Zavrieť

Porady

Prepocet a zvysenie poistneho k poistnemu produktu UDP-K od Prvej Cesko-Slovenskej P.

Zdravim,

mam taky problem, mam kapitalovu zivotnu poistku na 20 rokov od Prvej Cesko-Slovenskej Poistovne, s tym ze 15 rokov sa plati, dalsich 5 rokov sa caka a po uplnynuti tychto 5 rokov sa ma vyplatit dohodnuta suma. Zmluva bola zalozena este v roku 1998 a po 10 rokoch platenia poistky mi prisiel teraz list v ktorom mi poistovna navrhuje 3 riesenia tejto poistky:

a) Mesacna splatka sa mi nebude zvysovat ale poistovna podla svojich postupov uplatni zmenu krytia a vyplatnej sumy v pripade dozitia
b) Budem suhlasit s prepoctom splatky s tym ze po prepocitani mi poslu info o novej vyske splatky a ak nebudem suhlasit, tak moja zmluva zanikne
c) Suhlasim so zanikom mojej zmluvy

Samozrejme treba zaslat list tak aby ho uz 10.5. 2008 mali inak suhlasim s bodom c)

Chcem sa opytat ci niekto mal alebo riesil podobny problem a ci sa neda nejako branit proti takymto praktikam. Ved to uz potom nema ani zmysel uzatvarat zmluvy, ak sa takto jednostranne a neadekvatne mozu menit.

V prilohe posielam cele znenie listu.

Za akukolvek radu dakujem.
Naposledy upravil Ajven : 07.05.08 at 17:28
miro59 miro59

miro59 je offline (nepripojený) miro59

skúšal som sa tiež dostať na elKonto, najprv som zadal ako kód číslo svojej poistnej zmluvy a vypísalo mi tam tie hlúposti o skontrolovaní platenia a aké dôležité informácie tam získam, potom som tam dal všetky nuly a vypísalo tam to isté, čiže jednoznačne nič také ako elKonto neexistuje, zastáva iba naďalej jeden veľký EL podvod!
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

No to som blázon, ja sa na to elKonto dostať neviem. Na nadpis sa mi nedá kliknúť.
0 0
miro59 miro59

miro59 je offline (nepripojený) miro59

Elektronické konto (elKonto) slúži na poskytovanie a sprístupňovanie zaujímavých informácií alebo dôležitých informácií o poistení klienta. Obsahuje informácie právne významné ale aj niektoré atraktívne ponuky, informácie o novinkách a možných ďalších službách. Pre prístup na elKonto je potrebné zadať Váš kód na elKonto.

Kód pre elKonto: 0000000000
Prístup na elKonto je podmienený riadnou, včasnou a správnou úhradou poistného a príslušných poplatkov. Skontrolujte si prosím dátumy splatnosti, čísla účtov a variabilné symboly, na ktoré Vaše poistné a poplatky uhrádzate. Ihneď po správnom splnení a zaevidovaní všetkých náležitostí je možné sa na elKonto pripojiť.

Rapid life – Vaša poisťovňa
0 0
miro59 miro59

miro59 je offline (nepripojený) miro59

vyzývam verejne všetkých počítačových expertov, komu sa podarí dostať na toto elKonto získa titul "počítačový expert roka "a osobné foto s pánmi Škapincom, Talánom a ostatnými vydarencami ( keď si oni z nás robia srandu, tak môžeme aj my, či nie? )
0 0
Deyres Deyres

Deyres je offline (nepripojený) Deyres

to harlyedavidson

kliknem na červene elKonto klienta (prvy snimok v prilozenom subore) a hodi ma to na druhu obrazovku (druhy snimok), kde zadam cislo z toho posledneho papiera od Rapid a potom mi to uz pise v dalsej obrazovke

Prístup na elKonto je podmienený riadnou, včasnou a správnou úhradou poistného a príslušných poplatkov. Skontrolujte si prosím dátumy splatnosti, čísla účtov a variabilné symboly, na ktoré Vaše poistné a poplatky uhrádzate. Ihneď po správnom splnení a zaevidovaní všetkých náležitostí je možné sa na elKonto pripojiť. Rapid life – Vaša poisťovňa
0 0
Deyres Deyres

Deyres je offline (nepripojený) Deyres

aj tu sa nieco pise a radi...

http://www.financnik.sk/pravna-porad...,151,Rapidlife
0 0
daklen daklen

daklen je offline (nepripojený) daklen

Prístup na to ich El Konto nemá asi nikto.Ja som uhradil aj administratívne poplatky a taktiež sa tam nemôžem dostať!!!!
0 0
pozlatka pozlatka

pozlatka je offline (nepripojený) pozlatka

Písala som reakciu na tento link:www.opojisteni.cz/pojistovny/...stnych-smluv/
Doporučujem všetkým, ktorí chcú Rapidlife urobiť negatívnu reklamu v Čechách , aby sa tam nepokúsili obabrať ďalších svojich budúcich klientov.
0 0
jarecko jarecko

jarecko je offline (nepripojený) jarecko

pozlatka!

tvoj link zobrazuje toto:

Chyba 404
Je nám líto...
ale stránku, kterou se snažíte zobrazit není k dispozici.


dobry link:

http://www.opojisteni.cz/pojistovny/...istnych-smluv/
Naposledy upravil jarecko : 05.04.09 at 05:35
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

Deyres Pozri príspevok
to harlyedavidson

kliknem na červene elKonto klienta (prvy snimok v prilozenom subore) a hodi ma to na druhu obrazovku (druhy snimok), kde zadam cislo z toho posledneho papiera od Rapid a potom mi to uz pise v dalsej obrazovke

Prístup na elKonto je podmienený riadnou, včasnou a správnou úhradou poistného a príslušných poplatkov. Skontrolujte si prosím dátumy splatnosti, čísla účtov a variabilné symboly, na ktoré Vaše poistné a poplatky uhrádzate. Ihneď po správnom splnení a zaevidovaní všetkých náležitostí je možné sa na elKonto pripojiť. Rapid life – Vaša poisťovňa

ďakujem. ja používam mozillu a cez tento prehliadač mi to nejde otvoriť, iba cez explorer. No ale aj tak to nefunguje ako má. Ja mám všetky poplatky zaplatené vrátane adm. poplatkov a vypisuje mi, že mi služba bude sprístupnená, až ked budem mať všetko riadne zaplatené. Ďaľaší odrb zo strany poisťovne. To hádam sa dozvieme stav svojich PZ len písomne a za poplatok. Sú to svine...srácam trpezlivosť.....
ešte šťastie, že bývam veľmi ďaleko od KE....
0 0
Sindy201 Sindy201

Sindy201 je offline (nepripojený) Sindy201

Dobrý deň,keďže s tým nemám skúsenosti pýtam sa .Reklamovala som zivotnu poistku RAPID LIFE na zaklade administratívneho poplatku,ktory som mala mesacne platit k splatke(už ste to tu spomínali 11,95 EUR),s tým,že som nič nepodpisovala a neprijala nové VPP.Zatial sa mi neozvali a lehota 30 dni uplynie 8.4.2009.Ak mi dovtedy nic nepride,aky je dalsi postup?Nie je zákonom dané ,že ak neodpovedia do 30 dní,týmpadom je platne to,ze dany poplatok platit nemam?Dakujem Vam vsetkym za odpoved
0 0
evicka51 evicka51

evicka51 je offline (nepripojený) evicka51

Dobrý deň Katka12345.

Máte nejaké informácie o p.Šmondrkovi, ktorý sa ponúkol pomôcť podať hromadné trestné oznámenie na túto poisťovňu ?
Čítala som Váš príspevok v Lampárni.
0 0
pozlatka pozlatka

pozlatka je offline (nepripojený) pozlatka

Poraďte,kde hľadať ten príspevok v lampárni
0 0
Jano2009 Jano2009

Jano2009 je offline (nepripojený) Jano2009

Ak ste nesledovali Markízu reláciu DNES, pozrite si to v TV Markíza archíve. Už bolo na čase.
0 0
Deyres Deyres

Deyres je offline (nepripojený) Deyres

evicka, pozlatka

pozrite prispevok 1142 (tu) - ale na Markize varujte to uz nenajdete, lebo ten uchyl, co zahlcoval diskusiu citovanim zakonov im uz asi tiez liezol na nervy a prispevky vyhodili...
na tej Markize varujte bolo ale neskor uvedene aj cosi proti tomu advokatovi...
0 0
alicea alicea

alicea je offline (nepripojený) alicea

práve som si pozrela v archíve reláciu dnes. takže nbs-ka sa z toho celkom vyzula. dostal niekto od nich vôbec odpoveď? alebo odpísali iba prvým piatim a ostatní sme si mohli vypočuť odpoveď dnes na markíze?
0 0
dragonka dragonka

dragonka je offline (nepripojený) dragonka

Obdržali sme mnosžstvo sťažností a oslovili už MS SR - Komisiu na prešetrenie neférových podmienok v spotrebiteľskcých zmluvách a tieto sťažnosti budú hromadne predložené Komisii, či v zmluvných podmiankach nedochádza k poškodeniu spotrebiteľov.

Podľa rozhodnutia Komisie budeme ďalej konať.





Ing. Oliver Petrík

predseda AUS
pisme tie staznosti vsetci aby sa s tým niečo urobilo
0 0
dragonka dragonka

dragonka je offline (nepripojený) dragonka

prisla my ta odpoved na email ktorý som posiela na asociaciu a tiež cakám na odpovede od komis. na posudenie vpp tak uvidim
0 0
evicka51 evicka51

evicka51 je offline (nepripojený) evicka51

Deyres

Ja som si tie príspevky v Lampárni dnes čítala. Treba klikať viackrát, mne sa objavili. Chcem len vedieť niečo konkrétnejšie.
0 0
ldanc ldanc

ldanc je offline (nepripojený) ldanc

jeeej ;-) podarilo sa mi dostat na net po dlhsom case a kukam jak sa nam na porade vedie, potesila ma reakcie sefredaktorky servra opojisteni.cz, ktorej som 24.3.2009 posielal rozhorceny mail. Som rad, ze mala snahu sa tomu venovat tak pohotovo, a nie tak ako nase slovenske media, ktore sa tvaria, ze sa ich to netyka. PS:No je po prezident.volbach, tak snad sa trochu pohnu aj oni.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať