Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja neviem, komu-čomu vadia tangáče...-náhodou nič lepšie nieje...-dobre to vyzerá...
žeby ??? tu asi nie
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ale je tam pekné tetovanie.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Samozrejme myslel som to na ženy...,chlapi v tangách mi prídu ako takí úchylaci, ale to je moj subjektívny názor
úchylný sloník...

0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Samozrejme myslel som to na ženy...,chlapi v tangách mi prídu ako takí úchylaci, ale to je moj subjektívny názor
možno za to, že si chlap...
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

misoft..."pjekné tetování, enem poňekud rozsáhlé"
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Že aký je rozdiel medzi klasickými gaťkami a tangáčmi???

Gaťky odkryješ a vidíš zadoček ...

Keď tangáče chceš vidieť , musíš najprv zadoček odkryť ...
Naposledy upravil buchač : 08.07.10 at 19:12
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

nika.sum Pozri príspevok
Nepreplacaju sa interupcie, tak prijem snad trosku vykryje s tym co poistovna preplaca pri umelom oplodneni. To pochybujem, podľa mňa tá platba tak akurát pokryje samotný zákrok - interupciu + možno pobyt v nemocnici, čiže toto nie je zárobková činnosť pre nemocnice. Predsa zo zdravotneho poistenia sa nepreplaca len to co ohrozuje zdravie fyzicke, ale dusevne, kam by sa nenaplnena tuzba po dietati a nasledky po nej dali zaradit. Chcela by som vidieť štatistiku, koľko ľudí na to až takto doplatilo. Mimochodom, nech mi zdravotná poisťovňa preplatí zväčšenie pŕs. Neuveriteľne strašne moc ma to štve, mám z toho depku, ja snáď kvôli nim skočím pod lietadlo, alebo pod rozzúrené kura, alebo sa utopím v perinách. Ruku hore, kto máte nejakú fyzickú "vadu", s ktorou nie ste spokojní a spôsobuje vám traumu. Po novom vám jej odstránenie/nápravu zaplatí zdravotná poisťovňa. Alebo kto prišiel o prácu? Budete mať zadarmo návštevy u psychológa, aby ste si náhodou niečo neurobili. Ha-ha, utópia! Umelé oplodnenie by nemalo byť platené zo zdravotného poistenia. Tí ľudia majú aj iné možnosti, napr. adopcia. Keby sa setrilo na spravnych miestach napr. pri predpisovaní liekov, keď ich tony končia v kontajneri, keby sa pouzivali penazne prostriedky napr. fondov, kde sa maju pouzit, tak by to vyzeralo uplne inak.
Tazko by niekto mohol zistovat ci ta ci ona choroba je zapricinena zavinenim pacienta alebo nie. Co by potom hradili napr. fajciarom.... Ja mám skôr obavy, že to nikto zisťovať nebude, proste si fajčiar = môže si sám za všetky svoje choroby, si účtovníčka = môžeš si za ochorenia očí, chrbtice, kĺbov na rukách; si predavačka - môžeš si sama za kŕčové žiiy; ale napr. si pasívny fajčiar, ktorý nebol nútený dym vdychovať a predsa ho vdychoval, lebo bol lenivý "odpratať" sa niekam mimo dosahu dymu, bude mať tie isté lieky a liečbu preplatenú na rozdiel od aktívneho fajčiara. Ja som zvedava ako to vsetko dopadne. Mam pocit, ze o chvilu si budeme uplne vsetko hradit sami a bezplatne zdravotnictvo budu mat len bezdomovci a nasi romsky spoluobcania....+ dôchodcovia + ZŤP: biely, žltý, zelený, modrý, hnedý, fialový... Mimochodom, chľastajú aj biely, keď to chceš takto rozsortírovať a tiež je im bezplatne poskytovaná zdravotná pomoc, t.j. OK?
Ako som písala, štát by mal viac investovať do prevencie, určite by to vyšlo lacnejšie.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

pepsikova Pozri príspevok
....a keď moju kamku chytia močáky, doktor jej priradí tangáče bez ohľadu na to, či vôbec vie,aké galotky moja kamka nosí...
Prúser bude, až sa to pokúsi overiť na vlastné oči
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

KDH malo po nežnej za úlohu zničiť poľnohospodárstvo. Úspešne to zvládli. Ak je teraz ich úlohou zničiť zdravotníctvo, tak pevne verím tomu, že v tom budú najlepší, tak ako vždy. Je to ako s riaditeľom Galantskej nemocnice, kedysi vychýrenej. Teraz po tom ako túto inštitúciu úspešne priviedol ku krachu, presunuli ho do Nitry. Čo myslíte, že čaká túto nemocnicu?
Ja neviem, to si už naozaj táto krajina nezaslúži normálnych ľudí vo vláde, ktorým ide o ľudí a nie len o peniaze a o rôzne lobistické skupiny? V článku je jedna pekná veta, ktorá to vystihuje. Poisťovne sa tešia. No bodaj by sa netešili. Zostane im oveľa viac na nové autá, odmeny, luxusné budovy a čo ja viem čo ešte.
0 0
Lilka 1 Lilka 1

Lilka 1 je offline (nepripojený) Lilka 1

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja neviem, komu-čomu vadia tangáče...-náhodou nič lepšie nieje...-dobre to vyzerá...
Stanko, myslel si to takto?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja neviem, komu-čomu vadia tangáče...-náhodou nič lepšie nieje...-dobre to vyzerá...
Noooooo, tiež som si to myslela, kým som nad Atlantikom už nevydržala ďalej, vycupitala som na WC a milé tangáče skončili v koši.
1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Rozalka chcela som dať minimálne 2x užitočné, ale nedá sa
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Jožka, ďakujem, ale prečo hneď 2x?
Uvedom si, že som pokračovala v ceste bez galotiek/frfotiek/nohavičiek .... ako sa to u vás familiárne volá?
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

rockket Pozri príspevok
To vyzerá skôr ako "spevnenie - aby sa nerozpadla.
Som si spomenula na výrok p. Majdy Pavelekovej, citujem:"Aj veľká riť vie očariť".
Pravda, ako koho...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Rozalka Pozri príspevok
Jožka, ďakujem, ale prečo hneď 2x?
Uvedom si, že som pokračovala v ceste bez galotiek/frfotiek/nohavičiek .... ako sa to u vás familiárne volá?
Rosalka normálne, s holou riťou
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

rockket neprovokuj, alebo mám zachovať pohodu????
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja neviem, komu-čomu vadia tangáče...-náhodou nič lepšie nieje...-dobre to vyzerá...
..ono to konštatovanie dobre to vyzerá, má aj to správne šmrncovné vyjadrenie
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Lilka 1 Pozri príspevok
Stanko, myslel si to takto?
To neni sú tangá, to je body! Body do pohody, ani v zime nemá zápal močového mechúra šancu (teda ak má to body strih ako klasické nohavičky, žiadne vriťolezky )
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Llívia Pozri príspevok
Ako som písala, štát by mal viac investovať do prevencie, určite by to vyšlo lacnejšie.
to nastal omyl, ja som nemyslela nasich Romov z dovodu, ze by pili o nieco viac ako ostatni, to si nemyslim. To ze budu mat bezplatne zdravotnictvo ... to bola narazka skor na to a na tu cast tejto mensiny (lebo naozaj tam nemozno vsetkych zaradit), ze to budu mat tak ako vsetky mozne vyhody kt. od statu poberaju a je ich dost a oni presne vedia na co maju zo zakona narok a ako to spravit aby mali na to vsetko narok. To sa nam obycajnym zamestnanym ani nesniva, co mozno vsetko od statu dostat a ako... S prevenciou suhlasim. Je smiesne, ze na dost vela vysetreni nemate narok, lebo nemate vek a nie su peniaze napr. aj pri vysetreniach potrebnych na prevenciu onkolog.ochoreni, ale potom samotna liecba je omnoho drahsia....Uvidime co sa bude diat....
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Pre upresnenie - toto je komentár k môjmu príspevku č. 12349
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať