Zavrieť

Porady

T-mobile/o2

Poprosím o radu,mám mobil v T-mobile na izy kartu,uvažujem prejsť k o2,ponuku majú celkom dobrú,ale neviem či nemajú aj neakú nevýhodu ktorú samozrejme nezverejnia,keď vtáčka lapajú pekne spievajú.Ďakujem.
Usporiadat
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Xanti Pozri príspevok
Hej donútil si ma ísť na stránku Tmobile pozrieť sa na to osobne.
Ale myslím si že nie je správne modelovať príklady len na paušáli, predsa naozaj každý človek či ako koľvek stráži si svoje minúty občas prešvihne ten paušal a volá nad rámec. Predsa ak mi je zle a potrebujem lekára a nemám už volné minúty na paušáli tak budem tak či tak volať tomu lekárovi.
A ak dajme tomu vycestujem na mesiac do zahraničia a tel. vezmem so sebou tak zaplatím paušal ako keby som volala + drahé romingové hovory.
To sú aspekty, na ktoré by sa mal každý človek pozrieť a zhodnotiť to.
Priznám sa mne bol paušal 55 veľký, nestíhala som prevolať minúty a tak ku koncu mesiaca či som chcela abo mala potrebu volať tak som telefonovala, lebo predsa neenechám svoje love prepadnúť ...
Môžeš si aktivovať presun voľných minút za mesačný poplatok pri:

20+20Viac = 0,36 €
Relax60, 55Viac = 0,75 €

potom neprídeš o žiadne love

Syrik, ak máš klubové body vo firemnej predajni Ti odblokujú mobil zadarmo...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
syrik Pozri príspevok
Ďakujem vám všetkým za odpovede...moc ste mi pomohli.. ja som si to tiež prerátavala a vyšlo mi jednoznačne, že pre mňa by bol určite výhodnejšie prejsť do O2 a to dokonca aj s kúpou nového telefónu...Niekto tu spomínal, že po ukončení viazanosti mi odblokujú telefón v T-mobile za nejaké necelé 4 eurá...ďakujem za túto informáciu, to mi výrazne dopomohlo k rozhodnutiu prejsť do O2...a nový telefón si kúpim neskôr, lebo momentálne sa mi to finančne ani veľmi nehodí...na paušáli 55 a viac sa mi nepáčili tie SMS-ky...ktoré platia len v rámci t-mobilu...a navyše, ja som sms-kový maniak, takže ja ich pošlem mesačne aj cez 50..co sa týka tých 55 minút, to mi celkom stačilo...samozrejme občas sa stalo, že som to prešvihla...ďalšie negatívum je 110 víkendových minút LEN v T-mobile..v mojom zozname telefónnom je to pol na pol...mám veľa ľudí v jednej sieti, veľa v druhej a zopár v O2...a tí, s ktorými by som rada kecala, mali akurít inú sieť ako T-mobile...toto sa mi nepači či na T-mobile alebo Orange. Majú či už sms alebo minúty...pekné vysoké číslo, ale žial, len do ich siete...tie víkendové som málokedy využila...a popravde, keby som nemala kúpon na 50%-tnú zľavu na tento paušál, nikdy by som sa na to nedala..tých 500 Sk mesačne je dosť pre mňa...Kamaráti, čo sú v O2, naň nedajú dopustiť...veľká výhoda je neviazanosť...nebude mi to vyhovovať, prejdem na paušál..oplatilo by sa mi zostať len v prípade, že by som nepresiahla nad rámec..a to sa ešte nestalo...vždy doplácam minimálne 100 Sk naviac...minimálne...no a 700 Sk mesačne cca už je veľa...Keď so si to rátala, za to, rozdiel medzi O2 a T-mobilom za 2 roky, čo by som ušetrila, keby som v O2 ( v prípade, že by som si nechala môj starý telefón) by som si pokojne kúpila nový..takže tak

ĎAKUJEM všetkým...moc ste mi pomohli
syrik, môžeš mi poslať tvoj prepočet? Prepáč, som zvedavá a chcem sa priučiť od teba
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

alla66 Pozri príspevok
Môžeš si aktivovať presun voľných minút za mesačný poplatok pri:

20+20Viac = 0,36 €
Relax60, 55Viac = 0,75 €

potom neprídeš o žiadne love

Syrik, ak máš klubové body vo firemnej predajni Ti odblokujú mobil zadarmo...
a zase dalšie love na faktúre čo platím za nič... no to v žiadnom prípade ... práve preto som to prevolávala nasilu ... ble
alla66 Pozri príspevok
syrik, môžeš mi poslať tvoj prepočet? Prepáč, som zvedavá a chcem sa priučiť od teba
a určite syrik vychádzala so svojich telekomunikačných potrieb .... :-)
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Xanti Pozri príspevok
a zase dalšie love na faktúre čo platím za nič... no to v žiadnom prípade ... práve preto som to prevolávala nasilu ... ble

a určite syrik vychádzala so svojich telekomunikačných potrieb .... :-)

Súhlasím plne s Xanti...platiť za presun voľných minút je tá najväčšia blbosť a to bez ohľadu na operátora...keď si raz vezmem paušál, tak v tom predplatené voľné minúty...a je vyložená blbosť platiť si za to, aby som ich mohla využiť, hoci v inom mesiaci...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
alla66 Pozri príspevok
syrik, môžeš mi poslať tvoj prepočet? Prepáč, som zvedavá a chcem sa priučiť od teba
Prosím, nezabudni na mňa
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
alla66 Pozri príspevok
Nikoho nepresviedčam, je na syrik ako sa rozhodne...ak bude potrebovať 100 minút prevolať + sms do všetkých sietí, vtedy sa oplatí sa o2....

Prosím....Vysvetli mi, ako zaplatím v T-Mobile celý telefón....som zvedavá

Prečítaj si dôkladne príspevok od kera64.
ty o tom nevieš,že v paušály platíš aj celú výšku mobilného telefónu?oni to už v tom majú zarátané...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
pasuliatko Pozri príspevok
ty o tom nevieš,že v paušály platíš aj celú výšku mobilného telefónu?oni to už v tom majú zarátané...
Hoď mi sem prepočet...dík
0 0
marko182 marko182

marko182 je offline (nepripojený) marko182

pasuliatko Pozri príspevok
ty o tom nevieš,že v paušály platíš aj celú výšku mobilného telefónu?oni to už v tom majú zarátané...
Suhlasim s allou66, tiez by ma ten prepocet zaujimal
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

pasuliatko Pozri príspevok
ty o tom nevieš,že v paušály platíš aj celú výšku mobilného telefónu?oni to už v tom majú zarátané...
pasuliatko pripájam sa k ostatným hod sem prepočet.... lebo pokiaľ niečo tvrdíš a nevieš si to obhájiť tak v podstate len opakuješ čiesi názory ale nemáš vlastné.... takže ... ako píše alla66
alla66 Pozri príspevok
Hoď mi sem prepočet...dík
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
http://marketer.hnonline.sk/c1-26135...n-reklamny-tah
0 0
marko182 marko182

marko182 je offline (nepripojený) marko182

Povedal by som, ze ten clanok je napisany dost tendencne. Priestor na vyjadrenie dostal iba hovorca O2, ktory ako jediny operator na Slovensku nepredava dotovane telefony s viazanostou. Tym padom ma citatel skresleny pohlad na problematiku, kedze ostatni operatori nemali moznost sa k danej problematike vyjadrit.

Tym ale nehovorim, ze na tom clanku nie je kusok pravdy. Samozrejme, ze operatori pocitaju s navratnostou ceny telefonu pocas doby viazanosti. Nikto by predsa nerozdaval telefony za korunu, keby nevedel, ze sa mu tie investovane peniaze nejakym sposobom vratia.

Ale aby som sa vratil k tomu povodnemu problemu. Mas nejaky prepocet, ktory by dokazal, ze za ten pausal, ktory budes 2 roky platit + telefon za 1 Sk zaplatis viac, ako ked si napr. zoberies telefon za plnu cenu od O2 (za 250 eur) a budes ho 2 roky pouzivat?
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
chcela som prepočet, nie link od šéfa spoločnosti Telefónica O2...
uveď konkrétny príklad, ako uviedla xanti a kero, alebo ja...chcem pochopiť tvoju vetu
pasuliatko Pozri príspevok
ty o tom nevieš,že v paušály platíš aj celú výšku mobilného telefónu?oni to už v tom majú zarátané...
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Chcem sa spýtať tých, čo sú v O2, je lepšia platba na faktúru alebo dobíjanie? Je dobíjanie kreditu obmedzené tak, že sa musí raz za 3 mesiace alebo nie?

Vďaka
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Syrik,
ja mám O2 na dobíjanie kreditu, niekedy volám viac niekedy menej ale nejmenšia suma na dobitie je 6 eur cez net a mi povedz, že to neprevoláš.
Ak napíšeš tých 50 sms do mesiaca x 0,06 = 3 eura a už po dvoch mesiacoch nemáš kredit.
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Xanti Pozri príspevok
Syrik,
ja mám O2 na dobíjanie kreditu, niekedy volám viac niekedy menej ale nejmenšia suma na dobitie je 6 eur cez net a mi povedz, že to neprevoláš.
Ak napíšeš tých 50 sms do mesiaca x 0,06 = 3 eura a už po dvoch mesiacoch nemáš kredit.
No jasne, že prevolám..ja si chcem aktivovať tých 100 min do všetkých sietí
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Tak potom naozaj nerieš či prevoláš abo neprevoláš. Ináč pri nabití vyššieho kreditu ten ti ostáva v platnosti 6 mesiacov.
Akurát čosi som čítala na fore, že O2 na kredit má menej romingových partnerov ako O2 na faktúru. Ale to v podstate neviem povedať, lebo sms do zahraničia neposielam max. čr a aj volala som len do čr a nemala som problém.
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Xanti Pozri príspevok
Tak potom naozaj nerieš či prevoláš abo neprevoláš. Ináč pri nabití vyššieho kreditu ten ti ostáva v platnosti 6 mesiacov.
Akurát čosi som čítala na fore, že O2 na kredit má menej romingových partnerov ako O2 na faktúru. Ale to v podstate neviem povedať, lebo sms do zahraničia neposielam max. čr a aj volala som len do čr a nemala som problém.
Tak potom asi radšej na tú faktúru...bude to asi pohodlnejšie
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Tak potom Ti pripomínam inicializačnú zálohu vo výške 20 € , ktorú Ti po roku využívania služieb vrátia. To aby si nebola prekvapená v predajni ked budeš kupovať O2 Fér na paušál .

A ešte pripomínam, v prípade aktivácie balíčka volaní, si daj pozor lebo pri tomto neplatí že po tretej minúte máš volania do siete O2 zadara. Neže prevoláš si balíček 100 ALL s tým, že si to budeš myslieť.
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Xanti Pozri príspevok
Tak potom Ti pripomínam inicializačnú zálohu vo výške 20 € , ktorú Ti po roku využívania služieb vrátia. To aby si nebola prekvapená v predajni ked budeš kupovať O2 Fér na paušál .

A ešte pripomínam, v prípade aktivácie balíčka volaní, si daj pozor lebo pri tomto neplatí že po tretej minúte máš volania do siete O2 zadara. Neže prevoláš si balíček 100 ALL s tým, že si to budeš myslieť.
A ako to je, keď si chcem preniesť číslo?

No ale po prevolaní toho balíčka to platí , nie?
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Aj v tom prípade, že prenášaš číslo sa platí inicializačná záloha vo výške 20 €, nechápem prečo je to tak, ale asi sa potrebujú chrániť. Po roku ju vracajú. No a samozrejme za prenos dávajú bonus 16,6 eura tj. v piatich faktúrach ak ich máš vyššie ako 3,32 eura ti ten bonus stiahnu.
Príklad : máš faktúru na sumu 6 eur .. tak stiahnu 3,32 a ty zaplatíš 2,68 eura .. ak máš faktúru na nižšiu sumu tak ti ten prenosový bonus nemôžu stiahnuť.
A samozrejme po prevolaní balíka ALL100 máš tie volania po tretej minúte zadara.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať