Zavrieť

Porady

Ako schudnúť?

Už od detstva sa trápim s kilami navyše. Viem,že to chce pevnú vôľu, ale keby sme boli viaceré (í), navzájom sa podporovali, chválili sa s výsledkami, určite by to bolo lepšie a malo by to nejaký účinok. Pridá sa niekto?
Usporiadat
alena234 alena234

alena234 je offline (nepripojený) alena234

Smutná Liebling, máš pravdu samota je zlá. Hovoriť Ti, že raz všetko prebolí a všetko potrebuje svoj čas je myslím zbytočné. Ty to dobre vieš. Len nájdi v sebe silu, aby si svoj žiaľ a momentálnu samotu nezajedala. Lebo potom budeš mať ešte väčšie "depky a ešte väčšie výčitky svedomia, či si to musela takto riešiť". Ale tie palce Ti bude držať. A silno.
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

Milá liebling, ak chceš dôvod - cieľ prečo chudnúť, pozri sa do zrkadla rovno pred seba. Uvidíš jeden veľký cieľ.
Chudni jedine pre seba. Máš pravdu, ak chceš chudnúť musíš byť na to pripravená a hlavne psychicky, len prosím Ťa - nezajedaj svoju depku. A hlavne nechudni z donútenia, že musíš, nie - ty chceš.
Sme v téme o chudnutí, nie o vzťahoch ale ...... citujem Ťa :
Som sklamaná sama zo seba,lebo som aj začala:zeleninové dni, 2-3 l vody denne,do práce som chodila pešo... Ale všetko sa skončilo tým,že som sa rozišla so svojím milencom-teda on nechal mňa.

Skončilo chudnutie, lebo si bola sklamaná rozchodom ? Chápem.
Skončil vzťah, lebo si chudla a nebolo to za tú krátku dobu úspešné ? Nechápem - určite nie.

Ak chceš nájsť dôvod tvojho rozchodu s partnerom - na chudnutie sa nevyhováraj. Pozbieraj sily, zhlboka sa nadýchni raz, keď treba aj dva razy, vystri ruky a hor sa do budúcnosti. Začni hoci aj tým, že dokážeš svetu, sebe alebo aj tomu čo ťa nechal, že ty nie si žiadne Béčko - a ak ťa nechal kvôli - dajme tomu hmotnosti - tak ešte sa za tebou bude obzerať - keď uvidí aká si eňo-ňuňo. ale možno potom on nebude pasovať do tvojej hmotnostnej kategórii . Tak pomohla som Ti trochu liebling?
Ak ma potrebuješ - som tu na Porade, či už psychicky - v téme - Zbieram sily na nový boj zo životom - alebo hoci aj v tejto téme ak sa dáš znova na chudnutie.
0 0
liebling liebling

liebling je offline (nepripojený) liebling

Ste neskutočne zlaté! Veľmi mi pomohlo,keď som si dnes ráno prečítala vaše povzbudivé riadky. Normálne som sa aj rozplakala od dojatia. Ešte raz vám všetkým ďakujem .
Čo sa týka toho partnera, rozchod nebol kvôli mojej váhe, práve naopak. dotyčný má rád, keď je "za čo chytiť".a aj ma odhováral od chudnutia. Ja som mala na mysli to,že rozchod mi spôsobil depresiu a preto nemám chuť niečo "riešiť". Či už moju váhu,alebo pracovné veci a v podstate všetko iné.
dobre,nebudem tu už riešiť svoje malicherné problémy.Sľubujem,že sa dám čo najskôr dokopy a budem vás priebežne informovať,ako postupujem.
Cez víkend idem na chatu,je to taká samota,takže aj sa trochu prejdem,aj budem mať čas na seba a snáď sa naspäť vrátim optimisticky naladená.
0 0
mambi mambi

mambi je offline (nepripojený) mambi

ahojte, na internete som našla túto diétu, prikladám ju.
Máte s ňou už niekto nejakú skúsenosť?
0 0
Zita4 Zita4

Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

mambi Pozri príspevok
ahojte, na internete som našla túto diétu, prikladám ju.
Máte s ňou už niekto nejakú skúsenosť?
Kamarátka ju držala, aj sa jej podarilo schudnúť, ale táto diéta sa mi zdá veľmi jednostranná... a že by bola prečisťovacia, to sa mi nezdá. Možno ten názov je odvodený od čaju, ktorý sa pri nej pije.
0 0
mambi mambi

mambi je offline (nepripojený) mambi

Zita4 Pozri príspevok
Kamarátka ju držala, aj sa jej podarilo schudnúť, ale táto diéta sa mi zdá veľmi jednostranná... a že by bola prečisťovacia, to sa mi nezdá. Možno ten názov je odvodený od čaju, ktorý sa pri nej pije.
a nepribrala späť? Prečo tam píšu, že do 3 rokov nepriberieš a čo potom? 2-násobok toho čo som zhodila?
0 0
Zita4 Zita4

Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

To by som sa neodvážila tvrdiť, že nepriberieš naspäť, ak budeš viac papať. Ona zatiaľ nepribrala, ale držala to asi pred 3 týždňami.
0 0
moni moni

moni je offline (nepripojený) moni

Bez pohybu musíte neustále držať diétu. Proste je to tak. Akonáhle prestanete držať diétu, kilá sú naspäť. Viem, že je to ťažké, lebo aj ja s tým mám problém, ale je to podľa mňa jediné riešenie. Čím viac pohybu, tým viac si môže človek naložiť na tanier. Metabolizmus sa rázom zmení a budete sa čudovať, koľko toho zjete a kilá nepribúdajú.



Ešte doplním, že samozrejme na tanier netreba naložiť slaninu, klobásy, koláče a podobné zdravé jedlá. ( aj ked taká opražená slaninka na vajíčku raz za čas môže byť)
Naposledy upravil moni : 29.06.07 at 12:38
0 0
pre... pre...

pre... je offline (nepripojený) pre...

Dokiaľ ti bude rozkazovať žalúdok tvojej mysli,tak to je ťažké.
Daj telu iba čistú vodu,čaj/ bez cukru/ a minerály - všetko v tekutom,nič hryzacie.
Za 8-10 dní pocit hladu a chuť niečo súrne zjesť zmizne.Bude sa postupne vracať chuť na to čo vaše telo skutočne v danej chvíli potrebuje a žiada - nie iba oči a žalúdok.
Za ten čas si telo v pohode vyberie naukládané zostatky, a že ich je dosť
tak to zaručene.
0 0
dencika dencika

dencika je offline (nepripojený) dencika

Pekný a úspešný deň všetkým, ktorý to nevzdali a držia sa ; ale aj tím ostatným .
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

pre... Pozri príspevok
Dokiaľ ti bude rozkazovať žalúdok tvojej mysli,tak to je ťažké.
Daj telu iba čistú vodu,čaj/ bez cukru/ a minerály - všetko v tekutom,nič hryzacie.
Za 8-10 dní pocit hladu a chuť niečo súrne zjesť zmizne.Bude sa postupne vracať chuť na to čo vaše telo skutočne v danej chvíli potrebuje a žiada - nie iba oči a žalúdok.
Za ten čas si telo v pohode vyberie naukládané zostatky, a že ich je dosť
tak to zaručene.
S týmto súhlasím, ale netreba zabúdať počas pôstu na výplach čriev, inak nastane spätná otrava organizmu. Občas aj zeleninovú a ovocnú šťavu, aby nechýbali vitamíny, ak nastanú závrate pomáha kávová lyžička medu.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Začala som chudnúť pred mesiacom , nebola som "tučná" (BMI mi ukazoval normálnu váhu), len som mala kilečká nesprávne uložené. Tak som začala trošku cvičiť - doma v obývačke pri telke, papám viac zeleniny a ovocia, celozrnné pečivo, pijem čajíky alebo neperlivú minerálku a za ten mesiac som schudla cca 5 kg. Inak varím to, čo aj predtým, v nedeľu si dám aj koláčik od maminky. Cítim sa lepšie, a aj kolegyne ma pochválili ako dobre vyzerám . Fakt mám dobrý pocit zo seba.
0 0
Steranková Steranková

Steranková je offline (nepripojený) Steranková

Najlepší recept na chudnutie: nejesť po 18 hodine, jazda na kolieskových korčuliach. Veľa úspechov.
0 0
Janinkaaa Janinkaaa

Janinkaaa je offline (nepripojený) Janinkaaa

pre... Pozri príspevok
Dokiaľ ti bude rozkazovať žalúdok tvojej mysli,tak to je ťažké.
Daj telu iba čistú vodu,čaj/ bez cukru/ a minerály - všetko v tekutom,nič hryzacie.
Za 8-10 dní pocit hladu a chuť niečo súrne zjesť zmizne.Bude sa postupne vracať chuť na to čo vaše telo skutočne v danej chvíli potrebuje a žiada - nie iba oči a žalúdok.
Za ten čas si telo v pohode vyberie naukládané zostatky, a že ich je dosť
tak to zaručene.
Len ako rozkazať svojej hlave, keď vždy zvíťazí ten žalúdok.
0 0
mambi mambi

mambi je offline (nepripojený) mambi

pre... Pozri príspevok
Dokiaľ ti bude rozkazovať žalúdok tvojej mysli,tak to je ťažké.
Daj telu iba čistú vodu,čaj/ bez cukru/ a minerály - všetko v tekutom,nič hryzacie.
Za 8-10 dní pocit hladu a chuť niečo súrne zjesť zmizne.Bude sa postupne vracať chuť na to čo vaše telo skutočne v danej chvíli potrebuje a žiada - nie iba oči a žalúdok.
Za ten čas si telo v pohode vyberie naukládané zostatky, a že ich je dosť
tak to zaručene.
.... takže 10 dní len vodička, čajíčky a som v norme?
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Na strane 4 som liegling podržala v rámci hesla: "Čo je moje to sa ráta" ale potom červíček pochybností začal nahlodávať moje tučné sebavedomie tak intenzívne až som sa pevne rozhodla, že moja váha dostane na frak. Nikdy som sa neprejedala tak, že by som od prežrania nevládala vstať od stola ani som nevyjedala chladničku, ale ten čas strávený pri hrncoch urobil svoje. Tam som ochutnala, zobla, dojedla za lyžičku (škoda vyhodiť keď je to také dobré) a kilečká sa pomaličky lepili. Nejako zvlášť ma to netrápilo ale pri čítaní týchto stránok sa vo mne niečo zlomilo a spomenula som si ako ktosi múdry povedal že hlad je prezlečený smäd. Začala som sa stravovať normálne tzn. raňajky, obed, maličký olovrant (ovocie, zelenina), večera a dosť! Keď ma napadlo niečo zobnúť, dojesť alebo len tak urobiť papuľke radosť vypila som 2 (dve!) deci vody. A to poctivo vždy! Aj keď mi to už nechutilo lebo žalúdok a moje tukové bunky riadne protestovali. Ale potom prestali lebo keď si spomenuli ako som im tú ich mastnú hubu opäť vypláchla vodou tak radšej nič nechceli. Moje chudnutie je beh na dlhé trate ale myslím, že som sa zbavila stravovacieho zlozvyku a prajem pevnú vôľu všetkým chudnutiachtivým.
0 0
mambi mambi

mambi je offline (nepripojený) mambi

kúpila som si čaj pu-erh earl grey - čínske tajomstvo boja s nadváhou, neviem však ako často ho piť, aby mal nejaký účinok, viete mi poradiť? vďaka
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Nazýva sa aj čaj čínskych cisárov. Je vraj účinný pri boji s nadváhou, pri redukcii hladiny cholesterolu. Okrem toho sa má piť aj po opici, pomáha rýchlejšie znižovať hladinu alkoholu v krvi. Prečisťuje organizmus a pôsobí aj antidepresívne. Čaj má nizky obsah kofeínu a je vhodný na celodenné pitie. Pripravuje sa podobne ako čierny čaj. Je pomerne aromatický a treba vyskúšať najprv slabší výluh. Zvyčajne sa počíta na šálku 2 - 3 gr. čaju ktoré sa zalejú vriacou vodou a luhujú 2 - 5 min. Môžeš ho pripraviť i celý liter a piť a piť a piť. Hlavne nezajedať.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Statočný cínový vojačik prehral dnes svoj boj. Tak statočne som sa držala,pila som iba Hannasaki,jedla grappefruity ,ale 6 deň prázdnin,keď v 27 minútových intervaloch robím stále nejakú "papaničku" svojim dvom vnukom / 11+13/ som nevydržala pri "babiččiných koláčikoch" a zjedla som hneď 5 kusov-3 s tvarohom a 2 s nutelou. Teraz v kúte nariekam ,ale s plným bruchom.
Dúfam,že recept na koláčiky si neprosíte.
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

Melnick Pozri príspevok
Statočný cínový vojačik prehral dnes svoj boj. .

Azda cínový vojačik nevie, že ak je prehratý jeden boj, vojna sa dá zvíťaziť? Pozbieraj ranených, zožeň posilu, vymysli nový bojový plán,
a hurá...... do novej bitky.

Niekde som čítala - ak máš na niečo chuť - daj si troška - lebo ak si nedáš neskôr zješ aspoň dvakrát z toho viac.

Zajtra keď nie ešte dnes zvíťazíme. Bojom ošľahaná, porážkami zocelená, menšími víťazstvami posmelená :Judita.


Ešte malé PS : s takouto taktikou - vodička a grepíky asi vojnu nevyhraješ možno len na krátko ale jojo efekt - je veľmi dobrý bojovník.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať