Zavrieť

Porady

EZU - zasielanie mesačných výkazov do SP elektronicky

Elektronické zasielanie údajov do Sociálnej poisťovne - máte aj Vy neustále problémy- už mám hotové mzdy za 4 mesiace, doteraz sa mi nepodarilo odoslať úspešne ani jeden mesiac.
Usporiadat
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

poznatok zo včera - ak v rlfo odhláške zamestnanca nebodaj urobíte chybu napr. v dátume skončenia hpp, oprava v registri bude prístupná zamestnancom registra až cca 15.04.2013
1 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

No comment.
0 0
AnnaK AnnaK

AnnaK je offline (nepripojený) AnnaK

Má prosím vás niekto podobný problém ako ja?
Zadám prihlasovacie meno, požadovaný údaj z gridkarty, dám overiť a som prihlásená. Keď ale kliknem na "elektronické služby" napr. chcem odoslať výkaz, vráti sa všetko späť akoby som sa odhlásila a musím sa prihlásiť znova. Po druhom prihlásení to už ide v poriadku. Takto sa mi to zopakovalo za tieto 3 dni viackrát, čo mi predtým vôbec nerobilo.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

AnnaK Pozri príspevok
Má prosím vás niekto podobný problém ako ja?
Zadám prihlasovacie meno, požadovaný údaj z gridkarty, dám overiť a som prihlásená. Keď ale kliknem na "elektronické služby" napr. chcem odoslať výkaz, vráti sa všetko späť akoby som sa odhlásila a musím sa prihlásiť znova. Po druhom prihlásení to už ide v poriadku. Takto sa mi to zopakovalo za tieto 3 dni viackrát, čo mi predtým vôbec nerobilo.
no presne, na prvý krát som si myslela, že som sa niekde preklikla a tak ma odhlásilo. Ale dnes mi to robilo zase. Som rada, že v tom nie som sama
0 0
suklova suklova

suklova je offline (nepripojený) suklova

Dajú sa Vám zasielať mesačné výkazy? Mne stále vyhodí:
Pristúpili ste na neznámu stránku. Kontaktujte helpdesk.Prejdite na hlavnú stránku.
0 0
VÍNO NITRA VÍNO NITRA

VÍNO NITRA je offline (nepripojený) VÍNO NITRA

Mne to tiež nejde. Presne tá istá hláška sa mi objaví na obrazovke.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

VÍNO NITRA Pozri príspevok
Mne to tiež nejde. Presne tá istá hláška sa mi objaví na obrazovke.
mne ide ok ale majú tam mišung, lebo výber platiteľa podľa názvu je nie ok
epsp100213.jpg  
0 0
aktaK aktaK

aktaK je offline (nepripojený) aktaK

ja uz mam sice podany vykaz, ale momentálne nejde ani mne, tá istá hláška,

skusila som sa dostat do saldokonta, alebo vytlacit podaný mesačný výkaz, nedá sa nikde dostat...
0 0
LydaLyda LydaLyda

LydaLyda je offline (nepripojený) LydaLyda

ja som výkaz odoslala v utorok 05.02.2013 a v piatok 08.02.13 nebol stále ešte spracovaný, stále čaká na kontrolu na register, dnes sa mi nedá tiež vstúpiť na socpoist.sk
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Stále nejde, hlási to isté ako u predchádzajúcich prestúpte na hlavnú stránku....hlavne, že sú pripravení..................
0 0
VÍNO NITRA VÍNO NITRA

VÍNO NITRA je offline (nepripojený) VÍNO NITRA

Rozhodla som sa netrápiť a skúsim po 20.02.2013, snáď už pôjdu.
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Hej ,lenže niektorí majú povinnosť do 12-teho , alebo podľa dátumu výplat....
0 0
VÍNO NITRA VÍNO NITRA

VÍNO NITRA je offline (nepripojený) VÍNO NITRA

Áno, to je pravda, ja mám až posledný pracovný deň všetky firmy.
0 0
Heleč Heleč

Heleč je offline (nepripojený) Heleč

Chyby :
Pri pokuse načítať a spracovať XML súbor sa vyskytla chyba. Skontrolujte uloženie a štruktúru súboru (obráťte sa na Vášho dodávateľa softvéru)! Potom „Odoslanie“ zopakujte.

mne hlási toto....
ale aspoň, že mate podobné problémy, lebo z nich na nervy.....
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

zo stránky SP

Oznam o odstávke elektronických služieb
Z dôvodu technickej údržby bude Systém elektronických služieb ( SES ) nedostupný dňa 14.2.2013 v čase od 16:00 hod do 18:00 hod. Ďakujeme za porozumenie.
0 0
vjejka vjejka

vjejka je offline (nepripojený) vjejka

Dobrý deň, prosím vás nevedeli by ste mi pomôcť. Zasielam mesačný výkaz, mám tam dvoch študentov do 18 r., príjem nad 66 eur, nejde mi poslať MV a stále mi tam hlási túto chybu...Uviedli ste neprávnu hodnotu VZ zamestnávateľa na SP (očakávaná hodnota: 0). Od príjmu sa odpočíta 66 alebo 155 EUR, výsledok musí rešpektovať maximálny vymeriavací základ na SP. - volala som linku pre podporu pre ES, tam mi povedali, že toto je chyba programu, v MRP povedali, že to mám dobre...vôbec mi to nejde poslať a ten VZ mám znížení, neviete kde by mohla byť chyba? dakujem
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať