Zavrieť

Porady

svokrina kuchyňa - minikurz PÚ

ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Nenechajte sa názvom pomýliť - tu sa nebude variť, tu sa bude účtovať

Poznáte to? Svokra dostala chrípku, inak je to šikulka, ale teraz ju to tak skolilo, že musí ležať. A nie je nikoho okrem mňa, kto by jej pomohol. Takže – letím k nej – po ceste nakúpim a chystám sa navariť jej obed.


Ok, zatiaľ nič zvlášne – lenže – teraz stojím v jej kuchyni, hľadím na všetky tie skrinky a šuplíky a cítim sa blbo. Nie je to moja kuchyňa – nevyznám sa tu. Nepríjemný pocit, že? Už piaty raz automaticky otvorím druhý šuplík. V mojej kuchyni tam sú varechy, nožíky – svokra tam má príbor. Jasné – svokra nie je bordelárka – svokra má iný systém, ktorému zatiaľ celkom nerozumiem, nemám ho „v krvi“....

No – a tu je tá podobnosť s účtovníctvom:

Účtovníctvo je systém, a ak mu celkom nerozumiem – cítim sa nepríjemne: ako vo svokrinej kuchyni. Aby to tak nebolo ....
Naposledy upravil ayya : 03.05.06 at 07:17 Dôvod: doplnenie podtitulu
Usporiadat
Téma je uzavretá.
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

KEJKA, v pohode ... aspon je tato tema na svetle

takze vyzva ... ak mate niekto link na ayyn blog poslite mi ho do ss prosim - alebo ak ste s nou niekto v kontakte, nech da vediet ci ten blog este existuje. diiiik
0 0
Katka3214 Katka3214

Katka3214 je offline (nepripojený) Katka3214

Ahojte, aj ja by som chcela link na ayyn blog, prosím pekne. diik
2 0
monikahmonika monikahmonika

monikahmonika je offline (nepripojený) monikahmonika

Čaute, ako si mám tento minikurz vytlačiť, v tejto aktuálnej verzii so všetkými príspevkami?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

monikahmonika Pozri príspevok
Čaute, ako si mám tento minikurz vytlačiť, v tejto aktuálnej verzii so všetkými príspevkami?
A čítala si toto?

Copyright ©2004-2011 PORADA.sk, s.r.o. - žiadna časť stránky nemôže byť rozširovaná, alebo reprodukovaná bez predchádzajúceho súhlasu
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Katka3214 Pozri príspevok
Ahojte, aj ja by som chcela link na ayyn blog, prosím pekne. diik
Už neexistuje.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Tweety Pozri príspevok
A čítala si toto?

Copyright ©2004-2011 PORADA.sk, s.r.o. - žiadna časť stránky nemôže byť rozširovaná, alebo reprodukovaná bez predchádzajúceho súhlasu
Ale autorka to tam nenapísala. To viem určite.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ayyin blog mal osobný charakter, netýkal sa svokrinej kuchyne - minikurzu PÚ.
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Melnick Pozri príspevok
Ale autorka to tam nenapísala. To viem určite.
Nemyslela som to tak, že ona to tam napísala, ale je to na prvej strane Porady od Richarda. Takže asi treba mať od neho súhlas.
0 0
Aleonida Aleonida

Aleonida je offline (nepripojený) Aleonida

S pohladu PÚ asi by mala ako naklad odratat nie tu latku, co kupila dnes, ale cenu latky z krorej boli usite cepce. Alebo sa mylim?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Teraz očakávaš, že v neživej téme bude niekto hľadať príspevok o ktorom píšeš? Je ich tu 470
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať