Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pavol54
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
bože môj

to stále komunisti zlodejskí ešte veríte na ZADARMO ?
))))
Za socializmu kradli komunisti rovnako ako Jánošík, ale nikomu sa ešte nepodarilo nájsť ani Jánošíkove poklady, ani komunistami nazbíjaný majetok. Koťuhy komunistické prešibané
niečo sa prejedlo
niečo vrátilo pôvodným majitelom...

a čo sa za komunistov vybudovalo si komunisti a eštébaci rozdelili
bábiš, široký..lexa....detičky v pente, ja a ty....
ENEL, US STEEL a podobne je prešpikovaný komunistami
nie ...iba ich priviedli na pokraj krachu....nepamätáš na šaniho , dlhoročnou poctivou prácou ?
Na pokraj krachu ich priviedol postup cielený bánk - okamžite vrátiť poskytnuté úvery.(čo sa týka súkromia ma nezaujíma, čo sa týka financií v roku 1989 ich nikto nemal okrem hercov a disidentov, a jánošíka ) Veď ty ani nemáš predstavu koľko slovenských sprivatizovaných podnikov muselo ukončiť výrobu pod pôvodnou značkou (napr TESLA žiarovky, nepredajný výrobok na svetových trhoch, ale potom ako OSRAM, ten istý výrobok sa začal robiť na tri smeny. Že by kapitalizmus s ľudskou tvárou?)
takže zlé kapitalistické banky zaútočili na naše megaúspešné predsedníctvo ? hyeny..prostitútky.))
vsž boli brutálne tunelované...mali obrovské úvery a nesplácali ich...
namiesto splácania kupovali spartu praha- len za ňu dal šanika 1 miliardu -, financovali 1.fc košice v lige majstrov....haciendy v španielsku...

a tým zákerným kapitalistom a bankstrom sa to nepáčilo ...
2 1
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

znovu pripomínam a skutočne ide o život, prosím!!!! spomalme tempo
http://svit.sk/aktuality-mesta/zivot...zamknutom-aute
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Už som im to "pripomenul" (20:15)......
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

tá zasratá chladnička prestala chladiť,vydržala až 3 mesiace........akurát som dnes urobila väčší nákup,fakt neviem,kam to dám,a mrazák je tiež plný,všetko to môžem vyhodiť!!!

Naposledy upravil kopretinka : 21.06.18 at 23:01
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Nevyhadzuj, ale pojedz.
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Videli ste uz kolmy travnik?
WP_20180621_11_02_39_Pro.jpg  
WP_20180621_11_02_58_Pro.jpg  
1/1
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

vicktor
Videli ste uz kolmy travnik?
Trávnik je len zámienka. Ty si fotil tú pani čo ide z tých schodov!
:-)))))))))))))))))
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

kopretinka
tá zasratá chladnička prestala chladiť,vydržala až 3 mesiace........akurát som dnes urobila väčší nákup,fakt neviem,kam to dám,a mrazák je tiež plný,všetko to môžem vyhodiť!!!

Nemá význam opravovať,najlepšie hned kúpiť novú,v najhoršom splátky.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

BXLmiami
kopretinka
tá zasratá chladnička prestala chladiť,vydržala až 3 mesiace........akurát som dnes urobila väčší nákup,fakt neviem,kam to dám,a mrazák je tiež plný,všetko to môžem vyhodiť!!!

Nemá význam opravovať,najlepšie hned kúpiť novú,v najhoršom splátky.
to bola nová, ak sa dobre pamätám.. nie sme takí bohatí aby sme kupovali lacné veci.. toho sa ja držím pri určitých výrobkoch..
1 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Pred chvíľou mi priviezol kuriér syrovú tortu na zajtrajšiu svadbu. Doma som ju ešte pršmrncla.
DSCF8507.JPG  
DSCF8511.JPG  
1/1
10 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Nie iba dnes, ale priebežne lúhujem, varím, mrazím a zároveň recyklujem obaly. Tento rok zrovna keď nie som fit je toho drobného ovocia nekonečno nekonečné.
Mraz.jahody (1).JPG  
Mraz.jahody (2).JPG  
Mrazené moruše a ríbezle.JPG  
Morušový sirup.JPG  
Morušový džem.JPG  

DSCF8506.JPG  
1/1
10 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kopretinka
tá zasratá chladnička prestala chladiť,vydržala až 3 mesiace........akurát som dnes urobila väčší nákup,fakt neviem,kam to dám,a mrazák je tiež plný,všetko to môžem vyhodiť!!!

2 roky záruka, nestresuj
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Nandrolon
vicktor
Videli ste uz kolmy travnik?
Trávnik je len zámienka. Ty si fotil tú pani čo ide z tých schodov!
:-)))))))))))))))))
a určite bez súhlasu!
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

babka - ježibabka
Nie iba dnes, ale priebežne lúhujem, varím, mrazím a zároveň recyklujem obaly. Tento rok zrovna keď nie som fit je toho drobného ovocia nekonečno nekonečné.
Možno preto.
Mňa udivuje, ako to všetko v prírode funguje, pred dvomi rokmi sa mi usalašila a rozrástla pod stromom úplne nová bylinka, nevenovala som jej až takú pozornosť a na druhý rok už prišla dg.
Tento rok pribudli ďalšie, ktoré sme nikdy nemali (ide o burinu), ktoré práve potrebujem. Už to ani za náhodu nepokladám.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
pred dvomi rokmi sa mi usalašila a rozrástla pod stromom úplne nová bylinka, nevenovala som jej až takú pozornosť a na druhý rok už prišla dg.
.....
Už to ani za náhodu nepokladám.
Žeby mariška ?
....
To potom nemôže byť náhoda ani náhodou...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ty musíš mať plnú záhradu! Ale aby som ti nekrivdila, po vypočutí jednej relácie - na SV, ako inak - by som privítala aj ja, myslím to vážne. Stačí nakuknúť do Čiech.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kukučka
Ty musíš mať plnú záhradu! Ale aby som ti nekrivdila, po vypočutí jednej relácie - na SV, ako inak - by som privítala aj ja, myslím to vážne. Stačí nakuknúť do Čiech.
Sme raz isli k jednemu kupovat moriaky do CR a normalne v hriadkoch medzi kvetmi konope. Ale mal to iba cca 2,5 m vysoke samcie rastliny. Posobilo to velmi kuriozne. Obidvaja manzelia cez 60r.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
kukučka
Ty musíš mať plnú záhradu! Ale aby som ti nekrivdila, po vypočutí jednej relácie - na SV, ako inak - by som privítala aj ja, myslím to vážne. Stačí nakuknúť do Čiech.
Sme raz isli k jednemu kupovat moriaky do CR a normalne v hriadkoch medzi kvetmi konope. Ale mal to iba cca 2,5 m vysoke samcie rastliny. Posobilo to velmi kuriozne. Obidvaja manzelia cez 60r.
sa volako vyznáš....máš textilnú školu ? alebo polnohospodár _ )
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ked som bol siedmak na ZS, tak som mal par rastlin konopy siatej /tech. konope/ zo semien vtacieho zobu. Pred zrezanim boli vysoke okolo 3 metrov. THC ziadne, caj vynikajuci aj chutovo. Ziadne "sisky" s tym slizom, iba obrovitanske jednotlive listy. Potom som sa od pestovatelov "travy" dozvedel, ze su to samcie rastliny. Aj keby to bolo indicke konope, ze samce aj tak maju iba stopove mnozstvo THC.
Zasadil som to zo zvedavosti a nie kvoli drogovym ucinkom.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
Ked som bol siedmak na ZS, tak som mal par rastlin konopy siatej /tech. konope/ zo semien vtacieho zobu. Pred zrezanim boli vysoke okolo 3 metrov. THC ziadne, caj vynikajuci aj chutovo. Ziadne "sisky" s tym slizom, iba obrovitanske jednotlive listy. Potom som sa od pestovatelov "travy" dozvedel, ze su to samcie rastliny. Aj keby to bolo indicke konope, ze samce aj tak maju iba stopove mnozstvo THC.
Zasadil som to zo zvedavosti a nie kvoli drogovym ucinkom.
neklam
vo vtáčom zobe sú semená ľanu....

ale je jasné, že s pestovateľmi komunikuješ )
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať