Zavrieť

Porady

Ako schudnúť?

Už od detstva sa trápim s kilami navyše. Viem,že to chce pevnú vôľu, ale keby sme boli viaceré (í), navzájom sa podporovali, chválili sa s výsledkami, určite by to bolo lepšie a malo by to nejaký účinok. Pridá sa niekto?
Usporiadat
Querk Querk

Querk je offline (nepripojený) Querk

Mili vospolok. Jednu vec vam poradim, popri dietach je dolezite aj sa hybat.
Cvicit z rozumom. Samozrejme je treba pouzit rozum pri cviceni, napriklad vedeli ste ze ked si date pohar zmrzliny musite 3 hod cvicit aby ste ho spalily? A vedeli ste ze tie kilecka sa ukladali dlhodobo, tak by bolo rozumne ich dlhodobejsie odburavat? A vedeli ste ze pri rychlom a kradkom cviceni sa pali len cukor, a potom tuk? napriklad: chodza je taka minoritna cinnost priktorej sa telu neoplati spalovat cukor, ale tuk?
cize vsetko vyvazene, zmena zivotneho stilu, a pokial ste chceli schudnut do plaviek, mali ste zacat uz pred rokom
A urcite nech pri vas neplati ! : chudnem teda som !
0 0
Orsz Orsz

Orsz je offline (nepripojený) Orsz

fimka Pozri príspevok
A nebolo by lepšie prijať sa takí, akí sme? Dokelu aj s diétami! Komu nechutí, nech neje. Kto chce športovať, nech športuje. Kto je ale papáč a gurmán, nech si dopraje. Hlavne, aby bol každý v pohode. A o to ide!!!
Niekedy si to aj ja poviem - a výsledok: rastie mi zadok....a rastie....a rastie....no čo už ....začínam cvičiť .A sme opäť tam, kde na začiatku
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

dencika Pozri príspevok
Súhlasím, ale čo keď Vám lekár do lekárskej správy napíše,že musíte schudnúť.
Mne lekár napísal, že som obézna. ......Pri výške 168 a váhe 71
Tak neviem, či mu mám dôverovať v tomto smere.....
0 0
Orsz Orsz

Orsz je offline (nepripojený) Orsz

Nika Pozri príspevok
Mne lekár napísal, že som obézna. ......Pri výške 168 a váhe 71
Tak neviem, či mu mám dôverovať v tomto smere.....
No obézna určite nie, ako vyzerá pán doktor /možno je to v ňom, v jeho genetike, že takto uvažuje/?
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Orsz Pozri príspevok
No obézna určite nie, ako vyzerá pán doktor /možno je to v ňom, v jeho genetike, že takto uvažuje/?
je štíhly........
0 0
Orsz Orsz

Orsz je offline (nepripojený) Orsz

Nika Pozri príspevok
je štíhly........
no jasné , má komplexy. A teraz vážne, táto váha naozaj neznamená obezitu, to by si musela mať minimálne ešte plus 10kg. Ale to neznamená, že nemusíš svoju hmotnosť zredukovať. Ja mám 63kg pri výške 170 a necítim sa dobre - potrebujem dať 5kg dolu - no pri mojej práci je to na dlho.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Orsz Pozri príspevok
no jasné , má komplexy. A teraz vážne, táto váha naozaj neznamená obezitu, to by si musela mať minimálne ešte plus 10kg. Ale to neznamená, že nemusíš svoju hmotnosť zredukovať. Ja mám 63kg pri výške 170 a necítim sa dobre - potrebujem dať 5kg dolu - no pri mojej práci je to na dlho.
Ja viem.......problém je v tom, ze to čo som mala schudnúť, som pribrala...... a nechce to isť preč a nechce..... a najhoršie na to je to že, ani nemám motiváciu........
0 0
Orsz Orsz

Orsz je offline (nepripojený) Orsz

Nika Pozri príspevok
Ja viem.......problém je v tom, ze to čo som mala schudnúť, som pribrala...... a nechce to isť preč a nechce..... a najhoršie na to je to že, ani nemám motiváciu........
Vieš, že ani ja? Snažím sa .....ale rýchlo ma to prejde. Objdnala som si knihu 90-dňová rozlišovacia diéta - vraj je to dobré, chcem to vyskúšať.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
A ja som si nakoniec povedala, že v mojom veku už manekýnka zo mňa nebude - mám svoje vlastné zuby, všetky orgány na svojom mieste, čo by za to iné ženy dali.... a tak sa už netrápim s nejakým kilo nadváhy. Ešte by sa mi urobili zbytočné vrásky. Dala som si pošiť novú garderóbu , kúpila celé plavky a kašlem na diéty. Aj tak mi každá tú váhu nakoniec len zdvihla.
0 0
dencika dencika

dencika je offline (nepripojený) dencika

Motivácia by aj bola, manžel ma dosť podporuje, aj sa snaží pomôcť, ale ja nemám dosť pevnú vôľu. Niekedy sa my zdá že som dokonca závislá na čokoláde (iné sladkosti ani nemusím).
Nechce to niekto skúsiť porovnávaním výsledkov a vzájomným povzbudzovaním. Možno by to prvotné nadšenie vydržalo dlhšie. Hovoriť o niečom je síce pekné ale pre mnohých z nás sa tým nič nezmení. Ja som začala ,,chudnú" asi pred týždňom a zatiaľ sa my celkom darí.
0 0
Orsz Orsz

Orsz je offline (nepripojený) Orsz

dencika Pozri príspevok
Motivácia by aj bola, manžel ma dosť podporuje, aj sa snaží pomôcť, ale ja nemám dosť pevnú vôľu. Niekedy sa my zdá že som dokonca závislá na čokoláde (iné sladkosti ani nemusím).
Nechce to niekto skúsiť porovnávaním výsledkov a vzájomným povzbudzovaním. Možno by to prvotné nadšenie vydržalo dlhšie. Hovoriť o niečom je síce pekné ale pre mnohých z nás sa tým nič nezmení. Ja som začala ,,chudnú" asi pred týždňom a zatiaľ sa my celkom darí.
S tým súhlasím - a treba si občas aj navzájom dohovoriť, aby sme sa nevzdávali prirýchlo. Tak ako sa ten týždeň na tebe prejavil?
0 0
dencika dencika

dencika je offline (nepripojený) dencika

Na váhe síce zatiaľ žiadna zmena, ale odolala som na oslave mňamky jedlu a ani to nebolelo. Ale jeden chlebíček som si zato dala. Ja viem nič moc ale nejak sa začať musí .
0 0
lucilali lucilali

lucilali je offline (nepripojený) lucilali

katarina.j Pozri príspevok
Ja som tiez mala problemy s kilečkami navyše. pocas tehotenstva pribrat 30 kg nie je ziadna sranda a este horsie bolo ako to dat dole. ale pri pevnej vôli a cvičeni kalanetiky to islo, aj ked som cvicila sama doma a nie vo fitku tak sa mi podarilo zist na pôvodnu vahu. Ale.....zas som mala ten isty problem, tehotenstvo a 30 kg, ale ide mi to pomaly dole, sice uz pri dvoch detoch nemam cas cvicit kalanetiku, ale da sa to-stravou, prechadzkami a pod. ak sa mam chvalit tak za 4 mesiace mam dole 16 kg tak dufam ze to pôjde pekne dalej a dosiahnem pôvodnu vahu. teraz kedze nemam cas na cvicenie tak pijem jeden činsky caj, aj to reguluje hmotnost, tak uvidim.držim palce nielen baculkam ktore chcu schudnut ale aj tím, čo uz chudnu.
Tak to Ti prajem, aby Ti ten caj aj posobil na elasticitu a silu svalov Je mi to luto, ale bez kompenzacie pohybom to nepojde, baby. A nakoniec - beh rano alebo vecer trva len 15 min
0 0
Blonde Blonde

Blonde je offline (nepripojený) Blonde

Odporúčam si prezriť stránku www.chudnete.sk/peko
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

liebling, tak ako, začala si ? ja áno, hoci som to musela troška upraviť nakoľko som brala silné antibiotiká, a tie urobili s mojim žalúdkom šarapatu, z ktorej sa budeme obaja spamätávať . mojim cieľom nie je len schudnúť - v mojom veku som zistila, že napriek tomu, že jem toľko ako predtým, jednoducho priberám, ja sa smejem, že už len čo sa nadýchnem, tak priberám . mojim cieľom je zmeniť stravovacie návyky, odbremeniť svoju chrbticu od pár kileček, ktoré sa na mňa nalepili, začala som aj cvičiť na orbitreku - aspoň tri krát do týždňa po 9 km, pravidelne piť tie 2 litre vody - fľaška je predo mnou. vzdala som sa chleba , jem viac zeleniny. Zhruba dodržiavam 90 - dňovú. Ale čo je na tom najlepšie, že psychicky som na to pripravená. Úpravou stravy nie som nervóznejšia, nepociťujem hlad, ktorý by ma nútil vyrabovať moju chladničku . Veď to - tá chladnička - cca pred 4 rokmi som rok nemala vlastnú kuchyňu, nevarila som, nedojedala som za deťmi , chlieb bol u svokry - za rok som schudla peeeeekne. Šaty, ktoré som nosila som si nechala.... Teraz - snažím sa nejesť po piatej - zatiaľ sa darí. Vážiť sa zatiaľ nevážim - moja duša nepotrebuje sklamanie - že len toľko som schudla ? V prvom rade nechcem schudnúť rýchlo - hoci keby som ráno vstala a bola o nieľkoko kíl ľahšia ....... nepovedala by som, že nechcem. No toľko zatial ohľadom môjho chudnutia - a čo ty liebling?
0 0
dencika dencika

dencika je offline (nepripojený) dencika

A je dochudnuté. Mne do toho vždy niečo príde. Ale aj tak dobre. Dnes som zistila, že som tehotná. Prajem všetkým chudnutiachtivým opačný smer bruška. Pekný deň .
0 0
Lion Topoľčany Lion Topoľčany

Lion Topoľčany je offline (nepripojený) Lion Topoľčany

dencika Pozri príspevok
A je dochudnuté. Mne do toho vždy niečo príde. Ale aj tak dobre. Dnes som zistila, že som tehotná. Prajem všetkým chudnutiachtivým opačný smer bruška. Pekný deň .

G R A T U L U J E M ! !
0 0
liebling liebling

liebling je offline (nepripojený) liebling

Zistila som,že čo sa týka chudnutia,u mňa je to otázka hlavne psychiky.Som sklamaná sama zo seba,lebo som aj začala:zeleninové dni, 2-3 l vody denne,do práce som chodila pešo... Ale všetko sa skončilo tým,že som sa rozišla so svojím milencom-teda on nechal mňa.Je pravda,že mal určité záväzky,nesľuboval nič, ale ja som predsa dúfala,že by to mohlo výjsť.Teraz sa utápam v žiali,na nejaké chudnutie nemám vôbec síl .Teraz by som si mala nájsť nejaký cieľ, kvôli ktorému to začnem robiť.dobrý pocit mi nestačí,musí to byť niečo "väčšie".Našťastie nemám žiadne zdravotné problémy,kvôli ktorými by som musela zhodiť.
Tá samota,ktorú teraz cítim,ma dosť ubíja,tak snáď nájdem sily a konečne sa "vzchopím"!Leto je ideálne na očistu,takže držte palce.
0 0
dencika dencika

dencika je offline (nepripojený) dencika

Ďakujem všetkým


Milá ,,libling" nevzdávaj to veď to nieje jediný chlap pod slnkom ak chceš chudnúť tak to rob pre seba a on sa už nejaký chlap objaví a určite bude ešte lepší, krajší a sympatickejší. Ktorý ťa bude mať úprimne rád.
Pekný deň.

0 0
v_mary v_mary

v_mary je offline (nepripojený) v_mary

Súhlasím s Dencinkou. Nehnevaj sa Liebling, nechcem ťa uraziť, ale myslíš si, že tvoja hmotnosť bola dôvodom rozchodu? Možno je ťažké zabudnúť, ale rozhodne by som nechudla kvôli žiadnemu pánovi, ak by som bola ja so sebou spokojná. Pre slzy neuvidíš niekoho, kto ťa bude mať rád pre tvoje srdiečko a nie hmotnosť. Tak si ich rýchlo utri!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať