Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:53
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Včera som dostal druhu v poradi. Takže som kompletne začipovany, zaSIM-kovaný, zadžípieskovaný.
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Hlavná vec, že si spokojný. Neprajem ti to, ani nikomu, ale vo svete rastú percentá chorých zaočkovaných.
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

celkom vtipný text hlavne o očkovaní

https://www.facebook.com/lukas.milan...58616694409405
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Pandemie nebo lež ?

Rozhovor s bývalou pracovníčkou Krajskej hygienickej stanice v Čes. Budějoviciach.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

... a

Pandemickej katastrofe sa dalo zabrániť. Odborníci povedali, čo malo byť inak

https://www.ta3.com/clanok/1210713/p...-byt-inak.html
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Aj moj pes v utorok zavakcinovany...začipovany ako pol rocny...pas spolocenskeho zvierata tiež ma....moze cestovat
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
kukučka
Hlavná vec, že si spokojný. Neprajem ti to, ani nikomu, ale vo svete rastú percentá chorých zaočkovaných.
Tiež si myslím, že je to šité horúcou ihlou.
Už len tie prejavy po očkovaní. Manželka bola očkovana ako zdravotna sestra skor, prekonala Covid, v nemocnici nebola, stratila čuch počas covidu. Ja som čuch nestratil, horučky neustupovali a odviezli ma do špitalu o 5 minút 12 s rozbiehajúcom zápalom pluc. Manželka mala po druhom očkovaní od Biontech na druhy deň horučku 38. Ja nič (tiež Biontech), ani ma rameno nebolelo ako po prvej vakcíne. Nehladaj v tom žiadne mimoriadne zahady (ani mimozemske, žiadne...), len to, že je to nepreskúmané a vakcína sa bude zlepšovať. Ešte 2-3 roky.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
korela
Pandemie nebo lež ?

Rozhovor s bývalou pracovníčkou Krajskej hygienickej stanice v Čes. Budějoviciach.
Taketo veci ani nezačnem pozerat. Myslíš, že mi niečo pichli mimozemšťania? Aby som mal horučky? Halucinacie posledne dni ako si pametam možno z detstva.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
duves
Taketo veci ani nezačnem pozerat.
Aj ty Brutus ?
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

duves
korela
Pandemie nebo lež ?

Rozhovor s bývalou pracovníčkou Krajskej hygienickej stanice v Čes. Budějoviciach.
Taketo veci ani nezačnem pozerat. Myslíš, že mi niečo pichli mimozemšťania? Aby som mal horučky? Halucinacie posledne dni ako si pametam možno z detstva.
Kto chce, si pozrie, kto nechce, tak nie. Keďže robila na pracovisku, kde sa pracovalo s dátami a vie, pri akom počte výskytu sa vyhlasuje stav epidémií a pandémií, doteraz je v Čechách to číslo na hony vzdialené k zavedeným predpisom.
Tiež spomenula tie roky tuším 96-97, kedy zomrelo oveľa viac ľudí na chrípku ako v súčasnosti k dnešnému dňu na Covid, a nikto tomu vtedy nevenoval zvýšenú pozornosť a neprisudzoval dôležitosť vrátane médií. Pospomínala aj ktoré konkrétne videá do týždňa YT zmazal. Uvádza fakty.

Ja som ho tiež mala, aj s horúčkou, aj s obručou bolesti okolo hlavy, suchý dráždivý kašeľ, ktorý sa držal iba v krku, nezišiel do priedušiek, čuch, chuť tiež fuč. To bolo počas volieb min. rok. už o tom vedeli, že je to tu, objednávala som si kvôli horúčke domov urnu. Tak ma inštruovali.

V tom mesiaci som bola iba raz na návšteve s taxi tam a späť, skočila pre jednu položku do Kauflandu, dnu a von, mám ho v ceste, ale nechodievame tam.
Ale prišla vnučka, dcéru poprosila, aby ju nedávala pár dní pred príchodom do škôlky, nech nekašle. Ešte v ten večer mi ukázala ako veľmi kašle, rovno na mňa. Všetky tri sme boli choré.
Oveľa neskôr sa matkám v škôlke priznala, športovkyňa, že ho prekonala už v januári, priniesla ho najskôr ona z cudziny.
Dá sa to vôbec vystopovať?
.
Tá pani tam spomína úlohu strachu, ktorý zahlcuje celý svet, manipuláciu strachom, známe veci. Ten sa podieľa na prekyslení organizmu rovnako ako dlhodobý stres, to všetko sa podieľa na vytváraní rôznych dg až po dnešné najťažšie civilizačné.

Nechápem, čo s týmito informáciami majú spoločné mimozemšťania.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Čo je to post-covid syndróm a ako ho liečiť? Viete, kedy máte nárok aj na kúpeľnú liečbu?

https://www.40plus.sk/co-je-to-post-...upelnu-liecbu/
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

MUDr. Macháčová: Ľudia, ktorí brali Ivermectin, majú menšie postcovidové následky

https://www.40plus.sk/vhodna-prevenc...dove-nasledky/
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Dnes je post covid vsetko....najlepsie ked covid pacoš ani nemal.....ako u nas v rodine...
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
korela
MUDr. Macháčová: Ľudia, ktorí brali Ivermectin, majú menšie postcovidové následky

https://www.40plus.sk/vhodna-prevenc...dove-nasledky/
Jeden od nas zo sídliska v zime vychvaloval tento zazrak a že v Brazílii to zachránilo miliony životov. Len tie miliony to už nedosvedčia.
https://pelipecky.sk/brazilia-otvara...e-koronavirus/
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
Akurát dialóg by som pozmenil...
" Hledáš nějakého léčitele ? "
" COŽE ???"

Nedávam osobné otázky, ale tu sa ťa spýtam, bol si už vôbec u niektorého? (Pretože ich dávaš aj ty mne.)
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
No hej...ja síce dávam otázky, no odpovede na ne nejak nedostavam.
Ale odpoviem...aj bol, aj nie.
...a včul buď múdra....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Prispôsobím si citáciu z článku.
" Jak se říká, když chcete znát pravdu, sledujte tok peněz. "

Keď chcete poznať pravdu, sledujte tok informácií a zdrojov.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať