Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:53
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Pobavili ste sa? Nech vám to vydrží...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Pobavili ste sa? Nech vám to vydrží...
To ma takto poznáš, že sa bavím na cudzí účet, čo sa zdravia týka.
Zle ma potom poznáš.

Sorry, že som hneď nepochopil, o aký vírus sa jedná.
Naposledy upravil buchač : 13.08.21 at 18:53
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

duves
Tu sa mažú príspevky? O tom, že v rusku majú zaočkovanosť pod 20%, čo maju zaostale africké krajiny.
Averu, mažú! Ale, nie sa. Niekto maže, aj tie, čo vystihujú jeho činnosť. Kto maže tu, tomu jebe, tu!
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

buchač
kukučka
Pobavili ste sa? Nech vám to vydrží...
To ma takto poznáš, že sa bavím na cudzí účet, čo sa zdravia týka.
Zle ma potom poznáš.

Sorry, že som hneď nepochopil, o aký vírus sa jedná.
Vôbec som nemyslela tento príspevok, ale debatu k môjmu predtým. Ešte furt som zvedavá na váš dnešný názor na práškovací letadlo, duški, čo čušíš? nemôžem dať smajla, bo zas budú hieroglyfy.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
... som zvedavá na váš dnešný názor na práškovací letadlo...
Nechaj tak...to nemá význam.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kukučka
buchač
kukučka
Pobavili ste sa? Nech vám to vydrží...
To ma takto poznáš, že sa bavím na cudzí účet, čo sa zdravia týka.
Zle ma potom poznáš.

Sorry, že som hneď nepochopil, o aký vírus sa jedná.
Vôbec som nemyslela tento príspevok, ale debatu k môjmu predtým. Ešte furt som zvedavá na váš dnešný názor na práškovací letadlo, duški, čo čušíš? nemôžem dať smajla, bo zas budú hieroglyfy.
Jóžin z bažin?
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
buchač
Citujem :
terezamaria: kukučka mi volala na messenger, že aby som vám napísala, že má vírus...

Hmmmmm....
Mala som napísať, že v počítači, či v telefóne? Nie ona našťastie
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

"Lenže trt je každému do toho, či sa jeden dá alebo nedá očkovať."

Akurát, že nám neočkovaným neprekáža vaše očkovanie, ale naopak je to desivý kvikot oviec.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
marleau
"Lenže trt je každému do toho, či sa jeden dá alebo nedá očkovať."

Akurát, že nám neočkovaným neprekáža vaše očkovanie, ale naopak je to desivý kvikot oviec.
Poviem ti na rovinu, mne osobne (zaočkovanemu) je šuma fuk tvoj výber. Čoskoro bude bič plieskač aj tu.

Počet nakazených a hospitalizovaných stúpa a v okrese Dallas (Texas) neostalo ani jedno voľné detské intenzívne lôžko, vyhlásil v piatok na tlačovej konferencii okresný sudca Clay Jenkins. "Znamená to, že ak vaše dieťa uviazlo vo vraku auta, ak má vaše dieťa vrodenú srdcovú chybu... a potrebuje lôžko na JIS, nedostane ho. Vaše dieťa bude musieť čakať, kým umrie iné dieťa."
https://abc7chicago.com/dallas-count...date/10951287/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
duves
marleau
"Lenže trt je každému do toho, či sa jeden dá alebo nedá očkovať."

Akurát, že nám neočkovaným neprekáža vaše očkovanie, ale naopak je to desivý kvikot oviec.
Poviem ti na rovinu, mne osobne (zaočkovanemu) je šuma fuk tvoj výber. Čoskoro bude bič plieskač aj tu.
Ja to poviem inak.
Je zaujímavé, že očkovaní neprotestujú, skôr sa realizuje práve tá druhá strana.

P.S.:
Veľa som počul, veľa videl...ale ešte som nechyroval, aby ovce kvíkali.
3 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
hovorí ako debil, vyzerá ako debil a je to aj debil.

https://refresher.sk/101910-Kotleba-...i-a-impotencii
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

No a ja chudera zaočkovaná mám po dvoch kamarátkach . Boli mi vinšovať a keď sa pri odchode dozvedeli, že som zaočkovaná, jedna pozerala na mňa ako na strašidlo a dodnes sa neozvala a neprišla ani na moruše, asi aby niečo odo mňa nedostala. Nech sa strčí do vačku. Druhá pre istotu neberie ani telefón. Alebo sa bojí že niečo prejde na ňu cez telefón, alebo ho furt hladká.
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Asi sú členkami "sesterstva" JBP (Jedna Baba Povedala).
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

babka - ježibabka
No a ja chudera zaočkovaná mám po dvoch kamarátkach .
No vidis, aspon aj take zivotne situacie vytriedia tvoje okolie.
Ja ockovana nie som, susedia ano aj nie, kamaratky ano aj nie ... a nik to neriesi. Casto telefonujem s ockovanou kamoskou v CZ, a pytam sa co nove ... ona vraj nevie, nesleduje to, nezaujima ju to
Za toto su vinovaty politici a media, ved teda ked sa niekto ockuje proti chripke, tiez neriesi ci iny su alebo nie su ockovany.
3 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Prečo si všetci myslia, že my neočkovaní budeme zrazu zomierať? Prečo si nezistíte, čo vlastne obsahuje tá vaša medicínka vo vakcíne, za ktorú nik neručí? Prečo si myslíte, že sa bojíme ihly? Nie, nebojíme, my sme odvážnejší, my sa nebojíme ani covidu. Prečo poľujete po nás nezaočkovaných?
0 1
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

marleau
"Lenže trt je každému do toho, či sa jeden dá alebo nedá očkovať."

Akurát, že nám neočkovaným neprekáža vaše očkovanie, ale naopak je to desivý kvikot oviec.
To vážne?, je až neuveriteľné, čo popierači, odmietači a antivaxeri sú schopní vyplodiť, ich absurdná argumentácia je je jedna vec, ale oveľa horšia je ta neskutočná agresivita, aká je na soc. sieťach a aká bola v Bratislave, opľúvanie ľudí, agresori koloidúcim strhávali rúška z tvárí, a nepochpoiteľný vulgarizmus to je to "neprekážanie" ? Jaj zabudol som to je "NÁZOR". A čo tak zdravotná sestra v nemecku - antivaxerka podá ľudom namiesto očkovacej látky fyziologický roztok !!! očná lekárka v Žiline - antivaxerka odmieta vyšetrenia očkovaných pacientov! A to nehovorím o nulitnej právničke (stačí si vypočuť tú je nahrávku,ako riešila lekárov v košickej nemocnici". Takto to ako neprekážajú zaočkovaní,?! Tak tupé prirovnanie ako "desivý kvikot oviec" patrí skôr do antivax skupín, nie sem na poradu, je to hnus
4 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marleau
Prečo si všetci myslia, že my neočkovaní budeme zrazu zomierať? Prečo si nezistíte, čo vlastne obsahuje tá vaša medicínka vo vakcíne, za ktorú nik neručí? Prečo si myslíte, že sa bojíme ihly? Nie, nebojíme, my sme odvážnejší, my sa nebojíme ani covidu. Prečo poľujete po nás nezaočkovaných?
Nik si nič nemyslí...myslím tým všeobecnú rovinu.

Laik si má zistiť obsah vakcínky ? Veď podumaj, čo si napísal.
Predsa odborné kruhy vedú o tejto problematike polemiku a nie laici aby sa dohodli.

Vieš, tak ti poviem o tých odvážnejších - odvážnych.
Hrdinov sú plné cintoríny...a nie iba tých, čo chytili coviďáka.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

marleau
Prečo poľujete po nás nezaočkovaných?
Prestan, nik na nas nepoluje.
Potrebuju predat https://finweb.hnonline.sk/financie-...zisku-a-trzieb
a ze taky pfizer nie je americky, ale aj nemecky.
V kazdom pripade rakusania, cesi ... akceptuju ockovanie len 9 mesiacov od podania druhej davky.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
majkii
je ta neskutočná agresivita, aká je na soc. sieťach
Niečo z reálu a nie zo sietí.

V Los Angeles dobodali muža a fyzicky napadli novinára po tom, čo sa medzi demonštrantmi protestujúcimi proti epidemiologickým opatreniam a ich odporcami z opačného tábora strhla v sobotu bitka. Informuje o tom agentúra AP.
Okolo druhej hodiny poobede miestneho času sa pred mestskou radnicou zhromaždila skupina ľudí, ktorá niesla americké vlajky a transparenty s heslami volajúcimi po „zdravotníckej slobode“. Neďaleko nich sa v rámci anti-protestu zišla ďalšia skupina.
Podľa miestnych médií pol hodinu neskôr vypukla medzi oboma tábormi bitka. Polícia informovala, že jeden muž utrpel bodné zranenia nožom a hasiči ho previezli do neďalekej nemocnice. Jeho stav je vážny.
„Prebieha vyšetrovanie, nikto nebol zatknutý,“ losangelská polícia napísala na Twitteri.
Odporcovia rúšok začali pokrikovať na rozhlasového reportéra z rádia KPCC Franka Stolzea. Ten vypovedal neskôr na polícii, že počas rozhovoru s respondentom ho napadol neznámy muž a začal ho kopať.
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...tmi-s-kovidom/
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať