Zavrieť

Porady

Ako prestať fajčiť?

Cila Cila

Cila je offline (nepripojený) Cila

účtovníčka
Rada by som skončila s týmto zlozvykom, ale je to asi nad moje sily.
fajčim asi 20 rokov , už by bolo naozaj načase s tým končiť. Kúpila som si naplaste Nicorette, poctivo lepím už tretí deň. prvý deň 4 cigarety, 2 den 2 cigarety, dnes jedna s veľkými výčitkami svedomia, že som slaboch.
Ak mate skúsenosti poradte, čo mám robiť keď mám pocit, že si musím zapáliť? Strašne mi chýba cigareta ráno pri káve, po dobrom obede.
Je to fakt veľmi tažké. Ako ste to prekonali?
Za každú radu ďakujem.
Cila
Usporiadat
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Inak, Danilka, fajn pocit, že Ti tak záleží, aby si nesklamala. Som normálne pyšná na to. Vždy budeš pre mňa obdivuhodná bojovníčka a aj Eulália, Zitka, Alduška,Cilka a všetky ,ktoré sa nechcú vzdať a zaradiť sa medzi závislých fajčiarov, pestujúcich oheň "krematória" v sebe. Joj ja asi nie som taká odvážna, keby sa mi nedarilo asi by som sa len potichúčky nakúkala. Myslím, že to aj mnohé robia, ale to je dobre, lebo stále chcú prestať.Takto sa na Vás usmievam a čítam úprimné slovká, ktoré pre mňa veľa znamenajú. Na tom koníku ste VY, milé bojovníčky.
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 02.09.06 at 18:30
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Haló, sme tu stále....
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Pretože priznávam, že 5-8 ks denne ešte padne, to je ale pre mňa dôkaz, že už som fit, včul už iba treba chcieť prestať, aby sa mi také problémy, aké som nedávno prekonala, nevrátili!!!!! /výstraha smajlík nie je/ Ja si ale záväzky nedávam rada, radšej konám
V týchto dňoch som varovala moje vnúčence a na terase som si pobafkávala, keď prišiel vnúčik a povedal, že aj on chce fajčovať, zhrozila som sa a odpovedala, že to nie je zdravé a je maličký,.. tak prečo fajčuješ, to si robíš srandu, že?...nooooo otázka a samoodpoveď je na zamyslemie.

Zaujímavé je, že mám troch synov, manžela nefajčiara a chlapci sú odporcovua fajčenia a ani to neskúšali, ani nemali také otázky keď boli malí, teda okrem prostredného, ktorý to sem tam skúsil v dospelosti, ale nafajčí.

Všetkým, ktoré chcú prestať s touto "srandou", držím palce
a vážim si vašu úprimnosť, je to najlepšia cesta k úspechu.
Naposledy upravil ALDA : 29.08.06 at 20:44
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Alduška super výstižne. Tiež obdivujem u detí ako nás vedia svojou úprimnosťou dostať. Škoda, že si nepamätám z môjho detstva niečo také.
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 02.09.06 at 18:30
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
ALDA
Pretože priznávam, že 5-8 ks denne ešte padne, to je ale pre nňa dôkaz, že už som fit, včul už iba treba chcieť prestať, aby sa mi také problémy, aké som nedávno prekonala, nevrátili!!!!! /výstraha smajlík nie je/ Ja si ale záväzky nedávam rada, radšej konám
V týchto dňoch som varovala moje vnúčence a na terase som si pobafkávala, keď prišiel vnúčik a povedal, že aj on chce fajčovať, zhrozila som sa a odpovedala, že to nie je zdravé a je maličký,.. tak prečo fajčuješ, to si robíš srandu, že?...nooooo otázka a samoodpoveď je na zamyslemie.

Zaujímavé je, že mám troch synov, manžela nefajčiara a chlapci sú odporcovua fajčenia a ani to neskúšali, ani nemali také otázky keď boli malí, teda okrem prostredného, ktorý to sem tam skúsil v dospelosti, ale nafajčí.

Všetkým, ktoré chcú prestať s touto "srandou", držím palce
a vážim si vašu úprimnosť, je to najlepšia cesta k úspechu.
Veď to je práve to, že už naše vnúčatá vedia rozpoznať, čo je dobré a čo zlé, na rozdiel od nás. Vnuk, ktorý veľmi zle vníma fajčenie je pre mňa tou najväčšou motiváciou. Aj keď som sa snažila pred ním nefajčiť, nedalo sa to až tak veľmi preparfémovať a prežuvačkovať. Keď na to prišiel, že zastieram, tak zosmutnel. A ja naozaj nechcem, aby bol smutný. Veď oni,y sú to najdrahšie, čo nám život nadelil.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Také krásne Vám tu prikladám, aby ste sa motivovali.
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 02.09.06 at 18:29
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Elena Navrátilová
Také krásne Vám tu prikladám, aby ste sa motivovali.
To vieš, že sa motivujem. A keby si ma videla, tak Ti prst zamieri na čelo. Tanier na kolenách a stehno z kurčaťa v ruke. Hlavne že mi chutí jesť.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

To máš výborné. Keby si mala potrebu, môžeš kostičku obcuckávať donekončena. Potom odvykajúcim poradíš, ako sa dá s kuracím stehienkom na kolenách prestať fajčiť. A aróma isto príťažlivejšia.
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 02.09.06 at 18:29
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ako 17-nástky? Zodpovedne bojujete? Ja na Vás zodpovedne myslím. Len sa zbytočne nestresujte. Veď to poznáte, keď nejde o život ide o h.....
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 02.09.06 at 18:29
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elena Navrátilová
Evka, ja som v dosahu aj cez víkend. Iba keby dačo sa niekde poflakujem, tak som mimo. Kľudne Ti pošlem ss-kou aj iné kontakty na mňa. A v konečnom dôsledku: len veľká r.., vie očariť. Ale ten nikotínový zápach asi nikoho.:p
Supeeer... To si hovorím už dávno. Ale konečne sa snaď dokopem k tomu, že si pôjdem pre počítač na doma, tak ma tu budete mať viacej mimo pracovnej doby. Akonáhle bude nainštalovaný, dám vedieť.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Po dlhšom čase som znova nakukla k našim už skoro nefajčiarkam a povedala som jééééj. Prvá vec, na ktorú mi padol zrak boli malé bábätka na dlani. Veľmi chutné. Oceňujem.
A našim (ne)fajčiarkam sa ako darí? Myslela som na nich celý týždeň a to týždeň chrípkový. Chytilo ma to, veru. Bolo to strašné a ešte to nie je v suchu. A tým chcem povedať aj to, že ja, keď som fajčila, tak som si musela zapáliť aj počas nielen nachladnutia, ale aj napr. takej chrípky ako som mala teraz. Nechápem ako som to mohla vtedy dokázať, keď teraz čo i len dym zacítim, keď mám chytené priedušky, ide ma zadusiť.

Ale dosť o tom a teraz trochu optimizmu. Smajlíky pomáhajú? Príspevky tiež? Držíte sa, dievčatá? Vydržte a odmenou vám bude vaša vlastná spokojnosť.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

ochladilo sa bŕŕŕŕ, dúfam, že vám nechutí...
p.jpg  
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Nooo,ako sa Vám darí? Hľadím, hľadím, žiadne úprimné slovíčka. Aj tak si myslím, že s tými stehienkami sa to dalo zvládnuť, však Danilka? Evka, daj vedieť, keď bude PC doma. Budeme takto? Samozrejme bez cigarety. Ja budem kamoška, ale ma nezapaľuj, dobre?
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 02.09.06 at 18:29
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
no kde ste? Ja dnes nemám svoju dávku príspevkov na čítanie? Čo teraz budem robiť? Cigarety sa u mňa nenájdu. No idem teda aspoň iné príspevky omrkať.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Haló kde ste babuľky? Ako sa Vám darí?
0 0
korado korado

korado je offline (nepripojený) korado

Zita5
Neviem ako to lieči .....potrebujem sa s ním nakontaktovať a dohodnúť na postupe , potom napíšem .

Môj brať bol niekde v Martine .........spôsob , ktorý mi opísal , pripadal smiešny , ruky si položil na nejakú platňu a mal zotrvať určitú dobu ..zaplatil za to 700,-Sk .....25 ročný tuhý fajčiar .....z dňa na deň prestal fajčiť.....veľmi si Vážim u neho silu povahy......už nefajčí 2 roky .Zo začiatku stále vyhľadával sladkosti , pribral , ale po čase sa to váhovo stabilizovalo .

Čo bolo na tom zaujímavé , že asi po pol roku...dávali v televízii podobnú firmu ...a že vraj je to podvod a na tomto podvode získavajú peniaze .

No a ak to bol skutočne podvod .. ...tak jemu to pomohlo , napriek tomu veril ,že on nefajčí vďaka tomu /možno podvodu/ale presvedčil sám seba a to sa cení.
Chcem to len potvrdiť, že je to tak. Koľko som sa hádala s manželom, aby prestal fajčiť a nešlo to. Až skutočne bol v tom Martine a nefajčí. Tak isto na krátky čas pribral, ale teraz je to v pohode. A tých 700,- Sk má už za tej 1,5 roka čo nefajčí dávno naspať. A je pravda, že som sa bála, že keď prestane fajčiť, že bude nervózny-keď nebude mať čo robiť s rukami. Ale nič také nehrozilo.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Myslím, že treba skúsiť všetko. Možné aj nemožné. Vždy to je lepšie ako "krematórium" v sebe.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elena Navrátilová
Haló kde ste babuľky? Ako sa Vám darí?
Elenka, ja som tu, ešte stále sedím v robote, len neviem čo skôr, takže našťastie na cigaretu nemám čas. A vyzerá to tak, ze budem v robote aj zajtra, tak si zase trochu pľúca ušetrím.
A mám otázku aj pre Betku: Kam chodíš na tie prekrásne obrázky?:p
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Jáj, Evka, to sa tak príjemne číta.
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 06.09.06 at 20:04
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Dnes som bola v lekárni a len tak náhodou mi padli oči na žuvačky proti fajčeniu, či čo to tam bolo napísané. Tak som si ich chcela kúpiť, a pani magistra, zlatá to žena, v mojom veku, teda aj rozvážna mi pošepla: Ja už mám druhé balenie. A pred chvíľou som si bola zapáliť. A o chvíľu pôjdem asi zas. No nie, že by boli všetci takí zlatí, ale ja som v tej lekárni častý hosť. To som vlastne povedala preto, že či to tak nie je aj s tým Martinom.
Ja keby som nechcela, tak mi nepomôže ani svätená voda....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať