vstal z postele, povedal si, že keď to vydržal tri dni, prečo by to nevydržal aj ďalej. No a vraj mu to nerobí žiadny problém, dokonca sa mu ani nesníva o cigaretách. Podobne končil s dlhoročným fajčením aj môj otec. Ten prestal fajčiť keď mal asi 45 rokov. Jednoducho si povedal že už nebude a prestal. Ale on sa priznal, že sa mu ešte pár rokov snívalo, že si pripaľuje cigaretku. Tak Vám všetkým prajem, aby vám to vydržalo. Hlavne pevnú vôľu. Vaše telo to isto ocení a verím, že aj vaša rodina, či priatelia.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

No Elenka, keď si nás už takto menovito vyzvala - podávam hlásenie
som na polovičnej dávke, cez týždeň to v pohode vydržím, len minulý víkend som mala pracovný a to by si mi mohla dať len samých čertíkov od Zitky
Ale cez týždeň sa držím, nezvyšujem, v posledných dňoch idem ešte trochu viac dolu. Tak držte palce naďalej, je to pre mňa beh na dlhú trať.
A ďakujem za povzbudzovanie.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Zitka, myslíš, že to moje skóre 20:2 stojí za niečo? Alebo dreme ako kone zbytočne? Ako reálne vidíš to Vlastičkine skóre 20:0 ? Je to na nás pekná drsňáčka. A Cilka si myslí svoje.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Tak hádam to už teraz nevzdáte?
Musíme byť občas aj trošku prísnejšie.
0 0
Cila Cila

Cila je offline (nepripojený) Cila

účtovníčka
Danila
Zitka, myslíš, že to moje skóre 20:2 stojí za niečo? Alebo dreme ako kone zbytočne? Ako reálne vidíš to Vlastičkine skóre 20:0 ? Je to na nás pekná drsňáčka. A Cilka si myslí svoje.
Danilka, ja si myslím, že môžete byť na seba veľmi hrdé, ste vytrvalé, viete odolať pokušeniu a mňa to veľmi teší, že aspoň Vám sa darí. Ja pod 10 sa neviem dostať. Asi skúsim nemať doma cigu, ako poradila Elenka. Keď mám zásoby tak neodolám. Držím Vám palce ak sa polepším hneď sa pochválim. Zatiaľ som asi z Vás najhoršia, nie som vôbec nadšená zo seba. Ste skvelé!!!!!
Cila
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Evi, tentoraz pre teba. . . samozrejme aj pre ostatných
anjelicku.gif  
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Danila
Zitka, myslíš, že to moje skóre 20:2 stojí za niečo? Alebo dreme ako kone zbytočne? Ako reálne vidíš to Vlastičkine skóre 20:0 ? Je to na nás pekná drsňáčka. A Cilka si myslí svoje.

Danilka super skóre ....nevzdávaj to .Nedrieme zbytočne .
e9347710eea6fa4551ee51980638cfab.gif  
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Cila
Danilka, ja si myslím, že môžete byť na seba veľmi hrdé, ste vytrvalé, viete odolať pokušeniu a mňa to veľmi teší, že aspoň Vám sa darí. Ja pod 10 sa neviem dostať. Asi skúsim nemať doma cigu, ako poradila Elenka. Keď mám zásoby tak neodolám. Držím Vám palce ak sa polepším hneď sa pochválim. Zatiaľ som asi z Vás najhoršia, nie som vôbec nadšená zo seba. Ste skvelé!!!!!
Cila
Ty si z nás najlepšia. Nebyť Teba a Tvojej témy, tak dnes sedím pri popolníku a čítam zákony a novely a iné sci -fi tam. Takto moja zlatá mám ako tak zregenerované pľúca, a poznanie, že keď sa chce, tak sa dá. Ale táto vojna nie je skončená. To sme prešli len prvou bitkou. Tebe vďačíme za naše pokroky, Teba stiahneme na našu stranu, nebojkaj !!!!!!! Čo myslíš, že by som si teraz nezapálila? Hm, radšej idem pozrieť prvý nečítaný. A Ty už konečne zahas, moja.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Je krásne sledovať úspechy druhých. Len sa pekne držte, táto téma je tu len pre Vás...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Cila
Danilka, ja si myslím, že môžete byť na seba veľmi hrdé, ste vytrvalé, viete odolať pokušeniu a mňa to veľmi teší, že aspoň Vám sa darí. Ja pod 10 sa neviem dostať. Asi skúsim nemať doma cigu, ako poradila Elenka. Keď mám zásoby tak neodolám. Držím Vám palce ak sa polepším hneď sa pochválim. Zatiaľ som asi z Vás najhoršia, nie som vôbec nadšená zo seba. Ste skvelé!!!!!
Cila


Cilka , nerob zásoby ....kúp si 10 ks krabičku a koniec, rozdeľ na dva dni ..........máš to vždy lepšie , ako keď budeš robiť zásoby ...tie potom priťahujú . A zober cigu vtedy , keď sa už nemôžeš premôcť ...len vtedy .

Ja tomu verím , že opäť znížiš počet .
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Bojujeme s vami, nevzdávajte sa ani ty Cilka. Nahraďte zlosť hrdosťou a budete bližšie k cieľu, vééľmi vám držíme palce. A miesto cigaretky ovocie, prečistiť a vymeniť krv. Melóny, slivky, hrozno. A ešte aj nových anjelíčkov mám pre vás
a.jpg  
ô.jpg  
1/1
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Super sa mi tu číta. Myslím, že nie som sama. Také oduševnenie ide z týchto príspevkov, že som presvedčená, že si každá nájde spôsob, ktorý najlepšie sedí. To je veľmi fajn. 17 držte sa. To je taký vek, že si každý určuje čo chce a čo nie. Má na to rovnaké právo ako každý iní.
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 02.09.06 at 18:30
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Elen nemáš byť náhodou v RbK?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Zitka, zajtra. Prídeš?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Elena Navrátilová
Zitka, zajtra. Prídeš?

Ahá ...ja som myslela že dnes .....a preto sa čudujem , že si v téme :p čo tu tá Elenka robí ???????
Nie Elen, nebudem v RbK hoci veľmi rada by som Ťa spoznala .
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Zitka tak to už potom spojím s mentosom a colou. Treba dať inzerát, že kto potrebuje omaľovať byt, resp. nejakú izbu. Návšteve by to bolo hádam ospravedlnené, nie?
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elena Navrátilová
Zitka tak to už potom spojím s mentosom a colou. Treba dať inzerát, že kto potrebuje omaľovať byt, resp. nejakú izbu. Návšteve by to bolo hádam ospravedlnené, nie?
Elenka, Zitka, čo takto spojiť Husacinu s colou, mentosom a stretnutím? To je asi najbližšia príležitosť, čo Vy na to? Cilka s Danilkou by sa mohli pochváliť svojim skóre, Betka by nám priniesla ďalších anjelikov a Lenka a spol. by nám fandili, aby sme si nezapálili ani po tej fajnovej husičke. Aký je Váš názor? Nezlákam Vás?
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Pozri, čo tu vyvádzame. Vieš si predstaviť naše stretko v takejto zostave?
Uzavretá spoločnosť. Alebo Esplanáde?
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Do tejto témy nechodím, lebo nefajčím, nepijem, nepracujem ani iné neresti nemám, ale pri tomto obrázku som si na Vás spomenula.
http://video.google.com/videoplay?do...41790223116453
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať