Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
a načo potom majú celé tímy poradcov ??
to si myslíš, že 1 vrcholový politik si všetky prejavy chystá sám ? )))

tam je dôležité, aby bol vyjadrený jej názor....
ak mi tým poradcov poradí skoč do studne, tak mám dve možnosti buď si tú radu nechám prejsť vlastnou hlavou, alebo bezmyšlienkovite skočím aj keď s ich radou nesúhlasím (ved mi poradili najlepšie)
ešte raz a p o m a l š i e :
tam je dôležité, aby bol vyjadrený jej názor.
takže ktorý názor je správny? z predvolebnej kampane, alebo tento? Veď mala povedať :"drahí občania krajiny ktorej nerozumiem, môj pôvodný názor som zmenila platí tento a neskôr možno budem mať iný a ten bude platiť".
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
„Nevidím dôvod na prítomnosť zahraničných vojsk na Slovensku. Chcem, aby Slovensko bolo spoľahlivým a solidárnym spojencom v rámci NATO, a to dnes znamená najmä sústrediť sa na reálnu a transparentnú modernizáciu našej armády. To je naša hlavná úloha,“

Tieto slová Zuzany Čaputovej sú z prezidentskej predvolebnej kampane v roku 2019.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
buchač
„Nevidím dôvod na prítomnosť zahraničných vojsk na Slovensku. Chcem, aby Slovensko bolo spoľahlivým a solidárnym spojencom v rámci NATO, a to dnes znamená najmä sústrediť sa na reálnu a transparentnú modernizáciu našej armády. To je naša hlavná úloha,“

Tieto slová Zuzany Čaputovej sú z prezidentskej predvolebnej kampane v roku 2019.
a ?

počkaj...ty si si to naozaj nevšimol....
.ty si si to naozaj nevšimol, že chovanie putlera v 2022 a v 2019 je " trošička " rozdielne ??
teba fakt unikla súčasná situácia ???? ty naozaj nič nevieš, čo zas rusi vyvádzajú ??

jáááj, svätý kľud v tých vaších lesoch.....
a čo vyvádzajú? ukradli američanom krym?
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

"Chodil som na poradu na výmenu názorov. prišiel som zo svojim a odchádzal som so šéfovým."

Dakujem za pripomenutie tieto vtipy budú výstižné vždy :-0
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No jóóó...
Kdo chce přesnou mušku mýti, musí Kolaloku píti!

A pre niektorých by bola "alkoholická lihuprostá limonáda Whiskola!"
Naposledy upravil misoft : 03.02.22 at 10:24
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Konkrétne ?

Pre Boha...a to už na čo ? Na kieho frasa ?
Veď každý má svoj názor...a nik mu ho nemôže vziať.
Ja (a aj iní) si tu veselo pindám na to alebo onô....a veru jest veru na čo, ej veru je toho neúrekom.
Ty (a aj iní) si pindajú len a len na to známe.." Lebo Fico "...a už je to ošúchané a trápne.

Prečo naša najmilšia, najmúdrejšia, najkrajšia a nikým a ničím neovplyvniteľná a neovplývaná koná tak, ako koná ?
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Poviedka o tom, ako Matovič nasral na hlavu aj svojim voličom.
https://m.topky.sk/cl/10/2256653/Opo...at-DPH--sokuje

Takže jemu vyhovuje, že výhody môžeme reálne využívať iba my /obyvatelia prihraničných oblastí/ a tí ostatní sú odkázaní nakupovať u nás za vysoké ceny.
Evidentne mu nejde o spravodlivosť.
To, čo my neodvedieme do SR v DPH-čke, to zodre z druhých.
Však mohol to DPH znížiť. My by sme tú "výhodu"aj tak nevyužili, nechali by sme ju pre druhých.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A ani nevyužijeme!
https://www.teraz.sk/ekonomika/plenu...k&utm_content=.
zmietli to zo stola... žiadne dočasné zníženie DPH - pritom Slovensko má jednu z najvyšších DPH na potraviny a gastro v EÚ.

Vraj "nevedia nahradiť" straty 150mil. € - hlavná vec, že na rôzne súťaže, vakcínové - tak na to prachy sú!
Ten Bláznovič a cele Olajno - to je skaza Slovenska. Smeráci boli zlodejská mafiánska banda, ale robili to aspoň trochu elegantne, kdežto tento zlepenec to robí na "hulváta".
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Poviedka o tom, ako Matovič nasral na hlavu aj svojim voličom.
https://m.topky.sk/cl/10/2256653/Opo...at-DPH--sokuje

Takže jemu vyhovuje, že výhody môžeme reálne využívať iba my /obyvatelia prihraničných oblastí/ a tí ostatní sú odkázaní nakupovať u nás za vysoké ceny.
Evidentne mu nejde o spravodlivosť.
To, čo my neodvedieme do SR v DPH-čke, to zodre z druhých.
Však mohol to DPH znížiť. My by sme tú "výhodu"aj tak nevyužili, nechali by sme ju pre druhých.
dve nemecké siete vytiahli ziskom od obyvateľov 1 mld (neviem za akú dobu, hľadal som ten príspevok)
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A záznam pravidelne každý deň reprízovať
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

či tam majú, alebo nemajú cvičiť kanadania láskavo nechajme na ukrajincov
čo si ty o tom myslíš je naozaj nepodstatné
oni asi pri ukradnutí krymu a okupácii donecka a luhanska majú na to iný názor....

ak si myslíš, že sa ruský okupant zľakne čecha,alebo chorváta ))))))))))....

škoda klávesu drať

a tie hlúposti o usadení amerických vojakov na večné časy máš odiaľ ??
fakt by ma zaujímal zdroj ))[/QUOTE]
*
Lebo Nemca a Turka sa zľkne,že.
Myslela som že posilnujeme východnú hranicu aby nám pomohli s migrantmi a logistikou,nie aby sa zľakli Rusi.Budíme spiaceho medveda a užívame si to ako v holywoodskom filme alebo počítačovej hre.Myslela som že virus Zika vyčínal len v Brazílii a on triafal aj v EU ked tak pozerám rozhodnutia EU.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

anet
Vcera som citala v The Guardian ze Putin sa stretne na samite v Cine s Xi aby prehlbili svoju spolupracu. Cina Rusko podporuje Natrhnu USA aj EU rit ... doplati na to pospolity lud.
vieš čoho sa najviac desím? napínania svalov všetkých troch rivalov a známeho hesla "Neboj sa - nedaj sa"
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
bjuty smis
kedže je dlhodobo najpopulárnejší politik s najväčšou dôveryhodnosťou u nás, asi to nerobí zle...
či sa vám to páči a či nie....
Veľký náskok nemá pred druhým v poradí...len 1%.
--------------------
...a keď se načal prieskumy, tak aj dokonči.

Prieskum: Polovica Slovákov hovorí nie zmluve s USA
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...hp_9clanok_box
Ak to nepovie polovica parlamentu pri hlasovaní tak je nám to prd platné
1 0
letavizu 1 letavizu 1

letavizu 1 je offline (nepripojený) letavizu 1

To neni vystizne, je to ubohost nasich novinarov , ked uz im ludia neveria ani nos medzi ocami lebo stale klamu za peniaze ich chlebodarcov , tak obvinia rovno ludi. Je to len dalsi uboziak.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Spojené arabské emiráty organizujú expo ľudské práva potláčané, ale to politici nevšímajú lebo to je svetová akcia
Čína organizuje olympijské hry potláčané ľudské práva ujgurov politici bojkotujú i keď je to svetová akcia
aký rozdiel?
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Ono vraj by malo nasledovat dlhe obdobie pokoja https://spravy.rtvs.sk/2022/02/po-om...bdobie-pokoja/
Len ci sa WHO a EU zhodnu, lebo jeden vravi hijo a druhy hota (chcu predlzit covid pasy)
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

BXLmiami
Inak na trhu je dobrá kniha-storočie pandémií-oplatí sa kúpiť a vzdelať trošku.
Trosku som sa v tom vzdelala, mam aj obraztek
Naposledy upravil anet : 04.02.22 at 13:41
e66zQQvyr9bLMrYlxHgy77Qr2XpP3gC_9-WttkIKMY4.png  
Vizualizacia_historii_pandemii_1.jpg  
3DStructureSpikeMutations-b11529.png  
1/1
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

anet
buchač
Tu máš obrážteky...kúp si a vzdelávaj sa.
momentalne sa snazim rozlusksnut ako islo vajce na vandrovku lebo nikto nevie a ja by som uz aj chcela odpoved
Asi tak, ako pri voľbách pretekal zajac s ježom.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

anet
Mna by zaujimalo, ci ti americki vojaci budu testovani, ockovani, viete nejake potvrdenie o zdravotnom stave ak by nahodou ....
túto informáciu ti podľa obrannej zmluvy nikto neposkytne, dokonca ani na ministerstve obrany
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
Joooj ty zas
Zas mudruješ ???...a že ťa pošlem do kúta kľačať ?
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať