Zavrieť

Porady

Superstretko Porady

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac

Anketa: Prídete na stretnutie? Ak áno, voľte termín!

Počet hlasujúcich
61. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Vyhovuje mi termín 28.-29.5.

    46 75.41%
  • Vyhovuje mi termín 4.-5.6.

    36 59.02%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Už sme sa o tom pár krát neoficiálne bavili a keďže sa zdá, že tento nápad má podporu, tu je:

Koncom mája sa bude konať (?) pri príležitosti 1.výročia existencie Porady, celoslovenské superstretnutie členov a fanúšikov Porady.

Miesto konania by malo byť niekde v strede Slovenska (ten je tuším v obci Krahule ?), aby to mali Bratislavčania i Košičania rovnako ďaleko. Stretnutie by bolo cez víkend - zo soboty na nedeľu - nech to stojí za to.

Teraz sa však najskôr dohodnime formou verejnej ankety, kto má predbežný záujem prísť a v akom termíne. Z našej debaty na kafčotreffe v BA 9.4. vyplynulo, že zaujímavé termíny by boli tieto dva:

28. - 29.5. alebo
4. - 5.6.

Takže - kto z Vás má záujem, nech ho prejaví hlasovaním v ankete za jeden, prípadne oba, z týchto termínov.

Ďalšia otázka na Vás je, či máte niekto tip na veľkú chatu alebo lepšie veľký penzión, kde by sa táto akcia mohla konať. Ideálne by boli Donovaly a podobne. Ozvite sa prosím buď priamo tu v téme alebo mi pošlite súkromnú správu.
Usporiadat
ALLL ALLL

ALLL je offline (nepripojený) ALLL

BEATA7777
ahoj ja som od Trebišova takže idete autami alebo busom
Ahoj, ja som z Presova...zatial tiez nemam ako ist...uvidime neskor, snad sa najdu dobri ludia..
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

kika:)
Prosim vas chcem vediet ako sa robi anketa?
A preco si tuto otazku pridala do tejto temy. Tu sa vyjadri o stretnuti!!! http://www.porada.sk/showthread.php?...ghlight=anketa
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Jozef Mihál
Úžasné priatelia. Už teraz je jasné, že táto akcia bude. Načim začať tvrdo uvažovať o mieste konania.

Takže poprosím touto cestou sway, aby sa poinformovala na Chvojnicu, ďalej Beátu, aby to isté urobila so svojimi zdrojmi v Tajove, Krahuliach a v tom hoteli na Donovaloch. Braňo, tie Belušské Slatiny by boli pre Východ myslím trošku od ruky.

Sway a Beáta, zistite teda:.................
.
idem na to....:p
0 0
veronica veronica

veronica je offline (nepripojený) veronica

:O)), takto na rýchlo sa to nedá :)))) ...viac
Ahojte všetci presne s tebou súhlasím ,
malo by to byť stretnutie poráďakov a nie školenie ))....
Takže detská pripravené na zábavu?)) hmm? hihi )
Kašlime na školenie )))...oky?)
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Jozef Mihál
Úžasné priatelia. Už teraz je jasné, že táto akcia bude. Načim začať tvrdo uvažovať o mieste konania.

Takže poprosím touto cestou sway, aby sa poinformovala na Chvojnicu, ďalej Beátu, aby to isté urobila so svojimi zdrojmi v Tajove, Krahuliach a v tom hoteli na Donovaloch. Braňo, tie Belušské Slatiny by boli pre Východ myslím trošku od ruky.

Sway a Beáta, zistite teda:.
Takže priatelia ideme na to:
Chvojnica je možná v 3,4,5 /06 je voľná - takže dá sa na 99% - zajtra budem vedieť naisto s tým že:

- cena cca 600/noc s plnou penziou - (bez reklamy po skúsenosti hovorím že suuuuper varia,)
- neviem p. Mihál čo ste chceli pod pojmom "Organizujú školenia" - myslím že nie je tam nejaká osoba čo by nás koordinovala..., ale je k dispozícii meotar a veľká tabuľa - len treba priniesť, alebo si zaplatiť papier - (ja mám,na tabuľu, k meotaru neviem čo treba).
- zábava je možná, keď bude počasie aj vonku - grily..., opekačka..., vnútri sa dá tancovať, myslím že v pohode ja som tam bola s partiou lyžovať a bolo to super!!!, je tam najaké fitnesko, telocvičňa veľká..., jednoducho myslím že po tejto stránke fajn.

Potom termín 27,28,29/05 je komplikovaný, ale zvládnuteľný, nakoľko tam 27/28 budú nejakí izraelskí veteráni, ale len jednu noc - pričom by sme museli my spať v chytkách - sú celkom fajn, aj so sociálkami....,a potom už sme sami. Cena za chatky je myslím nižšia. - to len naokraj.

Celkom určite budem vedieť zajtra, ale potom treba zachovať serióznosť v tom, že ak potvrdím termín a počet - (ide o nášho dobrého priateľa čo mi toto dohodil) musíme byť korektní.

tak čakám na odozvy - a uvidíme ako sme na tom, či sa dokážeme zorganizovať.... - dúfam áno....
Naposledy upravil sway : 12.04.05 at 17:57
0 0
veronica veronica

veronica je offline (nepripojený) veronica

:O)), takto na rýchlo sa to nedá :)))) ...viac
Dajte pokoj s tým školením....))))))
0 0
victoria victoria

victoria je offline (nepripojený) victoria

Jééj tak konečne je to tu :-)
Teším sa na superstretko Poradya už aj patrične zahlasovala :-)
Super :-)
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
A čo keď p. Mihál nedostane povolenie doma? On je rodený školiteľ, však niečo trošku môže školiť.Ale čo to budeme hlasovať až tam!!!!
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Miro..
a kde je napísané, že vek je rozhodujúci pre to, aby si sa mohol zúčastniť stretka....
Každý kto má záujem a chuť sa s poraďákmi stretnúť...sa tam jednoducho dovalí
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Myro
Cafte ludkovia....

Niezeby sa mi to nepacilo, ale beriete aj zacinajucich zivnostnikov??? obavam sa ze tam budem najmladsi
A ja budem najstaršia.To budeme párik?
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Myro, no já mám LM od ruky. Až som sa zľakla, že si chcel zdupkať. Ale tých druhých 100% ma ukludnilo!!!!
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
sway - tá Chvojnica sa mne osobne veľmi pozdáva, a s tým termínom okolo 4.6. sa myslím zmierime, či už bude ten alebo onen termín, vždy bude niekto nespokojný. Podľa súčasného stavu hlasovania o termíne je to v podstate vyrovnané. Ešte jednu vec treba vedieť - koľko ľudí sa tam vojde, zatiaľ to vyzerá na fakt veľký počet záujemcov, tak aby sme nemuseli vyhlásiť poradovník!!

Uvidíme, s čím sa ozve Beáta a ako skonkretizuje možnosti okolo BB.

Pre všetkých čo nečítajú túto tému od začiatku a mám pocit že nechápu, prečo sa akcia bude volať školenie, chcem pripomenúť, že pár z nás túto možnosť víta, lebo...sme predsa na Porade, viď konkrétne téma daň z príjmu .


P.S. Jedného izraelského vetrána mám v rodine a viem si predstaviť, čo sa tam bude v noci z 27 na 28 mája konať. Takže o Chvojnici na posledný májový víkend radšej neuvažujme.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 12.04.05 at 19:44
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Zajtra sa presne spýtam na kapacitu, vraj 50 je OK aj s prístelkami, ak viac dá sa v tých chatkách, ale upresním zajtra, OK?:p
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
50 v kamennom hoteli + chatky pre mládež, to snáď postačí, či nie?
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Jozef Mihál
50 v kamennom hoteli + chatky pre mládež, to snáď postačí, či nie?
tak keď sa šupne 40-tka do chatky považuje sa za mládež ??? - tak idem do chatky !!!! - kašlať na pohodlie!!! - ale nebojte bude aj v chatkách....

0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
... ja zbalím 4 kusy fusaklov a též sa môžem buchnúť do chatky
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Detičky moje zlaté... Nemôže to byť až v júli? Celý apríl, máj, jún chodím už v nedeľu do Prahy na školenie...Takže moja účasť je nemožná :-(
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

a čo tak ďaleko si sa rozhodla, toť až do Prahy, nemôžeš si to zariadiť dajako :-)
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Hlásim sa a teším na stretnutie, vyhovujú oba termíny
A kde bude kontakt u koho sa treba prihlásiť ???
Pekný večer...
Naposledy upravil Manual : 12.04.05 at 21:24
0 0
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

Keď už bude na tom Superstretku taká intelektuálna sila, možno by sa našiel aj časový priestor na prejednanie založenia nejakej neziskovej organizácie na podporu PORADY (nejaké Účtovnícke fórum...). Ja by som tam s radosťou poslal 2% z dane resp. nejaký sponzorský príspevok, aby sa Richardovi aspoň trošku refundovali náklady na prevádzku, prípadne vytvoril priestor a technické predpoklady na ďalšie vylepšovanie stránky .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať