Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

duves
Kolotočári a vlekári rozkradli štatny rozpočet, tak pospolitý ľud, ak preda starú kosačku zaplatí daň
https://fontech.startitup.sk/spravy/...zivne-detaily/
Ako v tej rozprávke, nie je podstatný jej názov ale ten výrok keď sa vyberač daní od strachu schoval u chudáka a ráno od neho pýtal daň. To platí aj o predaji do kovošrotu? Treba spraviť všetko aby ľudia hádzali bordel do polí.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No toto ja neviem.Hlavne to žiadny novinár doteraz neobjavil a ak objavil tak drží bobríka mlčanlivosti.Ved vidíš kto sedí na ambulanciách.Myslíš že toto začne robiť niekto mladý?Ani náhodou.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
duves
Kolotočári a vlekári rozkradli štatny rozpočet, tak pospolitý ľud, ak preda starú kosačku zaplatí daň
https://fontech.startitup.sk/spravy/...zivne-detaily/
Netáraj...prečítaj si článok ešte raz pozornejšie, že koho sa to platenie daní týka/bude týkať.

Ale šak niekde sa musia zohnať peniaze na tie všetky nákladné náklady štátu...napr. na budovanie mestečiek pre imigrantov, utečencov...na ich liečbu, na ich príspevky...a podobne.Taktiež niekto musí zaplatiť vojenské dary, ktoré niekto poslal na UA...či ?
Podobne je to aj so zdanením II.pilieru.
Ešte sa možno dočkáme, že sa obnovia aj zrušené dane...daň z darovania, daň z dedičstva. Plus ešte niečo sa vymyslí..

Že vraj boj proti daňovým únikom....pche. Zasa jedna íčovina z Bruselu.
A keď zrušia buzeranti hovosť úplne...kuwa, to bude veselo.
0 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Už vymysleli buchač,pozri čo má v programe PS.Americké dane.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
buchač
Ale šak niekde sa musia zohnať peniaze na tie všetky nákladné náklady štátu...napr. na budovanie mestečiek pre imigrantov, utečencov...na ich liečbu, na ich príspevky...a podobne....
Rozmyšlam, čo nás bude stát tvoja liečba. To sa snáď ani nedá liečiť, taká duševná indispozícia.
2 1

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať