Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Mila123
Nole musí ísť......
Rebel kvoli ktoremu museli zajst az tak daleko a uplatnit svoju politicku moc pre mna moralny vitaz.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tstststststststststs.....a hajde, choď sa hanbiť do kúta.
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Tweety
Politika, nepolitika. Odkedy je klamstvo morálne? Terazky je taká doba?
Co by len terazky, furt bola a je taka doba Opytaj sa mocnych, ktorí potrebuju lzi na ovladanie
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Tweety
A lží jednotlivcov sú už ok?
Maju v konani mocnych vzor, len napodobnuju a uplatnuju ich podobne
Vo vseobecnosti plati ze loz ma kratke nohy, ale z historie vieme, ze to plati len v rozpravkach.
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Tweety
Áno a v tomto prípade u neho aj mala krátke.
Skor by som povedala, ze Djoko viac ziskal ako stratil. Este mu za to dobre zaplatia
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Tweety
A ešte mu aj vo vllastnej krajine hrozí stíhanie za porušenie pravidiel . Tak to fakt získal.
pochybujem, kedze sa ho zastal prezident aj kopa fanusikov. Media potrebuju sledovanost. Reci sa vedu a chlieb sa je.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Mila123
misoft
Nasralo!
Poslali mi šek - nájomné za prenajatý pozemok poľ.firme. Odoslaný 24.11. 21 - doručený 10.12. 21 (kde sa tak dlho túlal - neviem) - idem na poštu, reku - zoberiem tých pár €. Nedostal som, lebo dátum splatnosti bol 15.1.21!!!
Takže musím písať, nech pošlú správny šek.
Dušan, neverím, že nemáš bankový účet .......
Mám - len oni si ho nepoznačili (a to som im ho 2x posielal - raz, keď som dostal ded. osvedčenie a druhý raz, keď si ho znova pýtali). Ale pravdepodobne došlo u nich k preklepu - inak si to neviem vysvetliť.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Včera v RTVS náš Kazigraf vymyslel patent na zbohatnutie takmer každého slováka.
Vyvolať infláciu, aspoň dvojcifernú, hlavne v oblasti nehnuteľností a zrazu je takmer každý slovák /skoro každý niečo vlastní čo sa týka nehnuteľností/, bohatší o dvojciferné číslo.
No nekúp to!!!
Skoro som sa pritom dogrcal.
To aj mena peňazí z minulosti sa môže ísť vypchať.
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No a potom bude každoročná daň na nehnuteľnosti ako nejaké percento z majetku a aj štát bude za vodou.
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

kopretinka
veronikasad
veronikasad
bjuty smis
BXLmiami
Režim základ pre viaceré prevádzky

Úrad pripomenul, že v režime základ môžu fungovať predajne potravín, liečebné KÚPELE na základe predpisu lekára, reštaurácie predávajúce jedlo a nápoje so sebou či prostredníctvom donášky (pre zákazníkov konzumujúcich na mieste v režime OP musia zatvoriť o 22.00 h) a lekárne, predajne zdravotníckych pomôcok či optiky.
*
Problém je že liečebné kúpele môže napísať len rehab.doktor a to množstvo fyzioterapeutiv čo robia bez lekára a na západe sa ľudia s ich vzdelaním volajú chirpraktici či osteopati -zostávajú bez lekára a bez predpisu.
problém je, že si nečítala vyhlášku
Poukaz na kúpeľnú liečbu môže vystaviť aj praktický lekár, schvaľuje zdravotná poisťovňa. Tyka sa aj ambulantnej liečby, co by mohlo byt riesenim pre neockovanu kopretinku, ak má poblíž bydliska kúpele
nerieši to mne nič......stále platí,že fyzio je iba pre OP.[/QUOTE]
Brat chodil na ambulantnú liečbu v Bojniciach, Kúpele na doporučenie lekára fungujú aj podla novej vyhlášky v režime základ ...
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

veronikasad
Brat chodil na ambulantnú liečbu v Bojniciach, Kúpele na doporučenie lekára fungujú aj podla novej vyhlášky v režime základ ...
ja nechcem ambulantnú liečbu,ja chcem ísť k svojemu fyzioterapeutovi
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

kopretinka
veronikasad
Brat chodil na ambulantnú liečbu v Bojniciach, Kúpele na doporučenie lekára fungujú aj podla novej vyhlášky v režime základ ...
ja nechcem ambulantnú liečbu,ja chcem ísť k svojemu fyzioterapeutovi
bohuzial ...
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

kopretinka
veronikasad
kopretinka
veronikasad
Brat chodil na ambulantnú liečbu v Bojniciach, Kúpele na doporučenie lekára fungujú aj podla novej vyhlášky v režime základ ...
ja nechcem ambulantnú liečbu,ja chcem ísť k svojemu fyzioterapeutovi
bohuzial ...
no ale podstata bola v tom,že dvaja mínuskovači mi tvrdia,že som blbá,lebo si neviem prečítať opatrenia.Ja na rozdiel od nich som ich čítala a aj pochopila.
Ja som ti len chcela poradiť, že opatrenia môžeš obísť ambulantnou kupelnou liečbou, ktorú navrhuje obvoďák a schvaluje ZP. Keď ty chceš len toho svojho - naozaj bohužial ...
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
veronikasad
buchač
veronikasad
Keď ty chceš len toho svojho (a podľa svojho) - naozaj bohužial ...
Súhlasím.
Kde je vôľa, tam je cesta...
Juraj, prečo kopiruješ a doplňaš môj text?
Nie je to snáď jasné...či ?

Doplnenie tvojho textu je v tom zmysle, že niekto tu len špekuluje a hľadá výhovorky.

Kuwa...tak niekto buď má alebo nemá problémy...buď chcem ísť na rehabku alebo nie.
Tak v konečnom dôsledku sa pýtam...kto sa má prispôsobiť ? Lekár alebo pacient ?

P.S.:
Existujú pracoviská, ktoré berú pacientov na rehabku bez rozdielu, či očko alebo nie. Je jasné, že minimálne test je potrebný.
Linky na pracoviská nedávam, každý má nejaký prehliadač, nech sa realizuje sám.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Grinpisáci hore, grinpisáci dole....a kde sú tí naši ekológovia a podobní (doslova) buzeranti, keď by bolo potrebné riešiť aj iné, oveľa vážnejšie témy ako je zber plastov.

Na Slovensko sa dováža odpad z deviatich krajín, najviac z Rakúska
https://www.enviroportal.sk/clanok/e...viac-z-rakuska

Grinpisáci ako Rizner chcú určovať, že je potrebné odstaviť jadrové elektrárne...tie na uhlie už odstavené sú.
Lenže toť nedávno sa stala prečudesná vec...že blackaut v Rakúsku a ešte niekde inde....kuwa, no neverím...tststtststs, také niečo.
Lenže ako výpomoc im slovenská (atómová) elektrina bola dobrá.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Možno aj sú.... ale nik ich nehľadá... veď keby ho zabásli, pozornosť z neho by sa obrátila na niekoho iného (a ten niekto by o to ani nestál - takto je mimo obraz).
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Možno aj sú.... ale nik ich nehľadá... veď keby ho zabásli, pozornosť z neho by sa obrátila na niekoho iného (a ten niekto by o to ani nestál - takto je mimo obraz).
ak sú, tak hrajú na premlčanie ako sa to stalo u capa vo finančnej záhrade( pri daňových ktoré boli v dobe šetrenia premlčané) podľa zásady "psy sa nežerú", alebo "na suke je najsilnejší pes"
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Všimnite si to prasiatko v pozadí ako prikyvuje tou dutou plešatou hlavičkou.
https://fb.watch/aIOb3kdH2-/
Na tomto klamstve získal najviac voličov. Každý kto sa vyjadrí negatívne k rinčaniu zbraní získa najviac voličov, len ako stalin povedal "rozhodujúce je kto hlasy sčítava"(VTEDY ak sa vie že voličov neklame)
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
pavol54
misoft
Možno aj sú.... ale nik ich nehľadá... veď keby ho zabásli, pozornosť z neho by sa obrátila na niekoho iného (a ten niekto by o to ani nestál - takto je mimo obraz).
ak sú, tak hrajú na premlčanie ako sa to stalo u capa vo finančnej záhrade( pri daňových ktoré boli v dobe šetrenia premlčané) podľa zásady "psy sa nežerú", alebo "na suke je najsilnejší pes"
Vidim že podrazy, ktoré na ficov príkaz zosmolili jeho práva a ľavá ruka bodor s kocnerom si žijú svoj vlastný život ))
nevedel som že matovič poslúcha fica
Preco by inak dotiahol tu zmluvu s američanmi, čo Fico spiskal ? ??
nepreskakuj z témy do témy, keď nevieš kam, začneš kľučkovať v témach ako je u teba zvykom, vyšiel si s tým že kvôli korupčníkom sa nemôžu zverejniť dôkazy na fica o jeho korupcii a zrazu prechádzaš k americkej zmluve. Tak o ktorom probléme bude debata?
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bjuty smis
misoft
bjuty smis


tak sa bav zo svojími detmi...tam by to aj bola pravda keď sú po tebe...
Ty sa už konečne prebuď.
Tie zmeny v tomto vlákne robíš hlavne TY!
Už si prešiel od Fica k Bláznovičovi, odtiaľ si prešiel k zmluve a odrazu si pri nejakej debate na Pravde.
Sú len dve príčiny, prečo to tak je:
A) Buď už máš v gebuli toľko, že mozog sa ti v tom topí...
alebo
B) Buď ešte nemáš v sebe toľko, aby si tu už konečne prestal písať voloviny...
To i Nandrolon niekedy píše z cesty, ale hneď aj oznámi, že vykonával likvidáciu potenciálneho hriechu ľudstva - liehu
ja som prešiel ?
skús si ešte 2 x pozrieť niť
alebo ty radšej 3 x.....nech aspoň niečo konečne pochopíš ....)))
však už klameš ako ten tlk...

a zabudol si na možnosť C)
že si len jednoducho blbý niečo pochopiť
No vidíš, na C) som zabudol - u teba je to ale permanentné.... si blbý!
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať