Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

lujza.j
majkii
kukučka
Mne je záhadou, prečo tu ty chodíš.
A prečo tu ty zdieľaš hoaxy z konšpiwebov?
Ty si kto...."preverovateľ faktov"....
On je preverovateľ krému Faktu.
0 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

lujza.j
majkii
kukučka
Mne je záhadou, prečo tu ty chodíš.
A prečo tu ty zdieľaš hoaxy z konšpiwebov?
Ty si kto...."preverovateľ faktov"....
Nepotrebuje komentár, príklad zdieľačky "faktov"
https://www.porada.sk/t205945-p254-p...ml#post3239649
a tu realita
https://www.porada.sk/t205945-p254-p...ml#post3239691
Za tieto zdieľačky praUdy by sa žiadna dezinfoscéna hanbiť nemusela.
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Tvoja otázka, ty konský ...


05.10.22. 12:50 OneUp
V nasom bloku prebieha priprava obnovy bytoveho domu..Vlastnici 11 bytoch ziadaju, aby v ramci obnovy sa im pristavili balkony. Vraj zo SFRB. Lenze uver SFRB splacaju vsetci vlastnici bytov. Kolko % vlastnikov musi suhlasit s touto nehoraznou poziadavkou ?

OneUp (10.11.22. 20:49)

1 . Uver zo SFRB je na celkovu obnovu domu

2. 11 ziadaju aby sa do obnovy bloku pridala aj pristavba balkonov pre nich

3. Na to bol potrebny 100 % suhlas. Ja som nesuhlasil . Pristavba balkonov je pase. Bude sa obnovovat blok pre vsetkych

Ty zmäknuta kotrba

=========

Odpoveď zmäknutej kotrby.

Bod 3, prvá veta je blud, teda blúzniš!

Toto sa týka vstavby nových balkónov v bytovom dome.

182/1993 Zz. Zákon o vlastníctve bytov.

§ 14b, ods. 2, písm. e)

"Vlastníci bytov v dome prijímajú rozhodnutia dvojtretinovou väčšinou hlasov všetkých vlastníkov bytov v dome, ak hlasujú o zmluve o vstavbe novej spoločnej časti domu."

=========

Toto sa netýka vstavby nových balkónov v bytovom dome.

Dom je dokončená stavba!!!

Nový balkón dom pôdorysne nerozšíri!!!

Pôdorys domu zostane nezmenený!!!

182/1993 Zz. Zákon o vlastníctve bytov.

§ 14b, ods. 3, písm. b)

Súhlas všetkých vlastníkov bytov v dome sa vyžaduje pri rozhodovaní o zmluve o výstavbe výlučne novej spoločnej časti domu, ktorou sa dom pôdorysne rozšíri. 15b)

==========

Odvolávka 15b)

50/1975 Zz. Stavebný zákon.

§ 139b Pojmy stavebného poriadku.

ods. (5) Zmeny dokončených stavieb sú

písm. b) prístavby, ktorými sa stavby pôdorysne rozširujú a ktoré sú navzájom prevádzkovo spojené s doterajšou stavbou,
0 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

sitečko, nie tu, urobte si svoj fajčiarsky balkónik...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Pokračujeme Ťah pešiakom Fisher - Spasskij, pamätáte si? Studená vojna.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Neboj, budeš kukať, keď to tu objaví, ten oný? Aj vlasy sa mu postavia. Ak si pochopila, čo som napísal, tak on to nepochopí, a stále bude tvrdiť, že to len on. Chobot napísal, že už bolo všetko povedané. Tak ako som to napísal, tak je to vypísané s pochopením zo 182ky. K tej jeho otázke ja už nemám čo napísať. Takže to druhé, čo ma potešilo. Dobrú noc prajem.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Jedno pekné gesto
https://www.teraz.sk/regiony/na-brat...wIndex%253Bimg
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Čítam ťa sitečko, aj keď mi netreba. Ja som si svoje štyri balkóniky postavila s ing stavbárom manželom, otec stavbár už vtedy nežil a brat stavbár už tiež nežije, ani tí, čo mi tu pomáhali. A domy budujú už iní, niekomu deti.
Čas letí jak vtáci nedozerní. My už počítame, koľkí z našej ulice odišli, veru dosť ich bolo, teraz hneď dve susedy.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

OneUp, to si opísal seba? Trafil si presne...
Neotravuj na Porade, na pokeci je takýchto chudacikov viac
3 2
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Prestaň s urazkami a osobnými útokmi, lebo ta nahlásim adminovi. Ja som kľudná. Nekaz víkend ostatnym
0 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

veronikasad
Prestaň s urazkami a osobnými útokmi, lebo ta nahlásim adminovi. Ja som kľudná. Nekaz víkend ostatnym
Veronikasad, prosím ťa, prečo túto výzvu neadresuješ aj tým dvom lopatovým agresorom, čo sa nanominujú do každej témy a tú rozložia útokmi na zadávateľov tém alebo na iných.
Keď už budeš nahlasovať OneUpa, nezabudni prosím nahlásiť aj búchača a sita, ak keď uznáš za vodné aj mňa, tiež si zaslúžim, aj mne uletia nervy, keď na mňa zákerne útočia. Lebo, ak ti nevadia tie vulgárne útoky u týchto dvoch, tak potom prečo ti vadia príspevky OneUpa? Ja od augusta čelím špinavým útokom toho, čo vyhľadáva len konflikt a chodí sem ľuďom pohnúť žlčou a dvíhať tlak, k čomu sa opakovane priznáva a dokonca vychvaľuje a pomaly niet príspevku, kde by si do mňa oplzlo nekopol. Je to v poriadku?
Naposledy upravil majkii : 12.11.22 at 08:49
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Majkii, naozaj sa ti zdá ten dnešný príspevok, na ktorý som upozornila, v poriadku? Prečo nedokážete komunikovať vecne a bez osobných urážok? V uctovnickych témach sa s takouto formou komunikácie stretávame málokedy, občas útočí zadávateľ, ktorý nedostane odpoveď podľa svojich predstáv, v rozpore s právnymi predpismi
3 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

tomu sa hovorí selektívne udávanie.....
1 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

veronikasad
Majkii, naozaj sa ti zdá ten dnešný príspevok, na ktorý som upozornila, v poriadku? Prečo nedokážete komunikovať vecne a bez osobných urážok? V uctovnickych témach sa s takouto formou komunikácie stretávame málokedy, občas útočí zadávateľ, ktorý nedostane odpoveď podľa svojich predstáv, v rozpore s právnymi predpismi
Nie nie je v poriadku, ako mnoho pred ním rovnako útočných na neho. Ale chápem prečo tak reaguje, tie nekonečné útoky na neho alebo aj na iných, veď to už hlava neberie. Jednoducho nedajú tie útoky vydržať bez takejto reakcie, sám som to zažil a pravidelne tu zažívam a rovnako ani ja niekedy nedokážem slušne zareagovať alebo nereagovať.
Už tretí krát to spomínam, chcem poprosiť adminov, aby sa zamysleli nad pravidlami diskusii a prijali opatrenia, aby sa útočné a vulgárne príspevky nahradili textom o porušení pravidiel. Toto pomohlo skultivovať viaceré diskusie na iných fórach. Technicky to nie je problém, už dnes porada "zbalí" príspevok, ktorý ma päť a viac neužitočných. Dá sa to, otázka je či je vôľa.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
majkii
veronikasad
Majkii, naozaj sa ti zdá ten dnešný príspevok, na ktorý som upozornila, v poriadku? Prečo nedokážete komunikovať vecne a bez osobných urážok? V uctovnickych témach sa s takouto formou komunikácie stretávame málokedy, občas útočí zadávateľ, ktorý nedostane odpoveď podľa svojich predstáv, v rozpore s právnymi predpismi
Nie nie je v poriadku, ako mnoho pred ním rovnako útočných na neho. Ale chápem prečo tak reaguje, tie nekonečné útoky na neho alebo aj na iných, veď to už hlava neberie.
------------------------------
Jednoducho nedajú tie útoky vydržať bez takejto reakcie, sám som to zažil a pravidelne tu zažívam a rovnako ani ja niekedy nedokážem slušne zareagovať alebo nereagovať.
Nie NECHÁPEŠ...absolútne nechápeš, a takýchto je tu vás viacero.
-------------------------------
Čo sa týka druhej časti ? Neskutočne KLAMEŠ...aj by som dal náležité screeny, len sa mi nechce ísť do minulosti a vyhľadať príspevky.
A aj keby som ich dal, aj tak by si sa vykrúcal jak had...proste čistý liberál.
1 1
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

Veronikasad, čo povieš na toto, prešlo 20 minút a máš tu ukážku úplne zbytočného útoku, Dá sa na túto neužitočnú agresiu niečo slušne napísať?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač
majkii
veronikasad
Majkii, naozaj sa ti zdá ten dnešný príspevok, na ktorý som upozornila, v poriadku? Prečo nedokážete komunikovať vecne a bez osobných urážok? V uctovnickych témach sa s takouto formou komunikácie stretávame málokedy, občas útočí zadávateľ, ktorý nedostane odpoveď podľa svojich predstáv, v rozpore s právnymi predpismi
Nie nie je v poriadku, ako mnoho pred ním rovnako útočných na neho. Ale chápem prečo tak reaguje, tie nekonečné útoky na neho alebo aj na iných, veď to už hlava neberie.
------------------------------
Jednoducho nedajú tie útoky vydržať bez takejto reakcie, sám som to zažil a pravidelne tu zažívam a rovnako ani ja niekedy nedokážem slušne zareagovať alebo nereagovať.
Nie NECHÁPEŠ...absolútne nechápeš, a takýchto je tu vás viacero.
-------------------------------
Čo sa týka druhej časti ? Neskutočne KLAMEŠ...aj by som dal náležité screeny, len sa mi nechce ísť do minulosti a vyhľadať príspevky.
A aj keby som ich dal, aj tak by si sa vykrúcal jak had...proste čistý liberál.
majkii
Veronikasad, čo povieš na toto, prešlo 20 minút a máš tu ukážku úplne zbytočného útoku, Dá sa na túto neužitočnú agresiu niečo slušne napísať?
Pane Baže...daj mi silu.

Vážený pane...požiadam o zvýraznenie červeným, kde som sa dopustil neskutočného činu a to jest = urážku vášho majestátu a aj agresie.

P.S. - Poznámka :
Človeče, ty musíš (keď ťa tak čítam) byť strašne útlocitný...ale len voči svojej osobe. V opačnom garde to ale nejak neplatí...ešte aj na ženy si trúfaš.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

..ešte aj na ženy si trúfaš

))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

majkii
chcem poprosiť adminov, aby sa zamysleli nad pravidlami diskusii a prijali opatrenia, aby sa útočné a vulgárne príspevky nahradili textom o porušení pravidiel. Toto pomohlo skultivovať viaceré diskusie na iných fórach. Technicky to nie je problém, už dnes porada "zbalí" príspevok, ktorý ma päť a viac neužitočných. Dá sa to, otázka je či je vôľa.
plačeš na nesprávnom hrobe.Admin je tu len JEDEN JEDINÝ VEĽKÝ PÁN MAJITEĹ,ktorý absolútne dlabe na všetko,už roky nereaguje na nič....
Moderátor nemá žiadne takéto práva,aby nahradzoval nejaký text....
Dokonca moderátor nemôže ani zabanovať nejakého člena staršieho,ktorý je tu viac ako 1000 dní.....
1 1
OneUp OneUp

OneUp je teraz online OneUp

sito
Tvoja otázka, ty konský ...


05.10.22. 12:50 OneUp
V nasom bloku prebieha priprava obnovy bytoveho domu..Vlastnici 11 bytoch ziadaju, aby v ramci obnovy sa im pristavili balkony. Vraj zo SFRB. Lenze uver SFRB splacaju vsetci vlastnici bytov. Kolko % vlastnikov musi suhlasit s touto nehoraznou poziadavkou ?

OneUp (10.11.22. 20:49)

1 . Uver zo SFRB je na celkovu obnovu domu

2. 11 ziadaju aby sa do obnovy bloku pridala aj pristavba balkonov pre nich

3. Na to bol potrebny 100 % suhlas. Ja som nesuhlasil . Pristavba balkonov je pase. Bude sa obnovovat blok pre vsetkych

Ty zmäknuta kotrba

=========

Odpoveď zmäknutej kotrby.

Bod 3, prvá veta je blud, teda blúzniš!

Toto sa týka vstavby nových balkónov v bytovom dome.

182/1993 Zz. Zákon o vlastníctve bytov.

§ 14b, ods. 2, písm. e)

"Vlastníci bytov v dome prijímajú rozhodnutia dvojtretinovou väčšinou hlasov všetkých vlastníkov bytov v dome, ak hlasujú o zmluve o vstavbe novej spoločnej časti domu."

=========

Toto sa netýka vstavby nových balkónov v bytovom dome.

Dom je dokončená stavba!!!

Nový balkón dom pôdorysne nerozšíri!!!

Pôdorys domu zostane nezmenený!!!

182/1993 Zz. Zákon o vlastníctve bytov.

§ 14b, ods. 3, písm. b)

Súhlas všetkých vlastníkov bytov v dome sa vyžaduje pri rozhodovaní o zmluve o výstavbe výlučne novej spoločnej časti domu, ktorou sa dom pôdorysne rozšíri. 15b)

==========

Odvolávka 15b)

50/1975 Zz. Stavebný zákon.

§ 139b Pojmy stavebného poriadku.

ods. (5) Zmeny dokončených stavieb sú

písm. b) prístavby, ktorými sa stavby pôdorysne rozširujú a ktoré sú navzájom prevádzkovo spojené s doterajšou stavbou,
Precitaj si s porozumenim otazku. 11 ziadaju pristavbu, nie vstavbu. A nezabudni to zase vymazat
index.jpg  
index2.jpg  
index3.jpg  
1/1
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať