Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Nandrolon
Jednoznačne likvidácia štátnosti, národa sa začína.
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...n=shp_rightbox
Tí oní - akože posranci - Peter Osuský, Ondrej Dostál, Zuzana Zimenová a Renáta Kaščáková - tak tých by som označil za zradcov národa. Veď predsa jazyk je jedným z faktorov, ktoré určujú štátnosť.
Záver nielen voliči by mali mať doklad svojprávnosti ale aj poslanci
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Neverim,ze to bolo take dramaticke....
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ja zase verím, jeho správanie sledujem už dlhšie a zdá sa mi dosť arogantný.(ako ináč, veď nezaprie svojho precedu)
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
Keby nebol prezidentom,žiadna dobrá viera nebude......skôr by to dopadlo tak,žeby dokázali,že povodný vlastník sa o to nestaral
Ak sa o niečo nestaráš, to neznamená, že niekto príde a zoberie si to...
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

BXLmiami
...
bjuty smis
...
pavol54
...
bjuty smis
...
pavol54
...
misoft
lujza.j
...
Bla-bla-bla..... už teraz nepodstatné....
Zaráža ma však jeden fakt - a to, že ex-prezident vtedy, keď to "kupoval" si NEOVERIL skutočný stav.
Buď slepo a hlúpo veril - potom sa čudujem, ako mohol predtým robiť obchody, alebo vedel o tom, lenže šlo to cez "tretiu" osobu (teda okolo neho nepriamo) a konal podrazácky ("ja nič - to všetko ONI!")
Takto sa odrbávajú dôchodci zo starej školy, ktorí verili a veria úradom (bezvýhradne), pretože vtedy to tak bolo.
2 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

pavol54
Máš pravdu, ale kiska bol aj odsúdený a ani sa len neospravedlnil, bojoval až do poslednej možnosti si ponechať ukradnuté
Odsúdený ? Daj niečo konkrétne, alebo si pletieš pojmy a dojmy.
Ako inak mal Kiska podľa teba postupovať, než nechať rozhodnúť súd, komu pozemok patrí ?
2 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Kiskovi vlastne ten pozemok vnutili podvodom bez jeho vedomia?
Dobre ten vedel o co sa jedna. Taku vymeru za smiesny peniaz!
Samozrejme, "odsudeny" nebol.
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

buchač
misoft
.............a práve preto rôzni podvodníci, rôzne e-shopy používajú a využívajú spôsob platby cez WU! Pretože okamžite prevezmú prachy a konec Japonec. Nie sú ani prachy, ani tovar - NOTHING!
A toto (aj napriek dobrému umýslu) prisudzuje WU nelichotivú popularitu - jednoducho - svojou "rýchlosťou" sa podieľa (nechtiac) na väčšine podvodov.
Môžeš oponovať - skutočnosť je však taká!
Pointa môjho príspevku ALE neznela v tom, že aký je Western.
Mne je u prdele, či niekto platí cez Western tie rôzne platby.
Pointa znela v tom, že kopreti vravela o zasielaní love MEDZI príbuznými , ktoré vraj nikde inde neexistuje, teda okrem Tesca.
Pointa je, ak si už načal, že statočne ojebabranie urobí aj podnikateľ osobne.

Ja neoponujem...ja argumentujem...a to je kuwa rozdiel.

vicktor
Ponuka pre mna nebol WU, ale presun penazi prostrednictvom "kreditov" cez Postove karty.
"WU je bezpecny a najrychlejsi..." - ano, podsvetie si ho pochvaluje.

A Home Credit s Tescom mi poskytli vyhodnu kreditku.
Western neriešim...nemám skúsenosti, takže neposlúžim.
Ale s Buzík Kreditom som už do činenia mal...nikdy viac, neexistuje...to by som zašiel radšej za nejakým úžerníkom.
Poštová banka detto...zdrhol som z nej svojho času...bolo nemysliteľné, že výplata mi išla na účet 2x dlhšie ako u iných bánk.
A kde ja píšem,že toto robí IBA tesco? A čo do toho pletieš príbuzných?
2 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Pred chvíľou mi prišlo na Skype. Kto je zvedavý, nech si zistí: https://platstarostu.sk/?obec
2 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

aly - žeby sme išli ?
https://www.google.com/url?sa=t&rct=...396sqkMiliaW03
2 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

pavol54
bettylou
https://sk.axahealthkeeper.com/news/...3ilB0rnMxba2wg

Akurat, ked mam rizky abo kuru, prípadne kotlety od nedele, tak si určite dám zeleninový pondelok..
Aby som bol úprimný, pondelky nikdy neboli bezmäsité, lebo rozumné gazdinky to robili tak že v pondelok sa dojedali zvyšky z nedele, piatok si vymysleli ako pôstny deň aby sa organizmus pripravil na nedeľu,"sobota bola halušková robota"(slaný chod aj sladký chod) dokonca z vody v ktorej sa varili slíže sa robila polievka, nedeľa klasika mäsová strava
presne tak, u nas sa podľa jedla na stole dalo povedať, ktorý je deň v týždni V piatok bola vždy fazuľa na sladko so sušenými slivkami. V sobotu v zime bývala kapustnica a v lete krúpna baba. No a v pondelok klasika - paradajková omáčka, knedľa alebo zemiaky a hovädzie z polievky
2 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

sú dvaja výrobcovia, u jedného sa dajú odstrániť bez problémov, u druhého, aj keď som etiketu dala dole, lep sa mi nikdy nepodarilo. Dnes som našla na nete tú radu so stolovým olejom - funguje. Etiketou býva prelepené aj viečko, tak aj to doteraz končilo v koši ...
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kalamita s myšami na poliach- moje mačky sa činia denne aj trikrát ich vidím bežať so živou konzervou domov z poľa. takže je to v norme horšie je to so zajacmi a srnkami v okolí 5 km žiadna zelenina tak sa vyšantili na mojej paprike a melónoch cca 1 ha podrviť a zaorať škoda námahy
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Potesi..ked sa vyberiem do terenu na čajočku v šatočkach...dojdem do garaze a zamok zaseknuty.....najprv busenie a mixovanie dverami....ze sa jazycek uvolni...potom od uja z inej garaze...pozicane strobovaky...ze potlacim...nic......tak ,ze dom svoj mega srobovak,kladivo a daky wd-čkoidny sajrajt....nakoniec fajny pajser som nasla.....tak som sa vratila....vypajstrovala dvere....prestriekala zaseknuty jazycek a isla het
Ujo mi strasne poradil....to mate zaseknuteak mate manzela musi vam to vypacit.....
Musim kuk daky zamok ci doma....alebo kupit....hento sa bojim rozobrat vyskocia na mna dake strunky
2 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

65606253_687576764999137_5118115035456995328_o.jpg  
2 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

jééj Terezka! ... a ja som už prestávala veriť! Vďaka za potvrdenie
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Terezia13
už veríte, že bociany nosia deti!?
Ale sa ten bocian akosi dlho túlal kade.tade.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Terezia13
buchač
Terezia13
už veríte, že bociany nosia deti!?
...hm...keď deti nosia bociany, tak kto nosí bocianov ?
bocianov predsa nikto! tie sa liahnu! to som videla na KUKAJ
...no dobre, bociany sa liahnu...ALE kde sa "liahnu" deti, keď bocian je len ten kuriér ?
2 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

misoft
Týýýý brďo...... fakt! Kde sa tie deti liahnu?
buchač
Terezia13
buchač
Terezia13
už veríte, že bociany nosia deti!?
...hm...keď deti nosia bociany, tak kto nosí bocianov ?
bocianov predsa nikto! tie sa liahnu! to som videla na KUKAJ
...no dobre, bociany sa liahnu...ALE kde sa "liahnu" deti, keď bocian je len ten kuriér ?
Mala som kolegyňu. Priniesla domov bábätko a starší syn ho okukával a nakoniec otázka: Mama a kde v nemocnici berú tie ruky, nohy, hlavy a ostatné na tie bábätká.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať