Zavrieť

Porady

Ako prestať fajčiť?

Cila Cila

Cila je offline (nepripojený) Cila

účtovníčka
Rada by som skončila s týmto zlozvykom, ale je to asi nad moje sily.
fajčim asi 20 rokov , už by bolo naozaj načase s tým končiť. Kúpila som si naplaste Nicorette, poctivo lepím už tretí deň. prvý deň 4 cigarety, 2 den 2 cigarety, dnes jedna s veľkými výčitkami svedomia, že som slaboch.
Ak mate skúsenosti poradte, čo mám robiť keď mám pocit, že si musím zapáliť? Strašne mi chýba cigareta ráno pri káve, po dobrom obede.
Je to fakt veľmi tažké. Ako ste to prekonali?
Za každú radu ďakujem.
Cila
Usporiadat
Cila Cila

Cila je offline (nepripojený) Cila

účtovníčka
ALDA
Dievčatá, tretí deň bez cigaretky
ALDA!!! Gratulujem Ti, je to skvelé, obdivujem Ťa.
Napíš ako si to dokázala, mne sa to nedarí, som z Vás najhoršia.

Danilka, nakúkam na stránku každý deň, veľmi Vám fandím a ste všetky úžasné. Ťažko sa mi píšu príspevky, čo mám písať?, že som blbá, alebo slaboch? Verím, že aj mne sa to raz podarí. Do partie na ten brušný tanec sa rada pridám:
Cila
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Jáj, Cilka, ja som to vedela, že Ti je ťažko. To nie je také dôležité, hlavne, že stále chceš prestať. Do partie na brušné tance si srdečne vítaná. Ostatné je na Tebe. Verím, že aj ostatné sa pridáte k Alduške, s ktorou sa úprimne darujem. Alduška to najhoršie máš za sebou. Teraz len vydržať! Držím palce.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
ALDA
Dievčatá, tretí deň bez cigaretky
Nebude to chrípkou?.... Veď ja sa tých dvoch cigariet neviem a neviem zbaviť.... Mne to ale vyhovuje aj takto, len vidím, že ospravedlňujem stále niečim ten radikálny rez. Alda, prosím, prezraď v čom to je. Dúfam, že to nemáš patentované.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Cila
ALDA!!! Gratulujem Ti, je to skvelé, obdivujem Ťa.
Napíš ako si to dokázala, mne sa to nedarí, som z Vás najhoršia.

Danilka, nakúkam na stránku každý deň, veľmi Vám fandím a ste všetky úžasné. Ťažko sa mi píšu príspevky, čo mám písať?, že som blbá, alebo slaboch? Verím, že aj mne sa to raz podarí. Do partie na ten brušný tanec sa rada pridám:
Cila
Tak veľmi s Tebou v mnohom súhlasím, ale udeliť Ti ten súhlas nemôžem bez pripomienky. Ty nie si blbá. Ty si si len svoje ešte neodfajčila.
Tá signálka Ti celkom určite zabliká, ver!!!!!
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Elena Navrátilová
Jáj, Cilka, ja som to vedela, že Ti je ťažko. To nie je také dôležité, hlavne, že stále chceš prestať. Do partie na brušné tance si srdečne vítaná. Ostatné je na Tebe. Verím, že aj ostatné sa pridáte k Alduške, s ktorou sa úprimne darujem. Alduška to najhoršie máš za sebou. Teraz len vydržať! Držím palce.
xixixix zase príspevok do preklepov
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Cila
ALDA!!! Gratulujem Ti, je to skvelé, obdivujem Ťa.
Napíš ako si to dokázala, mne sa to nedarí, som z Vás najhoršia.

Danilka, nakúkam na stránku každý deň, veľmi Vám fandím a ste všetky úžasné. Ťažko sa mi píšu príspevky, čo mám písať?, že som blbá, alebo slaboch? Verím, že aj mne sa to raz podarí. Do partie na ten brušný tanec sa rada pridám:
Cila
Musím sa priznať, že jednoducho po skontrolovaní, že som OK a začatí nanovo fajčiť po 2,5 týždni som sa necítila až tak dobre, aby som v tom pokračovala.
Ale zlá správa: stále musím niečo vsúvať do dutiny ústnej namiesto gigaretky a to si chcem udržať postavu..a stále makám, teda doma, na chalupe /robota nehrozí, tú robím nasilu/..všetci čubrnia a poznámky ako: mamina a cigaretka ništ?, odpoveď vnúčika, že babina už nesranduje, sa ma už ani netýkajú

Kočky držím palčeky všetkým, ktoré chcú prestať, nie je to problém, iba to skuste, aj obmedzenie je úspech
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

abel
xixixix zase príspevok do preklepov
Dnes mi zase ide. Aj kontrolujem ale aspoň je sranda. Elenka ja viem aj väčšie srandy , veď vieš.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Heli blahoželám!!!
Huráááá,, narodil sa nový človek-nefajčiar!!!
Daj si aj tortičku, aj aj nefiemčo, len pár dní ani ň, vydrž lebo.. Fuj, ani to radšej nenapíšem
5.jpg  
normal_miminko_16.jpg  
kvet[1].torta.jpg  
1/1
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Alduška gratulujem .Som veľmi rada , že si to dokázala .

Nemôžem sa zbaviť pocitu že v živote stále platí jedna pravda :
málo rečí ...veľké skutky ......do tejto kategórie radím Teba .V mojom prípade ukončenia s fajčením je ...... veľa rečí ...malé skutky .

Ale ver , že toto by som aj ja raz chcela dokázať a zažiť , aby som na tieto stránky s hrdosťou mohla napísať ....dievčatá už tretí deň ani jedna !

Čakám na ten moment .
1968c8e7e09f1097ce0f2441083d3490.gif  
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Zita5
Alduška gratulujem .Som veľmi rada , že si to dokázala .

Nemôžem sa zbaviť pocitu že v živote stále platí jedna pravda :
málo rečí ...veľké skutky ......do tejto kategórie radím Teba .V mojom prípade ukončenia s fajčením je ...... veľa rečí ...malé skutky .

Ale ver , že toto by som aj ja raz chcela dokázať a zažiť , aby som na tieto stránky s hrdosťou mohla napísať ....dievčatá už tretí deň ani jedna !

Čakám na ten moment .
Na Aldu nemáme. To je jasné. Rada Ťa tu vidím. A že sme ešte neni totál abstinentky neznamená, že si sem nemôžeš prísť pokecať. Veď aj do Mentosu chodíš, a určite ho stále necmuľkáš. Mne si tu jednoducho veľmi chýbala.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Zituš, dopisujem aj Danilku a ..... - ten deň je blízko, už sa teším na oslavu.
A ten obrázok vyveste pred oči sebe aj osadenstvu.
p.jpg  
951-1-orig.jpg  
1/1
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Danila
Na Aldu nemáme. To je jasné. Rada Ťa tu vidím. A že sme ešte neni totál abstinentky neznamená, že si sem nemôžeš prísť pokecať. Veď aj do Mentosu chodíš, a určite ho stále necmuľkáš. Mne si tu jednoducho veľmi chýbala.
Danilka si zlatá , ale sa mýliš že sem nechodím .......neboj, ja Vás stále sledujem, čítam a sem tam aj napíšem a som s Vami .

Ja viem že všetky čo nám fandia by si zaslúžili metál....za prejavenú podporu .Nebudem ich menovať , pretože táto téma hovorí sama za seba , aké super poraďáčky máme okolo seba .

Ale niekedy nemám čo napísať .....stále budem písať , že som vyfajčila "tri "........ ?. Som z toho smutná ....že to neviem dokázať a myslím ,že som to aj viac krát napísala a viem aj to , že ste ma utešovali ,aby som to tak nebrala .Už viac krát som písala, že som sama na seba nahnevaná...nechcem sa opakovať , ale ja si myslím , že prešla už dlhá doba .....a výsledok je vlastne len o zníženom počte cigariet...ale o dosť zníženom počte .

Danilka som jedna z Vás .
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Zita5
Danilka si zlatá , ale sa mýliš že sem nechodím .......neboj, ja Vás stále sledujem, čítam a sem tam aj napíšem a som s Vami .

Ja viem že všetky čo nám fandia by si zaslúžili metál....za prejavenú podporu .Nebudem ich menovať , pretože táto téma hovorí sama za seba , aké super poraďáčky máme okolo seba .

Ale niekedy nemám čo napísať .....stále budem písať , že som vyfajčila "tri "........ ?. Som z toho smutná ....že to neviem dokázať a myslím ,že som to aj viac krát napísala a viem aj to , že ste ma utešovali ,aby som to tak nebrala .Už viac krát som písala, že som sama na seba nahnevaná...nechcem sa opakovať , ale ja si myslím , že prešla už dlhá doba .....a výsledok je vlastne len o zníženom počte cigariet...ale o dosť zníženom počte .

Danilka som jedna z Vás .
Zitka, ja som na seba tak naštvaná, že radšej sa tu morím sama zo sebou, čítam tému za témou tisíckrát, len aby som nezakotvila pri popolníku. Už mi prišli aj nato, že ma až tak netreba ľutovať, lebo sa tu poflakujem, a nerobím. Ale zajtra sa mi bude z kečky pariť, koľko mám zanedbaného. Ja keď tu od Teba nevidím aspoň len tak - mimochodom hodeného nejakého smajla, tak viem, že je zle. Ale vidím, že som sa mýlila. 3? Ja Ťa chválim. Lebo my sme neboli zase len tak ledajaké závisláčky.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Danila
Zitka, ja som na seba tak naštvaná, že radšej sa tu morím sama zo sebou, čítam tému za témou tisíckrát, len aby som nezakotvila pri popolníku. Už mi prišli aj nato, že ma až tak netreba ľutovať, lebo sa tu poflakujem, a nerobím. Ale zajtra sa mi bude z kečky pariť, koľko mám zanedbaného. Ja keď tu od Teba nevidím aspoň len tak - mimochodom hodeného nejakého smajla, tak viem, že je zle. Ale vidím, že som sa mýlila. 3? Ja Ťa chválim. Lebo my sme neboli zase len tak ledajaké závisláčky.

No práveže "ledajaké závisláčky"........Danilka nie je to sranda toľko rokov fajčiť ...ani to nebudem zverejňovať a tie dávky ..........až teraz vlastne vidím ,ako tie roky ubehli a hlavne sa pozastavujem na mojich silvestrovských a novoročných predsavzatiach .......že koľko ich už bolo .....koľko ....?
Naposledy upravil Zita5 : 03.09.06 at 22:07
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Dievčatá, urobili ste veľký pokrok nielen v odvykaní, ale najmä v myslení.
Autor nasledujúcich viet mi snáď odpustí, že neuvediem jeho meno a že si požičiam jeho slová, ktoré sú síce vytrhnuté z kontextu, ale odpovedal nimi na otázku: Čo je zlé na droge, keď po jej požití je mi tak fajn?
Citujem:

Osobne si myslím, že šťastie a pohodu treba hľadať v bežnom živote, pokiaľ ju nemáme, máme sami kdesi problém. Riešenie stimulačnými drogami, ale aj cigaretami, alkoholom a čímkoľvek iným, čo mení naše vnimanie (a často vedie k závislosti, čiže strate kontroly nad sebou samým) je potom len únikom od reality, ktorá sa nám javí málo naplnená pozitívnymi energiami.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elena Navrátilová
Si dobrá, veľmi dobrá. Ja sa považujem za naivnú. Hlavne sa snažím v každom hľadať a vidieť len to dobré. Mňa stále pohladí na duši úprimné milé slovo. Má to väčšiu hodnotu ako materiálna hodnota. Verím, že nie som sama.
Našťastie, nie si sama, inak by ten život bol o ničom. Vďaka takým ľuďom, ako si Ty, sa viacerým podarí prekonať čierne chvíľky, takže len sa nemeň, ostaň nám taká, akú Ťa máme rady.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

A keď už tu bola reč o tom mrakodrape, dievčatá, kto ho bude UPRATOVAŤ? Nejakým halierom na jeho získanie môžem prispieť aj ja, ale to upratovanie by sme si asi mali spravodlivo podeliť, aby sme zhodili tie kilečká, ktoré naberieme namiesto cigariet a po takých dobrotkách, ako nám tu predvádzala Betka. Ale namôjdušu, že keď som to videla, hneď som začala rozmýšľať o najbližšej cukrárni.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Eulalia
Našťastie, nie si sama, inak by ten život bol o ničom. Vďaka takým ľuďom, ako si Ty, sa viacerým podarí prekonať čierne chvíľky, takže len sa nemeň, ostaň nám taká, akú Ťa máme rady.
Ďakujem. Myslím, že už som dosť "veľká". V mojom veku sa už nerastie, do výšky isto, tak už to mám tam hore odklepnuté.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
kukučka
Dievčatá, urobili ste veľký pokrok nielen v odvykaní, ale najmä v myslení.
Autor nasledujúcich viet mi snáď odpustí, že neuvediem jeho meno a že si požičiam jeho slová, ktoré sú síce vytrhnuté z kontextu, ale odpovedal nimi na otázku: Čo je zlé na droge, keď po jej požití je mi tak fajn?
Citujem:

Osobne si myslím, že šťastie a pohodu treba hľadať v bežnom živote, pokiaľ ju nemáme, máme sami kdesi problém. Riešenie stimulačnými drogami, ale aj cigaretami, alkoholom a čímkoľvek iným, čo mení naše vnimanie (a často vedie k závislosti, čiže strate kontroly nad sebou samým) je potom len únikom od reality, ktorá sa nám javí málo naplnená pozitívnymi energiami.
Kukulienka moja, vidieť, že to vyslovil vedátor, a nie závislý človek.
l/ Mne je po droge / cigaretke/ viac zle ako dobre.
2/Ja mám v živote viac šťastia a pohody ako mnohí iní -a fajčím / ešte/
3/Od reality nikdy neunikám a na dostatok pozitívnej energie si nesťažujem.
Keby to všetko bola pravda, tak za tie roky a pri tom množstve je moje vedomie zmenené na nevedomie. Bude to kúsok aj v niečom inom. Triviálna, vedecky menej prebádaná ako závislosť je blbosť a ľudská slabosť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať