Zavrieť

Porady

Ako prestať fajčiť?

Cila Cila

Cila je offline (nepripojený) Cila

účtovníčka
Rada by som skončila s týmto zlozvykom, ale je to asi nad moje sily.
fajčim asi 20 rokov , už by bolo naozaj načase s tým končiť. Kúpila som si naplaste Nicorette, poctivo lepím už tretí deň. prvý deň 4 cigarety, 2 den 2 cigarety, dnes jedna s veľkými výčitkami svedomia, že som slaboch.
Ak mate skúsenosti poradte, čo mám robiť keď mám pocit, že si musím zapáliť? Strašne mi chýba cigareta ráno pri káve, po dobrom obede.
Je to fakt veľmi tažké. Ako ste to prekonali?
Za každú radu ďakujem.
Cila
Usporiadat
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Danilka, poznám typy, čo mali aj žuvačky, aj náplaste, aj boli kade tade. Niekto prestal, niekto nie. Je to veeeeľmi individuálne. Ja som nemala ani náplaste, ani žuvačky. A som fakt húlila ako fabrický komín. Z jedného dňa na druhý a bolo to. Je to už asi 6 rokov. Sa mi vidí, že k 6.1.2000. K Novému roku som to ani neskúšala. Veď ako by to bolo, aby som prestala na Nový rok. Takých záväzkov už bolo, od Nového roka... Ale od Troch kráľov to bolo o inom. Bez nejakého ešte môžem a až od zajtra nebudem u mňa neplatí. Ale sme ľudia a to je na nás to výnimočné. Ostatné druhy sú zhruba rovnaké, myslením, spôsobmi výzorom. Prítoda ich tak vybavila. Takže každý sa musí nájsť a ja držím stále každému palce, aby si ten svoj spôsob našiel.
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 02.09.06 at 18:29
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Eulalia
Elenka, ja som tu, ešte stále sedím v robote, len neviem čo skôr, takže našťastie na cigaretu nemám čas. A vyzerá to tak, ze budem v robote aj zajtra, tak si zase trochu pľúca ušetrím.
A mám otázku aj pre Betku: Kam chodíš na tie prekrásne obrázky?:p
Som proste obetavá gúlim oči a gúglim
A veľmi dobre si "pamatám", jak dobre padlo povzbudenie, keď bolo pod psa ...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

[quote=Danila]Dnes som bola v lekárni a len tak náhodou mi padli oči na žuvačky proti fajčeniu, či čo to tam bolo napísané. Tak som si ich chcela kúpiť, a pani magistra, zlatá to žena, v mojom veku, teda aj rozvážna mi pošepla: Ja už mám druhé balenie. A pred chvíľou som si bola zapáliť. A o chvíľu pôjdem asi zas. No nie, že by boli všetci takí zlatí, ale ja som v tej lekárni častý hosť. To som vlastne povedala preto, že či to tak nie je aj s tým Martinom.
Ja keby som nechcela, tak mi nepomôže ani svätená voda....[/quote]
Ja viem, že chceš a preto som tu, kuk
Vykašli sa na žuvačky, tabletky, kúp si radšej kvietok
1.jpg  
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

No nestačí takéto namiesto iných odvykacích prostriedkov? Keby sme tu mali aj pánske osadenstvo, možno by si vybrali. Ja budem hľadať aj motivujúcejšie. To sa spoľahnite.
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 06.09.06 at 20:06
f0223dfde3456429569a65caa4c07fa8.gif  
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Elena Navrátilová
No nestačí takéto namiesto iných odvykacích prostriedkov? Keby sme tu mali aj pánske osadenstvo, možno by si vybrali. Ja budem hľadať aj motivujúcejšie. To sa spoľahnite.
Panské osadenstvo nefajčí, nevšimla si si ? Ale mne pomáhate veľmi, veľmi. Takže som Vás dnes prišla privítať, poďakovať Vám a poželať Pekný predĺžený víkend. Ste skvelé, ste práve tak mastička na boľačku, ako kvetinka pre radosť.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Neskutočne ma to teší Danilka. Tak budem tu kukať a pozerať a čakať a isto nie sama.:p
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Danilka to sa dobre číta, len sa snaž aj naďalej, neboj, všetko pôjde tak ako má, vieš veľmi dobre, že stačí chcieť, opakuj si stále dokolečka: "Ja na to mám".
A Vy ostatné sa pridajte.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Hm, len okolie sa čuduje, čo sa to so mnou robí. Už som vyskúšala poraďácke recepty, zavarila kde čo, a suma sumárom asi takáto odmena: najskôr som si myslel, že máš nejakého priateľa nefajčiara, ale keď to tak ďalej sledujem, nebudeš Ty chorá? Nechystáš sa niekde na dlhšie? Alebo Ti nejde biznis. A začínaš sa adaptovať na novú úlohu domácej panej. A potom nech mi niekto tvrdí, že vieme, čo máme doma.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Dievcata posielam pozdrav z Bulharska, ked pridem, dufam, ze tu budu abstinujuce fajciarky, ja sa na tom tesim ...
Vsetkym poradakom - priatelom pozdrav.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
ondrejvla
Dievcata posielam pozdrav z Bulharska, ked pridem, dufam, ze tu budu abstinujuce fajciarky, ja sa na tom tesim ...
Vsetkym poradakom - priatelom pozdrav.
Vlastička, Tvoj pozdrav je pre mňa a pre nás veľká výzva. Spomenúť si na nás v Bulharsku, to je akoby si nám poslala kus slniečka a srdiečka. Želáme krásny pobyt a nech sa vráti oddýchnuté a spokojné telíčko aj dušička.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elena Navrátilová
Jáj, Evka, to sa tak príjemne číta.
Elenka, kráááásne obrázky, z chuti som sa zasmiala.:p A okrem toho, že sedím v robote, tak sa ma aj nejaká pliaga z prechladnutia chytá, takže tých klinčekov do rakvy je dnes ozaj menej.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Evka tak sa vylieč a už aby Ti ani chuť neprišla. Prajem všetkým. Cigarety nejsou....
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
a ani nebodou.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Dievčence, takto to vyzerá, keď sa pri PC fajčí. No už vidíte, že sú aj krajšie pohľady. Niečo som našla, ale nehodí sa to zrovna sem. Tak hľadám...
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 06.09.06 at 20:03
fajčiarske PC.jpg  
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Pod newyorkským mrakodrapom sedí slušne oblečený pán a pofajčieva.
Okolo ide novinár:
- Pane, môžem vám položiť pár otázok?
- Nemám teraz nič v pláne, pýtajte sa. - vypustí nádherný krúžok dymu.
- Vidím, že fajčíte. Už dlho fajčíte?
- Cez 30 rokov.
- A koľko toho vyfajčíte denne?
- Jednu až dve krabičky.
- Máte nejakú obľúbenú značku?
- Áno, fajčím zásadne Marlboro.
- Tak za tie roky - vytiahne novinár kalkulačku - ste mohli ušetriť toľko peňazí, že by ste si mohli kúpiť napríklad tento mrakodrap!
- Pane, a vy fajčíte?
- Nie.
- Potom máte určite mrakodrap...
- Nie.
- To je zaujímavé: Ani nefajčíte, ani nemáte mrakodrap. A ja aj fajčím, aj ten mrakodrap patrí mne......
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
abel
Pod newyorkským mrakodrapom sedí slušne oblečený pán a pofajčieva.
Okolo ide novinár:
- Pane, môžem vám položiť pár otázok?
- Nemám teraz nič v pláne, pýtajte sa. - vypustí nádherný krúžok dymu.
- Vidím, že fajčíte. Už dlho fajčíte?
- Cez 30 rokov.
- A koľko toho vyfajčíte denne?
- Jednu až dve krabičky.
- Máte nejakú obľúbenú značku?
- Áno, fajčím zásadne Marlboro.
- Tak za tie roky - vytiahne novinár kalkulačku - ste mohli ušetriť toľko peňazí, že by ste si mohli kúpiť napríklad tento mrakodrap!
- Pane, a vy fajčíte?
- Nie.
- Potom máte určite mrakodrap...
- Nie.
- To je zaujímavé: Ani nefajčíte, ani nemáte mrakodrap. A ja aj fajčím, aj ten mrakodrap patrí mne......
No tak ja teda neviem. Mám sa fakt vzdať toho mrakodrapu?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Danila
No tak ja teda neviem. Mám sa fakt vzdať toho mrakodrapu?
Nevzdávaj sa žiadneho mrakodrapu, či už fajčíš alebo nie. Ale keď ho už vlastníš, dlhšie užiješ keď nebudeš fajčiť. Počúvam aj ja grécku hudbu a myslím Danilka na Teba a ostatné holky.
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 06.09.06 at 20:02
upozornenie.jpg  
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Danila
No tak ja teda neviem. Mám sa fakt vzdať toho mrakodrapu?
Možno ma tu ukameňujete, ale ja práve rozmýšľam, či by som nemala začať fajčiť. Inak skončím ako ten novinár...
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

abel
Možno ma tu ukameňujete, ale ja práve rozmýšľam, či by som nemala začať fajčiť. Inak skončím ako ten novinár...

Elenka, ukameňovanie je prežitok. Ja pevne verím, že zdravý rozum Ti to nedovolí. V konečnom dôsledku, myslíš že chceš byť prvou vlastníčkou mrakodrapu na Slovensku?
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Áno, chcem, chcem, lebo podľa toho príspevku by som potom mala aj na cigarety, teraz na ne nemám... Ale vzhľadom k blížiacemu sa 11. septembru ešte o tom popremýšľam.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať