Zavrieť

Porady

T-mobile/o2

Poprosím o radu,mám mobil v T-mobile na izy kartu,uvažujem prejsť k o2,ponuku majú celkom dobrú,ale neviem či nemajú aj neakú nevýhodu ktorú samozrejme nezverejnia,keď vtáčka lapajú pekne spievajú.Ďakujem.
Usporiadat
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

syrik Pozri príspevok
Ahoj Xanti,

bola som sa spýtať na to, odblokujú mi to, ale až po skončení viazanosti...čo je u mňa 23.6...takže budúci týždeň...pôjdem hneď aj do O2
Ahojky Syrik, no pekne a pripomínam Ti vynič si body z Tmobile klubu, ja som si domov priniesla peknú cestovnú tašku od nich 3v1. Vyzerá, že je praktická. A ja kvôli odblokovaniu mobilu sa budem musieť trepať do susedného mesta, tak netuším či sa mi to vôbec oplatí dať si to odblokovať za body Tmobile klubu.
syrik Pozri príspevok
...ale uz som pevne rozhodnutá pre O2...
Tak potom vitaj v klube O2. Verím, že budeš spokojná a keby nie tak stále môžeš ísť tam kde ti bude lepšieeee.... sloboda je super ....
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Xanti Pozri príspevok
Ahojky Syrik, no pekne a pripomínam Ti vynič si body z Tmobile klubu, ja som si domov priniesla peknú cestovnú tašku od nich 3v1. Vyzerá, že je praktická. A ja kvôli odblokovaniu mobilu sa budem musieť trepať do susedného mesta, tak netuším či sa mi to vôbec oplatí dať si to odblokovať za body Tmobile klubu.
Tak potom vitaj v klube O2. Verím, že budeš spokojná a keby nie tak stále môžeš ísť tam kde ti bude lepšieeee.... sloboda je super ....
Vyničím, neboj..len si spomínala nejakú kartičku T-mobile kluby...ja také nemáám no veď uvidíme, ako dopadnem...a keby aj..4 eurá zase nie je taká strašná tragédia...keby niet porady, tak neviem...v bazare za to pýtal 700 Sk...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
syrik Pozri príspevok
Ahoj Xanti,

bola som sa spýtať na to, odblokujú mi to, ale až po skončení viazanosti...čo je u mňa 23.6...takže budúci týždeň...pôjdem hneď aj do O2, len nemôžem to urobiť pred skončením viazanosti, lebo by som platila pokutu...v uvodzovkách...ale uz som pevne rozhodnutá pre O2...
syrik, dôkladnejšie čítaj príspevky

alla66 Pozri príspevok
Vo firemnej predajni Ti po skončení viazanosti odblokujú telefón na počkanie a zaplatíš 3,95 €....ak máš klubové body TM, tak to budeš mať zadarmo




.
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

alla66 Pozri príspevok
syrik, dôkladnejšie čítaj príspevky
Teraz neviem, čo máš na mysli
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
V príspevku si mala napísané po skončení viazanosti Ti odblokujú telefón na počkanie....a v minulých príspevkoch som Ťa poprosila o prepočet...
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

alla66 Pozri príspevok
V príspevku si mala napísané po skončení viazanosti Ti odblokujú telefón na počkanie....a v minulých príspevkoch som Ťa poprosila o prepočet...

Ale veď to ja viem...ja som to písala kvôli tomu, aby som vysvetlila, ze prečo som sa tak dlho neozvala...
A čo sa týka prepočtu, ten nebudem zverejňovať...ja viem, koľko prevolám a kde by som to mala výhodnejšie...takže tak...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Nechcela som konkrétne TVOJ osobný...to je tvoja osobná vec, koľko prevoláš...
len všeobecný, ako si robila prepočet a kde sa ja dozviem, ktorý operátor sa oplatí viac
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
alla66 Pozri príspevok
pasuliatko, neber v zlom, si nám dlžná Tvoj prepočet....ďakujem
ja som neni dobrá v matike ale podla mňa je to výhodnejšie ako Orange a Tmobile. ženská intuícia
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

alla66 Pozri príspevok
Nechcela som konkrétne TVOJ osobný...to je tvoja osobná vec, koľko prevoláš...
len všeobecný, ako si robila prepočet a kde sa ja dozviem, ktorý operátor sa oplatí viac

No veď normálne..koľko platíš za paušál, koľko asi prevoláš, či využiješ tie minúty alebo Ti to nestačí a prerátaš si, koľko by si za to, čo prevoláš v t-mobile zaplatila v O2...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
pasuliatko Pozri príspevok
ja som neni dobrá v matike ale podla mňa je to výhodnejšie ako Orange a Tmobile. ženská intuícia
Chyba....veľká chyba....So ženskou intuíciou neraď iným bojuješ "o dušu" za svoju pravdu ....musíš si byť 100% istá a mať podklady....
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
syrik Pozri príspevok
No veď normálne..koľko platíš za paušál, koľko asi prevoláš, či využiješ tie minúty alebo Ti to nestačí a prerátaš si, koľko by si za to, čo prevoláš v t-mobile zaplatila v O2...
to chápem, tiež používam o2....chcem vedieť prepočet minút s kúpou telefónu.... návod nájdeš v minulých príspevkoch....máš tam cenu telefónu a hovorov.....


syrik Pozri príspevok
Ďakujem vám všetkým za odpovede...moc ste mi pomohli.. ja som si to tiež prerátavala a vyšlo mi jednoznačne, že pre mňa by bol určite výhodnejšie prejsť do O2 a to dokonca aj s kúpou nového telefónu...Niekto tu spomínal, že po ukončení viazanosti mi odblokujú telefón v T-mobile za nejaké necelé 4 eurá...ďakujem za túto informáciu, to mi výrazne dopomohlo k rozhodnutiu prejsť do O2...a nový telefón si kúpim neskôr, lebo momentálne sa mi to finančne ani veľmi nehodí...na paušáli 55 a viac sa mi nepáčili tie SMS-ky...ktoré platia len v rámci t-mobilu...a navyše, ja som sms-kový maniak, takže ja ich pošlem mesačne aj cez 50..co sa týka tých 55 minút, to mi celkom stačilo...samozrejme občas sa stalo, že som to prešvihla...ďalšie negatívum je 110 víkendových minút LEN v T-mobile..v mojom zozname telefónnom je to pol na pol...mám veľa ľudí v jednej sieti, veľa v druhej a zopár v O2...a tí, s ktorými by som rada kecala, mali akurít inú sieť ako T-mobile...toto sa mi nepači či na T-mobile alebo Orange. Majú či už sms alebo minúty...pekné vysoké číslo, ale žial, len do ich siete...tie víkendové som málokedy využila...a popravde, keby som nemala kúpon na 50%-tnú zľavu na tento paušál, nikdy by som sa na to nedala..tých 500 Sk mesačne je dosť pre mňa...Kamaráti, čo sú v O2, naň nedajú dopustiť...veľká výhoda je neviazanosť...nebude mi to vyhovovať, prejdem na paušál..oplatilo by sa mi zostať len v prípade, že by som nepresiahla nad rámec..a to sa ešte nestalo...vždy doplácam minimálne 100 Sk naviac...minimálne...no a 700 Sk mesačne cca už je veľa...Keď so si to rátala, za to, rozdiel medzi O2 a T-mobilom za 2 roky, čo by som ušetrila, keby som v O2 ( v prípade, že by som si nechala môj starý telefón) by som si pokojne kúpila nový..takže tak

ĎAKUJEM všetkým...moc ste mi pomohli
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

alla66 Pozri príspevok
to chápem, tiež používam o2....chcem vedieť prepočet minút s kúpou telefónu.... návod nájdeš v minulých príspevkoch....máš tam cenu telefónu a hovorov.....

To, čo ušetrím v O2 za dva roky oproti T-mobilu, mi ostane na telefón...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
syrik Pozri príspevok
To, čo ušetrím v O2 za dva roky oproti T-mobilu, mi ostane na telefón...
Kočky vidím, že nemáte dôkazy....
držte sa podpisu jednej poraďáčky : Mýlim sa, ale nemýlim druhých!
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

alla66 Pozri príspevok
Kočky vidím, že nemáte dôkazy....
držte sa podpisu jednej poraďáčky : Mýlim sa, ale nemýlim druhých!

Hmm, tak sorry...
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

syrik Pozri príspevok
Vyničím, neboj..len si spomínala nejakú kartičku T-mobile kluby...ja také nemáám no veď uvidíme, ako dopadnem...a keby aj..4 eurá zase nie je taká strašná tragédia...keby niet porady, tak neviem...v bazare za to pýtal 700 Sk...
Nakoniec odo mna žiadnu kartičku nepýtali. Šak aj tak údaje majú v systéme. Ale mobil odblokovaný nemám bo som ešte nebola v susednom meste. No podla cenníka ma odblok výjde 950 bodov a k tomu 0,20 € .
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Xanti Pozri príspevok
Nakoniec odo mna žiadnu kartičku nepýtali. Šak aj tak údaje majú v systéme. Ale mobil odblokovaný nemám bo som ešte nebola v susednom meste. No podla cenníka ma odblok výjde 950 bodov a k tomu 0,20 € .
Fuha, toľko bodov tam ani nemám...ale nevadí...doplatíme
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

syrik Pozri príspevok
Fuha, toľko bodov tam ani nemám...ale nevadí...doplatíme
No ved nemusíš mať, tam je to od % odstupňované. To bola hodnota pri použití max počtu klub. bodov vo výške 95% a 5% doplatok v €. Sú aj iné možnosti a pomeri. Treba si na ich stránke kuk.
0 0
michalina7 michalina7

michalina7 je offline (nepripojený) michalina7

Poprosim vas o radu...
Mam t-mobile easy kartu,chcela by som prejst k O2...a pravdaze nechat toto cislo.
Ako to bude spoplatnene?Ako mam postupovat?
Dakujem
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
michalina7 Pozri príspevok
Poprosim vas o radu...
Mam t-mobile easy kartu,chcela by som prejst k O2...a pravdaze nechat toto cislo.
Ako to bude spoplatnene?Ako mam postupovat?
Dakujem

http://www.sk.o2.com/ludia/eshop/pro...-si-cislo.html
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

michalina7 Pozri príspevok
Poprosim vas o radu...
Mam t-mobile easy kartu,chcela by som prejst k O2...a pravdaze nechat toto cislo.
Ako to bude spoplatnene?Ako mam postupovat?
Dakujem
Preniesť číslo na predplatenke sa určite nedá- dá sa preniesť číslo IBA a LEN na paušalných službách...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať