Zavrieť

Porady

T-mobile/o2

Poprosím o radu,mám mobil v T-mobile na izy kartu,uvažujem prejsť k o2,ponuku majú celkom dobrú,ale neviem či nemajú aj neakú nevýhodu ktorú samozrejme nezverejnia,keď vtáčka lapajú pekne spievajú.Ďakujem.
Usporiadat
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Xanti Pozri príspevok
Aj v tom prípade, že prenášaš číslo sa platí inicializačná záloha vo výške 20 €, nechápem prečo je to tak, ale asi sa potrebujú chrániť. Po roku ju vracajú. No a samozrejme za prenos dávajú bonus 16,6 eura tj. v piatich faktúrach ak ich máš vyššie ako 3,32 eura ti ten bonus stiahnu.
Príklad : máš faktúru na sumu 6 eur .. tak stiahnu 3,32 a ty zaplatíš 2,68 eura .. ak máš faktúru na nižšiu sumu tak ti ten prenosový bonus nemôžu stiahnuť.
A samozrejme po prevolaní balíka ALL100 máš tie volania po tretej minúte zadara.
A keby si dobijam kredit, tam je to ako s tým prenosovým bonusom?

Tak potom asi dobíjanie je výhodnejšie
0 0
marko182 marko182

marko182 je offline (nepripojený) marko182

Xanti Pozri príspevok
Tak potom naozaj nerieš či prevoláš abo neprevoláš. Ináč pri nabití vyššieho kreditu ten ti ostáva v platnosti 6 mesiacov.
Akurát čosi som čítala na fore, že O2 na kredit má menej romingových partnerov ako O2 na faktúru. Ale to v podstate neviem povedať, lebo sms do zahraničia neposielam max. čr a aj volala som len do čr a nemala som problém.
Ahoj Xanti, len ta trochu doplnim. Volanie alebo SMS do zahranicia nie je roaming. Roaming je, ked volas alebo posielas SMS zo zahranicia. Inak pokial by niekto chcel zoznam jednotlivych roamingovych partnerov O2, tak su tu:
http://www.sk.o2.com/ludia/nase-sluzby/roaming.html
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Pri dobíjaní kreditu na O2 Fér , to funguje podobne ak si dobiješ kredit za minimálne 6,64 € tak ti pripíšu bonus 3,32 eura ... 5 dobití musí byť ... akurát rozdiel je ten, že neplatíš tú zálohu inicializačnú.
Ibaže netuším či pri prenose od iného opa nezaváži to či máš čislo faktúrované alebo prepaidové.
Niekde som tuším čosi také čítala, že ak prechádzaš od opa z paušalu tak ťa O2 tiež hodí na faktúru Fér. Vraj nie je možné prehodiť na prepaidové služby, ale toto neviem isteeeeee.. to Ti asi bližšie vysvetlia v predajni O2.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

marko182 Pozri príspevok
Ahoj Xanti, len ta trochu doplnim. Volanie alebo SMS do zahranicia nie je roaming. Roaming je, ked volas alebo posielas SMS zo zahranicia. Inak pokial by niekto chcel zoznam jednotlivych roamingovych partnerov O2, tak su tu:
http://www.sk.o2.com/ludia/nase-sluzby/roaming.html
Marko182 ja som tým len myslela, že neskúmala som kde sú aké romingové služby. Lebo odkedy je O2 Fér tak som vonku nebola. Toť vsio. A ďakujem za doplnenie info. Iste mnohým pomôžu.
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Xanti Pozri príspevok
Pri dobíjaní kreditu na O2 Fér , to funguje podobne ak si dobiješ kredit za minimálne 6,64 € tak ti pripíšu bonus 3,32 eura ... 5 dobití musí byť ... akurát rozdiel je ten, že neplatíš tú zálohu inicializačnú.
Ibaže netuším či pri prenose od iného opa nezaváži to či máš čislo faktúrované alebo prepaidové.
Niekde som tuším čosi také čítala, že ak prechádzaš od opa z paušalu tak ťa O2 tiež hodí na faktúru Fér. Vraj nie je možné prehodiť na prepaidové služby, ale toto neviem isteeeeee.. to Ti asi bližšie vysvetlia v predajni O2.

Ahá, už rozumiem...no jasne, to sa popýtam...ĎAKUJEM Ti moc
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Nemáš začo Syrik. Potom hod tie info na poradu. Lebo zrejme aj ja o rok si zriešim prenos čísla z Tmobile ( predsa mám k nemu vzťah hehe po tých rokoch a kopec kontaktov ) a ked to bude tak ako som písala tak sa mi to moc nebude lúbiť ... ale zase prejsť z faktúry na easy aby som si mohla preniesť prepaidové číslo by vyšlo oveľa drahšie ...
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Xanti Pozri príspevok
Nemáš začo Syrik. Potom hod tie info na poradu. Lebo zrejme aj ja o rok si zriešim prenos čísla z Tmobile ( predsa mám k nemu vzťah hehe po tých rokoch a kopec kontaktov ) a ked to bude tak ako som písala tak sa mi to moc nebude lúbiť ... ale zase prejsť z faktúry na easy aby som si mohla preniesť prepaidové číslo by vyšlo oveľa drahšie ...
Jasne, potom Ti dám vedieť Ešte raz vďaka
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
syrik Pozri príspevok
Chcem sa spýtať tých, čo sú v O2, je lepšia platba na faktúru alebo dobíjanie? Je dobíjanie kreditu obmedzené tak, že sa musí raz za 3 mesiace alebo nie?

Vďaka
ja mam na kredit a som spokojná lebo viem kolko prevolám dobijem kedy potrebujem,,, musíš dobiť kresit raz za 3 mesiace asi
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Xanti Pozri príspevok
Tak potom Ti pripomínam inicializačnú zálohu vo výške 20 € , ktorú Ti po roku využívania služieb vrátia. To aby si nebola prekvapená v predajni ked budeš kupovať O2 Fér na paušál .

A ešte pripomínam, v prípade aktivácie balíčka volaní, si daj pozor lebo pri tomto neplatí že po tretej minúte máš volania do siete O2 zadara. Neže prevoláš si balíček 100 ALL s tým, že si to budeš myslieť.
platí ale až po prevolaní minút má zadarmo po tretej minúte do O2
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
syrik Pozri príspevok
A keby si dobijam kredit, tam je to ako s tým prenosovým bonusom?

Tak potom asi dobíjanie je výhodnejšie
to ti pri 5tich dobíjaniach kreditu ti dobijú o 100skk viac ale nie jednorázovo
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
pasuliatko Pozri príspevok
ja mam na kredit a som spokojná lebo viem kolko prevolám dobijem kedy potrebujem,,, musíš dobiť kresit raz za 3 mesiace asi
Spôsoby dobíjania a platnosť kreditu : cez internet / dobíjanie cez bankomaty / dobíjanie prostredníctvom kupónov




Dobíjacími kupónmi v hodnotách 8 € (241,01 Sk), 10 € (301,26 Sk), 15 € (451,89 Sk) a 20 € (602,52 Sk) môžete dobiť ktorúkoľvek kartu O2.
- Kredit dobitý cez 8 € (241,01 Sk) alebo 10 € (301,26 Sk) kupón musíte pretelefonovať do 3 mesiacov.

- Ostatné Vám budú platiť pol roka.

Pozor, pozorne si prečítajte vyznačenú platnosť kupónu na jeho zadnej strane. Ak ho do tohto dátumu nepoužijete, stráca platnosť a kredit sa Vám nezvýši.
Naposledy upravil alla66 : 06.12.09 at 20:23
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
syrik Pozri príspevok
A ako to je, keď si chcem preniesť číslo?

Prenos čísla trvá 25 – 30 pracovných dní.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

No ale ten prenos už len do septembra. Potom by to malo byť šupom do 5 dní . Teda ten prenos.
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

alla66 Pozri príspevok
Spôsoby dobíjania a platnosť kreditu : cez internet / dobíjanie cez bankomaty / dobíjanie prostredníctvom kupónov




Dobíjacími kupónmi v hodnotách 8 € (241,01 Sk), 10 € (301,26 Sk), 15 € (451,89 Sk) a 20 € (602,52 Sk) môžete dobiť ktorúkoľvek kartu O2.
- Kredit dobitý cez 8 € (241,01 Sk) alebo 10 € (301,26 Sk) kupón musíte pretelefonovať do 3 mesiacov.

- Ostatné Vám budú platiť pol roka.

Pozor, pozorne si prečítajte vyznačenú platnosť kupónu na jeho zadnej strane. Ak ho do tohto dátumu nepoužijete, stráca platnosť a kredit sa Vám nezvýši.

ĎAKUJEM
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
http://www.sk.o2.com/ludia/eshop/pro...-si-cislo.html
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

No ako syrik si dopadla bola si dať odblok svoj telefon v tmobile? Či ešte nie? Ja sa chystám zajtra a tiež chcem to urobiť za body, len netuším či mi treba kartičku čo oni dávali pri aktivovaní tmobile clubu. Bo ak hej tak prúser bo nemám ani paru kde je....
Jaaaaaaj a čo sa týka O2 tak dnes som volala presne hodinu a jednu sekundu do siete O2 až vtedy ma zrušilo, čiže za 0,39 eura som volala hodinku to je cca bajočko 0,0065 €/ min. takže niečo menej ako 1 cent za minútu ...parodujem reklamu s mokrým či suchým?
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Kočky, prečo mlčíte?
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
ja som s O2 skokojná
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
pasuliatko, neber v zlom, si nám dlžná Tvoj prepočet....ďakujem

marko182 Pozri príspevok
Suhlasim s allou66, tiez by ma ten prepocet zaujimal
Xanti Pozri príspevok
pasuliatko pripájam sa k ostatným hod sem prepočet.... lebo pokiaľ niečo tvrdíš a nevieš si to obhájiť tak v podstate len opakuješ čiesi názory ale nemáš vlastné.... takže ... ako píše alla66
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Xanti Pozri príspevok
No ako syrik si dopadla bola si dať odblok svoj telefon v tmobile? Či ešte nie? Ja sa chystám zajtra a tiež chcem to urobiť za body, len netuším či mi treba kartičku čo oni dávali pri aktivovaní tmobile clubu. Bo ak hej tak prúser bo nemám ani paru kde je....
Jaaaaaaj a čo sa týka O2 tak dnes som volala presne hodinu a jednu sekundu do siete O2 až vtedy ma zrušilo, čiže za 0,39 eura som volala hodinku to je cca bajočko 0,0065 €/ min. takže niečo menej ako 1 cent za minútu ...parodujem reklamu s mokrým či suchým?

Ahoj Xanti,

bola som sa spýtať na to, odblokujú mi to, ale až po skončení viazanosti...čo je u mňa 23.6...takže budúci týždeň...pôjdem hneď aj do O2, len nemôžem to urobiť pred skončením viazanosti, lebo by som platila pokutu...v uvodzovkách...ale uz som pevne rozhodnutá pre O2...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať