Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Že by 4? 5,6,7 nič.
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

5, 7 urcite nie...zase uzavery
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Litrom sa nenaplní žiaden, nakoľko tam je znázornená iba pollitrová fľaška piva, ak by tých pív bolo viac, tak prvý sa naplní č.3.
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Nandrolon
Litrom sa nenaplní žiaden, nakoľko tam je znázornená iba pollitrová fľaška piva, ak by tých pív bolo viac, tak prvý sa naplní č.3.
Eeee...
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nebude to chyták? V tej fľaši nie je pivo. Tak žiadna?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

misoft
sito

Lebo, lebo to uhradí NÁROD! Veď je to NBS, že?
Správnejšie je to Národná Banda Slovenská...
Myslíš, že nosia šatku na tvári, ako na západe, divokom. Či ležérne na krku, však ...



Čo sa mi môže stať, keď bankovky mám rád, honosne si chcem užívať. No najlepšie cez banku NBS je ich získať, no nie všetci pri tom môžu výskať. Ale, to je len jediná slovenská banka, no nebankoviek, ako maku, požičajú každému Slovaku, ktoré si ho uviažu ako mačku vo vaku, VRECI. Ich starosti nie sú ich veci.

1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

afrikánka
Nandrolon
Litrom sa nenaplní žiaden, nakoľko tam je znázornená iba pollitrová fľaška piva, ak by tých pív bolo viac, tak prvý sa naplní č.3.
Eeee...
Tym padom som zvedavy na vysledok.
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Nie je to chytak...
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

jedine 3, z plnej sa bude prelievať a ostatné sa nenaplnia
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

afrikánka
Nie je to chytak...
Chyták nie, nie je to chyták. Logika. Šancu by mala 4, ak by bol výtok z 1 nižšie ako do 3. Do 5? je odstavená. Do čísla 6 a 7 nie je prístup. Takže tri, tri s číslom 3 riť si vytri. : D

To je téma v jednotnom čísle, nie čo sa nám stalo, potešilo, rozčúlilo ...

Do tejto témy si to mala dať, možno by začali rozmýšľať a nemali by čas na hádky, spory kto z nich viac usporí.

https://www.porada.sk/t316153-sachta...a-pozemku.html
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Nandrolon
Litrom sa nenaplní žiaden, nakoľko tam je znázornená iba pollitrová fľaška piva, ak by tých pív bolo viac, tak prvý sa naplní č.3.
Za predpokladu, že tá fľaška je litrová, zadanie je v jednotnom čísle, tak by som povedala, že len cez jednotku prejde všetko! v ostatných už nemôže byť nijakovsky liter! - jedine ešte ak by sa pomaly lievalo, tak v trojke, alenie ako v prvom
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
afrikánka
bettylou
afrikánka
Pre tych, co su tu...aby ste sa nenudili
Ktory pohar sa ako prvy naplni litrom piva?
3
Eeee...
Zareagujem ?
Zareagujem !!!

Ak dáš nejakú hádanku a niekto správne odpovie, tak láskavo nezavádzaj !!!
Prdel si rob z plasteliny a nie z iných.

Ktorý pohár sa naplní ako prvý?
Riešenie:
Ako prvý sa naplní pohár číslo 3.
https://www.izaz.eu/post-10019-hadanka-s-poharmi.html
Naposledy upravil buchač : 05.05.19 at 13:03
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Katy a R
Nandrolon
Litrom sa nenaplní žiaden, nakoľko tam je znázornená iba pollitrová fľaška piva, ak by tých pív bolo viac, tak prvý sa naplní č.3.
Za predpokladu, že tá fľaška je litrová, zadanie je v jednotnom čísle, tak by som povedala, že len cez jednotku prejde všetko! v ostatných už nemôže byť nijakovsky liter! - jedine ešte ak by sa pomaly lievalo, tak v trojke, alenie ako v prvom
Ak by ta flasa bola litrova, tak do plna sa naplni 3- ka aj s tym uzavretym vyvodom dole, a vsetko, co je na jednotke "nad prvy vyvod" odtecie po stenach 3-ky smerom dole, nakolko to nie je uzavrety system, takze 3-ka ale nie litrom, ale pollitrom. Ak teda k poharu beriem aj ten zaslepeny vyvod. Ten moze mat nejake deci.
0 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

prvá bude 7
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Katy a R
Nandrolon
Litrom sa nenaplní žiaden, nakoľko tam je znázornená iba pollitrová fľaška piva, ak by tých pív bolo viac, tak prvý sa naplní č.3.
Za predpokladu, že tá fľaška je litrová, zadanie je v jednotnom čísle, tak by som povedala, že len cez jednotku prejde všetko! v ostatných už nemôže byť nijakovsky liter! - jedine ešte ak by sa pomaly lievalo, tak v trojke, alenie ako v prvom
Najprv treba otvarák na tú fľašku. Ale aj takto by mohlo byť.



Keď tečie tak tečie.

1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja si stale myslim, ze Afrikanka si mysli, ze dala chytak, ze su to pollitraky pivove. Ja mam doma aj litraky, ktore som extra zhanal...
Niekedy, ked odnekial pridem a mam ultra smad, hned capnem litrak.
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Nandrolon
Ja si stale myslim, ze Afrikanka si mysli, ze dala chytak, ze su to pollitraky pivove. Ja mam doma aj litraky, ktore som extra zhanal...
Niekedy, ked odnekial pridem a mam ultra smad, hned capnem litrak.
Ty nemysli, co myslim ja, nepridavaj svoje zazitky s pivom...zapni mozok
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Mozok mas ty, ja mam mozog a za moje vysvetlenie dam hocikedy ruku do ohna.
Ps: ale stale cakame na tvoje riesenie v style, ze pivove pohare su iba pollitrove, pripadne vysmech, ze ako sa moze z jedneho pollitroveho lahvaca naplnit litrovy pohar :-)))))))))))))))))))
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Nandrolon
Mozok mas ty, ja mam mozog a za moje vysvetlenie dam hocikedy ruku do ohna.
Ps: ale stale cakame na tvoje riesenie v style, ze pivove pohare su iba pollitrove, pripadne vysmech, ze ako sa moze z jedneho pollitroveho lahvaca naplnit litrovy pohar :-)))))))))))))))))))
Čo budeš mať na večeru? Pečenú ruku a zahasíš to 1L piva?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

afrikánka
Pre tych, co su tu...aby ste sa nenudili
Ktory pohar sa ako prvy naplni litrom piva?
6
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať