Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Ja spravím tortu. Kto pripraví kapra?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Nechcem tu robiť kampaň, ale myslím si, že stojí za zamyslenie zúčastniť sa referenda. Aby tých " sociálne odkázaných" poslancov bolo aspoň menej. Keď si to zrátate, tak o jednu tretinu by bol štát bohatší. Dnes bola debata v jednom rádiu s ústavnými právnikmi. Tí sa vyjadrili, že keď bude referendum platné, predseda NR SR je povinný ho vyhlásiť v zbierke ako zákon a výsledky sú zaroveň zákonom - teda platné. Bola by som rada, keby sa slovač zobudila a ukázala im, že ich je veľa a treba ich preriediť.
5 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Oliwa Pozri príspevok
Ja spravím tortu. Kto pripraví kapra?
Kapra nemusím, ale ak treba, pôjdem nakopať zemiaky a uvarím ich na šalát
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

wagner Pozri príspevok
Kapra nemusím, ale ak treba, pôjdem nakopať zemiaky a uvarím ich na šalát
Wagner neblázni, normálne som sa vyľakala, že už idú Vianoce...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
calawen Pozri príspevok
Neteší ma dnešný program - Markíza Talentmánia a JOJ Kapor na torte... tak to vidím na nejaké DVD alebo knižku...
u mňa po večeroch ntb a účtovníctvo, popritom net, Porada, Fb, pozdravím priateľov a žiadny TV program ma takto netrápi. Nech si dávajú čokoľvek.
Cez deň si vystačím s rozprávkami pre malého, na striedačku s hudbou. Večer/v noci vypnutý TV, manžel má TV kartu na PC so slúchatkami, on tak si pozerá a pritom netuje, oddychuje a takto nerušíme nášho drobca aj tak nespáva dobre.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
wagner Pozri príspevok
Kapra nemusím, ale ak treba, pôjdem nakopať zemiaky a uvarím ich na šalát
Si jedna z tych stastnejsich, ze vykopes zemiaky. Tu na okoli gazdovia hovoria, ze dohromady ziadne zemiaky mat nebudu, ze su ako pingpongove lopticky a naviac su v blate.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

durisovad Pozri príspevok
Si jedna z tych stastnejsich, ze vykopes zemiaky. Tu na okoli gazdovia hovoria, ze dohromady ziadne zemiaky mat nebudu, ze su ako pingpongove lopticky a naviac su v blate.
Síce momentálne prší aj u nás, ale hlásia že o 18 hodine prestane pršať. Pôjdem nakopať. Minule som vykopala dva kopce a ak nezhnijú od tohto dažďa, tak sa môžem tešiť. Boli pekné, veľké. Úroda u mňa vyzerá sľubne, len nech už prestane pršať, aby som ich mohla vykopať.
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Oliwa Pozri príspevok
Ja spravím tortu. Kto pripraví kapra?
A akú tortu spravíš?........ Ja mám rada čokoládovú, punčovú, anansovú, orechovú,...... No kapra môžem urobiť,........len či Vám bude chutiť.......
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Oliwa Pozri príspevok
Ja spravím tortu. Kto pripraví kapra?
Oliwa Pozri príspevok
Wagner neblázni, normálne som sa vyľakala, že už idú Vianoce...
Však si sa pýtala, že kto pripraví kapra, tak som Ti dala odpoveď Neboj vianoce tu budú "coby dup"
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
No, veru, aby som si uz dala k ruke recept na oblatky.
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Oliwa Pozri príspevok
Ja spravím tortu. Kto pripraví kapra?
ja radšej aljašskú tresku - ako dnes na obed...
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

lenkak Pozri príspevok
u mňa po večeroch ntb a účtovníctvo, popritom net, Porada, Fb, pozdravím priateľov a žiadny TV program ma takto netrápi. Nech si dávajú čokoľvek.
Cez deň si vystačím s rozprávkami pre malého, na striedačku s hudbou. Večer/v noci vypnutý TV, manžel má TV kartu na PC so slúchatkami, on tak si pozerá a pritom netuje, oddychuje a takto nerušíme nášho drobca aj tak nespáva dobre.
Mne účto prinesú až o mesiac, večer uspávam malého tiež, takže k nemu beriem nb a spolu počúvame rozprávky a ja surfujem...

Ozaj, ani môj drobec nespáva v celku dobre... Minimálne 4krát v noci je hore a chce sa kŕmiť
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Keby mne doniesli účto za mesiac, mám mesačných platcov dph, , to by zle dopadlo, stačilo že z jednej prevádzky poslali doklady za 1,5 týždňa, dobre plná igelitka, teraz doháňam.
môj aj viac krát je hore, on je strašne aktívny. on by sa len hral, spánok považuje za stratu času.
Cez deň spí niekedy polhodinku, niekedy hodinku.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Pôvodca textu príspevku: Oliwa
Ja spravím tortu. Kto pripraví kapra?


Ja spravím aj Kapra na torte
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kapra si nechaj, ja vezmem tú tortu.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kapra na torte ...
He , čo tak skúsiť tortu na kaprovi ???...iná frajerina by to bola ...
0 0
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

alebo nahádzať torty na tie kapre čo to varili :P
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Alebo nahádzať kapre , torty , účinkujúce cele/v/brity a komplet štáb do kontajnera ...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ešteže sa už skoro dva roky neobťažujem s pozeraním TV. Síce najprv nedobrovoľne, ale teraz ju už nechcem ani keby mi odpustili poplatky na 100 rokov dopredu.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

chlapci, ale veď "údajne" skoro všetci chlapi sú hotoví z Belohorcovej a Hanychovej
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať