Zavrieť

Porady

Ako schudnúť?

Už od detstva sa trápim s kilami navyše. Viem,že to chce pevnú vôľu, ale keby sme boli viaceré (í), navzájom sa podporovali, chválili sa s výsledkami, určite by to bolo lepšie a malo by to nejaký účinok. Pridá sa niekto?
Usporiadat
maca.tt maca.tt

maca.tt je offline (nepripojený) maca.tt

verná čitatelka príspevkov porady 46 ročná ...viac
proso sa dá naklíčiť,ja som robieval pšeno ako ryžu a celkom to chutilo
0 0
pikulik pikulik

pikulik je offline (nepripojený) pikulik

Myslím že na obale prosa by mohol byť recept ako to uvariť.Ale to radšej dám sliepkam a kúpim pšeno Mne veľmi chutia pšeničné klíčky s jogurtom ,sójové vločky alebo pohankove vločky.Občas použijem aj kus-kus ako cestovinu.Mám rada novinky v stravovaní, tak uvidím ako mi bude chutiť pšeno.
0 0
Natka Natka

Natka je offline (nepripojený) Natka

Chcela by som sa pripojiť k danej téme, ale ak dovolíte nie celkom k jedlu. V tomto roku v marci bola československá súťaž z jedného fitness časopisu, volá sa DO FORMY za tri mesiace,ktorej som sa zúčastnila. Zistila som, že síce je dôležitá strava pri chudnutí, hlavne malé porcie a 6x denne, väčšinou všetko robené na vode alebo na olivovom oleji, ale najdôležitejší je pohyb, pohyb a pohyb. Mám na sebe vyskúšané kadejaké diéty, ktoré majú krátky účinok, po nabehnutí na normálnu stravu sa všetky kilá vrátia späť, kdežto cvičením si udržíte postavičku, akú chcete, verte mi. ) Moje heslo "už nikdy žiadna diéta".
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

Morgena Pozri príspevok
Potrebujem velmi rychlo efektivne a bez jojo efektu schudnut asi tak 10 kg nevie niekto poradit?Prosim vas je to surne.
velmi rychle, efektivne a bez jojo efektu bohuzial 10 kg neschudnes nikdy, ale keby si chcela zdravo, dlhodobo schudnut a uvedomit si o com je zdravo zit tak potom sa da o poradit.
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

maca.tt Pozri príspevok
proso sa dá naklíčiť,ja som robieval pšeno ako ryžu a celkom to chutilo
ano suhlasim a je to celkom dobre posypat si tym salat, ja milujem pohanku, uvarit trochu ochutit a zmiesat s tuniakom vo vlastnej stave, primiesat trochu tvarochu a paradajku, super vecera po riadnom cviceni
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

Natka Pozri príspevok
Chcela by som sa pripojiť k danej téme, ale ak dovolíte nie celkom k jedlu. V tomto roku v marci bola československá súťaž z jedného fitness časopisu, volá sa DO FORMY za tri mesiace,ktorej som sa zúčastnila. Zistila som, že síce je dôležitá strava pri chudnutí, hlavne malé porcie a 6x denne, väčšinou všetko robené na vode alebo na olivovom oleji, ale najdôležitejší je pohyb, pohyb a pohyb. Mám na sebe vyskúšané kadejaké diéty, ktoré majú krátky účinok, po nabehnutí na normálnu stravu sa všetky kilá vrátia späť, kdežto cvičením si udržíte postavičku, akú chcete, verte mi. ) Moje heslo "už nikdy žiadna diéta".
ahoj Natka, tak tento casopis mam predplateny a som uplne stotoznena s tvojim nazorom, len trochu nesuhlasim s predsutaznou dietou, bola som na jednej sutazi v bodyfitness - ako pozerajuca - a poznam tie baby, ktore sutazili, chodim s nimi cvicit, ale ked vidim ako par mesiacov pred sutazou dietuju a menia stravu do extremu som prekvapena ako clovek, ktory ma prehlad o tom co tym sposobuje organizmu ide takou cestou. po sutazi sa aj tak vratia k povodnej strave. takze tiez je rozdiel medzi sutaznou a nesutaznou vahou. takze podla mna je lepsie celozivotne si najst zdravy sposob stravy a bezpodmienecne pohyb k tomu, nie len koli tomu, ze si clovek upravi postavu a hlavne, ze tym prospieva sebe samemu.myslim,ze kazdy by si mal najst to svoje co mu vyhovuje a hlavne kazdy si myslim, ze vie co je prospesne , co zdrave a co skodi.inac mas u mna velke plus, ze si sa na tu sutaz dala, poznam vela ludi, ktori neveria, ze to ide a radsej teda ani nic nerobia
0 0
Natka Natka

Natka je offline (nepripojený) Natka

korduľa Pozri príspevok
inac mas u mna velke plus, ze si sa na tu sutaz dala, poznam vela ludi, ktori neveria, ze to ide a radsej teda ani nic nerobia
Ďakujem za uznanie Korduľka, boli to super tri mesiace, aj keď som nezvíťazila, ale dalo mi to veľa, zvykla som si na pravidelný pohyb, inú stravu (nemyslím tým extrém bez tuku,či cukru), len trošku upravenú a do posilovne chodím stále 2x do týždňa a na stacionáry 2x do týždňa. Keď sa chce, ide to, ja som potrebovala inšpiráciu a táto súťaž ma naplno oslovila. Skončila som úspešne, sľúbili,že niektorých úspešných budú dávať v priebehu roka do "maskláča", možno ma tam aj uvidíš. Ak tam budem, dám ti vedieť. V mojej kategórii od 26-35 vyhrala babenka, ktorá bola už v extréme, sama sa priznala,že kulturistike sa venuje už dlhší čas, bola dobrá, treba uznať, ale bolo tam už vidno aj chémiu... a k tomu ja jednoducho nemienim pristúpiť...Ty máš u mňa veľké plus, že si pravidelným čitateľom takého fantastického časopisu.
0 0
mihihi mihihi

mihihi je offline (nepripojený) mihihi

Ahojte!Ja sa chcem opýtať pozná niekto firmu Calivita su to lieky(vitamíny...)Ma niekto s tou firmou a liekmi skúsenosti.Ďakujem
0 0
sponzor sponzor

sponzor je offline (nepripojený) sponzor

Ahoj, mám osobne vyskúšaný program nielen na schudnutie, ale aj na očistu organizmu. Naučí správnym stravovacím a iným návykom. A poznám desiatky ďalších šťastných, ktorí ho absolvovali. bdp@chello.sk
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

sponzor Pozri príspevok
Ahoj, mám osobne vyskúšaný program nielen na schudnutie, ale aj na očistu organizmu. Naučí správnym stravovacím a iným návykom. A poznám desiatky ďalších šťastných, ktorí ho absolvovali. bdp@chello.sk
To im mám akože napísať, alebo majú aj svoju webstránku?
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

prave som sa prihlasila na jednu akciu, ktora sa kona 10.11. v SH MLADOST v BA. kto by mal zaujem pozrite sa na to
www.bodyinemotion.com, budu sa cvicit aj kludnejsie cvicenia ako je pilates, fit lopty a joga ale aj dynamicke, tak ak mate chut a moznost urobit si cas pridte
0 0
habibti habibti

habibti je offline (nepripojený) habibti

Gapo Pozri príspevok
Ale, ale dievčatá!
Ja som vyskúšal delenú stravu a poviem vám, že som schudol 20 Kg za dva mesiace, až to nebolo dobré. Ale ak si k tomu pridáte aj nejaké plávanie a trochu fyzičky, tak aj postava bude ako prútik. A mne to problém nerobilo je to zvyk, okrem toho pri delenej strave sa nehladuje.

Tak veľa zdaru.
na kniznom trhu su minimalne dva royne druhy delenej stravy, ktoru si drzal ty?
0 0
habibti habibti

habibti je offline (nepripojený) habibti

Natka Pozri príspevok
Chcela by som sa pripojiť k danej téme, ale ak dovolíte nie celkom k jedlu. V tomto roku v marci bola československá súťaž z jedného fitness časopisu, volá sa DO FORMY za tri mesiace,ktorej som sa zúčastnila. Zistila som, že síce je dôležitá strava pri chudnutí, hlavne malé porcie a 6x denne, väčšinou všetko robené na vode alebo na olivovom oleji, ale najdôležitejší je pohyb, pohyb a pohyb. Mám na sebe vyskúšané kadejaké diéty, ktoré majú krátky účinok, po nabehnutí na normálnu stravu sa všetky kilá vrátia späť, kdežto cvičením si udržíte postavičku, akú chcete, verte mi. ) Moje heslo "už nikdy žiadna diéta".
Robim aktivne fitness uz 5 rokov, bohuzial musim potvrdit to co tvrdia vsetci fitness profesionali- 20% cvicenie, 80% strava...
Ale dietzy absolutne nepodporujem
0 0
lenka42 lenka42

lenka42 je offline (nepripojený) lenka42

aj ja som uz vyskusala vselico ale nic mi nepomaha.sice raz som zacala s delenou stravou to zaberalo ale nemam pevnu vôlu.ked varim pre muza a syna nezdrzim sa.ale mam aj poruchu stitnej zlazy mozno mi nic nepomoze
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
super, konecne som narazila aj na delenu stravu. Milijem tuto temu, hlavne preto, ze som s nou schudla 16 kg za tri mesiace. Kto by mal chut na jej skusanie, tak bez problemov poradim, ale treba to tak brat, ze delena strava nie je dieta, ale celozivotne /ani mne sa to nepodarilo/ stravovanie.
0 0
olio olio

olio je offline (nepripojený) olio

lenka42 Pozri príspevok
aj ja som uz vyskusala vselico ale nic mi nepomaha.sice raz som zacala s delenou stravou to zaberalo ale nemam pevnu vôlu.ked varim pre muza a syna nezdrzim sa.ale mam aj poruchu stitnej zlazy mozno mi nic nepomoze
Ahoj, aj ja mám poruchu stitnej zlazy (10 rokov užívam tabletky) a s delenou stravou sa mi podarilo schudnúť dvakrát po 20 kg. Prvýkrát som to bolo pred desiatimi rokmi - tých 20kg som zhodila za 4 mesiace a za ďalších asi 9-10 mesiacov som ich mala späť... Hoci som sa k tejto diete chcela vrátiť, nedarilo sa mi... znova som sa k nej vrátila az v máji 2005. tých 20 kg som zhodila za 10 mesiacov. Hmotnosť mi išla pomaly dole, ale vôbec som nemala problém ani dom s varením - varila som normálne len pred pridaním smotany do polievky som si odobrala do kastrólika, na tanier som si naložila len zemiaky (ryžu, cestoviny) so zeleninou... a bola som šťastná, že môžem jesť aspoň suché zemiaky... Dokonca chodím aj na obedy v robote, nemám problém pri okienku povedať, aby mi naložili iba prílohu, alebo na ďalší deň iba mäso a zeleninový šalát... Niekto povie, že je to škoda, ale mne sa to vyplatilo... Viem, že keď raz začnem jesť "normálne", znova budem ako slon...Pre mňa to už nie je normálna strava. Pripomínam, jem všetko vrátane slaniny, smotanových jogurtov, kolácov....Držím palce všetkým, čo sa dajú na túto cestu, je to oslobodzujúce...
0 0
lenka632 lenka632

lenka632 je offline (nepripojený) lenka632

Pozdravujem všetkých tu.
Možno napíšem len v krátkosti . Ja som t.r. držala 90 dňovú dietu a to som ich už vyskúšala xxx. zabrala a za 90 dní som schudla 15 kg a držím si ich. Samozrejme nič nie je bez ničoho, aj cvičila som, aj ďalej cvičím a stravu si sledujem. Už to asi inak asi nebude, ale ak to chcem, tak to urobím. Lebo vzdávať sa pri prvých neúspechoch a vyhovárať sa že to nejde, je nezmysel. Mám to odskúšané. Ak budeš chcieť, pošlem Ti 90 dňovú dietu, ale mi napíš na mi-ma@post.sk, prepošlem..pá a do chudnutia
0 0
gabi9 gabi9

gabi9 je offline (nepripojený) gabi9

kto mi poradí ako najrýchlejšie schudnúť?
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Dnes mi 90-dňovka končí, 13 kg je dole bez cvičenia , oblečiem veľkosť 42...čo som už dlhé roky neobliekla, stačí mi to, teraz už to len udržať.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
gabi9 Pozri príspevok
kto mi poradí ako najrýchlejšie schudnúť?
Za tri mesiace schudnúť do 20 kg sa ti zdá pomaly? Rýchle schudnutie neexistuje....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať