Zavrieť

Porady

Ako schudnúť?

Už od detstva sa trápim s kilami navyše. Viem,že to chce pevnú vôľu, ale keby sme boli viaceré (í), navzájom sa podporovali, chválili sa s výsledkami, určite by to bolo lepšie a malo by to nejaký účinok. Pridá sa niekto?
Usporiadat
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Najlepšie potraviny na spaľovanie tukov

Celé zrná

Vaše telo spáli dvakrát viac kalórií trávením nespracovaných potravín (najmä tých, ktoré sú bohaté na vlákninu, ako sú ovsené vločky a hnedá ryža), ako tých spracovaných.
Chudé mäso

Proteín má vysoký termogénny účinok: Pri trávení spálite približne 30 percent kalórií, ktoré jedlo obsahuje (takže kuracie prsia, ktoré majú 300 kalórií, spotrebujú na trávenie asi 90 kalórií).
Nízkotučné mliečne výrobky

Bohaté na vápnik a vitamín D, tieto výrobky pomáhajú chrániť a budovať svalovú hmotu a sú dôležité pre udržanie silného metabolizmus.
Zelený čaj

Pitie štyroch šálok zeleného čaju denne pomáha ľuďom zbaviť viac ako troch kilogramov za osem týždňov. Zásluha patrí rastlinnej substancii EGCG, ktorá urýchľuje metabolizmus počas popíjania. Ak chcete mať svoj príjem istý, majte pripravený džbán s ľadovým čajom v chladničke.
Šošovica

Jedna šálka šošovice obsahuje 35 percent dennej dávky železa. Čo je dobrá správa, pretože až 20 percent z nás trpí nedostatkom železa. Keď telu chýbajú živiny, metabolizmus sa spomalí, pretože telo nemá dostatok živín, aby pracovalo efektívne.
Čili papričky

Kapsaicín dodáva čili silu, vďaka ktorej sa telo zahrieva, a môže tak rozpustiť ďalšie kalórie. Môžete ich jesť surové, varené, sušené alebo v prášku. Pridajte papričky alebo pikantnú omáčku do polievok, omáčok, šalátov a pri spracovaní mäsa.

...dúfam, že sme to tu ešte nemali...ak áno, ospravedlňujem sa a vymažte!
4 0
BarracudaBlur BarracudaBlur

BarracudaBlur je offline (nepripojený) BarracudaBlur

90 dnovka je na chudnutie uplna blbost, ja som skusala Dukanovu dietu a islo to najlepsie. Ale aj tak som uz pociula ohlasy, ze je nie uplne zdraviu prospesna, takze neviem..
0 0
Marta Kolštromová Marta Kolštromová
Diety jednostranne zamerane neuznavam,ani ziadne "zazracne pripravky na chudnutie. CITAJTE zlozenie na vseckom,co do seba pachate. Dostatok tejutin urobi svoje. Na jar a jesen ocistna kura pomocou byliniek alebo ja pouzivam Pijavice lekarske na detoxikaciu celeho tela.
Ked som nahradila kysnute pecivo "dostickami bez kukuricnej muky" schudla som za tyzden a pol 3 kila.
Nemoze nikto ocakavat ze schudne,ked papa nepravidelne a kadeco. Ak ma silnu chut na sladke , ma len premnozene kvasinky a kym ich neporiesi moze sa aj potrhat a neprestane jest sladke. Su na to kadejake pripravky, mne pomohli zelene potraviny od GW a fungilen. Pozor aj na ovocie-hlavne to dovazane. Jest treba sezonnu zeleninu a ovocie u nas dopestovane,potom nie su problemy. A vzdy zjest viacej cerstvej zeleniny ako ovocia.
1 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

čo tak trocha športovať?diety vam rozhádžu celý metabolizmus a potom budete musiet stale diétovať
1 0
pan.brucha pan.brucha

pan.brucha je offline (nepripojený) pan.brucha

Ja som schudla na brucho cvikom plank a HIIT kardiom o tom som popísala tu
http://zabavicka.sk/brucho/
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pan.brucha
Ja som schudla na brucho cvikom plank a HIIT kardiom o tom som popísala tu
http://zabavicka.sk/brucho/
......ja som schudla a necvičila som vôbec
0 0
pan.brucha pan.brucha

pan.brucha je offline (nepripojený) pan.brucha

jasne dá sa len tak schudnut no mne to nejako kolísalo jeden den -1 kg druhy den +1kg
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

pan.brucha
jasne dá sa len tak schudnut no mne to nejako kolísalo jeden den -1 kg druhy den +1kg
a naco sa vazis kazdy den? ... napr. ked priberies svalovu hmotu tak jasne ze na vahe mas prirastok, dalsia vec je ked mas problemy s vyprazdnovanim zalezi v ktorej faze si a mas + alebo - ... zadrziavanie vody v tele, dalsia kapitola .... - takze absolutne nema vyznam sa vazit kazdy den, pokial nie si pod lekarskym dozorom z dovodu choroby
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pan.brucha
jasne dá sa len tak schudnut no mne to nejako kolísalo jeden den -1 kg druhy den +1kg
.....no,ale ja nehovorim a nejakych dekach.....ja som si "odkolisala" dole 15az20kg.....vahu nepotrebujem...tak asi tak....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pan.brucha
jasne dá sa len tak schudnut no mne to nejako kolísalo jeden den -1 kg druhy den +1kg
Dá sa len tak ???.......v dnešnej dobe iba ak po hube ....
Nič sa nedá len tak ...teda v podstate ...o chudnutí ani nevravím ...

...a ozaj ....váženie každý deň ???
Poriadna blbosť......
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

buchi,rakuska cisarovna Sisi sa tiez vazila kazducicky den-a Bola ako prutik.no ale ona Bola anorekticka....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
osky
buchi,rakuska cisarovna Sisi sa tiez vazila kazducicky den-a Bola ako prutik.no ale ona Bola anorekticka....
...hehehehe.....
Sisi bola hlavne cisárovná ....

pani.brucha si hlavne robí reklamu svojej stránky ...pritom tam hlavne šváby pobehujú ...
...a hlavne zdieľajte , lajkujte , vyjadrujte sa " páči sa mi " ....

Čo je ale najhlavnejšie a aj nadpodstatnejšie , pani dáva info z brucha - stiahnuté nedokonalým spôsobom z netu , viď markantný príklad , že zvládnutý kolos ČKD....



Ale kýcham na to ....aj napriek tomu , že tam ide o diéty nie na schudnutie ako také , ale skôr o úpravu hmotnosti kulturistu a podobne ...
0 0
pan.brucha pan.brucha

pan.brucha je offline (nepripojený) pan.brucha

ČKD znamená čokolada každý den alebo černosky kožený doutnik ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pan.brucha
ČKD znamená čokolada každý den alebo černosky kožený doutnik ...
...nechaj tak ......radšej ...

Nechutila by Ti čokoláda , ale ani doutnik , ak by som sa zahryzol do tej " stránky o chudnutí " ....
0 0
juhelle juhelle

juhelle je offline (nepripojený) juhelle

Baby neblbnite diéty nefungujú. Sú len pre ľudí čo nemôžu jesť všetko zo zdravotných dôvodov. Treba jesť 5x denne po malých porciách obmedziť pečivo a poriadne cvičiť. Ak neviete ako cvičiť tak tu začali pred nedávnom s krátkymi cvikmi na doma.

Svaly najrýchlejšie odbúravajú tuky a keď budete jesť málo schudnete aj zo svalov. Keď prestanete z diétou kilá sa vám vrátia lebo nebudete mať na sebe svaly čo by tie tuky odbúravali (JOJO efekt). Treba cvičiť a neprejedať sa. Je to jednoduché a pritom tak ťažké, ja viem.
Naposledy upravil arizona : 11.01.14 at 08:02 Dôvod: vymazanie reklamy
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
juhelle
Baby neblbnite diéty nefungujú. Sú len pre ľudí čo nemôžu jesť všetko zo zdravotných dôvodov. Treba jesť 5x denne po malých porciách obmedziť pečivo a poriadne cvičiť. Ak neviete ako cvičiť tak tu začali pred nedávnom s krátkymi cvikmi na doma.

Svaly najrýchlejšie odbúravajú tuky a keď budete jesť málo schudnete aj zo svalov. Keď prestanete z diétou kilá sa vám vrátia lebo nebudete mať na sebe svaly čo by tie tuky odbúravali (JOJO efekt). Treba cvičiť a neprejedať sa. Je to jednoduché a pritom tak ťažké, ja viem.
Pri tomto príspevku bolo úplne jasné , o čo ide " Naposledy upravil arizona : Dnes at 09:02 Dôvod: vymazanie reklamy " ...

Ono je to tak , ak niekto povie cca 2 vetami to , čo iný má problém napísať na pár stránok ...
Cvičiť ???
Hm ...všetkého veľa škodí ...aj tých diét a aj cvičenia ...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať