Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
lavanda Pozri príspevok
Ále, mala, mala, ale bola som na bicykli tento rok prvýkrát, sedadlo mám nejaké tvrdé a nohy nezvyknuté, takže tak som dopadla... Dnes sedím len tak "zľahka" a chodím ako dolámaná
ked som tento príspevok precitala musela som sa zasmiat .... pripomenulo mi to moju sestru. Ta sa velmi sleduje a so vsetkým uteká k lekárovi a tak bola aj teraz u gynekológa. Tu ju bolí tam ju bolí .... ale doktor nic nenasiel, vraj je vsetko v poriadku. Nakoniec sa spýtal ci sa vozí na bicykli? A tá hanba .... otlacená od bicykla .....
P.S. mám nemeckú klávesnicu preto nemám interpukcné znamienka diky za pochopenie
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
...nepotešil... ba netajím, že ma až vytočil... tento http://www.porada.sk/1440444-post39.html neprofesionálny zásah... ...čo mi to pripomenulo, radšej nekomentujem... nemám ani najmenšiu chuť sem pricapiť iné stupídne témy, v ktorých sa veselo točí ďalej...
1 1
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Ajuška Pozri príspevok
...nepotešil... ba netajím, že ma až vytočil... tento http://www.porada.sk/1440444-post39.html neprofesionálny zásah... ...čo mi to pripomenulo, radšej nekomentujem... nemám ani najmenšiu chuť sem pricapiť iné stupídne témy, v ktorých sa veselo točí ďalej...
Keď som uzatvárala tému, predstavila som si všetkých diskutujúcich v jednej miestnosti, ako si svoje postrehy vymieňajú bez anonymity internetu...
A tie témy pricap, aspoň nebudem musieť hľadať, čo ešte treba pouzatvárať.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dav Pozri príspevok
Keď som uzatvárala tému, predstavila som si všetkých diskutujúcich v jednej miestnosti, ako si svoje postrehy vymieňajú bez anonymity internetu...
Preto som reagoval , ako som reagoval ...
A tie témy pricap, aspoň nebudem musieť hľadať, čo ešte treba pouzatvárať.
Ale toto som chcel ešte pripojiť do uvedenej témy ...

Neskutočný monológ ......ale vydržať pozrieť si to celé ...

http://www.csfd.cz/film/7627-druha-sance/


.....a včul buďte zo mňa múdri ...
0 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Nachtigal Pozri príspevok
ked som tento príspevok precitala musela som sa zasmiat .... pripomenulo mi to moju sestru. Ta sa velmi sleduje a so vsetkým uteká k lekárovi a tak bola aj teraz u gynekológa. Tu ju bolí tam ju bolí .... ale doktor nic nenasiel, vraj je vsetko v poriadku. Nakoniec sa spýtal ci sa vozí na bicykli? A tá hanba .... otlacená od bicykla .....
P.S. mám nemeckú klávesnicu preto nemám interpukcné znamienka diky za pochopenie
No, ja som ale naozaj skončila s chrbticou na ortopédii, chodím, ako keby som bola ražeň zhltla, nahnúť sa dopredu nemôžem, ani plieť v záhrade som nemohla (hihi, riady umýva manžel), bolí to ako šľak a s bicyklovaním som tuším skončila nadobro... Už verím heslu "športom k trvalej invalidite"...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Nachtigal Pozri príspevok
ked som tento príspevok precitala musela som sa zasmiat .... pripomenulo mi to moju sestru. Ta sa velmi sleduje a so vsetkým uteká k lekárovi a tak bola aj teraz u gynekológa. Tu ju bolí tam ju bolí .... ale doktor nic nenasiel, vraj je vsetko v poriadku. Nakoniec sa spýtal ci sa vozí na bicykli? A tá hanba .... otlacená od bicykla .....
P.S. mám nemeckú klávesnicu preto nemám interpukcné znamienka diky za pochopenie
Toto mi pripomenulo jeden vtip:
Žena píše do časopisu - poradňa lekára: "Pĺzne mi činčila. Čo mám robiť?"
Lekár nevie, čo je to činčila, tak poradí: "Odporúčam menej jazdiť na bicykli a viac spať."
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Llívia Pozri príspevok


Toto mi pripomenulo jeden vtip:
Žena píše do časopisu - poradňa lekára: "Pĺzne mi činčila. Čo mám robiť?"
Lekár nevie, čo je to činčila, tak poradí: "Odporúčam menej jazdiť na bicykli a viac spať."
Ja som zasa raz viezol na bycikli kamošku a zjazdila ma,že sa vyhýbam jamám, že by som mal viac jazdiť po jamách a hrboľoch...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja som zasa raz viezol na bycikli kamošku a zjazdila ma,že sa vyhýbam jamám, že by som mal viac jazdiť po jamách a hrboľoch...
..

...ale, Stankoslav, mal si kamoške vysvetliť, že to , čo ona chce na jamách a výmoľoch, jej ty urobíš jemne a bez modrín...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..

...ale, Stankoslav, mal si kamoške vysvetliť, že to , čo ona chce na jamách a výmoľoch, jej ty urobíš jemne a bez modrín...
To už sa nejako doriešilo, nechajme to tak teraz...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
..

...ale, Stankoslav, mal si kamoške vysvetliť, že to , čo ona chce na jamách a výmoľoch, jej ty urobíš jemne a bez modrín...
A možno práve preto, že to nebolo na bicykli. Oj, tá naša slovenčina.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety Pozri príspevok
A možno práve preto, že to nebolo na bicykli. Oj, tá naša slovenčina.
Ale šak dobre, zas nebuď taká úzkostlivá-bicykel mi vždy robil problémy ale zasa viem,že hlavné mesto Madagaskaru je Antananarivo...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

V poslednej dobe ma strašne štve T-com. Mali sme od nich Magio TV + internet. V máji skončila viazanosť. Posledný aprílový týždeň mama túto službu ešte telefonicky zrušila u nejakej ich zamestnankyne (mesiaci predtým, než mala uplynúť doba viazanosti) a zároveň objednala nový internet. Zrazu v júni došla faktúra za máj, kde bolo opäť vyúčtované Magio TV + internet na mesiac jún (fakturuje sa to mesačne vopred rovnako ako aj telefón). Tak sme začali zisťovať, čo sa deje. 10.6.2010 sme volali na ich zákaznícku linku, kde nám bolo povedané, že objednávka zostala niekde "visieť" a blá blá blá, oznámia to tej pani, čo to má na starosti, nech s tým niečo robí. Včera som tam opäť volala a hádajte čo? Pôvodná služba Magio stále nebola zrušená, aj keď jej viazanosť uplynula pred 1,5 mesiacom a nikto z rodiny o jej ďalšie poskytovanie nežiadal ani s ním nesúhlasil. Lenže vďaka tomu, že táto služba nebola zrušená, nemôžu nám aktivovať novú službu - samostatný internet. Minulý týždeň volala nejaká ich zamestnankyňa, že vo štvrtok príde niekto od nich pre zariadenie - router (v zmluve to bolo označená ako "HAG"). Mal prísť o 9.00 hod. ráno, tak mama to zariadenie odpojila a zobrala ho so sebou do práce. Samozrejme, že sa nikto z T-comu neukázal, a tak som teraz doma bez internetu. Navyše mi včera zase nejaká ich zamestnankyňa tvrdila, že toto zariadenie musíme zaniesť osobne na nejaké ich predajné miesto, oni nikoho poň nepošlú. O 2 hod. tam volala mama a zase iná pracovníčka ju uistila, že nikam s tým zariadením chodiť nemusíme, až kým nás oni nevyzvú Keby bol nejaký iný poskytovateľ internetu za dobrú cenu, tak by som sa na celý T-com vykašľala. Mama ma rovnaký názor.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

vcera som bola s muzom na ocnej pohotovosti lebo mu nieco spadlo do oka a dost ho to rezalo (uz to pozna ked to musi vyberat ociar... bohuzial) ...

prisli sme na pohotovost o 16.30 .. pred nami bola mamicka so 4 rocnym dievcatkom s rovnakym problemom... pani doktorka nikde, tak si oboch sestricka nachystala... medzitym dosla dalsia pani, tak aj tu si nachystala... cakali sme, ze hned pride aj doktorka, kedze tie kvapky na nachystanie neposobia dlho... dockali sme sa az o 18.00!!! dovtedy sa cakaren rozsirila o dalsie dieta a dospeleho... ked prichadzala sestricka tak nam vsetkym vynadala, ze co tu robime a nepozerame futbal... (hm, na ocnom... ) potom sa uracilo prist aj pani doktorke... ta mala slecna pred nami spustila vnutri plac, tak ju neosetrili ale tusim, ze s nou isli na detske (ale neboli k nej moc mily, navyse dieta tam cakalo 1,5h tak malo cas premyslat nad kadecim a ani nase vysvetlovanie nezaberalo a dokonca ani uplatky...) ... potom isiel dovnutra moj muz, bol tam ani nie 2min a hotovo... vnutri ho zase doktorka zvozila, ze co je to za chlapa, ze nepozera futbal (nenapadlo ho vhodne zareagovat, ze by si ho aj rad pozrel, resp. by ho aj stihol keby sa im uracilo byt v praci...)... a odisli sme... po prichode domov prestali kvapky ucinkovat a muz zase citil tu ostru bolest... tak sa sam vybral nazad (chcel ist sam... )... zase si pockal dobru hodinu... a opat si vypocul, ze co tam robi a nesedi doma, co sa vsetci dnes zblaznili... a spolu s nim tam sedel chalanisko, kt. pri tankovani prasklo to sklicko s vrtulkou, co je na stojane a vychrlilo to na neho benzin prudom... tak mal plne oci benzinu a aj tohto chudaka tam nechali sediet tak dlho... ked sa dostal dovnutra manzel, tak tam bol zrazu 20min, co mu to cistila a ze tam ma nejaku ranku, kt. ho drazdi, tak sa mu to snazila dako vyhojit ci ako to nazvala...

pritom ako cakal sa zhovarali aj ludia medzi sebou a vedla na krcnom prisli rodicia s chlapcekom, kt. boleli uska a tiez tam cakali hodinu a to bolo uz po 21.00... tak nervozny vyzvanal na doktorku a ta mu este odvrkla ze musi cakat...

no chapete??? ja teda nie...
0 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Llívia;1441768[B
]V poslednej dobe ma strašne štve T-com.[/B] Mali sme od nich Magio TV + internet. V máji skončila viazanosť. Posledný aprílový týždeň mama túto službu ešte telefonicky zrušila u nejakej ich zamestnankyne (mesiaci predtým, než mala uplynúť doba viazanosti) a zároveň objednala nový internet. Zrazu v júni došla faktúra za máj, kde bolo opäť vyúčtované Magio TV + internet na mesiac jún (fakturuje sa to mesačne vopred rovnako ako aj telefón). Tak sme začali zisťovať, čo sa deje. 10.6.2010 sme volali na ich zákaznícku linku, kde nám bolo povedané, že objednávka zostala niekde "visieť" a blá blá blá, oznámia to tej pani, čo to má na starosti, nech s tým niečo robí. Včera som tam opäť volala a hádajte čo? Pôvodná služba Magio stále nebola zrušená, aj keď jej viazanosť uplynula pred 1,5 mesiacom a nikto z rodiny o jej ďalšie poskytovanie nežiadal ani s ním nesúhlasil. Lenže vďaka tomu, že táto služba nebola zrušená, nemôžu nám aktivovať novú službu - samostatný internet. Minulý týždeň volala nejaká ich zamestnankyňa, že vo štvrtok príde niekto od nich pre zariadenie - router (v zmluve to bolo označená ako "HAG"). Mal prísť o 9.00 hod. ráno, tak mama to zariadenie odpojila a zobrala ho so sebou do práce. Samozrejme, že sa nikto z T-comu neukázal, a tak som teraz doma bez internetu. Navyše mi včera zase nejaká ich zamestnankyňa tvrdila, že toto zariadenie musíme zaniesť osobne na nejaké ich predajné miesto, oni nikoho poň nepošlú. O 2 hod. tam volala mama a zase iná pracovníčka ju uistila, že nikam s tým zariadením chodiť nemusíme, až kým nás oni nevyzvú Keby bol nejaký iný poskytovateľ internetu za dobrú cenu, tak by som sa na celý T-com vykašľala. Mama ma rovnaký názor.
Mňa zas štve Digi Slovakia, obraz v zlom počasí vypadáva, pričom zlé počasie znamená, že je hmla, mrholí, prší, fúka, sneží, prípadne nesvieti slnko... Máme to na chalupe, kde v dobrom počasí TV nepotrebujem, lebo som v záhrade, telku chcem pozerať práve vtedy, keď prší, sneží...atď... Už sme im nespočetnekrát volali, aj sľúbili, že pošlú opravára, lenže čakali sme zbytočne. Zakaždým hovoríme s iným operátorom, čiže všetko treba vysvetľovať odznova. Viazanosť nám už na jar skončila, práve sme uvažovali, že si tam dáme Magio TV - takže radšej nemáme? Telefón tam máme od T-Com(u) a zatiaľ sme problémy nemali...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Lekár v nemocnici v službe má na starosti aj oddelenie,prípadne ak treba operuje a aj ambulanciu.Ak je menšia nemocnica,má na starosti viac oddelení a viac ambulancií-napr.služi jeden na kožné,očné,infekčné,krčné a psychiatriu.Ambulancie aj lôžka.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
nepotešili na ortopédii
Naposledy upravil lenkak : 29.06.10 at 13:08
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Prečo???
0 0
Lilka 1 Lilka 1

Lilka 1 je offline (nepripojený) Lilka 1

Llívia Pozri príspevok
V poslednej dobe ma strašne štve T-com. Mali sme od nich Magio TV + internet. V máji skončila viazanosť. Posledný aprílový týždeň mama túto službu ešte telefonicky zrušila u nejakej ich zamestnankyne (mesiaci predtým, než mala uplynúť doba viazanosti) a zároveň objednala nový internet. Zrazu v júni došla faktúra za máj, kde bolo opäť vyúčtované Magio TV + internet na mesiac jún (fakturuje sa to mesačne vopred rovnako ako aj telefón). Tak sme začali zisťovať, čo sa deje. 10.6.2010 sme volali na ich zákaznícku linku, kde nám bolo povedané, že objednávka zostala niekde "visieť" a blá blá blá, oznámia to tej pani, čo to má na starosti, nech s tým niečo robí. Včera som tam opäť volala a hádajte čo? Pôvodná služba Magio stále nebola zrušená, aj keď jej viazanosť uplynula pred 1,5 mesiacom a nikto z rodiny o jej ďalšie poskytovanie nežiadal ani s ním nesúhlasil. Lenže vďaka tomu, že táto služba nebola zrušená, nemôžu nám aktivovať novú službu - samostatný internet. Minulý týždeň volala nejaká ich zamestnankyňa, že vo štvrtok príde niekto od nich pre zariadenie - router (v zmluve to bolo označená ako "HAG"). Mal prísť o 9.00 hod. ráno, tak mama to zariadenie odpojila a zobrala ho so sebou do práce. Samozrejme, že sa nikto z T-comu neukázal, a tak som teraz doma bez internetu. Navyše mi včera zase nejaká ich zamestnankyňa tvrdila, že toto zariadenie musíme zaniesť osobne na nejaké ich predajné miesto, oni nikoho poň nepošlú. O 2 hod. tam volala mama a zase iná pracovníčka ju uistila, že nikam s tým zariadením chodiť nemusíme, až kým nás oni nevyzvú Keby bol nejaký iný poskytovateľ internetu za dobrú cenu, tak by som sa na celý T-com vykašľala. Mama ma rovnaký názor.
Mňa T-com tiež pekne štval, u nich pravá ruka nevedela, čo robí ľavá . Som rada, že už nie som ich zákazníčkou. Aj po ukončení zmluvy a mojej výpovedi mi ešte niekoľko krát prišli od nich nové zmluvy na VRI, pre ktoré som si musela chodiť na poštu, lebo prišli doporučene. Tie som si samozrejme neobjednala, lebo som s T-comom chcela skončiť a ich pracovníčka tvrdila, že som si ich telefonicky objednala .
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

lavanda Pozri príspevok
Mňa zas štve Digi Slovakia, obraz v zlom počasí vypadáva, pričom zlé počasie znamená, že je hmla, mrholí, prší, fúka, sneží, prípadne nesvieti slnko... Máme to na chalupe, kde v dobrom počasí TV nepotrebujem, lebo som v záhrade, telku chcem pozerať práve vtedy, keď prší, sneží...atď... Už sme im nespočetnekrát volali, aj sľúbili, že pošlú opravára, lenže čakali sme zbytočne. Zakaždým hovoríme s iným operátorom, čiže všetko treba vysvetľovať odznova. Viazanosť nám už na jar skončila, práve sme uvažovali, že si tam dáme Magio TV - takže radšej nemáme? Telefón tam máme od T-Com(u) a zatiaľ sme problémy nemali...
Magio TV je dobré, len raz sa stálo, že to vypadlo. Iba ten "box" (prijímač?) strašne hučí, aj keď človek nepozerá TV. Aspoň mne to strašne vadilo, nemohla som pri tom ani spať, tak som to vyhodila a mama mala ten box v spálni a jej to nevadilo. Aj ponuka programov mi vyhovovala. Problém je len v tom, že sú neschopní túto službu zrušiť, keď nám uplynula viazanosť a ako som si tu čítala, tak s T-comom sa naťahovať o vrátenie peňazí...
Aha, a výhoda je, že si môžeš nahrať súčasne 2 rôzne programy a pozrieť, kedy chceš. Dá sa to nastaviť aj tak, že ti nejaký napr. seriál, bude nahrávať stále - to si nastavíš len raz, nemusíš každý diel zvlášť.
1 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Lilka 1 Pozri príspevok
Mňa T-com tiež pekne štval, u nich pravá ruka nevedela, čo robí ľavá . Som rada, že už nie som ich zákazníčkou. Aj po ukončení zmluvy a mojej výpovedi mi ešte niekoľko krát prišli od nich nové zmluvy na VRI, pre ktoré som si musela chodiť na poštu, lebo prišli doporučene. Tie som si samozrejme neobjednala, lebo som s T-comom chcela skončiť a ich pracovníčka tvrdila, že som si ich telefonicky objednala .
Zmluvy máme tiež doma. Našťastie podľa ich textu sa služby aktivujú až pri prvom použití, ktoré ešte nemohlo byť zrealizované vzhľadom na to, že to tak d.s...li. Len tŕpnem, kedy príde faktúra za jún - očakávam prekvapenie v podobe ďalšej fakturácie Magio TV + internet na mesiac júl (fakturácia je mesačne vopred), aj keď tá viazanosť už dávno skončila. Pri T-come musí človek najskôr zaplatiť, až potom žobrať o vrátenie peňazí, ale ak to znovu vyfakturujú, tak zabalím faktúru a pošlem im ju späť ako neoprávnenú fakturáciu s tým, že nech pošlú opravenú faktúru s opravenou dobou splatnosti.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať