Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Musím sa vyjadriť.
Čaputovú som poznala osobne dávno predtým, ako kandidovala. Chodievala som na jej prednášky, aj besedy, ktorých sa zúčastnila, mala som jej vizitku, mohla som jej písať maily. Diskutovala s každým, kto mal problém. Takých ako ja bolo veľa. Nebola šéfkou Via Iuris, ale ju preslávila.
Je to veľmi múdra, čestná a skromná žena - a k tomu aj pekná. Závidí nám ju celý svet.
4 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
voliči tejto vlády sa na vás akurát rehocú )

zostrelili sme vás ako kuželky ))))
Ale až po Kuciakovi a jeho frajerke ...
kočner, bodor, gašpar, fico

vieš ty vôbec, čo trepeš ?
načo si berieš mŕtvych do huby ?
Myslíš tých "vašich mŕtvych" na chrbtoch ktorých ste sa dostali do vlády?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Mária27
Musím sa vyjadriť.
Čaputovú som poznala osobne dávno predtým, ako kandidovala. Chodievala som na jej prednášky, aj besedy, ktorých sa zúčastnila, mala som jej vizitku, mohla som jej písať maily. Diskutovala s každým, kto mal problém. Takých ako ja bolo veľa. Nebola šéfkou Via Iuris, ale ju preslávila.
Je to veľmi múdra, čestná a skromná žena - a k tomu aj pekná. Závidí nám ju celý svet.
To si tu už písala.
To ale neznamená, že nebola zneužitá pre dosiahnutie určitých vyšších cieľov.
4 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
voliči tejto vlády sa na vás akurát rehocú )

zostrelili sme vás ako kuželky ))))
Ale až po Kuciakovi a jeho frajerke ...
kočner, bodor, gašpar, fico

vieš ty vôbec, čo trepeš ?
načo si berieš mŕtvych do huby ?
Myslíš tých "vašich mŕtvych" na chrbtoch ktorých ste sa dostali do vlády?
spamätaj sa, chlapče...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
voliči tejto vlády sa na vás akurát rehocú )

zostrelili sme vás ako kuželky ))))
Ale až po Kuciakovi a jeho frajerke ...
kočner, bodor, gašpar, fico

vieš ty vôbec, čo trepeš ?
načo si berieš mŕtvych do huby ?
Myslíš tých "vašich mŕtvych" na chrbtoch ktorých ste sa dostali do vlády?
spamätaj sa, chlapče...
Ja to mám narozdiel od teba v hlave zrovnané.
Hádam si nemyslíš, že by sa nejakým neznámym novinárom nechal Smer-SD položiť na kolená. To by si musel mať riadne v tej hlave vymetené, aby si si myslel, že taký mafián Kaliňák by to riešil takto hlúpo a primitívne.
Ak by to boli Smeráci, tak by proste prinajhoršom navždy zmizol. Ale toto bola robota babrákov, ktorí manifestatívne a účelovo zavraždili 2 ľudí. Presne podobní babráci nám tu teraz vládnu.
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Nandrolon
Mária27
Musím sa vyjadriť.
Čaputovú som poznala osobne dávno predtým, ako kandidovala. Chodievala som na jej prednášky, aj besedy, ktorých sa zúčastnila, mala som jej vizitku, mohla som jej písať maily. Diskutovala s každým, kto mal problém. Takých ako ja bolo veľa. Nebola šéfkou Via Iuris, ale ju preslávila.
Je to veľmi múdra, čestná a skromná žena - a k tomu aj pekná. Závidí nám ju celý svet.
To si tu už písala.
To ale neznamená, že nebola zneužitá pre dosiahnutie určitých vyšších cieľov.
A budem to opakovať, pretože to má zmysel. Nezmysel je vyberať o nej ohováračské články a rozširovať ich.
6 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
voliči tejto vlády sa na vás akurát rehocú )

zostrelili sme vás ako kuželky ))))
Ale až po Kuciakovi a jeho frajerke ...
kočner, bodor, gašpar, fico

vieš ty vôbec, čo trepeš ?
načo si berieš mŕtvych do huby ?
Myslíš tých "vašich mŕtvych" na chrbtoch ktorých ste sa dostali do vlády?
spamätaj sa, chlapče...
Ja to mám narozdiel od teba v hlave zrovnané.
Hádam si nemyslíš, že by sa nejakým neznámym novinárom nechal Smer-SD položiť na kolená. To by si musel mať riadne v tej hlave vymetené, aby si si myslel, že taký mafián Kaliňák by to riešil takto hlúpo a primitívne.
Ak by to boli Smeráci, tak by proste prinajhoršom navždy zmizol. Ale toto bola robota babrákov, ktorí manifestatívne a účelovo zavraždili 2 ľudí. Presne podobní babráci nám tu teraz vládnu.
ty máš na rozdiel odo mňa v hlave poriadne...
smer sa nechal položiť totálnou stratou reality...svojou pýchou, nenažranosťou
vytvoril si vlastnú kastu naších ľudí a tak aj dopadol
nik netvrdí, že vraždu zorganizovali priamo politické špičky smeru...oni to svojou politikou nielen že umožnili, ale priamo vytvorili
keby si ten prípad sledoval aj viac ako to, že to tu zneužívaš v diskusiách, tak by si vedel, že presne taká bola objednávka
kuciak mal zmiznuť ....nezvestný
on nemal byť manifestatívne popravený...a už vonkoncom jeho snúbenica...

to máš tak...aký fico, taký al capone...( kočner, aby si aj ty pochopil )
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

... Ak by mal zmiznúť, tak zmizne. Ale ako vieme nezmizol ale bol hlúpo a babrácky popravený aj s frajerkou. Ak by sa to nestalo, Nemali by sme nevzdelaných babrákov vo vláde.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A možno aj boli "vzdelaní", možno aj našli dobrého organizátora, ale akčné komando to sfušovalo!
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
voliči tejto vlády sa na vás akurát rehocú )

zostrelili sme vás ako kuželky ))))
Ale až po Kuciakovi a jeho frajerke ...
kočner, bodor, gašpar, fico

vieš ty vôbec, čo trepeš ?
načo si berieš mŕtvych do huby ?
Myslíš tých "vašich mŕtvych" na chrbtoch ktorých ste sa dostali do vlády?
spamätaj sa, chlapče...
Ja to mám narozdiel od teba v hlave zrovnané.
Hádam si nemyslíš, že by sa nejakým neznámym novinárom nechal Smer-SD položiť na kolená. To by si musel mať riadne v tej hlave vymetené, aby si si myslel, že taký mafián Kaliňák by to riešil takto hlúpo a primitívne.
Ak by to boli Smeráci, tak by proste prinajhoršom navždy zmizol. Ale toto bola robota babrákov, ktorí manifestatívne a účelovo zavraždili 2 ľudí. Presne podobní babráci nám tu teraz vládnu.
Inkovia obetovali pre bohov ľudí, iné kmene mladé panny (ale kde ich nabrať), keby dostali roksor alebo povraz tak si to nikto nevšimne. ale nikto nemá právo zobrať život pre iné ciele.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
voliči tejto vlády sa na vás akurát rehocú )

zostrelili sme vás ako kuželky ))))
Ale až po Kuciakovi a jeho frajerke ...
kočner, bodor, gašpar, fico

vieš ty vôbec, čo trepeš ?
načo si berieš mŕtvych do huby ?
Myslíš tých "vašich mŕtvych" na chrbtoch ktorých ste sa dostali do vlády?
spamätaj sa, chlapče...
Ja to mám narozdiel od teba v hlave zrovnané.
Hádam si nemyslíš, že by sa nejakým neznámym novinárom nechal Smer-SD položiť na kolená. To by si musel mať riadne v tej hlave vymetené, aby si si myslel, že taký mafián Kaliňák by to riešil takto hlúpo a primitívne.
Ak by to boli Smeráci, tak by proste prinajhoršom navždy zmizol. Ale toto bola robota babrákov, ktorí manifestatívne a účelovo zavraždili 2 ľudí. Presne podobní babráci nám tu teraz vládnu.
ty máš na rozdiel odo mňa v hlave poriadne...
smer sa nechal položiť totálnou stratou reality...svojou pýchou, nenažranosťou
vytvoril si vlastnú kastu naších ľudí a tak aj dopadol
nik netvrdí, že vraždu zorganizovali priamo politické špičky smeru...oni to svojou politikou nielen že umožnili, ale priamo vytvorili
keby si ten prípad sledoval aj viac ako to, že to tu zneužívaš v diskusiách, tak by si vedel, že presne taká bola objednávka
kuciak mal zmiznuť ....nezvestný
on nemal byť manifestatívne popravený...a už vonkoncom jeho snúbenica...

to máš tak...aký fico, taký al capone...( kočner, aby si aj ty pochopil )
ty to ako vieš kto mal byť ako popravený?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

z výpovedí obžalovaných a odsúdených
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...a že ako sa nám Krčméry stratil zo scény...
...a včul je za múdreho.. ?
Že ako otočil...až o 180° ... ???
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Reč kešky...?!... strati aj vlastne ja....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

https://www.facebook.com/15781289094...28748838310388
(Je známe, že ide o 300-330 m vrstvy štrkov, on vraví dokonca o ich hĺbke 450 m.)

Dosť dávno som dostala zaujímavú otázku od cudzieho človeka (na nose mal napísané, pre koho pracuje, či viem, kto "obsadzuje" juh Slovenska, to len tak na okraj.

Jeden z komentárov
Trošku trapný postup, keď minister miesto využitia ministerskej právomoci podporuje petíciu. O čom je vlastne ministerský post, keď minister musí dosiahnuť svoje záujmy petíciou ? Predsa petícia sa rieši, ak vláda nekoná, alebo koná opačne, ako je vôľa ľudí.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
... Ak by mal zmiznúť, tak zmizne. Ale ako vieme nezmizol ale bol hlúpo a babrácky popravený aj s frajerkou. Ak by sa to nestalo, Nemali by sme nevzdelaných babrákov vo vláde.
Prvá línia vždy padá prvá. Poučenie zo všetkých revolúcií po svete, preto keď čítam, táto vláda ..., ...

Už je dávno pripravená ďalšia.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

K ženskej kráse v politike.
Mne sa najviac po všetkých stránkach páči kráľovná Rania, jej videá s prednáškami ... a býv. Chorvátska prezidentka.
https://hlavne.sk/domace/prve-damy-s...ka-je-aky-typ/
http://eurodenik.cz/zivotni-styl/kra...tovou-politiku
Okrem toho, niet škaredej ženy, ak je žena upravená, buď je prinajmenšom zaujímavá, pekná alebo aj krásna. :-)
.
Ale vyberať si človeka podľa krásy, ktorý má občanov zastupovať v najvyšších v štátnych službách, je úplne scestné, aj keby ho mal krajine závidieť celý svet.
Horoskopy niektorých našich adeptov vypracované aj pre obdobie volieb (teda možnosti zvoliteľnosti) sú na YT.
A o tom sa bežne nepíše, ani to nemajú napísané v tvári, ale podvedomie to berie.
Takže výbery sú veľmi starostlivo pripravované a schvaľované, nič nie je náhoda, alebo ako vravievam, za jednou pravdou je pravda druhá.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Horoskopy niektorých ....
Ťažký deň...???
2 2
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Počúvam správy na Rádio Slovensko a mráz mi prešiel po chrbte pri správe o výskyte korony v AGROMÁČAJ v Kráľovej pri Senci )snažím sa kupovať slovenské ovocie a zeleninu). Pri takom množstve nezamestnaných na SK sme odkázaní na zamestnávanie sezónnych zamestnancov z Ukrajiny ?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
korela
Horoskopy niektorých ....
Ťažký deň...???


skôr desaťročie...


Mne sa najviac po všetkých stránkach páči kráľovná Rania, jej videá s prednáškami ... a býv. Chorvátska prezidentka.
...
vyberať si človeka podľa krásy, ktorý má občanov zastupovať v najvyšších v štátnych službách, je úplne scestné, aj keby ho mal krajine závidieť celý svet.

Horoskopy niektorých našich adeptov vypracované aj pre obdobie volieb (teda možnosti zvoliteľnosti) sú na YT.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať