Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
korela
Slovenskí Rómovia zmeňte svoju kultúru, odkazuje bývalý britstký minister vnútra
Vsak to je rasista ako Mazurek. A mimovladky su ticho...
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No ale mal by si.Postavte konečne niekoho,za koho by sa dala zdvihnúť ruka.Lebo zatiaľ to vyzerá tak,že Smer voľby vyhrá.
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
buchač
Najvyšší súd čaká v pondelok duel troch žien. Jana Bajánková, Soňa Mesiarkinová a Ivetta Macejková zabojujú pred členmi Súdnej rady o post predsedníčky súdu. Člen Súdnej rady Dušan Čimo očakáva vyrovnaný výsledok všetkých kandidátok.
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...vyssieho-sudu/

- mali odovzdať mobilné telefóny
- preveriť daňové priznania
- zistiť majetkové pomery
- posúdiť rodinné pomery
- atď

že "..duel troch..." duel - dva, dachto zase počíta cez bulharskú konštantu
2 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Ake kompetencie ma voci Cine, ked kritizuje a dohovara cinskemu ministrovi?
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Nandrolon
To som nevedel. 2 som včera olúpal a dal do mraziaku a tie 3 mám ešte neolúpané v chladničke asi od piatku.
Ludzé, šak kukuricu dajce sviňám, nech žerú a my si dáme potém krkovicu, šunkes, panenku aj klbás...
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pozerám novú reláciu na Tv Grc - Na hrane

Moderátor je nejaká nová tvár na obrazovke...je vcelku smiešny, prirovnal ku čerstvo vybľutému a nestrávenému leču...
Trubanovi sa mierne onačí...nejak neskáče do reči...dalo by sa povedať, že sa pchá do riti.
Bugárovi zasa naopak...lenže na starého psa kojacie šteňa proste nemá.

Na hrane ? Skôr na grc.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja ked vidim nakupny kosik plny sladkosti....akoze fajnovych mam dost.....je jedno ci obyc alebo "znackova"lebo este aj pri tomto treba afektovat....furt tam je len hromada hnusneho cukru....o sladkych dzusikoch a malibovkach ani nehovorim....
Vzdy sa doma daco upiect kde si viem..kolko cukru a co tam dam...
Ale kazdy po svojom...sak farmako priemysel sa potesi
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Pridávam sa-minule v obchode,obe deti sa ledva hýbali-že-chodte si povyberať chrumky.A najlepšie je.že aj do ambulancie sa dopracú pomaly ročné dieťa s chrumkami.Priznám sa že vtedy nie vždy príjemne zareagujem.
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
[QUOTE="lujza.j"]Ja ked vidim nakupny kosik plny sladkosti....akoze fajnovych mam dost.....je jedno ci obyc alebo "znackova"lebo este aj pri tomto treba afektovat....furt tam je len hromada hnusneho cukru....o sladkych dzusikoch a malibovkach ani nehovorim....
Vzdy sa doma daco upiect kde si viem..kolko cukru a co tam dam...

Cukor nie je hnusný, je fajný, ale treba mať mieru. Horšie sú tie umelé sladidlá a chemické farbičky vo všetkom, tie dokážu parádne nabúrať trávenie a pocit hladu okrem iného.
A čo vieš, možno má desať detí a kupuje to na mesiac.. :
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
misoft
BXLmiami
Nebudú to ambulancie čo majú bordel.NIKDY neviem na 100% čo preplatia a čo nie.
Môj názor.... celé zdravotníctvo je jeden veľký bordel. Jedni sa vyhovárajú na druhých, nechávajú si preplácať aj dvojito a keď sa pacient ozve a upozorní na chybu - tak VŽDY je na vine ten druhý.... ale prachy nevrátia....
xixi, nezabudnem, ked som bola na štúdiách vonku, a musela som byť zo slovenskej ZP odhlásená, prišla otcovi domov faktúra, za moju gynekologickú preventívnu prehliadku. Tak sa tam išiel opýtať, ako sa to pánovi doktorovi podarilo na diaľku 16000 km.
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Potešilo, konečne normálny europoslanec, narozdiel od análnych alpinistov, riťolízačov, chameleónov a posratých zbabelcov.
3 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXLmiami
Nevolila som ch,nebudem ich voliť,ale veci treba pomenovať pravým menom.A nie tlieskať odchádzajúcemu komisárovi ktorý má za sebou hlavne ničenie EU.Je veľmi smutné,že tieto veci nedokáže pomenovať niekto kto nie je nácek,len si to potichu myslí a zbabelo mlčí.
Čo si kto myslí je hovno platné, keď potom hlasujú tak ako hlasujú, lebo sú dosratí až za ušami...
Treba si nielen myslieť, ale aj povedať a hlavne podľa toho hlasovať. A takí sú iba tí fašisti, ktorých aj budem voliť.
3 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

korela
Mňa by zaujímalo, ako sa prekladajú do posunkovej reči členovia etník, občania jednotl. štátov, ev. názvy kontinentov a pod. Vie niekto poradiť, kde to nájsť?
Predsa u tlmocnika z ponunkovej reci .napr. effeta.sk
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Toto je na zamyslenie:
"Už žádná mrcha! Petice chce ze slovníku odstranit hanlivé výrazy pro ženu

...Téměř třicet tisíc lidí už podepsalo na portálu Change.org petici, která požaduje úpravu hesla žena v Oxfordském slovníku angličtiny. Petice se ohrazuje proti tomu, že se na internetu jako synonyma pro ženu zobrazují hanlivé a urážlivé výrazy."
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranic...zahranicni_zaz
Ja som v rámci boja proti klimatickým zmenám odstránil zo svojho slovníka výrazy sušička prádla ,mikrovlnka, automatická pračka aj to sa ráta alebo len poskakovanie na námestiach a žiadať zmenu spôsobu života od druhých. Ale pre ohlúpenie národa stačí protest na uvedenom portáli.
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Nandrolon
Načo by robila, však policajti jej tam naženú 100 alkoholikov, každého vyinkasuje 250 eurami a vegetuje ďalej :-)))))))))))))))))))))))))
Ta to ši teraz hlbokú pravdu povedal, ja keby bola vedela, že také časy prídu, ta sejem na dajaké obchodné riadenie idem za psychologa.
2 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
vicktor
bjuty smis
a čo majú náckovia spoločné s demokraciou ?
Nedemokraticky chceli poriadok vo vlakoch a odstranenie ciernej stavby.
Demokrati to toleruju.
Náckovia nenáckovia, chyba je v systéme. Zoberiem partiu 76+ a robím si čo chcem a ako chcem. Navrhnem vo vláde, schválim v parlamente ja kamošom, kamoši mne bubáčiky na chod strany a straníkov tečú. Ak koaličák zhrabne viac ako sme sa dohodli spravím bu-bu a navrhnem svoj biznis aby sme ostali vyrovnaní. A predstavte si to naopak. Vládu vyžrebujeme z obyvateľstva bez straníckej príslušnosti. A parlamentník by nemal byť viazaný na stranu a hlasoval by sám za seba. Je jedno kto predloží zákon, dôležité je či poslúži ľuďom alebo oligarchom a keď ľudia budú mať 76+ tak prejdú len zákony pre ľudí a na tie oligarchické nebude dosť hlasov ( teda ak si správne vyberieme). Teraz je to tak že Sulík sa nezhodne s Galkom Fico sa drží ako kliešť a Pelegríniho má pod kontrolou. Vládne tu Smer či oligarchia na Smer napojená, čosi sa ukázalo ako u Gorily tak aj pri Kočnerovi. Ministraničky prezentujú tvrdé názory na Mariána - však je to fašista a s tým sa baviť nebudeme, Sulík potopil Radičovej vládu, Matovičovi sa veriť nedá lebo je schopný aj Gazdu potopiť, Fico si nasáčkuje za naše prachy mafiánsku krásku aby mu radila, zametač vysvetlí hliadke že Bašternák je náš človek a namiesto toho aby bol zbavený funkcie pred nastúpenou jednotkou, poliaty smolou, posypaný perím a vyhnaný za hranice našej demokracie je odmenený funkciou policajného pridelenca kdesi v zahraničí... však čo už môže byť horšie ? Ak je zákon dobrý tak mi je jedno či ho podporí Fico, Danko,Bugár, Sulík, Matovič, Kollár alebo Kotleba. Ak je zlý tak by sme mali mať možnosť schvalovateľov odvolať. A k tomu jedna myšlienka ktorú vyslovil Matovič pri odvolávaní Pelegríniho. Parafrázujem: Pelegríni bol podávačom zmien zákonov výhodných pre oligarchov, to čo teraz robí Kondrót. Chcelo by to investigatívca čo by to preveril a ukázal nám výsledok
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
Bjuty, čo máš proti uniformám? Však sú parádne!
:-)))))))))))))))
nic
Len nechapem, preco si to nechcete priznat...
Budem sa opakovať, ale ja fašistov netolerujem. Ak sú fašisti, treba ich okamžite bezodkladne zrušiť a posadiť do basy.
Ale ako vidím, nič z toho sa nedeje, takže si tie fašistické drísty láskavo nechaj pre nejakých slaboduchých.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Oni aspoň zatiaľ a pochybujem, že by vôbec mali niekedy záujem prekročiť hranice Slovenska ako títo
https://www.ta3.com/clanok/1070956/d...m-madarom.html
" Podpredseda extrémne pravicovej strany Jobbik otvoril v Dunajskej Strede svoju kanceláriu. Chce v nej prijímať Maďarov, ktorí žijú na Slovensku. István Szávay tvrdí, že ako poslanec maďarského parlamentu na to má nárok. "

Teda dosť sila.
Si ani neviem predstaviť, čo by sa udialo so slovenským poslancom (na strane vonkoncom nezáleží), ak by si niečo také dovolil.

...a maďari samotní ? Škoda reči.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

"Kolotočarov" je viacej....
Politika ciste zufalstvo....
Ako musel exhlava statu v palaci trpiet....ked ho nahodou niekde zacujem,ze konecne moze trepat tie predvolebne sračky....
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
KoxXxo
už napĺňa sľuby
Si zabil....
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať