Zavrieť

Porady

Ako schudnúť?

Už od detstva sa trápim s kilami navyše. Viem,že to chce pevnú vôľu, ale keby sme boli viaceré (í), navzájom sa podporovali, chválili sa s výsledkami, určite by to bolo lepšie a malo by to nejaký účinok. Pridá sa niekto?
Usporiadat
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
judita1971 Pozri príspevok
Azda cínový vojačik nevie, že ak je prehratý jeden boj, vojna sa dá zvíťaziť? Pozbieraj ranených, zožeň posilu, vymysli nový bojový plán,
a hurá...... do novej bitky.

Niekde som čítala - ak máš na niečo chuť - daj si troška - lebo ak si nedáš neskôr zješ aspoň dvakrát z toho viac.

Zajtra keď nie ešte dnes zvíťazíme. Bojom ošľahaná, porážkami zocelená, menšími víťazstvami posmelená :Judita.


Ešte malé PS : s takouto taktikou - vodička a grepíky asi vojnu nevyhraješ možno len na krátko ale jojo efekt - je veľmi dobrý bojovník.
Môže vari existovať lepší liek na rany utŕžené v tomto boji????
Vďaka judita1971.
0 0
mambi mambi

mambi je offline (nepripojený) mambi

Steranková Pozri príspevok
Najlepší recept na chudnutie: nejesť po 18 hodine, jazda na kolieskových korčuliach. Veľa úspechov.
...začala som to praktizovať od minulého tt. a funguje to Začala som dodržiavať čas, jem každé 3 hodiny, menej, nič sladké, (mala som vo zvyku, uvariť si kávičku a nejakú drobnosť k tomu)teraz obmedzujem kávu, aj keď som ju pila bez cukru, pijem viac tekutín + čínsky čaj pu-erh a cítim sa lepšie. Keď mám veľkú chuť do niečoho si zahryznúť, tak žujem žuvačky.Pomáha mi to,a chuť na nejakú kalorickú bombu prejde. Dúfam, že tie kilá pôjdu aj naďalej dole, až na pôvodnú váhu. Držím palce všetkým, ktorí chudnutie ešte nevzdali.
0 0
jajkach jajkach

jajkach je offline (nepripojený) jajkach

Tiež sa snažím nejesť po 18.hodine, jedálny lístok som si upravila tak, že sa snažím jesť len malé porcie, no je to niekedy na nevydržanie, keď okolo mňa si každý dá toľko, čo mu hrdlo ráči. Mne sa podarilo schudnúť za 6 mesiacov 6 kíl. Chýba mi však pevná vôľa na to, aby som začala 90-dňovú dietu.
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
vôbec sa toho nemusíš obávať.. ja ju tiež držím.. síce zatiaľ len 6 deň, ale je to výborné.. jedlá sú tam chutné..prípadne si ich upravíš podľa seba..
0 0
jajkach jajkach

jajkach je offline (nepripojený) jajkach

Ja viem, že jedlá sú tam chutné. No mám doma troch dospelých chlapov a tí mi tento druh stravy odmietajú jesť a pre mne sa nechce vyvárať zvlášť pre nich a zvlášť pre mňa. Moji chlapi musia mať aj mäsko aj zemiačiky pekne spolu a s tou zeleninkou je to už horšie - len tak trochu im ňou postraším tanier. Ešte aj z toho sú schopní nechať.
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
chlapi môžu mať pokaždé aj to mäsko.. len ty papaj to, čo je v ten deň, bud mäsko, druhý deň ryža a zemiačky, tretí cestovinky, ten štvrtý je kritický, lebo tam máš len ovocie.. ale vždy sa dá všetko skombinovať, aby aj cap bol celý a aj vlk sýty :-)
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

už som tu spomínala, že aj ja som začala tú 90 dňovú diétu, ale kvôli chorobe ju nemôžem tak prísne dodržiavať. tak som si zvolila podobný systém. raz mäso a zelenina , druhý raz zemiaky /ryža/ a zelenina, snažím sa na raňajky zjesť stále ovocie. nejem po piatej. keď tak len hryzkám zeleninu.a keď som hladná ,napijem sa vody a keď ešte potom večer mám chuť na niečo, tak si rýchlo idem umyť zuby s hnusnou mojou pastou "Lacalut" a potom keď zakusím do hocičoho, tak to vypľujem, lebo po nej sa už nedá zjesť nič. Tri krát denne pijem čaj, večer si dám kávičku. pijem veľa vody, ale v lete sa žiada tak či tak. Už dokážem vypiť v robote 2 čaje a 1,5 l vody - bola to fuška - fľaša musela byť na stole. A teraz to už ide. Odvážiť sa neodvážim, ale na šatách už to trošku vidno. A prvý úspech : mladší syn mi povedal, mami ty si schudla, a ja že - nie to sa ti zdá, on : však mám oči tak vidím, že už nemáš také veľké brucho . Ale ženičky nezabudnite cvičiť : ja si totiž myslím, že chudnutie je jednoducho matematika : chudneš vtedy ak výdaj je vyšší ako príjem, musíš pravidelne piť a pravidelne sa stravovať. Jednoduché, jednoducho sa povie , horšie sa odoláva a ešte horšie sa cvičí. Ale stojí to zato.
0 0
sta sta

sta je offline (nepripojený) sta

ahojte, ja som tiež začala s touto diétou (2.7.). Chcem sa spýtať, nerobí Vám problém jesť ráno len to ovocie? Ja odkedy som začala mám dosť trávacie problémy a môj žalúdok protestuje proti všetkému, čo zjem
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

a aké ovocie ješ, jedz také ktoré máš rada. ja si dávam jablká a čo máme na záhrade, boli jahody, boli maliny, boli čerešne,višne, .... neprejedla som sa toho a neboli žiadne problémy. jedávam aj banány, hrozno. Ak sa ti to zdá jednotvárne, rob si z nich /ja to tak robievam/ ovocné šaláty,nakrájaj si to na kúsky a jedz vidličkou - vychutnávaj. a v obchodoch je ovocia od výmyslu sveta.
0 0
dencika dencika

dencika je offline (nepripojený) dencika

sta Pozri príspevok
ahojte, ja som tiež začala s touto diétou (2.7.). Chcem sa spýtať, nerobí Vám problém jesť ráno len to ovocie? Ja odkedy som začala mám dosť trávacie problémy a môj žalúdok protestuje proti všetkému, čo zjem
Stáva sa to. Ak ti to nevyvoláva vážne zdravotné problémy tak to skús vydržať. Organizmus si zvykne na nové stravovanie a bude zas dobre.
Držím palce
0 0
smoulinka85 smoulinka85

smoulinka85 je offline (nepripojený) smoulinka85

ja som na porade viac krat pisala ze sa mi podarilo pekne schudnut - takmer 20kg za pol roka a vahu si drzim. Vsetko je o tom co jest a co nie, vylucila som slane sladke kysle a koreniste, muku a mlieko. Pila som caj Pu-erh - pomaha velmi. zaklad je aj pit cca. 3 litre caju alebo vody - nie z plastovej flase - ta nesie do organizmu plesne. Neslo to hned od zaciatku pretoze pol roka pred dietou som chodila dva krat do tyzdna do fitka na aerobik a nedialo sa nic. Teraz uz viem ze som si nastartovala metabolizmus a potom to islo velmi rychlo, schudla som, vymenila satnik, len akosi podprsenku som musela vymenit za vacsiu. Dnes cvicim 2 az 3 krat do tyzdna, ale nijako to neprehanam staci mi pol hodina na steperi alebo na bicykli. a samozrejme vsetko je o pevnej voli. drzim palce
0 0
sta sta

sta je offline (nepripojený) sta

judita1971 Pozri príspevok
a aké ovocie ješ, jedz také ktoré máš rada. ja si dávam jablká a čo máme na záhrade, boli jahody, boli maliny, boli čerešne,višne, .... neprejedla som sa toho a neboli žiadne problémy. jedávam aj banány, hrozno. Ak sa ti to zdá jednotvárne, rob si z nich /ja to tak robievam/ ovocné šaláty,nakrájaj si to na kúsky a jedz vidličkou - vychutnávaj. a v obchodoch je ovocia od výmyslu sveta.
Veď ja aj jem ovocie aké mám rada, vlastne ja mám rada skoro všetko ovocie, len mi asi nesadne ráno nalačno na žalúdok A keď mám ovocný deň, ani nehovorím. Naposledy som si spravila šalát zo strúhanej mrkvy a do toho ananás. Tento šalát priam zbožňujem a predtým by som ho mohla jesť na kilá, teraz som z neho dostala strašné kŕče do brucha a zvyšok dňa už som ovocie nemohla ani vidieť
Možno si fakt telo potrebuje len zvyknúť, predtým som bola zvyknutá dávať si poriadne raňajky, pretože to všade písali - "raňajky sú základ", no snáď ten môj žalúdok presvedčím
0 0
sta sta

sta je offline (nepripojený) sta

dencika Pozri príspevok
Stáva sa to. Ak ti to nevyvoláva vážne zdravotné problémy tak to skús vydržať. Organizmus si zvykne na nové stravovanie a bude zas dobre.
Držím palce
ďakujem, uvidíme čo bude po ďalšom týždni.
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

držím ti palce sta, aby tie krče pominuli, lebo viem že tie krče sú nepríjemné. A ďakujem za dobrý nápad - ananás s mrkvičkou. ja mám práve ten problém, že ja som nebola zvyknutá raňajkovať. a mala som čo robiť, aby som dačo ráno, do seba dala.
0 0
mambi mambi

mambi je offline (nepripojený) mambi

smoulinka85 Pozri príspevok
ja som na porade viac krat pisala ze sa mi podarilo pekne schudnut - takmer 20kg za pol roka a vahu si drzim. Vsetko je o tom co jest a co nie, vylucila som slane sladke kysle a koreniste, muku a mlieko. Pila som caj Pu-erh - pomaha velmi. zaklad je aj pit cca. 3 litre caju alebo vody - nie z plastovej flase - ta nesie do organizmu plesne. Neslo to hned od zaciatku pretoze pol roka pred dietou som chodila dva krat do tyzdna do fitka na aerobik a nedialo sa nic. Teraz uz viem ze som si nastartovala metabolizmus a potom to islo velmi rychlo, schudla som, vymenila satnik, len akosi podprsenku som musela vymenit za vacsiu. Dnes cvicim 2 az 3 krat do tyzdna, ale nijako to neprehanam staci mi pol hodina na steperi alebo na bicykli. a samozrejme vsetko je o pevnej voli. drzim palce
ahoj, chcela by som sa ťa opýtať na ten čaj. Ja tiež pijem pu-erh, len neviem, či je to ten správny, predpokladám, že ich je viac druhov, hoci v lekárni mali len 2, v červenej a modrej krabičke.Aký si mala ty? A ešte koľko si ho denne vypila? Na tej krabičke nie je nič uvedené, tak ho denne vypijem aj liter a popri tom liter čistej vody.Neviem, či to robím správne, prosím poraď mi. Zatiaľ mi kilečká idú pomaly dole, tak uvidím...
Naposledy upravil mambi : 11.07.07 at 06:46
0 0
liebling liebling

liebling je offline (nepripojený) liebling

Ja by som potrebovala poradiť,ako schudnúť a pritom nestratiť veľkosť hrudníka.Pretože mne sa síce darí v chudnutí,ale zisťujem,že prsia sa mi zmenšujú a to ma dosť trápi.
0 0
sta sta

sta je offline (nepripojený) sta

liebling Pozri príspevok
Ja by som potrebovala poradiť,ako schudnúť a pritom nestratiť veľkosť hrudníka.Pretože mne sa síce darí v chudnutí,ale zisťujem,že prsia sa mi zmenšujú a to ma dosť trápi.
Myslím, že jediné čo by Ti mohlo pomôcť je začať cvičiť s činkami. Posilňovacie cviky na prsia, väčšinou sa cvičia v ľahu na lavičke, alebo na strojoch v posilňovni. Iné Ti poradiť neviem.
0 0
vrabcek1 vrabcek1

vrabcek1 je offline (nepripojený) vrabcek1

ahojte, ja nepotrebujem schudnut skôr by som potrebovala nejaké cviky na krčnu chrbticu. Niekedy idem zblbnut od boleti.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
smoulinka85 Pozri príspevok
ja som na porade viac krat pisala ze sa mi podarilo pekne schudnut - takmer 20kg za pol roka a vahu si drzim. Vsetko je o tom co jest a co nie, vylucila som slane sladke kysle a koreniste, muku a mlieko. Pila som caj Pu-erh - pomaha velmi. zaklad je aj pit cca. 3 litre caju alebo vody - nie z plastovej flase - ta nesie do organizmu plesne. Neslo to hned od zaciatku pretoze pol roka pred dietou som chodila dva krat do tyzdna do fitka na aerobik a nedialo sa nic. Teraz uz viem ze som si nastartovala metabolizmus a potom to islo velmi rychlo, schudla som, vymenila satnik, len akosi podprsenku som musela vymenit za vacsiu. Dnes cvicim 2 az 3 krat do tyzdna, ale nijako to neprehanam staci mi pol hodina na steperi alebo na bicykli. a samozrejme vsetko je o pevnej voli. drzim palce
liebling,skús sa opýtať smoulinky,ako sa to podarilo jej.
0 0
sta sta

sta je offline (nepripojený) sta

vrabcek1 Pozri príspevok
ahojte, ja nepotrebujem schudnut skôr by som potrebovala nejaké cviky na krčnu chrbticu. Niekedy idem zblbnut od boleti.
skús pozrieť sem:


http://www.porada.sk/t41963-problem-...E1+chrbtica%22
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať