Zavrieť

Porady

Superstretko Porady

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac

Anketa: Prídete na stretnutie? Ak áno, voľte termín!

Počet hlasujúcich
61. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Vyhovuje mi termín 28.-29.5.

    46 75.41%
  • Vyhovuje mi termín 4.-5.6.

    36 59.02%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Už sme sa o tom pár krát neoficiálne bavili a keďže sa zdá, že tento nápad má podporu, tu je:

Koncom mája sa bude konať (?) pri príležitosti 1.výročia existencie Porady, celoslovenské superstretnutie členov a fanúšikov Porady.

Miesto konania by malo byť niekde v strede Slovenska (ten je tuším v obci Krahule ?), aby to mali Bratislavčania i Košičania rovnako ďaleko. Stretnutie by bolo cez víkend - zo soboty na nedeľu - nech to stojí za to.

Teraz sa však najskôr dohodnime formou verejnej ankety, kto má predbežný záujem prísť a v akom termíne. Z našej debaty na kafčotreffe v BA 9.4. vyplynulo, že zaujímavé termíny by boli tieto dva:

28. - 29.5. alebo
4. - 5.6.

Takže - kto z Vás má záujem, nech ho prejaví hlasovaním v ankete za jeden, prípadne oba, z týchto termínov.

Ďalšia otázka na Vás je, či máte niekto tip na veľkú chatu alebo lepšie veľký penzión, kde by sa táto akcia mohla konať. Ideálne by boli Donovaly a podobne. Ozvite sa prosím buď priamo tu v téme alebo mi pošlite súkromnú správu.
Usporiadat
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Nakoľko ste správne zvolili účtovnícky po-depeháčkový termín rada sa zúčastním, mne vyhovuje, ktorýkoľvek z týchto termínov, aj som to vyjadrila hlasovaním.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Už som aj zahlasovala...
pokiaľ sa nič mimoriadne nestane...a môj hnátik už bude v poriadku...prídem rada....
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Ak by bol záujem, možno by stálo za to aj spraviť nejakú ľahkú sobotnú turistiku...
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Prihlasujem sa aj ja a vyhovuje mi každý termín.Rada sa s Vami stretnem.
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

Richard
Ak by bol záujem, možno by stálo za to aj spraviť nejakú ľahkú sobotnú turistiku...
až do stredu Európy :p
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Hlasovala som, ale rada by som vedela či prídu aj nad 50-tku, aby som nekazila priemer! /aj staré vykopávky -samozrejmä iba podľa rodného listu/
by sa mohli zúčastniť a nabrať energiu a vedomosti tých mladých a už skúsených!!
Hláste sa!!!!!
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Luna
Prihlasujem sa aj ja a vyhovuje mi každý termín.Rada sa s Vami stretnem.
Luna a ostatní, svoj záujem prejavte AJ HLASOVANÍM v ankete. Inak Váš súhlas onedlho zapadne v mori príspevkov, ktoré v tejto téme čoskoro budeme mať. Do takých dvoch týždňov by sme mali anketu uzavrieť a stanoviť pevný termín stretnutia - treba dohodnúť ten penziónik atď.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ešte k programu stretnutia:

Sobota

V dopoludňajších hodinách príchod

Popoludní školenie - zdravotné a sociálne poistenie, daň z príjmu.

Večer - pokračovanie školenia diskusiou

Nedeľa

Dopoludnia školenie - jednoduché a podvojné účtovníctvo, DPH

Popoludní - ukončenie školenia, odchod
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
a ja že ideme oddychovať...a ono to vyzerá na pracovný výjazd
0 0
petra:-) petra:-)

petra:-) je offline (nepripojený) petra:-)

:-)
Jéééj, takže pracovná cesta? Pobyt do nákladov! Super.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Jozef Mihál
Ešte k programu stretnutia:
Sobota
V dopoludňajších hodinách príchod
Popoludní školenie - zdravotné a sociálne poistenie, daň z príjmu.
Večer - pokračovanie školenia diskusiou
Nedeľa
Dopoludnia školenie - jednoduché a podvojné účtovníctvo, DPH
Popoludní - ukončenie školenia, odchod
Jožko, to akože fakt? to má byť školenie? a cez víkend? ... a ja že stretko Poraďákov ... prídem rada, ale školiť sa nemusím však?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
petra:-)
Jéééj, takže pracovná cesta? Pobyt do nákladov! Super.
...správne pochopené.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Viacerí hlasovali za obidva termíny,mne tiež vyhovujú obidva ale hlasoval som len za jeden.Je to tak asi lepšie aby sa trafil ten termín ktorý je výhodnejší viacerým.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Vladan- s tebou rátame ako zástupcom šéfškoliteľa takže si poriadne priprav materiály
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
bepo
Viacerí hlasovali za obidva termíny,mne tiež vyhovujú obidva ale hlasoval som len za jeden.Je to tak asi lepšie aby sa trafil ten termín ktorý je výhodnejší viacerým.
bepo...podľa mňa by si teda už mal hlasovať za obidva termíny...keďže ja a pán Mihál..už sme stihli zahlasovať za oba termíny...
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ak Vám vyhovujú oba termíny, hlasujte za oba. Aby sme vedeli nielen to, ktorý termín vyhrá ale aj aký počet ľudí v tomto termíne príde. A podľa toho zariadili ubytovanie. Takže Peter, rýchlo klikni aj na ten druhý termín.
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

Hlasovala som za oba termínu, určite si to nenechám újsť. Ak by to šlo (asi prosba na Richarda), prosím zaslať termín aj na súkromnú adresu, (alebo aspoň odvolávku) lebo v tejto dobe chodím menej na poradu a nerada by som, aby mi termín utiekol pri tej záplave Vašich príspevokov. Pekný deň
0 0
porfin porfin

porfin je offline (nepripojený) porfin

Chcela by som sa spýtať do kedy sa možno príhlásiť, lebo teraz ešte dosť presne neviem./ Zdravíčko si zobralo dovolenku a čakám kedy sa mi vráti...
Stačilo by sa nahlásiť až okolo 10.5.?

Inak - ak by som aj nešla, tak sa dúfam rozpíšete ako bolo. Ale ako poznám "poraďákov" bude super.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Už som hlasoval,neviem ako sa dá dodatočne ešte raz zahlasovať.Ale ten májový je taký na hrane.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Janca
Hlasovala som za oba termínu, určite si to nenechám újsť. Ak by to šlo (asi prosba na Richarda), prosím zaslať termín aj na súkromnú adresu, (alebo aspoň odvolávku) lebo v tejto dobe chodím menej na poradu a nerada by som, aby mi termín utiekol pri tej záplave Vašich príspevokov. Pekný deň
JANI..keby aj nie Richard..tak ti určite pošlem správu ....kedy sa to bude konať..a dúfam, že sa aj nejako spoločne dohodneme...ako naše telesné schránky tam dopravíme
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať