Zavrieť

Porady

Superstretko Porady

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac

Anketa: Prídete na stretnutie? Ak áno, voľte termín!

Počet hlasujúcich
61. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Vyhovuje mi termín 28.-29.5.

    46 75.41%
  • Vyhovuje mi termín 4.-5.6.

    36 59.02%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Už sme sa o tom pár krát neoficiálne bavili a keďže sa zdá, že tento nápad má podporu, tu je:

Koncom mája sa bude konať (?) pri príležitosti 1.výročia existencie Porady, celoslovenské superstretnutie členov a fanúšikov Porady.

Miesto konania by malo byť niekde v strede Slovenska (ten je tuším v obci Krahule ?), aby to mali Bratislavčania i Košičania rovnako ďaleko. Stretnutie by bolo cez víkend - zo soboty na nedeľu - nech to stojí za to.

Teraz sa však najskôr dohodnime formou verejnej ankety, kto má predbežný záujem prísť a v akom termíne. Z našej debaty na kafčotreffe v BA 9.4. vyplynulo, že zaujímavé termíny by boli tieto dva:

28. - 29.5. alebo
4. - 5.6.

Takže - kto z Vás má záujem, nech ho prejaví hlasovaním v ankete za jeden, prípadne oba, z týchto termínov.

Ďalšia otázka na Vás je, či máte niekto tip na veľkú chatu alebo lepšie veľký penzión, kde by sa táto akcia mohla konať. Ideálne by boli Donovaly a podobne. Ozvite sa prosím buď priamo tu v téme alebo mi pošlite súkromnú správu.
Usporiadat
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Evanka
Katka, tiez som zo Ziliny a isla by som autom. Tak by som mohla vziat spolucestujucich.

Nóóóó to by nebolo zlé, ja mám momentálne auto v servise a vyzerá to tak, že ho už asi predám. Takže som momentálne pešiačik.
Naposledy upravil Katarína STR : 13.04.05 at 05:57
0 0
misurka misurka

misurka je offline (nepripojený) misurka

Ak mozem, pripajam sa
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

misurka
Ak mozem, pripajam sa
Akože inak?
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Ja som ochotný prispieť aj viac ako 2% dane. Všetko je vec dohody.
0 0
misurka misurka

misurka je offline (nepripojený) misurka

Taaaaak sa tesim...
Evanka
Akože inak?
0 0
veronica veronica

veronica je offline (nepripojený) veronica

:O)), takto na rýchlo sa to nedá :)))) ...viac
Myro
Cafte ludkovia....

Niezeby sa mi to nepacilo, ale beriete aj zacinajucich zivnostnikov??? obavam sa ze tam budem najmladsi
A to už prečo si myslíš?)))))))))))))))))))))))))
0 0
AlenaK AlenaK

AlenaK je offline (nepripojený) AlenaK

Ak je to aj pre nováčikov na porade....čo sa tu len preklikávajú....rada prídem
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Ohľadom toho Tajova, tak ako som písala včera, hovorila som s majiteľom prevádzky a povedal mi, že v dňoch 3. - 5. júna 2005 má zatiaľ voľnú chatu, t.j. 45 lôžok. Cenu som už písala a platí 450,- Sk plná penzia / osoba / deň, 390,- Sk polpenzia / osoba / deň. Možnosť turistiky, tenisu, futbalu, opekania. Môžete si predbežne aj pozrieť www.bopa.sk.
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Zuzka
a čo tak ďaleko si sa rozhodla, toť až do Prahy, nemôžeš si to zariadiť dajako :-)
Zuzka.. ja som sa nerozhodla.. rozhodlo za mňa vedenie firmy...tak asi tak...tiež som hovorila, prečo to nemôže robiť ich slovenská pobočka.. ale to vieš.. centralizmus v našej firme funguje jedna radosť.. takže každú nedeľu, pondelok a utorok sa prahujem...
0 0
veronica veronica

veronica je offline (nepripojený) veronica

:O)), takto na rýchlo sa to nedá :)))) ...viac
Ahojte všetci poraďáci )), takže ako ideme?))
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

babenko1
Zuzka.. ja som sa nerozhodla.. rozhodlo za mňa vedenie firmy...tak asi tak...tiež som hovorila, prečo to nemôže robiť ich slovenská pobočka.. ale to vieš.. centralizmus v našej firme funguje jedna radosť.. takže každú nedeľu, pondelok a utorok sa prahujem...
Škoda, ale prečo už v nedeľu musíš ísť, oni nepoznajú víkend ?
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Ja by som chcela prihlásiť ešte 1 kočku,ktorá je tu registrovaná pod menom Ivetka,ale nedá sa mi hlasovať.Tak Vás p.Mihál poprosím ešte +1,na termíne nám mezáleží.Ďakujem.
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Zuzka
Škoda, ale prečo už v nedeľu musíš ísť, oni nepoznajú víkend ?
ale poznajú :-) len to školenie začína už o 8 hod. v pondelok.. a ja celú noc nebudem cestovať a sama, tak preto tam chodím už v nedeľu a ešte v čase, ked ešte ako takí ľudia sú na ulici :-)
0 0
fasia fasia

fasia je offline (nepripojený) fasia

Tak som sa preklikala cez 12 strán príspevkov a už teraz sa teším!
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Beata
Ohľadom toho Tajova, tak ako som písala včera, hovorila som s majiteľom prevádzky a povedal mi, že v dňoch 3. - 5. júna 2005 má zatiaľ voľnú chatu, t.j. 45 lôžok. Cenu som už písala a platí 450,- Sk plná penzia / osoba / deň, 390,- Sk polpenzia / osoba / deň. Možnosť turistiky, tenisu, futbalu, opekania. Môžete si predbežne aj pozrieť www.bopa.sk.
Pozrel som a vzhľadom na počet nás, ktorí sa chystáme prísť, sa mi zdá byť malá kapacita, 45 ľudí vrátane prísteliek, to asi stačiť nebude. Inak je to pekné (až na to sociálko na chodbe). Vyjadrite sa prosím predbežne aj ostatní.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Takže mne sa situácia zmenila,môžem májový termín a ten júnový jedine žeby som prišiel v sobotu večer ale to už budete mať toľko naškolené že až hrúúúza
0 0
veronica veronica

veronica je offline (nepripojený) veronica

:O)), takto na rýchlo sa to nedá :)))) ...viac
Mne osobne je jedno kde to bude ))). Hlavne, že to bude

Chcem sa spýtať ako to bude celé prebiehať?Vie vlastne niekto?
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Jozef Mihál
Pozrel som a vzhľadom na počet nás, ktorí sa chystáme prísť, sa mi zdá byť malá kapacita, 45 ľudí vrátane prísteliek, to asi stačiť nebude. Inak je to pekné (až na to sociálko na chodbe). Vyjadrite sa prosím predbežne aj ostatní.
Súhlas! A aké su ďalšie ponuky?
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Ja som aj za tú Chvojnicu...aspoň by som to nemala ďaleko...
ale pracovať rozhodne nejdem...bo ja móóóc lenivý človek...
ja si idem opekať :p:p
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

No mám tu aj správy z Krahúl, práve mi volala pani majiteľka. Na májový termín má voľné kapacity cca 34 lôžok, plus hneď vedľa druhý hotel má kapacitu tiež cca 34 lôžok. Pani majiteľka jednala aj s tým druhým hotelom, je možné sa teda ubytovať aj v oboch hoteloch, cena by bola predbežne tých 450,- Sk / deň / osoba + 20,- Sk za noc rekreačný poplatok mestskému, či obecnému úradu, samozrejme cena je s plnou penziou. Takže bývali by sme v dvoch budovách, ale sú vedľa seba, takže no problem. Strava by bola spolu v jednom, alebo druhom hotely.

A ešte news zo zákulisia, asi najdôležitejšie - vybavujem pečené prasiatka a čapované pivko! Takže si chystajte vážení aj krígle!!!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať