Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bjuty smis
.............
čo to splietaš za idiotiny, retard rusňácky))
S nadávkami si začal práve TY. A skôr ty asi bývaš v tom obydlí, ktoré prisudzuješ mne.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Nandrolon
misoft
No toto
https://spravy.rtvs.sk/2022/01/opity...a-snazil-ujst/
"Šofér mal v krvi 3,21 promile alkoholu."
Bude sedieť, alebo to zase vyriešia len pokutou?
Bude sedieť v sobotu znova v krčme na borovičke
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))
najmä ak sú pokuty od cudzincov ťažko vymožiteľné, bude mať za čo
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
Ta dejepis nie?
Keď dejepis, tak dejepis...a nasledovné pozorne prejsť.

Po tomto přečtení od konkrétního diplomata ČR by se mohlo hodně lidem se rozsvítit...
https://bavor.blogspot.com/2020/08/d...ato-putin.html
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

korela
Ako by sa vyvíjala situácia, keby sa stali štáty Varšavskej zmluvy podnes neutrálne? Možno by sa pripojili i iné. Neviete si to predstaviť?
Prečo sa v Európe podnes takto udržalo 5 štátov? Že spolu nesusedia? Ide o princíp.
Európa sa ešte stále nepoučila, dopláca na vytvorenie veľkých celkov.
prehrali sme vojnu(studenú) v roku 1989, porazeným sa určujú pravidlá a kompenzačné pravidlá(privatizácia) majetok je zabezpečený silovými zložkami preto najprv sme prosili o vstup do NATO až potom do EU
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

osobne ma pobavil môj klient.... keď vravel, že pôjde "bojovať" za Rusov..... a vysvetlil prečo .....lebo ak "vyhráme" vojnu s Rusmi Američania pôjdu na Sibír, (do zajateckých táborov)......a keď by sme "prehrali" idem s Rusmi na Guantánamo (kde je teplo).....známy má pred 70- tkou , bojovať určite nepôjde......
1 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Mila123
osobne ma pobavil môj klient.... keď vravel, že pôjde "bojovať" za Rusov..... a vysvetlil prečo .....lebo ak "vyhráme" vojnu s Rusmi Američania pôjdu na Sibír, (do zajateckých táborov)......a keď by sme "prehrali" idem s Rusmi na Guantánamo (kde je teplo).....známy má pred 70- tkou , bojovať určite nepôjde......
toto je taky bradaty vtip, pouzity aj v Kamenaku .... ako pokus dobre, ale toho klienta ti neverim ani nahodou
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

bjuty smis
Terezia13
ááále prosím ťa

sú pri moci len 2 roky a už si mohol ficov syn kúpiť byt za 500 000 a v hotovosti....
myslia na ľud......
čo dodával antigénové testy, alebo má MOM, alebo dostal z úradu práce covid podporu?
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

a ty si týmto chcel povedať čo ?

že momky mali robiť zadarmo ?
kde vo svete, menuj mi jeden štát, kde sa netestuje ?
prečo by si nemali prísť na svoje ?
to sa mi len sníva...
však nik ti nebránil robiť dobrovolníka a chod testovať ludí zadarmo
bol si ? hlavne na začiatku , ked bola najväčšia panika ?

tebe nejdem s covid podporami nikam, ale tiež nechápem, čo chceš povedať ?
tak majú byť, alebo nie ?
majú byť ešte väčšie ? nemajú byť ?
opozícia v kuse blačí, že sa zadžuje štát..tak majú ísť miliardy na pomoc, alebo nemajú ??
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tento rok na AO sú diváci mimoriadne sprostí... niečo im asi uškodilo......
O dvoch princátkach... radšej pomlcim...
Dani...idemo
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
pevne dúfam, že si služby mom nikdy nevyužil
a ani nebral od štátu žiadnu covid podporu......


ale pokial viem, tak pracuje v čez a má plat cca 2500.....
Tá poľovačka je už groteskná, keby médiá poukazovali aj na iné prípady, boli by dôveryhodnejšie.
Že mladšia žena od Ficovho syna dostala menej ako za rok cca 700 tis. eur, to asi nikomu neprekáža. Zo štátnych prostriedkov. Nevšimla som si, že by to všetky noviny, čo teraz píšu o mladom, písali aj o nej.
Ani mäso nevie správne krájať, nebyť toho, tak to sem nepriložím.
2 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j
Tento rok na AO sú diváci mimoriadne sprostí... niečo im asi uškodilo......
O dvoch princátkach... radšej pomlcim...
Dani...idemo
Tak jedno princátko ide dom...tatičkov mazanek.... ktorého mimo pravidiel koučuje aj počas zápasov......a keď mu tečie do bot musí ísť cikať aj s mobilom....
Druhé princátko ide do finále....tiež mu tieklo do bot......tak hneď mal žalúdočné problémy...
Uvidím v nedeľu dúfam,že ho Dani dobre vytrapi.....Dani už "provokoval" aj dnes aj predvčerom spomínal v rozhovore po výhre môjho srbina....dnes sa zamyslel...komu bude asi Nole v nedeľu fandiť
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Nandrolon
Aký ďalší pokus? Vieš si predstaviť, že pri pristátí havaruje dopravné lietadlo a začne horieť, všetci mŕtvi a nejaký 94 kg vyžratý bachroš povie, že však to video má len 18 sec a nieje tam zachytený ďalší pokus pristátia.....
Sú situácie, kedy už ďalší pokus nie je možný, lebo to bude proste koniec pre danú posádku pri "živom nasadení"...
inak pri tom tanku to bol minimálne tretí pokus neúspešný podľa koľajových stôp, tá posádka tanku vybehne a pobeží 3 km k nepriateľovi a povie nestrieľajte to bol špatný pokus
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač

Kukni na čas 1:35....TOTO sú pásy na ľad a sneh ? Ty kokos...na svojom SUV mám lepší dezén.
Problém u nich je práve v tých pásoch. Pretože nechceli, aby to na asfalte rámusilo a nerozbíjalo ho - tak majú tie gumové vložky. A tie NAOZAJ nie sú vhodné do snehu, na ľad, do bahna, skôr na trávičku, do piesku. Čiže je to určitá daň za nepoškodzovanie US ciest a trávnikov.
Armata (a aj T-čka) toto nepoužívajú - preto ich po asfalte nádherne počuť. Ale v teréne - to je iné kafé. Sneh, bahno, piesok, trávička - žiadny problém.

Na druhej strane - Abrams s tými gumákovými pásmi na asfalte zabrzdí skôr, ako Armata s klasickými pásmi (pokiaľ Abrams už stojí - Armata sa ešte šmýka).
Každá varianta má svoje PLUS, ale aj MÍNUS. Tu v týchto prípadoch naozaj fyziku neogabeš.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
misoft
Podobne môžu dopadnúť i Armaty. Ani jeden z nich nie je nezničiteľný!
Dobre vycvičení starší operátori čvo 214 a operátori s 9K111 a strelami 9M111M dajú dole všetko, lenže kde nájdu tých ľudí? Na Facebooku, alebo ako generálov v hrách World of Tanks?
Lebo "my" stárneme a za nás zatiaľ nie sú bojaschopné náhrady....
To spomínaš aj mňa? Ja som ČVO 214, ale prešiel som si viacej týchto systémov - Maľjutka, BRDM2, Fagot, Konkurs. Teraz je to G20
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Nandrolon
misoft
Podobne môžu dopadnúť i Armaty. Ani jeden z nich nie je nezničiteľný!
Dobre vycvičení starší operátori čvo 214 a operátori s 9K111 a strelami 9M111M dajú dole všetko, lenže kde nájdu tých ľudí? Na Facebooku, alebo ako generálov v hrách World of Tanks?
Lebo "my" stárneme a za nás zatiaľ nie sú bojaschopné náhrady....
no ak sa podarí že trafia, ešte neznamená že zničia - konštrukcia tanku aj konštrukcia munície je v neustálom vývoji.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Nandrolon
misoft
Nandrolon
Mám doma ten káblik nie celý, ale možno 3-4m od kompletu 9K111 po vystrelení navádzanej strely. Je to tenké izolované lanko, podľa mňa /podľa pevnosti oceľové/. Medené by som v ruke utrhol rovnako ako aj elektrikársku sťahovačku. Baby idú po nožnice a ja trhnem a hotovo.
Je to meď! Izolácia lakom, dnu je hodvábne lanko, opletenie hodvábom. Brali sme si - dobre sa tým na maskáčoch "šili" gombíky - vydržali večnosť. Roztrhnúť si ho nemohol preto, lebo malo taký malý priemer, že sa ti skôr do ruky zarezalo, než by si prekonal silu Cu vodičov a hodvábu.
A oceľ má MENŠIU elektrickú vodivosť ako Cu. Práve nimi sa viedli riadiace signály z riadiaceho pultu do strely. Vieš si predstaviť ten el. odpor pri priereze jedného tenkého Fe lanka (priemer 0,5mm) - celý káblik mal cca 0,8mm priemer.
Nie som elektrikár, ale k "oceli" ma viedla tá pevnosť a tenkosť. Je to ultra tenučké, a menej sa to ohýba ako moje medené modelárske lanko o priereze 2 celá niečo mm. Toto je tenučké a riadne pevné.
Ale ako vravím, čisté medené lanko o priereze viac ako 2mm je lepšie ohybné a oveľa hrubšie. Niekedy ak ho vyhrabem, tak ho preskúmam.
tá pevnosť bola zabezpečená práve tým hodvábnym materiálom
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dnešný transport vojsk Tlusťocha a Tchora...

https://www.facebook.com/10005702664...46912306527678
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Nandrolon
Pobavilo.
https://www.topky.sk/cl/10/2255981/H...brannu-zmluvu-

Škoda, že tam nebol poslanec za ĽSNS pán Krupa.
Ten by ho s kľudom napáskoval do zásobníka svojej pištole, vystrelil do vzduchu na balkóne a tým by tej partii invalidov s modrými knižkami zachránil ich bezcenné životy.

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))

Že ich to baví sami sebe takto posielať. Ale aj Lipshit sa takto robil zaujímavý.
Oni by si v tej centrále zaslúžili zásielku s F1-kou bez dopravnej poistky :-))
dostali list s nábojom, aby mali čím bojovať, niektorý poslanec navrhol (asi mazurek) aby bola vytvorená špeciálna prvosledová jednotka (päťčlenná) a aby išla hneď na ukrajinskú hranicu. Ja si myslím že si ho poslali sami aby sa im pofúkalo bobo.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

BXLmiami
Lenže to je pravda pavol,je z mimovládok a progresívneho Slovenska takže je to jej názor a názor cca 10 % Slovákov.
presne si to trafila, krátko a výstižne.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať