Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Marianna01 Pozri príspevok
a toto ma úplne dostalo

http://halbot.haluze.sk/?id=4893
Úžasné.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Od jakživa to takto bolo!
Naposledy upravil alla66 : 06.12.09 at 20:24
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Mne sa zapáčilo toto: http://halbot.haluze.sk/?id=4882
akurát neviem, čo tie gombíky na tom ramene napravo???
0 0
kergulaan kergulaan

kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

Zitulda Pozri príspevok
V
...., bude obnasat nepredstavitelnu sumu 700 miliard Dolarov..
:
Na planete Zem zije momentalne 6,7 miliardy ludi. Ak vydelime len tych 700 miliard tymi 6,7 milardami, znamena to, ze
KAZDY JEDEN obyvatel Zeme dostane 104 milionov Dolarov

Teda ja neviem, bud je uz vela hodin a mam ist spat alebo dotycna/y nevie ratat:
700 000 000 000:6 700 000 000=104.47 USD a nie milionov usd
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Rozalka Pozri príspevok
Mne sa zapáčilo toto: http://halbot.haluze.sk/?id=4882
akurát neviem, čo tie gombíky na tom ramene napravo???
To sú japonské hračičky, tým ovládaš celé WC - bidet, teplotu vody, sklápanie dosky, splachovanie, rádio a pod.

0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Ako spíte môže o vás veľa prezradiť
Profesor Chris Idzikowski, riaditeľ Poradenského inštitútu pre hodnotenie spánku, analyzoval šesť najbežnejších polôh v posteli a zistil, že každá zodpovedá niektorému typu osobnosti. "Všetci sme si vedomí toho, čo o nás hovorí náš postoj, keď sme pri vedomí, ale toto je po prvýkrát, čo sa pozeráme na to, čo o nás hovorí naše podvedomie, keď spíme," povedal profesor.
*


Autor: BBC

*
Emryo - 41 percent: Takto spia tí, čo sú zvonku tvrdí, ale vo vnútri citliví. Pri prvom stretnutí môžu byť hanbliví.


Drevo - 15 percent: Títo spáči sú uvoľnení, spoločenskí ľudia, ktorí sú radi súčasťou davov a sú dôverčiví voči cudzincom.

Prosiaca - 13 percent: Tí, ktorí takto spia, sú otvorení, ale môžu byť aj podozrievaví až cynickí. Pomaly sa rozhodujú, ale keď sa už raz rozhodnú, tak svoje rozhodnutie len tak ľahko nezmenia.

Vojak - 8 percent: Ľudia spiaci v tejto polohe su vo všeobecnosti tichí a uzavretí. Nemajú radi neporiadok a majú na seba a na ostatných veľké požiadavky.

Padajúci - 7 percent: Spoločenskí a zdravo drzí ľudia, ale vedia byť nervózni a plytkí a nemajú radi kritiku a extrémne situácie.

Hviezdica - 5 percent: Títo spáči sú dobrí priatelia a sú stále pripravení načuvať ostatným a pomôcť. Neradi sú centrom pozornosti.

Profesor Idzikowski tiež zistil, že najčastejšie ľudia spia s jednou rukou alebo jednou nohou trčiacou spod prikrývky, alebo im trčia obe nohy. Iba jeden z desiatich je úplne prikrytý.
Naposledy upravil alla66 : 06.12.09 at 20:24
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Chobot Pozri príspevok
To sú japonské hračičky, tým ovládaš celé WC - bidet, teplotu vody, sklápanie dosky, splachovanie, rádio a pod.

Takže to aj vysprchuje, vysuší, navonia ...
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

bobino38 Pozri príspevok
...to je čoooo???
bobino ako to??? že sa Ti objavilo aj s fontami, ja som hneď po okopírovaní z došlého emailu a priložení uvidela to, čo je v Tvojom príspevku, okamžite celý príspevok opravovala ... pracne som vymazávala tie fonty.... a teraz je už čitateľný. Viď príspevok č.4500 .
Ako a prečo sa to stáva, keď niektoré okopírované emaily sa zobrazia aj s fontami, tak ako u Teba...to nechápem, možná že nám niekto znalý...ako napr Chobot to vysvetlí....
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Rozalka Pozri príspevok
Takže to aj vysprchuje, vysuší, navonia ...
Takéto kombi WC je už k dostaniu aj u nás... nie je to sranda, ale nad cenou sa obyčajný smrteľník... určite z chuti zarehoce....stojí to okolo 120000.-Sk t.j. cca 4000 €.
Pozrite si link...ináč, keby som bola celebrita zo smotánky ...určite by som neváhala kúpiť si.....aaale veď je to za cenu ako môj celoročný dôchodok
http://www.koupelny-sen.cz/sprchovac...p-185-100-11-1
PS: Ale oproti Číne tá Balena 800 má krajší dizain nemám pravdu???
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Zitulda Pozri príspevok
Takéto kombi WC je už k dostaniu aj u nás... nie je to sranda, ale nad cenou sa obyčajný smrteľník... určite z chuti zarehoce....stojí to okolo 120000.-Sk t.j. cca 4000 €.
Pozrite si link...ináč, keby som bola celebrita zo smotánky ...určite by som neváhala kúpiť si.....aaale veď je to za cenu ako môj celoročný dôchodok
http://www.koupelny-sen.cz/sprchovac...p-185-100-11-1
PS: Ale oproti Číne tá Balena 800 má krajší dizain nemám pravdu???
viem si dokonale predstaviť predavača, ako ponúka danú toaletu a vypočítava všetky jej prednosti
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Marianna01 Pozri príspevok
viem si dokonale predstaviť predavača, ako ponúka danú toaletu a vypočítava všetky jej prednosti
No veď ja si pri nákupoch vždy nechám detailne vysvetliť ako to funguje. Práve dnes som kupoval príklepovú vrtačku a veru predavač sa poriadne zapotil aby mi odpovedal na moje dotazy. U WC misy by to bolo podobné, nerobím rozdiely .
0 0
rennka rennka

rennka je offline (nepripojený) rennka

koniec jedneho fetaka
Drugs.jpg  
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Marianna01 Pozri príspevok
a toto ma úplne dostalo

http://halbot.haluze.sk/?id=4893
Nádhera.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Naposledy upravil alla66 : 06.12.09 at 20:24
0 0
kabatik kabatik

kabatik je offline (nepripojený) kabatik

Toto mi prišlo na mail. Oplatí sa to rozbaliť.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Kabátik, som si akurát odpila z kávy....a mám oprskaný celý monitor.
0 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
Moja bránica to skoro neprežila. Fakt super!!!!
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Mne na tom nejde zvuk
0 0
Jana1303 Jana1303

Jana1303 je offline (nepripojený) Jana1303

0 0
zsazsula zsazsula

zsazsula je offline (nepripojený) zsazsula

Jak funguje mozek
leftright_konflikt.jpg  
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať