Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Staré ale dobré. Kiež by ešte také zimy bývali ako v 90. rokoch, keď sme ako deti vyrábali na poliach snehové tunely, a skákali šípky z medze do záhona, pod medzou okolo 1,5m závej snehu.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
vlado 33
afrikánka
A toto tu...su ake flinty?!
afrikánka
A toto tu...su ake flinty?!
http://www.winchesterguns.com/produc...-products.html
Sa čudujem, že si z nejasných foto dovolíš tvrdiť, a to okamžite a s istotou, že o akú zbraň ide.

Tú "guľovnicu" zatiaľ neriešim...ale počkajme si na vyjadrenie polície.
Lebo ja mám za to, že ak by sa jednalo o ostrý kvér, tak to by nastali asi trocha iné fofry.
Ty si dal guľovničku...ja ti urvem XX airsoftiek.
Optiku už absolútne neriešim...tam je možností habadej, tam záleži len na rybine a montážach.

Tá winchestrovka môže byť kľudne aj henryovka.
https://www.henryusa.com/henry-rifles-and-shotguns/
...a z tej foto sa to rozhodne nedá určiť, o akého konkrétneho výrobcu z tých dvoch ide.

Síce by som sa v podstate vedel dopátrať k pointe...ale chce sa mi ? Na nejaké prkotiny nemienim míňať báááájty.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon, tá zastávka je aspoň reálna a niekomu sa môže v nečase zísť aj tak. Vždy lepšie ako čítať fiktívne príbehy, čo ešte podostávali aj ocenenia. To je trapas aj pre oceňujúcich.

Reportér nemeckého týždenníka Der Spiegel roky písal falošné články
https://www.aktuality.sk/clanok/6525...alosne-clanky/
3 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela
Nandrolon, tá zastávka je aspoň reálna a niekomu sa môže v nečase zísť aj tak. Vždy lepšie ako čítať fiktívne príbehy, čo ešte podostávali aj ocenenia. To je trapas aj pre oceňujúcich.

Reportér nemeckého týždenníka Der Spiegel roky písal falošné články
https://www.aktuality.sk/clanok/6525...alosne-clanky/
Je reálna a určite tam bude chodiť dosť ľudí. Lenže niekto ju schválne odfotil ešte "nedokončenú" aby sa mohol na FB na tom odbavovať.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
korela
Nandrolon, tá zastávka je aspoň reálna a niekomu sa môže v nečase zísť aj tak. Vždy lepšie ako čítať fiktívne príbehy, čo ešte podostávali aj ocenenia. To je trapas aj pre oceňujúcich.

Reportér nemeckého týždenníka Der Spiegel roky písal falošné články
https://www.aktuality.sk/clanok/6525...alosne-clanky/
Je reálna a určite tam bude chodiť dosť ľudí. Lenže niekto ju schválne odfotil ešte "nedokončenú" aby sa mohol na FB na tom odbavovať.
Z toho nech si sever nič nerobí, tu je tiež dosť absurdností. A koľké sú ešte na ceste. :-)
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Potesilo - sneziiiiiiii
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

alaya1
Potesilo - sneziiiiiiii
U niektorých aj v obývačke
2 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

SUTAK "Dnes 18:46 buchač: To je pravda, súhlasím. Lenže nemajú takú charizmu, nonšalantnosť ako ja. Oni sú len spodina z kanála, tá najspodnejšia.
---------------------------

Evanjelium podľa Matúša, kapitola 23
A sako, ko pes upre hazdela, ela tele dikhlo a sako ko pes tele dikhela, ela upre hazdlo.
(Mt 23,12)
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Anjeli sú v akcii.
https://www.cas.sk/clanok/781673/vid...ok-cas.c.x...B.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

No skor, ze mal auto, ake mal, vo Fabii, ci Dacii a pod. uz by bolo po nom.
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Idiot...
1 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
Idiot...
nemohol mat mikrospanok? Lebo inak to neviem pochopit...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Trošku hlúpy názor.
Môj názor je taký, že mu proste sviečka ešte nezhasla, to je celé tajomstvo.
Ak si niekto myslí, že ľudia v drahých autách neumierajú, tak ho vopred ľutujem.
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Nandrolon
Trošku hlúpy názor.
Môj názor je taký, že mu proste sviečka ešte nezhasla, to je celé tajomstvo.
Ak si niekto myslí, že ľudia v drahých autách neumierajú, tak ho vopred ľutujem.
teda toto je naozaj hlupy nazor.
0 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Doteraz som si myslel že si veriaca, mýlil som sa. Tvoj boh sa totiž volá Mamon.
Porovnávať autá v súvislosti s prežitím dokáže iba hlupák. Tu nie sme v laboratóriu, ale v reálnom živote. Ešte spomeň staré 15 ročné passaty, mercedesy, bmw, smart a čo ja viem čo ešte.
Zrejme máš BMW, buď opatrná, aby ťa smiešné a staré Polo nedalo do múky.
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Nandrolon
Trošku hlúpy názor
Ak si niekto myslí, že ľudia v drahých autách neumierajú, tak ho vopred ľutujem.
.
IMG_20181220_135500.jpg  
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Nandrolon
Doteraz som si myslel že si veriaca, mýlil som sa. Tvoj boh sa totiž volá Mamon.
Porovnávať autá v súvislosti s prežitím dokáže iba hlupák. Tu nie sme v laboratóriu, ale v reálnom živote. Ešte spomeň staré 15 ročné passaty, mercedesy, bmw, smart a čo ja viem čo ešte.
Co do toho tahas Pana Boha. Napisal si svoj nazor, podla mna hlupost.

Moze byt rad, ze to prezil a bez nasledkov. Myslim aj tak, ze v skodovke, dacii a pod. by to bez nasledkov neostalo. O tom som pisala. Kazdy je za seba zodpovedny, este stastie, ze neublizil nikomu inemu. Tym koncim tuto plodnu debatu.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Kedze tu nie je ziadna-uplne ziadna disciplina na ceste....mikrospanok je to posledne co by ma napadlo....
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

alaya1
Nandrolon
Doteraz som si myslel že si veriaca, mýlil som sa. Tvoj boh sa totiž volá Mamon.
Porovnávať autá v súvislosti s prežitím dokáže iba hlupák. Tu nie sme v laboratóriu, ale v reálnom živote. Ešte spomeň staré 15 ročné passaty, mercedesy, bmw, smart a čo ja viem čo ešte.
Co do toho tahas Pana Boha. Napisal si svoj nazor, podla mna hlupost.
Ja si myslím, že môj názor každý pochopil, okrem teba.
Ak máš umrieť, tak proste umrieš, ak nie, tak nie.
1 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
Kedze tu nie je ziadna-uplne ziadna disciplina na ceste....mikrospanok je to posledne co by ma napadlo....
tak ostava, ten idiot.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať