Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Matovič vytvoril kastu seberovných – zakomplexovaných a opojených dočasnou mocou
https://www.webnoviny.sk/matovic-vyt...ocou-komentar/
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No dnes máme "krásne" ráno. Budí ma moja 3/4 - vodu máme v kuchyni. Pozriem do obývačky - celá stena mokrá. Bežím k susedovi hore, reku od neho. A on tiež s handrami lieta.
Čo sa stalo?
Prišli pred pár dňami niekomu internet zavádzať. Behali po streche, vŕtali, búchali... a poškodili strechu. A voda si našla cestu a teraz kvapká a kvapká..... a vonku prší.
Teraz len si to pofotiť, nahlásiť poistnú udalosť, nahlásiť aj správcovi, aby ihneď konal (relatívny pojem).
Takže sa nám to pekne začína...
Naposledy upravil misoft : 10.12.20 at 05:42
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Duski to je radost...vrrr... na šlak traf
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

NAKA by niečo mohla vedieť, alebo nech sa spýta Haščáka a spol
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
Matovič vytvoril kastu seberovných – zakomplexovaných a opojených dočasnou mocou
https://www.webnoviny.sk/matovic-vyt...ocou-komentar/
Dík za link,
toto naozaj nemá chybu. Super žrádlo, je to dokonalá kaša. Takú nemajú v hlavách ani ficovoliči.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

ale majú
však pozri čo tu vyvádzajú ......
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar88 - čo idú zase voľby, keď si sa už nalogoval na poradu????
:-)))))))
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
ale majú
však pozri čo tu vyvádzajú ......
Ty si volil Sulíka...či ?
Videl si tlačovku na Ta3, ktorá pred chvíľou skončila ? Sulík vytiahol ťažšie zbrane voči yebnutému. Som zvedavý na prípadnú plačovku...reakcia na FB bude určite výživná.

Takže kto tu vystrája ? My, bežní jedinci, ktorí sa musíme prispôsobiť (kľudne nazvem aj trpieť) náladám a aj politickým ihrajkaním ? Bežnému jedincovi predsa neostáva nič iné, ako sa realizovať aj tým (ako si nazval) vystrájaním.

Pred časom som dal názor, že v tejto dobe by sa mali VŠETKY strany dať dokopy a hľadať východisko a či riešenie situácie...alebo sa mýlim ?
Mne osobne je jedno, že koľkých sudcov a či polišov alebo tajných agentov, prípadne milionárov NAKA dala do basy (aj keď toto jediné kvitujem na terajšej garnitúre), no nie je mi jedno, čo vláda na čele s bláznom vystrája.

Ak by som to mal povedať aj inak ?
Kto nesúhlasí s týmto názorom, tak si o ňom kľudne a pri všetkej úcte pomyslím len jedno...a nazvem ho debilom.
Naposledy upravil buchač : 10.12.20 at 10:47
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

ako konkrétne trpíš kvôli vláde v porovnaní s ostatnými europskými štátmi ?

mne teda nie je jedno, či sa tu rúca váš mafiánský štát...
mne nie je jedno, kde ja a moja rodina žijeme
mne je toto 1000 x dôležitejšie ako to, kvôli čomu ty údajne trpíš ( čakám teda konkrétne )

p.s.- v rámci tvojej demokratickej debaty:

Kto nesúhlasí s týmto názorom, tak si o ňom kľudne a pri všetkej úcte pomyslím len jedno...a nazvem ho debilom.
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tak ale zase Sulík má pravdu.Čo má v hlave ten náš reklamák nevie ani on sám.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Aj keď Sulíka veľmi nemusím. tak v tomto prípade má jednoznačne pravdu.
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja som len zvedavý, ako budú od 28.12., resp. tam vždy začínali až okolo 4.1. fungovať fabriky nad 500 ľudí, čo sú všetky montážne haly v SR. Alebo zas budú mať výnimku?
Už vidím, ako sa idú vo VW, KII, Schaeffleri, MOBISE všetci dobráčiskovia testovať. Tam budú mať majstri ťažkú úlohu zohnať ľudí na zmeny....
Len aby to zas nedopado tak, že nemeckí fašisti zavelia a hneď bude výnimka na svete a testovať budú akurát v štátnej správe a nemocniciach....
To "zatváranie" o ktorom to píšete, to jediné ma teší na tejto vláde. Lenže treba aj na druhej strane podotknúť, že to v podstate dokáže každý debil /teda aj Matovič a jeho poskokovia/. Dôležitejšie je, ako to dopadne nakoniec, aby sme nemuseli každému platiť odškodné, ušlú mzdu, ujmu na cti a úroky k tomu. Tak ako teraz tých 90 tis. pánovi Heroínovi.
- Je nejaký link na tú tlačovku? By som si ju večer aj pozrel.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Zabudol si odškodnenie že deti nemajú prístup k vzdelaniu čo je ich ústavné právo .
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Jar88 - čo idú zase voľby, keď si sa už nalogoval na poradu????
:-)))))))
sú priepustky na sviatky. včera som na čehúňoch pozeral četnícke humoresky, vystupoval tam jeden "športovec", pre ktorého potom prišla sanitka zo zariadenia, že im utiekol.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

BXLmiami
Zabudol si odškodnenie že deti nemajú prístup k vzdelaniu čo je ich ústavné právo .
Šak už ani ústavu nemáme.....
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
Zabudol si odškodnenie že deti nemajú prístup k vzdelaniu čo je ich ústavné právo .
Pre jednoduché pracovné úkony stačí základné vzdelanie, deti nepotrebujú niečo vedieť stačí ím gebír že školu absolvovali. Návod jeho získanie dodá Igi. Po konzultáci s multioteckom vyberú ten najlepší spôsob.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
ako konkrétne trpíš kvôli vláde v porovnaní s ostatnými europskými štátmi ?

mne teda nie je jedno, či sa tu rúca váš mafiánský štát...
mne nie je jedno, kde ja a moja rodina žijeme
mne je toto 1000 x dôležitejšie ako to, kvôli čomu ty údajne trpíš ( čakám teda konkrétne )

p.s.- v rámci tvojej demokratickej debaty:

Kto nesúhlasí s týmto názorom, tak si o ňom kľudne a pri všetkej úcte pomyslím len jedno...a nazvem ho debilom.
Najprv upozornenie.
Vyprosím si, aby si mňa dával do súvislosti s konštatovaním..." váš mafiánsky štát "...fakt si to vyprosím a láskavo si to odpusť.

Výraz " trpíš " bol len obrazný, aj keď je v určitých ohľadoch aj primeraný.
Konkrétnosti by si chcel ? Čítaj spätne moje príspevky a mal by si byť v obraze, že o čo sa jedná.
...a prečo by som mal dávať presne a konkrétne ? Pomôžeš mi snáď ?

P.S.:
Chceš povedať, že nemám pravdu ohľadom spojenia všetkých strán pri riešení situácie ?
Ak sa to (dúfam, že čím skôr) všetko pominie, nech sa sekajú v parlamente do nemoty.
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať