Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

anet
Mikae
To je nejaký blbý vtip, či ...to myslia naozaj?... Veď 1. apríl už bol
Aky vtip? ved ja normalne palmu zhanam na nedelu, aby som na nu vajicka navesala

Napríklad Evanjelium podľa Jána 12,12-13 "Na druhý deň sa veľký zástup, čo prišiel na sviatky, dopočul, že Ježiš prichádza do Jeruzalema. Nabrali palmových ratolestí, vyšli mu v ústrety a volali: Hosana!....


https://www.facebook.com/SaletiniRoz...0229367041989/

mmch, praktizujúci katolíci si už zrejme stihli všimnúť viac zmien. Menil sa napríklad Rímsky misál a tak zmeny sú na každej omši
278135569_5230229353708657_6154341375994278998_n.jpg  
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Maďaři, Němci, Italové. Účtů u Gazprombank pro platby za ruskou ropu přibývá

Pár desítek hodin po odstřižení Polska a Bulharska od ruského plynu to vypadá, že spor o způsob platby je u konce. Poté, co ve středu anonymní zdroj agentury Bloomberg zmínil deset nově otevřených účtů u Gazprombank, objevují se už jména konkrétních západních odběratelů, kteří na ruské podmínky přistoupili.
https://www.idnes.cz/ekonomika/zahra...zahranicni_ven

To sú tie "bohovské" sankcie....

P.S.:
Požiadam misofta a Milu, nech dajú nejaký "vtipný" obrážťok...snáď sa zasmejeme.
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mňa vcera pobavil výrok poľského premiéra.....keď hodil perlu "že vypnutie berie ako útok na jeho krajinu"
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mila123
v BA už začala verejná rozlúčka so slobodou RF ????
Pche....ako som vyššie uviedol....hentí buzeranti z koalície na to nejak nemajú odvahu.

Rozprava, diskusia, zbytočné pindy....a hlasovanie bude až budúci týždeň ?
Matoviča rozdrapí, Naďa ebne, Korčoka trafí...a Čajočke vyrastie brďa na ksichte, keď hlasovanie nedopadne, ako si to predstavujú.

...a to nevravím, že konečné slovo bude mať súd.

P.S.:
Takže, vážena pani, klídek a nohy v teple...a nezabudnúť na pravidelnú dávku psychofarmák.
Radšej nám tu dajte nejaký stupídny obrážťok, nech sa zasmejeme.
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.
FB_IMG_1651044563534.jpg  
4 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Česi a Poliaci odmietli dodať slovenským cementárňam uhlie. Heger chce fórum premiérov

Problémom je, že štandardní partneri slovenských cementární v dodávkach uhlia, teda české a poľské bane, ktoré z polovice vlastní štát, im oznámili, že vzhľadom na aktuálnu situáciu nie sú schopné a OCHOTNÉ plniť platné zmluvy.
https://ekonomika.pravda.sk/firmy-a-...hp_3clanok_box

Výborne...
Čo bude ďalšie ?
3 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Nandrolon
Sám mám kúrenie plyn a aj vodu.
Ja som sa minule tak zamyslala ... nad tym celym ich eco systemom.
Kurim plynom, ale mam aj krb ... velmi nevyuzivam, ale keby trebalo nie je problem.
Pripadne viem dat nadrz a kurit vykurovacim olejom, pride cisterna z Madarska
Vodu mam vlastnu studnu a pozemok dost velky na to aby som si zabezpecila domacu solarnu elektraren, pripadne jedna veterna turbina
Mam zem na ktorej si dopestujem, dochovam ... v principe bez problemov prezijem.
Co mi pripomina, tu myslienku, ze sa rovno prestahujem do tej obce kde ludia ziju z toho co si vypestuju, dochovaju ... a maju svaty pokoj.
3 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

fico...oslava sviatku práce....

https://www.facebook.com/kandelaber/...1453822316193/
3 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Slovenska tragikomedia Progresívne Slovensko vyzýva premiéra Eduarda Hegera, aby z vlády vylúčil hnutie Sme rodina na čele s Borisom Kollárom. https://www.ta3.com/clanok/235448/pr...borisa-kollara
Ja by som vyzvala vladu, aby podali demisiu a palili uz do p...
3 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

lujza.j
Nejaké smiešne obrášťoky nebudú.....
páči sa.......
279909134_5382582625087330_3374931544148642092_n.jpg  
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
bidenová nás pochválila,ako pomáhame ukrajincom.
akú to má pre kohokoľvek hodnotu?
A teraz sa všetci z nej poserieme....
Samé skvosty na návšteve.....róbert a carmen.....už aj DeBill...tu bol.....
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Bránili by ste Slovensko? Voliči PS a SaS by zutekali.

Pre odchod z krajiny zmietanej vojnou by sa najviac rozhodovali voliči progresívcov (52 percent), SaS (39), Sme rodina (38), Republiky (34), KDH (33). Z elektorátu OĽaNO by odišla štvrtina (26 percent), z Hlasu takmer tretina (29) a zo Smeru približne šestina (15 percent).

...na parádu.
K tomu:

3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft
Nandrolon
Minule tu bola diskusia s platnosťou lístka za výkup fliaš, tak jeden článok na danú tému.
https://www.topky.sk/cl/10/2309569/Z...OSPRAVEDLNENIE
Ono totiž - nikde nie je v zákone stanovená nejaká "doba expirácie, platnosti" vrátenia zálohovaného obalu, platnosti lístka. Toto vymýšľajú jedine nenažrané obchodné reťazce - nainštalovali tie zálohomaty, ale ich kapacita, skladové priestory - sú malé (v nejakej malej miestnosti... a tak získavajú prachy. Dokonca (v čase, keď sa o tom rozhodovalo) tvrdili, že sa im budú plechovky a PET fľaše hromadiť a zaberať miesto. Oni totiž vtedy ani nevedeli, že jedine sklenené fľaše sa skladujú celé, ale PET fľaše a plechovky sa LISUJÚ.
Na druhej strane - i ľudia sú poriadni vy*ebanci. Nedávno som v T... musel 30 min. čakať pri tomto zálohomate - dôvod? Nebola chyba toho stroja, ale prišli dvaja - jeden 350 fliaš od piva a druhý 5 vried s PET fľašami. Stroj má priestor pre 100 sklenených fliaš (väčšinu pivové) - potom sa musia pretriediť do prepravok podľa značky. Na plechovky sú veľké vaky po 50kg, na PET fľaše tak isto. Tam sa ich zmestí kopa. Nuž a títo hádzali jednu za druhou - a čo na tom, že niektoré (asi z kontajnera vytiahnuté staré) vracalo - tvrdohlavo pchali a nadávali, že neberie. No a pri tom pivovom - 3x musel prísť niekto, aby uvoľnil miesto pre ďalšie. A čo je horšie - to, čo im nezobralo, hádzali do odpadu vedľa tak, až už nebolo kde tak, to nechali tam. Zobrali lístok a zmizli. Musel prísť upratovací servis a vyniesť tie kopy platových a sklenených fliaš preč (asi dozadu do iných nádob). Aj takíto sú zákazníci.
Skorej by som.... aký minister ziv.prostredia taký systém-fungovanie....
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Minule tu bola diskusia s platnosťou lístka za výkup fliaš, tak jeden článok na danú tému.
https://www.topky.sk/cl/10/2309569/Z...OSPRAVEDLNENIE
čo to za blbosť čítam že odpočítať z nákupu. ja by som išiel rovno do pokladne dajte za zálohu keď budem chcieť nakúpim to nemôže byť podmienka nákup za vrátené obaly
3 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Inak toto je fakt tragedia, normalne premyslam ci je to vychovou, stratou zdraveho usudku ... alebo chybou v genetickom kode???
Minulost nezmenis, a hanobenim minulosti urcite svetlu, krajsiu, lepsiu atd. buducnost neziskaju.
5 2
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

bjuty smis
však si ty ložiská plynu a sieť plynovodov predstavuješ ako plynový sporák ???
otočím páčku ide...zase otočím, ide do druhej vetvy...

zase otočím a už nejde )))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Vychadzam uz z predoslych publikovanych zahranicnych clankov, kde Cina a Rusko prehlbili vzajomne vztahy.
Neboj, oni si to vyriesia ... ked vedia cinania postavit nemocnicu za mesiac ... Urcite to vyriesia skor, ako SK plyn z Polska
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
" Cez ukrajinské hranice na Slovensko včera prišlo 3 583 ľudí. Z toho bolo 826 mužov, 2 096 žien a 661 detí. O dočasné útočisko požiadalo 97 žiadateľov. Späť na Ukrajinu prešlo včera slovenskými hraničnými priechodmi 3 530 ľudí. "

...hm, žeby turistika za výhodami ?
strava on inlcusive
3 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Vcera som uplne prvy krat videla relaciu Zahady tela (nezvyknem nechat bezat RTVS po spravach) a rovno zaujimavu cast ... Kazdy piaty politik je psychopat (cca 8 min.) dokonca je to vedecky dokazane https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/15576#444
3 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Dnes mi suseda hovorila, ako si vypočula v autobuse TT rozhovor telefonujúcej ukrajinky. Tá kamarátkei hovorila aby si zbalia len ruksak, nič ine jej netreba, že na Slovensku je dobre, všetko dostane zadarmo,oblečenie, jedlo , aj 3izbový byt.
3 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Nesledovala som dianie celý deň, ale teraz som počula rozhorčeného Harabína, ako povedal novinárom:
Čo ste všetci osprosteli, alebo čo?
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať