Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:53
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
kukučka
.
Až na to, že nikto nezakazal aby sa zatvorili ambulancie. Skôr, než taku *****inu postneš si to over.
Moja manželka pracuje v ambulancii prakt.lekara. Radšej jej takeho duchaplnosti inteligentov nebudem ani ukazovať.
2 1
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Pardon, všetkym. Ale mnohé veci vidim inak, kedže to mam z prvej ruky.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

duves
kukučka
.
Až na to, že nikto nezakazal aby sa zatvorili ambulancie. Skôr, než taku *****inu postneš si to over.
Moja manželka pracuje v ambulancii prakt.lekara. Radšej jej takeho duchaplnosti inteligentov nebudem ani ukazovať.
duves, nie každá ambulancia funguje v režime ako ambulancia praktického lekára tvojej manželky. Mam 65+, nezucastnila som sa plošného testovania, zrušili mi zatiaľ bez náhradného termínu vyšetrenie kosti... Prakticka lekarka mi odmietla dat doporucenie na PCR test, ked nemám žiadne príznaky...
2 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Nie všetci čo majú + mu uverili. Test si urobili, teda nechali si spraviť. A teraz? V obchodoch od 9 do 11 hod. nech si nechajú spraviť, alebo krčmára požiadajú, či by nemohol, nechcel ...

šašo, šašo pi.!
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

keďže táto téma má názov - čo môžme urobiť pre svoje zdravie ... tak ja by som si dovolila .
treba ísť na šípky (sú celkom pekné tento rok) - a spraviť šípkový lekvár. A pri čistení šípok sa porozprávať . Alebo si aspoň spraviť výborný šípkový čaj Dneska nie je ktovieaké počasie - ale zajtra vraj to bude lepšie)
Netreba pozerať správy a rozčuľovať sa zbytočne . neviem veru, či nadávanie na všetko možné je ten správny liek ?
5 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Katy a R
keďže táto téma má názov - čo môžme urobiť pre svoje zdravie ... tak ja by som si dovolila .
Katy šak ULEJ Na zdravie
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

duves
kukučka
.
Až na to, že nikto nezakazal aby sa zatvorili ambulancie. Skôr, než taku *****inu postneš si to over.
Moja manželka pracuje v ambulancii prakt.lekara. Radšej jej takeho duchaplnosti inteligentov nebudem ani ukazovať.
Dala som to tu namiesto do srandičiek hoci som sa na tom zasmiala, ale je to skôr do plaču.
Veľmi dobre si rozmyslím, kým niečo vložím do tejto témy ako osvetu, aj keď viem, že bude vzápätí negatívna odozva. Snáď občas vnímate, že niekoho poučujem, ale nikdy nikoho nesúdim a nepovyšujem sa. Opakujem to isté, čo písala korela, nepodceňujem túto diagnózu a prosím Boha, aby som neochorela, alebo aspoň o ľahký priebeh. Ale súhlasím či už s Hnízdilom, Bukovským , alebo hercom Dušekom, že zdravie mám vo svojich rukách. Mňa chráni imunita a nie rúško. A nie si sám, kto má v rodine zdravotníka. Snažil si ma uraziť, nepodarilo sa, ale aj preto máš odo mňa mínusku.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ešte dopíšem, že som na tom podobne ako píše Veronika. Som objednaná na december.
Citujem sestričku: Ale bez testu nie, no ale uvidíme, čo bude...Prečo ste neprišli po pol roku? Vtedy sme brali. No lebo som necítila potrebu. U druhej som bola na odber krvi 7.10. teraz došli výsledky, na konzultáciu k lekárke ma nepustia cez vrátnicu. A ďalej škoda reči.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Toto je tiež o zdraví. Dušek a jeho hostia. Práve ich počúvam a pýtam sa, čo robia vaše deti na telesnej výchove? Viete to? Viete, že telocvične sú zatvorené?

0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Ak to spochybnuješ, nebude lepšie ísť za Dr.Bukovským? Ten predsa vie všetko.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Svet sa zbláznil....už sa to fakt preháňa.
Ak by sa niekto dal liečiť šarlatánom, smiešnym lekárom alebo dokonca druhotriednym hercom ?...ale jak je libo.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Niekto volí alternatívu, niekto psychiatra.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Alternatívu volí snáď každý, keď má problém, aj samovrah. Psychiatra? Kedy? Komu? Všetkým? Či len tomu kto to potrebuje? Čo potrebujeme, testy? Či histórie resty?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Niekto volí alternatívu, niekto psychiatra.
Keď zlyhá alternatíva, tak potom čo ?
Keď zlyhá psyché, tak potom čo ?
Keď zlyhajú oboje, tak čo potom ?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
kukučka
Niekto volí alternatívu, niekto psychiatra.
Keď zlyhá alternatíva, tak potom čo ?
Keď zlyhá psyché, tak potom čo ?
Keď zlyhajú oboje, tak čo potom ?
Nerada leziem kukučke do kapusty, ale nedá mi.
Opakujem sa tu na Porade stále dokola s tou istou myšlienkou, skúsenosťou a zásadou. Niečo si z toho musíš práve ty pamätať.

Ak MUDr. konečne stanoví dg, niekedy aj po 16-r., všakže, alebo pošle nemocnica pacienta domov zomrieť s predpoveďou do troch týždňov, pretože už sa našli pri prvej operácii metastázy po celom tele, a nájde sa v rodine nikto duchaprítomný a obetavý, ktorý dovtedy so "šarlatánmi" ani neprišiel do styku, iba tak s bylinkármi, lebo doba, tak čo iné môže nastúpiť ako alternatíva? Toto môže mať niekto niekomu za zlé? A hlavne ak zomierajúci sa dožil cez alternatívu ešte ďalších 16 rokov, otec rodiny maloletých detí?

Keď zlyháva psychika, je tiež dobré sa poobzerať po iných zdrojoch liečby. Prečo by sa mal človek trápiť?

Keď zlyhajú obe, ešte stále ostáva človeku viera v seba a v Boha.

https://www.martinus.sk/?uItem=162531
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

buchač
kukučka
Niekto volí alternatívu, niekto psychiatra.
Keď zlyhá alternatíva, tak potom čo ?
Keď zlyhá psyché, tak potom čo ?
Keď zlyhajú oboje, tak čo potom ?
Potom, potom, potom? Tak čo potom? Čo povie šašovič a čo povie národ? A kedy? Kedy zmení svoj názor? Hlas ...
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Dr. Bukovsky mi pripomína tie praktiky šmejdov, dobre sa to počúva a dobre mu (im) to zarába. Dušeka som mohol, ako herca. Bud to hral dobre, alebo naozaj taky aj bol. Rešpektujem ho. No nie je ani virolog, ani lekar, akykokolvek.
dušek.jpg  
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Akurát dialóg by som pozmenil...
" Hledáš nějakého léčitele ? "
" COŽE ???"

1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

buchač
kukučka
Niekto volí alternatívu, niekto psychiatra.
Keď zlyhá alternatíva, tak potom čo ?
Keď zlyhá psyché, tak potom čo ?
Keď zlyhajú oboje, tak čo potom ?
Chodíš na poradu a zhadzuješ všetko a všetkých? Či sa vidíš inak?
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Buchač, 100 bodove.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať