Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stalo sa mi....neviem ci smiesne ale.....oprala som dnes klasik biele na 60tku.....dala avivaz....to,ze som zabudla dat prasok mi trklo ked som druhe cierne na 60tku isla prat....zahada....biele pradlo ciste a su to hlavne chlapove handy-nie háby z kuchyne....cize uteraky kde si utiera ruky a co treba....riadne špinky..co vari to tam utrete.....este aby nedoslo k omylu....kazdy den nove handry.....lebo su aj kuchari..co jedna handra cely tyzden....a umastene spinave biele tricko,gate a zastera tiez....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
Stalo sa mi....neviem ci smiesne ale.....oprala som dnes klasik biele na 60tku.....dala avivaz....to,ze som zabudla dat prasok mi trklo ked som druhe cierne na 60tku isla prat....zahada....biele pradlo ciste a su to hlavne chlapove handy-nie háby z kuchyne....cize uteraky kde si utiera ruky a co treba....riadne špinky..co vari to tam utrete.....este aby nedoslo k omylu....kazdy den nove handry.....lebo su aj kuchari..co jedna handra cely tyzden....a umastene spinave biele tricko,gate a zastera tiez....
mozno sa kuchynske enzymy samovycistili
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Stalo sa mi....neviem ci smiesne ale.....oprala som dnes klasik biele na 60tku.....dala avivaz....to,ze som zabudla dat prasok mi trklo ked som druhe cierne na 60tku isla prat....zahada....biele pradlo ciste a su to hlavne chlapove handy-nie háby z kuchyne....cize uteraky kde si utiera ruky a co treba....riadne špinky..co vari to tam utrete.....este aby nedoslo k omylu....kazdy den nove handry.....lebo su aj kuchari..co jedna handra cely tyzden....a umastene spinave biele tricko,gate a zastera tiez....
Nemáš už tú ultrazvukovú?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Chlapci...zahada
Palino je nova obyč...ale jedna z najlacnejsich....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
Chlapci...zahada
Palino je nova obyč...ale jedna z najlacnejsich....
ani ma netrap, co sme cele roky nadarmo prasky minali ?
som dopiekol chlieb a dorobil ghee, tak skusim utierky mastne a od cesta
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

taiko
lujza.j
Chlapci...zahada
Palino je nova obyč...ale jedna z najlacnejsich....
ani ma netrap, co sme cele roky nadarmo prasky minali ?
som dopiekol chlieb a dorobil ghee, tak skusim utierky mastne a od cesta
aby som nemala vycitky...na cierne som fukla raz tolko prasku
Mojim sa.doma nepochvalim...lebo si budu robit prdel
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No - hodinka robotičky a kapusta je už v súdku.... na Vianoce bude kapustnička jedna báseň

P.S. Očistil som, na hoblíku nahobľoval, moja 3/4 v súdku (ako Mázička ) utláčala.....
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
No - hodinka robotičky a kapusta je už v súdku.... na Vianoce bude kapustnička jedna báseň

P.S. Očistil som, na hoblíku nahobľoval, moja 3/4 v súdku (ako Mázička ) utláčala.....
Prečo tak dlho? Kvasný proces trvá podstatne menej. Ja narežem namiešam so soľou a rascou, za tri dni začne viditeľne kvasiť, po týždni je kvasný proces ukončený.
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Pali, duški to má z kukania reklamy, nevie sa dočkať Vianoc. Ja už som aj zabudla, kedy som robila. Polovica zjedená. U nás nikdy nohami, vždy dreveným puckom. Aj teraz mám, vyrobený z bukového dreva, odpočíva do ďalšej sezóny.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
misoft
No - hodinka robotičky a kapusta je už v súdku.... na Vianoce bude kapustnička jedna báseň

P.S. Očistil som, na hoblíku nahobľoval, moja 3/4 v súdku (ako Mázička ) utláčala.....
Prečo tak dlho? Kvasný proces trvá podstatne menej. Ja narežem namiešam so soľou a rascou, za tri dni začne viditeľne kvasiť, po týždni je kvasný proces ukončený.
Pali, Pali......
nepochopil si, nejde o to, kedy začne kvasiť, ale ako bude CHUTIŤ....
Inak - už začala kapustička bublať. Takže už za tri hodiny začal kvasný proces.
Ten tvoj spôsob..... no neviem, neviem, ako bude tá kapusta vykvasená.... tzv.rýchlokvaska nie je pravá kvasená kapusta. Nemá tú správnu kyslosť, vôňu, chuť a tvrdosť nastrúhanej kapusty.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kukučka
Pali, duški to má z kukania reklamy, nevie sa dočkať Vianoc. Ja už som aj zabudla, kedy som robila. Polovica zjedená. U nás nikdy nohami, vždy dreveným puckom. Aj teraz mám, vyrobený z bukového dreva, odpočíva do ďalšej sezóny.
kukuč... i ja mám bukový oný.... ale noha, noha... tá je citlivejšia na tlačenie do súdka.... i hmotnosť robí svoje.
Tou puckou ju skôr ubíjaš a drvíš, nohou pomaly utláčaš a nerobíš z kapusty kašu.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
misoft
No - hodinka robotičky a kapusta je už v súdku.... na Vianoce bude kapustnička jedna báseň

P.S. Očistil som, na hoblíku nahobľoval, moja 3/4 v súdku (ako Mázička ) utláčala.....
Prečo tak dlho? Kvasný proces trvá podstatne menej. Ja narežem namiešam so soľou a rascou, za tri dni začne viditeľne kvasiť, po týždni je kvasný proces ukončený.
Pali, Pali......
nepochopil si, nejde o to, kedy začne kvasiť, ale ako bude CHUTIŤ....
Inak - už začala kapustička bublať. Takže už za tri hodiny začal kvasný proces.
Ten tvoj spôsob..... no neviem, neviem, ako bude tá kapusta vykvasená.... tzv.rýchlokvaska nie je pravá kvasená kapusta. Nemá tú správnu kyslosť, vôňu, chuť a tvrdosť nastrúhanej kapusty.
Napísal som "začne viditeľne kvasiť" viditeľne znamená búrlivé uvoľňovanie tekutiny zvanej kapustnica. Kvasný proces sa naštartoval v momente pokrájania kapusty pridania 2 % soli a dodržania teploty. Ešte objasni pojem čo je to "rýchlokvaska" a čo je to "pravá kvasená kapusta" (týmto pojmom sa skúsení kapustári vždy s chuti zasmejú) dĺžka kvasného procesu je v podstate konštantná, jedine čo musíš dodržať je aby teplota v miestnosti nepoklesla pod určitú teplotu. (jej zvyšovaním sa doba kvasenia skracuje, znižovaním sa predlžuje, ak poklesne pod určitú teplotu tak ku kvaseniu nedôjde ale jednoducho zhnije)
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pavol54
misoft
pavol54
misoft
No - hodinka robotičky a kapusta je už v súdku.... na Vianoce bude kapustnička jedna báseň

P.S. Očistil som, na hoblíku nahobľoval, moja 3/4 v súdku (ako Mázička ) utláčala.....
Prečo tak dlho? Kvasný proces trvá podstatne menej. Ja narežem namiešam so soľou a rascou, za tri dni začne viditeľne kvasiť, po týždni je kvasný proces ukončený.
Pali, Pali......
nepochopil si, nejde o to, kedy začne kvasiť, ale ako bude CHUTIŤ....
Inak - už začala kapustička bublať. Takže už za tri hodiny začal kvasný proces.
Ten tvoj spôsob..... no neviem, neviem, ako bude tá kapusta vykvasená.... tzv.rýchlokvaska nie je pravá kvasená kapusta. Nemá tú správnu kyslosť, vôňu, chuť a tvrdosť nastrúhanej kapusty.
Napísal som "začne viditeľne kvasiť" viditeľne znamená búrlivé uvoľňovanie tekutiny zvanej kapustnica. Kvasný proces sa naštartoval v momente pokrájania kapusty pridania 2 % soli a dodržania teploty. Ešte objasni pojem čo je to "rýchlokvaska" a čo je to "pravá kvasená kapusta" (týmto pojmom sa skúsení kapustári vždy s chuti zasmejú) dĺžka kvasného procesu je v podstate konštantná, jedine čo musíš dodržať je aby teplota v miestnosti nepoklesla pod určitú teplotu. (jej zvyšovaním sa doba kvasenia skracuje, znižovaním sa predlžuje, ak poklesne pod určitú teplotu tak ku kvaseniu nedôjde ale jednoducho zhnije)
Inak my celú produkciu len priamo do pohárov. Drevo má vplyv na ochutenie len okrajových vrstiev
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Používam kameninový súdok. A kapustička je eňo-ňuňo

Ale každý má svoj "postup" - na "môj" som prišiel po cca 5-tich rokoch a teraz sa ho držím (čo sa týka ingrediencií a doba, kedy nakladať).
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ja poznám tiež jeden....

0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Zaskočila dnes informácia z ČR Plus. Viac ako 40% Čechov má nejaký dlh a 30% z nich má exekúciu. Obludné čísla
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

taiko
Zaskočila dnes informácia z ČR Plus. Viac ako 40% Čechov má nejaký dlh a 30% z nich má exekúciu. Obludné čísla
Hmmmm... zaujímavé cifry..... a nespomenuli aj to koľko SLOVÁKOV je v takomto maraste?
Zo začiatku tohto roka:
Polovica (51 %) Slovákov spláca nejaký úver.
Úver má takmer rovnaký počet mužov a žien (52, resp. 51 % obyvateľov SR), najčastejšie v strednom veku (68 % ľudí vo veku 35 až 44 rokov). Najčastejšie si požičiavajú ľudia z miest s počtom obyvateľov od 10.000 do pol milióna (53 %), najmenej Slováci žijúci na dedine s počtom obyvateľov do tisíc (45 %)
http://www.teraz.sk/ekonomika/financ...84-clanok.html

Asi sme "lepší" než bratia Česi......
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
taiko
Zaskočila dnes informácia z ČR Plus. Viac ako 40% Čechov má nejaký dlh a 30% z nich má exekúciu. Obludné čísla
Zrejme predelili počet exekúcií počtom dĺžnikov(?) To ale nesedí, pretože v ČR je relatívne vysoký počet ľudí, ktorí majú na krku viacero exekúcií. Počet exekuovaných dĺžnikov (cca 850 tis.) je podstatne nižší než počet exekúcií (4,5 milióna). Čísla k 31.12.2016.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
Zaskočila dnes informácia z ČR Plus. Viac ako 40% Čechov má nejaký dlh a 30% z nich má exekúciu. Obludné čísla
Zaujímavejšie by bolo, ak by tie čísla popisovali to, čo si ty osobne za nimi predstavuješ.
Lebo nieje dlh ako dlh a ani každá exekúcia nieje rovnaká.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
taiko
Zaskočila dnes informácia z ČR Plus. Viac ako 40% Čechov má nejaký dlh a 30% z nich má exekúciu. Obludné čísla
Zaujímavejšie by bolo, ak by tie čísla popisovali to, čo si ty osobne za nimi predstavuješ.
Lebo nieje dlh ako dlh a ani každá exekúcia nieje rovnaká.
pocuj jaroslav, a Ty o com zase ? Ako mozu cisla z ceskeho rozhlasu popisovat moje predstavy
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať