Zavrieť

Porady

Ako prestať fajčiť?

Cila Cila

Cila je offline (nepripojený) Cila

účtovníčka
Rada by som skončila s týmto zlozvykom, ale je to asi nad moje sily.
fajčim asi 20 rokov , už by bolo naozaj načase s tým končiť. Kúpila som si naplaste Nicorette, poctivo lepím už tretí deň. prvý deň 4 cigarety, 2 den 2 cigarety, dnes jedna s veľkými výčitkami svedomia, že som slaboch.
Ak mate skúsenosti poradte, čo mám robiť keď mám pocit, že si musím zapáliť? Strašne mi chýba cigareta ráno pri káve, po dobrom obede.
Je to fakt veľmi tažké. Ako ste to prekonali?
Za každú radu ďakujem.
Cila
Usporiadat
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
abel
Áno, chcem, chcem, lebo podľa toho príspevku by som potom mala aj na cigarety, teraz na ne nemám... Ale vzhľadom k blížiacemu sa 11. septembru ešte o tom popremýšľam.
Chceš? Chceš? A čo také? Fajčiť, či mrakodrap??????????
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Fajčenie mi našťastie nechutí, ale ten mrakodrap by som nedbala ...
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
abel
Fajčenie mi našťastie nechutí, ale ten mrakodrap by som nedbala ...
To som si vydýchla. Tak na ten naškrabeš ľavou zadnou. Nejaký chýbajúci halier doložím.Spoľahni sa!!!
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

No tak to sa pridám aj ja dámy. Samozrejme ak si ma priberete do spolku. Ja rada upratujem, triedim, vymazávam, však Elenka.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

A čo tak niečo medzi mrakodrapom a cigaretou? Je to poschodové, aj cmúľať sa dá ... Dobrú chuť !
dort4.jpg  
dort3.jpg  
dort5.jpg  
1/1
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
kukučka
A čo tak niečo medzi mrakodrapom a cigaretou? Je to poschodové, aj cmúľať sa dá ... Dobrú chuť !
Tohoto sa dievčence ani nedotknite!!!!! To necháme pre Zitku a Cilku, až k nám zavítajú na návštevu. Neviem ako Vy, ale mne je za nimi smutno, presmutno.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Danila
Tohoto sa dievčence ani nedotknite!!!!! To necháme pre Zitku a Cilku, až k nám zavítajú na návštevu. Neviem ako Vy, ale mne je za nimi smutno, presmutno.
Smutno, smutno.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Danila
Tohoto sa dievčence ani nedotknite!!!!! To necháme pre Zitku a Cilku, až k nám zavítajú na návštevu. Neviem ako Vy, ale mne je za nimi smutno, presmutno.
Súkromníčky. Samé sa chcú napchávať dobrotami. A čo moje slinky ,há?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Sa mi vidí, že tu nebude porada ale potopa.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Elena Navrátilová
Sa mi vidí, že tu nebude porada ale potopa.
Elenka, myslíš, že sem aspoň nakuknú?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Áno, isto nakuknú. Inak by nebolo toľko videní pri tejto téme keby nenakukli.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Elena Navrátilová
Áno, isto nakuknú. Inak by nebolo toľko videní pri tejto téme keby nenakukli.
Fíííííííííí,
a koľkí z nich nám ukážu na čelo, radšej ani nechcem vedieť. No ale všetci tu nemôžeme byť naj......, že áno. Aj zasmiať sa treba.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Danilka, sme ĽUDIA a som presvedčená, že úplne normálni. Či už je niekto fajčiac, nefajčiaci, nadávajúci... Úplne normálni.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Elena Navrátilová
Danilka, sme ĽUDIA a som presvedčená, že úplne normálni. Či už je niekto fajčiac, nefajčiaci, nadávajúci... Úplne normálni.
Na Tebe zbožňujem tento nekonečný optimizmus.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Si dobrá, veľmi dobrá. Ja sa považujem za naivnú. Hlavne sa snažím v každom hľadať a vidieť len to dobré. Mňa stále pohladí na duši úprimné milé slovo. Má to väčšiu hodnotu ako materiálna hodnota. Verím, že nie som sama.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Elena Navrátilová
Si dobrá, veľmi dobrá. Ja sa považujem za naivnú. Hlavne sa snažím v každom hľadať a vidieť len to dobré. Mňa stále pohladí na duši úprimné milé slovo. Má to väčšiu hodnotu ako materiálna hodnota. Verím, že nie som sama.
Elenka, Ty nikdy nie si sama, lebo aj na diaľku vieš pohladiť. Láskavosť nie je naivnosť. Občas je ale tak veľká, že cez ňu nevidieť faloš. Tiež som poznala, keď za dobrotu som z pomedzi rebier vyťahovala vrazenú kudlu. No čo už. Vytiahla som, poutierala slzu, a kráčala ďalej. A predsa sa vždy našiel niekto o koho som sa doráňaná mohla oprieť. A Ty dokážeš byť / aj Vy dievčence/ veľmi silnou a stabilnou barličkou. ASI PRETO SME NA PORADE čASTO A RADI.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Danila
Elenka, Ty nikdy nie si sama, lebo aj na diaľku vieš pohladiť. Láskavosť nie je naivnosť. Občas je ale tak veľká, že cez ňu nevidieť faloš. Tiež som poznala, keď za dobrotu som z pomedzi rebier vyťahovala vrazenú kudlu. No čo už. Vytiahla som, poutierala slzu, a kráčala ďalej. A predsa sa vždy našiel niekto o koho som sa doráňaná mohla oprieť. A Ty dokážeš byť / aj Vy dievčence/ veľmi silnou a stabilnou barličkou. ASI PRETO SME NA PORADE čASTO A RADI.
Krásne vyjadrenie, hodné obdivu. VEĽKÁ VĎAKA za úprimné slová.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Dievčatá, tretí deň bez cigaretky
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
ALDA
Dievčatá, tretí deň bez cigaretky
To o kom hovoríš?
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Danila
To o kom hovoríš?
O svojej velikosti
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať