Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
kergulaan kergulaan

kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

Chlápek se na baru zakecá s jednou moc pěknou ženskou. Tedy, vlastně to moc zakecání není - rovnou jí řekne:
"Slečno, vy máte tak nádherná prsa. Moc rád bych je líbal."
Slečna se na něj zle podívá a říká:
"Dejte mi pokoj, vy nemravo!"
Chlápek sklopí oči a hledí si svých panáků. Když do sebe obrátí tři, začne si slečnu znova prohlížet a po chvilce říká:
"Vy máte tak nádhernou pr*elku, moc bych ji chtěl líbat."
Slečna odsekne:
"Nechte si toho. Můj přítel tady dělá vyhazovače a jestli mě nepřestanete otravovat, rozbije vám hubu!"
Chlápek ztichne, ale další tři panáky mu opět dodají odvahu, tentokrát již značně odvázanou a až moc konkrétní:
"Víte, nejradši bych vaši komůrku lásky naplnil whisky a pak tu whisky vysál do poslední kapky."
Slečna se zvedne, vyběhne ze dveří a začne svému milému líčit, co se děje. Když se dostane k líbání pr*elky, její přítel si už vyhrnuje rukávy a rudne v obličeji. Když mu zopakuje ten poslední nemravný návrh, chlap se zarazí a zase si shrnuje rukávy. Ona se rozčiluje:
"Hej! Co to děláš? Běž tam a zmlať ho!"
"Nejdu. Když někdo dokáže vypít tolik whisky, to musí bejt sakra chlap. S tím si začínat nebudu."
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

...vonku sa oteplilo
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
0 0
kabatik kabatik

kabatik je offline (nepripojený) kabatik

Policajt dáva mladým adeptom matematickú ulohu:
Oráč zorie 1 ár poľa za pol hodiny.
Koľko oráčov zorie koľko árov za koľko hodín?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Domáce zvieratko pre osamelé ženy
Módna obuv na leto


Naposledy upravil buchač : 20.04.09 at 22:19
0 0
kergulaan kergulaan

kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

ČVUT - zkouška z fyziky. Zkoušející se špatně vyspal... Ptá se prvního
studenta:

- Jedete autobusem a je hrozné horko, co uděláte?
- Otevřu okno.
- Dobře, a teď popište aerodynamické změny, které v autobuse
nastanou?
- ???????????????
- Děkuji, za čtyři, další!
Druhý student stejná otázka, stejná odpověď, stejná známka.
Za hodinu je stav zápasu profesor versus studenti 9 : 0.
Jako 10. vchází pěkná studentka. Profesor se ptá :
- Jedete autobusem a je hrozné horko, co uděláte?
- Vysvleču si halenku.
- Vy mi nerozumíte, je opravdu horko.
- Tak si ještě vysvleču sukni.
- Je nesnesitelné horko, stupňuje profesor.
- Tak si vysvleču podprsenku.
To profesorovi vyrazilo dech.
Studentka dodává:
- Ještě si můžu vysléct kalhotky, ale okno neotevřu ani kdyby mě
měli ošukat všichni chlapi v autobuse.
0 0
kergulaan kergulaan

kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

Cesta do lesa a späť

Pravidlá hry: Každý z hráčov si objedná pivo. Po každom odpití z piva si doleje po čiarku zelenú pepermintku. Takto sa "postupuje" až dovtedy, pokiaľ hráč nemá v pohári čistú "zelenú". Vtedy hráč dorazil do lesa. Keď sa chce dostať späť, postup je opačný - po každom odpití "zelenej" doplní hráč pohár pivom, až pokiaľ v pohári nemá čisté pivo. V tom momente je hráč z lesa von.

... vraj sa z lesa ešte nikto nevrátil.
0 0
kergulaan kergulaan

kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

Muž so ženou ležia v posteli. Muža začalo smädiť, a keďže ležal pri stene, opatrne prekročuje ženu. Tá, mysliac si, že mu sa chce milovať hovorí: Počkaj, syn ešte nespí.
Po troch minútach muž znova skúša prejsť cez ženu, lebo ho hrozne smädí. Žena hovorí: Vravela som Ti, že počkaj, kým malý zaspí.
Muž ešte chvíľu čaká, ale potom rezolútne vstane. Ide do kuchyne, chce sa napiť vody z vodovodu, ale voda netečie. Zúfalý vytiahne z chladničky šampanské. Žeńa počuje buchnúť zátku a kričí: Čo tam preboha robíš?
A na to syn: Vidíš, nechcela si mu dať zatrtkať, tak sa zastrelil....
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

kergulaan Pozri príspevok
Cesta do lesa a späť

Pravidlá hry: Každý z hráčov si objedná pivo. Po každom odpití z piva si doleje po čiarku zelenú pepermintku. Takto sa "postupuje" až dovtedy, pokiaľ hráč nemá v pohári čistú "zelenú". Vtedy hráč dorazil do lesa. Keď sa chce dostať späť, postup je opačný - po každom odpití "zelenej" doplní hráč pohár pivom, až pokiaľ v pohári nemá čisté pivo. V tom momente je hráč z lesa von.

... vraj sa z lesa ešte nikto nevrátil.
Ale to nie je vtip?!
0 0
kergulaan kergulaan

kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

Gabi03 Pozri príspevok
Ale to nie je vtip?!
Skus a uvidis ak uvidis....
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

kergulaan Pozri príspevok
Skus a uvidis ak uvidis....
Veď práve
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Každá žena dokáže byť nádherná
Naposledy upravil alla66 : 06.12.09 at 20:24
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

alla66 Pozri príspevok
Každá žena dokáže byť nádherná
prosto som hééérečka
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
pohľad na výplatnú pásku v čase finančnej krízy
cuprik.jpg  
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Výpočet dôsledkov finančej krízy. Na konci bola prosba, aby som to poslala ďalej, tak som to pridala tu.

Kriza
Preklad zo spanielciny z 15.3.2009

Jednoduchy vypocet, ale zaujimavy vysledokJedno zamyslenie a vypocet spanielskeho divaka, ktory bol zaslany CNN

Plan na zachranu bank peniazmi danovych poplatnikov, ktory je momentalne diskutovany (medzicasom odsuhlaseny) v americkom parlamente, bude obnasat nepredstavitelnu sumu 700 miliard Dolarov, a to aj naproti tomu, ze uz 500 miliard dostal.
Aby ste si tieto sumy vobec vedeli predstavit, nasledujuci vypocet:
Na planete Zem zije momentalne 6,7 miliardy ludi. Ak vydelime len tych 700 miliard tymi 6,7 milardami, znamena to, ze
KAZDY JEDEN obyvatel Zeme dostane 104 milionov Dolarov
Touto sumou by mohla byt jednym razom zlikvidovana chudoba na celom svete, ba co viac, kazdy obyvatel by sa stal milionarom!!!
Spanielsky divak dosiel k nasledujucemu zaveru:
Ocividne mame s rozdelovanim bohatstva malicky problem.
Pozrime sa ale na jeden blizsie leziaci priklad- v Spanielsku:
Spanielsky stat podporil banky sumou 30 miliard Euro, ktore pochadzaju z vrecka danovych poplatnikov, tym ze prevzalna seba dlhy bank vo vyske 30 miliard Euro
Podla aktualnych udajov ma Spanielsko momentalne 46 063 511 obyvatelov.
A teraz opät trocha pocitania:
651 milionov Euro !!!!pre kazdeho Spaniela!!!!
Ak vezmeme, ze kazda rodina ma 4 clenov , dostala by kazda rodina ca. 2,5 miliardy Euro.
Hm, z tych penazi sa tie hypoteky uz snad daju zaplatit.
To je kriza.
Ocividne sa oplati povazovat nas za hlupakov.
Tak ako vlada, tak aj opozicia sa z nas smeju.
A co robime my? Neurobime naozaj nic?
Posli aspon tento maly vypocet svojim znamym, aby sa im aspon trochu otvorili oci. Tie peniaze za to stoja.
Naposledy upravil Zitulda : 22.04.09 at 12:06
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

pozrite si tieto obrázky, buďte trpezliví, to, čo je na tom super, je asi v polke, ale treba to pozrieť celé:

http://halbot.haluze.sk/?id=4895
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

to je čo???
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

Zitulda Pozri príspevok
Výpočet dôsledkov finančej krízy.

[FONT='Arial','sans-serif']Kriza[/FONT]
[FONT='Arial','sans-serif']Preklad zo spanielciny z 15.3.2009[/FONT]

[FONT='Arial','sans-serif']Jednoduchy vypocet, ale zaujimavy vysledok.[/FONT]
[FONT='Arial','sans-serif']Jedno zamyslenie a vypocet spanielskeho divaka, ktory bol zaslany CNN.[/FONT]

[FONT='Arial','sans-serif']Plan na zachranu bank peniazmi danovych poplatnikov, ktory je momentalne diskutovany (medzicasom odsuhlaseny) v americkom parlamente, bude obnasat nepredstavitelnu sumu 700 miliard Dolarov, a to aj naproti tomu, ze uz 500 miliard dostal.[/FONT]

[FONT='Arial','sans-serif']Aby ste si tieto sumy vobec vedeli predstavit, nasledujuci vypocet:[/FONT]

[FONT='Arial','sans-serif']Na planete Zem zije momentalne 6,7 miliardy ludi. Ak vydelime len tych 700 miliard tymi 6,7 milardami, znamena to, ze KAZDY JEDEN obyvatel Zeme dostane [/FONT][FONT='Arial','sans-serif']104 milionov Dolarov[/FONT][FONT='Arial','sans-serif']!!!!!![/FONT]

[FONT='Arial','sans-serif']Touto sumou by mohla byt jednym razom zlikvidovana chudoba na celom svete, ba co viac, kazdy obyvatel by sa stal milionarom!!![/FONT]

[FONT='Arial','sans-serif']Spanielsky divak dosiel k nasledujucemu zaveru: [/FONT]
[FONT='Arial','sans-serif']Ocividne mame s rozdelovanim bohatstva malicky problem.[/FONT]

[FONT='Arial','sans-serif']Pozrime sa ale na jeden blizsie leziaci priklad- v Spanielsku:[/FONT]

[FONT='Arial','sans-serif']Spanielsky stat podporil banky sumou 30 miliard Euro, ktore pochadzaju z vrecka danovych poplatnikov, tym ze prevzal[/FONT][FONT='Arial','sans-serif'] na seba dlhy bank vo vyske 30 miliard Euro.[/FONT]

[FONT='Arial','sans-serif']Podla aktualnych udajov ma Spanielsko momentalne 46 063 511 obyvatelov.[/FONT]

[FONT='Arial','sans-serif']A teraz opät trocha pocitania:[/FONT]

[FONT='Arial','sans-serif']30.000.000.000 : 46.063.511= ca. [/FONT][FONT='Arial','sans-serif']651 milionov Euro [/FONT]
[FONT='Arial','sans-serif']!!!!pre kazdeho Spaniela!!!![/FONT]

[FONT='Arial','sans-serif']Ak vezmeme, ze kazda rodina ma 4 clenov , dostala by kazda rodina ca. 2,5 miliardy Euro. [/FONT]

[FONT='Arial','sans-serif']Hm, z tych penazi sa tie hypoteky uz snad daju zaplatit.[/FONT]

[FONT='Arial','sans-serif']To je kriza. Ocividne sa oplati povazovat nas za hlupakov.[/FONT]

[FONT='Arial','sans-serif']Tak ako vlada, tak aj opozicia sa z nas smeju.[/FONT]
[FONT='Arial','sans-serif']A co robime my? Neurobime naozaj nic? [/FONT]

[FONT='Arial','sans-serif']Posli aspon tento maly vypocet svojim znamym, aby sa im aspon trochu otvorili oci. Tie peniaze za to stoja.[/FONT]
...to je čoooo???
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

a toto ma úplne dostalo

http://halbot.haluze.sk/?id=4893
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať