Zavrieť

Porady

Súhrnný výkaz DPH podaný elektronicky

Dobrý deň, potrebujem poradiť so stiahnutím certifikátu. Klientsku elektronickú značku sa mi podarilo stiahnuť bez problémov, ale serverovskú elektronickú značku neviem stiahnuť. Už som bola aj v rubrike Podmienky využívania AES a v bode H som si prešla aj technické predpoklady na strane klienta a tam som si stiahla ajInštalačné súbory aplikácie D.Signer/XAdES. Ale nepomohlo mi to. Vie mi niekto technicky zdatnejší s tým pomôcť? Podľa mňa je to všetko strašne komplikované. Trápim sa stým už druhý deň. Ďakujem
Naposledy upravil Dav : 06.04.10 at 19:00
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Slavena Slavena

Slavena je offline (nepripojený) Slavena

Bojovníčka
sybila3 Pozri príspevok
no otvorí sa mi SV v novom okne a ďalej sa nepohnem, nemám tam ani options ani tlač krycích listov. čo s tým?
Že by sme nemali niečo nainštalované? Ja som z toho jeleň!
0 0
Jana1303 Jana1303

Jana1303 je offline (nepripojený) Jana1303

Ja už som z toho nešťastná, všetko mám nainštalované, mám ZEP, vypíšem výkaz, odkontrolujem, dám podpísať PUK, PUK 1 a potom vyskočí upozornenie : "Nastala chyba počas overovania podpisu", preto prosím o radu čo mám robiť.
0 0
bo2x bo2x

bo2x je offline (nepripojený) bo2x

Inštalácia certifikátov pre podanie SV DPH (platí pre nezaručený - dohoda):
1. Inštalovať dsignerxades2010.zip (DSigXadesWithXMLPlugin2010Setup) (ak na PC hlási, že nie je nainštalovaný Framenetwork.NET 2.0, treba predtým inštalovať súbor (dotnetfx)
2. Inštalovať msxml plugin
3. inštalovať signaturepolicy.zip (sigPolicy2010)
4. Prihlásiť sa cez ID a heslo
5. Úvod -> Správa certifikátov -> V texte v prvej vete je odkaz na konci vety "tu" , tam je klientský certifikát, treba ho stiahnúť a inštalovať, to isté aj v druhej vete je na konci vety odkaz "tu", tam je server certifikát, treba ho stiahnúť a nainštalovať
6. Vybrať subjekt
7. Podávanie dokumentov
8. Typ dokumentu, stlačiť pokračovať
9. Podanie dokumentu
10. Vypísanie prvej strany, kontrola údajov, tlač krycích listov (je potrebné mať inštalované pdf, nejaký adobe reader
11. Vypísanie 2. strany, kontrola údajov, označiť dokument, podpísať, ok,ok
12. Odošli, potvrdenka, vytlačiť, príp. uložiť, zatvoriť okno
13. Skontrolovať v Úvod -> Schránka správ -> ľavé okno -> neprečítané správy, či tam je potvrdenka
14. Odhlásiť
15. Odniesť krycí list (1. strana + vyhlásenie) na DÚ
1 0
Jana1303 Jana1303

Jana1303 je offline (nepripojený) Jana1303

Jana1303 Pozri príspevok
Ja už som z toho nešťastná, všetko mám nainštalované, mám ZEP, vypíšem výkaz, odkontrolujem, dám podpísať PUK, PUK 1 a potom vyskočí upozornenie : "Nastala chyba počas overovania podpisu", preto prosím o radu čo mám robiť.



.....nikto neporadí ????.....................
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Co radi bo2x je iste spravne a dokonale obsazne, ale je to praca pre zdatneho programatora, nie pre obycajnu uctovnicku. Ja som to vsetko nainstalovala, sice az na druhy pokus, ale len za ucinnej pomoci domenica, sama by som sa nepohla ani o pol kroka. Myslim, ze danovy urad by mal porozmyslat o nejakom jednoduchsom posielani tych dokumentov, ktore chce, aby sme mu odosielali.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Jana1303 Pozri príspevok
.....nikto neporadí ????.....................
Oprobuj kontaktovat domenica, myslim, ze ti ochotne poradi, so mnou mal bozsku trpezlivost.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Jana1303 Pozri príspevok
.....nikto neporadí ????.....................

Keď som nevedela pohnúť volala som na 048 4317222. To je telefón na ich stránku a dnes robia do 18.00 hod. Tam ti určite poradia.
1 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

mojej kamaratke sa nepodarilo prihlasit... zarucene dala spravne ID aj heslo... telefonna linka podpory permanentne obsadena... tak zaslala mejl so ziadostou o nove heslo...

stale nove heslo nema... a ja osobne tipujem, ze dnes jej ho ani neposlu... akurat jej len poslali potvrdzovaci mejl o prijati toho jej mejlu na vyziadanie noveho hesla...

bude z toho pokuta ak to dnes nezasle? (od obeda sa s tym trapi a proste sa jej nedari prihlasit)...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Neviem, ci tam este niekoho po telefone najde, ale ja som minuly tyzden tiez marne volala na linku podpory, bolo stale obsadene. Zavolala som na ustrednu UDR v Bystrici a otravovala som ich dovtedy, pokial ma nespojili s niekym, kto bol ochotny so mnou rozpravat. Doporucovala by som napisat mail, ze sa nepodarilo kontaktovat tu ich linku, opisat problem a poziadat pardonovanie. Neviem, ci to bude mat ucinok, ale za pokus by to stalo.
Ta pani, ktora so mnou hovorila, povedala, ze maju velmi vela telefonatov, ludia nevedia vykaz odoslat a ziadaju ich o rady.
A pre buducnost by som odporucila zacat s odosielanim vykazu skor, nenechavat to na posledny den.
1 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

daska: prisiel jej automaticky mejl ze jej ziadost zaregistrovali... takze z toho by snad malo byt jasne, ze sa proste neprihlasi.. nefunguje to... bohuzial neviem, ci to robi spravne... ci neni chyba niekde inde... lebo to riesim len na dialku... sme od seba 80km ...
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Jana1303 Pozri príspevok
Ja už som z toho nešťastná, všetko mám nainštalované, mám ZEP, vypíšem výkaz, odkontrolujem, dám podpísať PUK, PUK 1 a potom vyskočí upozornenie : "Nastala chyba počas overovania podpisu", preto prosím o radu čo mám robiť.
Len ten PIN 2 ......
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ten mail nenapisal nikto, to maju zautomatizovane, posielaju to na kazdu ziadost, ktoru im posles a po nejakom case reaguju na konkretnu poziadavku.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

daska: viem, ale ma aspon cosi v ruke, ze pisala...

neviem ako ju ukludnit...

co by ste robili vy?

ps: osobne si myslim, ze nechavat si to na poslednu chvilu sa musi vypomstit, ale ked uz skratili dobu o 5 dni a ona este doraba faktury, kym si to vsetko zase prekontroluje, douctuje, tak toto proste nestiha...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
A bol by problem faktury, ktore pridu po 15-tom zauctovat do noveho mesiaca?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Možno ide o faktúry odoslané ...
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Tak, podarilo sa za účinnej pomoci môjho syna (bez neho by som to isto nezvládla). Dával si pozor na jazyk , aby pri mne nenadával, vie, že to neznášam. Dúfam, že na budúci kvartál mi to už pôjde, že už tam nič nebude treba inštalovať.
0 0
Jana1303 Jana1303

Jana1303 je offline (nepripojený) Jana1303

domenico.office Pozri príspevok
Len ten PIN 2 ......
Áno len ten PIN 2. Veľmi pekne ďakujem a som šťastná že existujú výborní a ochotní poraďáci. Veľmi veľká vďaka a do skorého videnia.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

nakoniec jej nove heslo poslali uvidime, ci to dobojujeme...
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

držím palce, do polnoci máte ešte čas...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Prajem vela stastia.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať