Zavrieť

Porady

Vysoký krvný tlak

Zdravím Vás poradáci, lekári mi dlhšiu dobu neúspešne - liečia - vysoký krvný tlak. Neviem si už pomôť a tak som začala dodržiavať správnu životosprávu.
Chcem sa Vás opýtať či neexistuje nejaká osvedčená dieťa na zniženie krvného tlaku. Dakujem za odpoveď, Enviros
Usporiadat
kate662 kate662

kate662 je offline (nepripojený) kate662

Pekný deň prajem. V poslednom čase ma čoraz viac trápi istý zdravotný problém. Zo začiatku to začalo obyčajným pískaním v ušiach. Nestávalo sa to nejako často a preto som to ani vôbec neriešila. Neskôr sa však k tomu pridali sem tam nejaké závraty a to najmä po dlhšej dobe sedenia a keď som sa náhle postavila. Stále som to všetko dávala za vinu prepracovanosti a tak som si povedala že si potrebujem len oddýchnuť. Problém začal, keď som začala mať rozmazané videnie a pridalo sa k tomu silné búšenie srdca. Vtedy ma prešla všetka sranda a začala som prehľadávať internet s vedomím, že nájdem niečo čo mi pomôže tento problém objasniť. Nájdete tam veľa článkov s touto tematikou no máloktorý je aj pochopiteľný až na tento jeden https://zdravoteka.sk/choroby/vysoky-krvny-tlak/. Sú v ňom podrobne rozpísane všetky informácie o vysokom krvnom tlaku a s jeho možnými ochoreniami. Určite vám odporúčam prečítať si tento článok. Sú v ňom aj rôzne príčiny, ktoré tento stav môžu vyvolať. Moja otázka však znie, či máte nejaké domáce rady alebo typy ako ho zmierniť. Som dosť pracovne vyťažená a nemôžem chodiť stále k doktorovi. Som zvyknutá liečiť sa doma pomocou bylín a vitamínov a zatiaľ ma nesklamali. Pokiaľ máte nejaké užitočné rady, budem rada ak sa o ne so mnou podelíte, tiež si niečo nové prečítam a dozviem. Vďaka!
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

kate662
Pekný deň prajem. V poslednom čase ma čoraz viac trápi istý zdravotný problém. Zo začiatku to začalo obyčajným pískaním v ušiach. Nestávalo sa to nejako často a preto som to ani vôbec neriešila. Neskôr sa však k tomu pridali sem tam nejaké závraty a to najmä po dlhšej dobe sedenia a keď som sa náhle postavila. Stále som to všetko dávala za vinu prepracovanosti a tak som si povedala že si potrebujem len oddýchnuť. Problém začal, keď som začala mať rozmazané videnie a pridalo sa k tomu silné búšenie srdca. Vtedy ma prešla všetka sranda a začala som prehľadávať internet s vedomím, že nájdem niečo čo mi pomôže tento problém objasniť. Nájdete tam veľa článkov s touto tematikou no máloktorý je aj pochopiteľný až na tento jeden https://zdravoteka.sk/choroby/vysoky-krvny-tlak/. Sú v ňom podrobne rozpísane všetky informácie o vysokom krvnom tlaku a s jeho možnými ochoreniami. Určite vám odporúčam prečítať si tento článok. Sú v ňom aj rôzne príčiny, ktoré tento stav môžu vyvolať. Moja otázka však znie, či máte nejaké domáce rady alebo typy ako ho zmierniť. Som dosť pracovne vyťažená a nemôžem chodiť stále k doktorovi. Som zvyknutá liečiť sa doma pomocou bylín a vitamínov a zatiaľ ma nesklamali. Pokiaľ máte nejaké užitočné rady, budem rada ak sa o ne so mnou podelíte, tiež si niečo nové prečítam a dozviem. Vďaka!
nuž takto, ak máš naozaj vysoký tlak, tak s tým sa nesranduje. Treba toho lekára. A okrem liekov by ťa mal poučiť aj o režimových zmenách - menej stresu, naučiť sa ho zvládať. Šport, stačí aj intenzívna chôdza. Ale ideálne každý deň. Úprava hmotnosti. Menej soliť. Ak treba, tak schudnúť, BMI pod 25. Veľmi dôležitá je relaxácia, vedieť vypnúť. Hlavne správy . Nájsť si niečo, čo ťa baví...... Mmch, hovorím zo skúsenosti, sama sa liečím už cca 45 rokov takže za ten čas som vyskúšala všeličo. Jaaj a aby som nezabudla, celkom fajn je magnézium, ale stačí to najobyčajnejšie.
A znova pripomínam toho lekára, bude treba aj iné vyšetrenia.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_
A znova pripomínam toho lekára, bude treba aj iné vyšetrenia.
Ale kdeže, nie je potrebný ani lekár a ani iné vyšetrenia.
Ono stačí posurfovať na nete a hlavne prečítať uvedený link. Tiež je dobré sledovať seriály z nemocničného prostredia...Nemocnica na okraji mesta, Doktor z hôr, Nemocnica, Nemocnica Chicago hope, Chicago Med, New Amsterdam, Doktor Martin, Doktor House.......je ich veru dosť.
Ten zvyšok už potom príde sám.....
0 2
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Kate662, na preventívnej prehliadke u svojho praktického lekára si kedy bola naposledy?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

buchač
Dáša_
A znova pripomínam toho lekára, bude treba aj iné vyšetrenia.
Ale kdeže, nie je potrebný ani lekár a ani iné vyšetrenia.
Ono stačí posurfovať na nete a hlavne prečítať uvedený link. Tiež je dobré sledovať seriály z nemocničného prostredia...Nemocnica na okraji mesta, Doktor z hôr, Nemocnica, Nemocnica Chicago hope, Chicago Med, New Amsterdam, Doktor Martin, Doktor House.......je ich veru dosť.
Ten zvyšok už potom príde sám.....
Odparkovať auto.
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Kate662, najprv si potvrď u lekára diagnózu. Môže to byť aj niečo iné, ako vysoký krvný tlak. Nemôžeš sa liečiť bylinkami, ak nevieš na čo ich cieliť. Až budeš vedieť diagnózu, môžeš sa zamerať aj na alternatívu.
0 0
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

kate662
Pekný deň prajem. V poslednom čase ma čoraz viac trápi istý zdravotný problém. Zo začiatku to začalo obyčajným pískaním v ušiach. Nestávalo sa to nejako často a preto som to ani vôbec neriešila. Neskôr sa však k tomu pridali sem tam nejaké závraty a to najmä po dlhšej dobe sedenia a keď som sa náhle postavila. Stále som to všetko dávala za vinu prepracovanosti a tak som si povedala že si potrebujem len oddýchnuť. Problém začal, keď som začala mať rozmazané videnie a pridalo sa k tomu silné búšenie srdca. Vtedy ma prešla všetka sranda a začala som prehľadávať internet s vedomím, že nájdem niečo čo mi pomôže tento problém objasniť. Nájdete tam veľa článkov s touto tematikou no máloktorý je aj pochopiteľný až na tento jeden https://zdravoteka.sk/choroby/vysoky-krvny-tlak/. Sú v ňom podrobne rozpísane všetky informácie o vysokom krvnom tlaku a s jeho možnými ochoreniami. Určite vám odporúčam prečítať si tento článok. Sú v ňom aj rôzne príčiny, ktoré tento stav môžu vyvolať. Moja otázka však znie, či máte nejaké domáce rady alebo typy ako ho zmierniť. Som dosť pracovne vyťažená a nemôžem chodiť stále k doktorovi. Som zvyknutá liečiť sa doma pomocou bylín a vitamínov a zatiaľ ma nesklamali. Pokiaľ máte nejaké užitočné rady, budem rada ak sa o ne so mnou podelíte, tiež si niečo nové prečítam a dozviem. Vďaka!
bla bla po 2 rokoch
0 1
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

Dáša_
kate662

katekecy !Vďaka!
1, nuž takto ... nesranduj
1,a, menej stresu, chôdza, hmotnost, Menej soliť, schudnúť, relaxácia, vypnúť

2, hovorím zo skúsenosti, sama sa liečím už cca 45 rokov
Nuž takto Dáška :

ak dodržiavaš 1,a,

a je to už 2,

tak to 1,a, je MÁLO !!!!!!!!!!!!!!!!

aLEBO NIEKDE šVINDLUJEš
0 1

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať