Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:53
annova annova

annova je offline (nepripojený) annova

buchač
annova
Rizikovy priplatok?
Pane Bože, daj mi silu...

P.S.:
Dúfam, že povzdych nebude braný ako urážka a útok na povolanie účtovníka.

Opat kopirujes, len co sa ti chce, aby si vytvaral rozpory.

Neviem kto si, cim si sa zivil v minulosti, nezaujima ma to. Ale podla toho, ze ako pises si uz 20 rokov na dochodku, tak by si mal mat troska zivotnych skusenosti.
Vazim si mudrost starsich i mladsich ako ja, ale ty tam nezapadas.
To je vsetko, co si myslim k tvojej osobe, nic viac, nic menej.
Nebudem sa uz viac k tebe vyjadrovat, iny nazor ako tvoj neakceptujes a jedine co vies na porade, je urazat. Prajem krasny zvysok dna.
Naposledy upravil annova : 25.10.20 at 16:22
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

A ako to vlastne je? Áno/Nie = Pozitívny/Negatívny. Lebo pri pálenke pozitívny = ten ho má.
0 0
annova annova

annova je offline (nepripojený) annova

sito
A ako to vlastne je? Áno/Nie = Pozitívny/Negatívny. Lebo pri pálenke pozitívny = ten ho má.
V minulosti sa palenke hovorilo, ze je pliaga ludstva. Tak a teraz ta pliaga bojuje proti inej pliage.
Palenka na rukach vysusuje, po poziti mas rano sucho v puse....ale pri piti teplo na dusi.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

annova
sito
A ako to vlastne je? Áno/Nie = Pozitívny/Negatívny. Lebo pri pálenke pozitívny = ten ho má.
V minulosti sa palenke hovorilo, ze je pliaga ludstva. Tak a teraz ta pliaga bojuje proti inej pliage.
Palenka na rukach vysusuje, po poziti mas rano sucho v puse....ale pri piti teplo na dusi.
Na báze 60 % funguje ako dezinfekcia, teda pozitívne. Na rukách, na duši?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
annova
kopretinka
Tých 20eur si delia všetci,čo sú na danom stanovišti.Je to niečo ako rizikovy priplatok.
Rizikovy priplatok? V skafandri ako astronauti ?
A ludia pozitivny vedla negativneho cakaju na vysledok? Co dostanu oni. Maximalne sa nakazia od skutocne pozitivnych a maju to gratis....A ako som pocula naseho naj, nech si nemyslia, ze ked je negat., tak ze nemoze byt o chvilu pozitivny. To bude dokedy takto testovat?
Chapem, firmicka dovezie dalsie testy, aby vzorka bola co najvacsia, ved tieto testy este nemaju ziadnu studiu. Na Slovensku bude velka vzorka.

Ja si myslim, ze podla " vysledkov testovania" nas uzatvoria do vianoc, aby sme si to este uzili. Po novom roku sa nabehne na postup roku 2020 a tak dokolecka.

Nehovorim, ze tu nieje virus, ktory napada ludi s oslabenou imunitou, starsich ludi a ludi s obezitou, cukrovkou. Bohuzial, oni neumieraju na koronu, ale na to, ze ich uz tak vycerpany organizmuz nedokaze bojovat s dalsim virusom.
Dal som celé, aby som zasa nebol obvinený z vytrhávania z kontextu.

Rizikový príplatok a dokonca pre tých, čo sú v ochrannom (dosť tenkom) oblečení ?
Nuž, môj zať má trochu iný "obliečok"...taký z azbestu. Dokonca berie rizikový príplatok za svoju robotu. Maximálne by zhorel a mal by to grátis.
Veď práve na takéto účely ten príplatok totiž je, nakoľko je to určitá motivávia, lebo inak by sa na tie rizikové práce jeden vykadil.
Že " maximálne " sa nakazia ? To vážne, to fakt ?

Vírus nenapadá LEN ľudí s oslabenou imunitou, on napadá všetkých a to bez rozdielu.
Jedinci s oslabenou imunitou ALE nedokážu vždy adekvátne bojovať...a to aj napriek tomu, že ich organizmus nemusí byť vyčerpaný.
Všímaš si ten rozdiel, čo si napísala ty a čo píšem ja ?
Poznámka - ako preživší pacient po rakovine a momentálne diabetik snáď o tom trochu viem...či ?


annova
buchač
annova
Rizikovy priplatok?
Pane Bože, daj mi silu...

P.S.:
Dúfam, že povzdych nebude braný ako urážka a útok na povolanie účtovníka.

Opat kopirujes, len co sa ti chce, aby si vytvaral rozpory.

Neviem kto si, cim si sa zivil v minulosti, nezaujima ma to. Ale podla toho, ze ako pises si uz 20 rokov na dochodku, tak by si mal mat troska zivotnych skusenosti.
Vazim si mudrost starsich i mladsich ako ja, ale ty tam nezapadas.
To je vsetko, co si myslim k tvojej osobe, nic viac, nic menej.
Nebudem sa uz viac k tebe vyjadrovat, iny nazor ako tvoj neakceptujes a jedine co vies na porade, je urazat. Prajem krasny zvysok dna.
Kto som, čo som...kto vie, ten vie. Či mám alebo nemám skúsenosti, to je otázka. Pre niekoho málo, pre niekoho veľa. Jeden má také, druhý onakvejšie.
Moja mama vravievala..." Starší nemusia byť múdrejší, no rozhodne sú skúsenejší."

...a ozaj...teba som ešte neurazil, nebolo prečo.
Poznámka k povolaniu účtovník bola v úplne inom význame, len ju bolo potrebné pochopiť.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
annova
sito
A ako to vlastne je? Áno/Nie = Pozitívny/Negatívny. Lebo pri pálenke pozitívny = ten ho má.
V minulosti sa palenke hovorilo, ze je pliaga ludstva. Tak a teraz ta pliaga bojuje proti inej pliage.
Palenka na rukach vysusuje, po poziti mas rano sucho v puse....ale pri piti teplo na dusi.
Hej a prečo sa to roznášalo na tej oravskej veselke? Síce slopali z jedneho poharika, ale ved alkohol. Tvoja teoria zlyhala. Vieš prečo?
https://bosnak.blog.sme.sk/c/545620/...-covidovy.html
0 0
annova annova

annova je offline (nepripojený) annova

duves
annova
sito
A ako to vlastne je? Áno/Nie = Pozitívny/Negatívny. Lebo pri pálenke pozitívny = ten ho má.
V minulosti sa palenke hovorilo, ze je pliaga ludstva. Tak a teraz ta pliaga bojuje proti inej pliage.
Palenka na rukach vysusuje, po poziti mas rano sucho v puse....ale pri piti teplo na dusi.
Hej a prečo sa to roznášalo na tej oravskej veselke? Síce slopali z jedneho poharika, ale ved alkohol. Tvoja teoria zlyhala. Vieš prečo?
https://bosnak.blog.sme.sk/c/545620/...-covidovy.html
Hovorila som o dezinfekcii, preto tam je uvedene vysusovanie pokozky ruk, nie o liecbe. Doporucuju dezinfekciu a palenka je idealna. Zahreje na dusi.. je ti teplo, ked ju vypijes.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
annova
Hovorila som o dezinfekcii, preto tam je uvedene vysusovanie pokozky ruk, nie o liecbe. Doporucuju dezinfekciu a palenka je idealna. Zahreje na dusi.. je ti teplo, ked ju vypijes.
Alkohol sa vyrába tzv.pálením. Preto sa jej ludovo vraví "pálenka". Ale pozor, alkohol hreje, ale nezaodeje.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

dajte už pokoj veď to je obyčajná chrípočka čo sa dá vyležať. Ak nemám pravdu spýtajte sa Sulíka prečo nás zatvára a on sám pobieha po krčmách aj s politickým kolegom bez rúška a a k ho aj mal tak ho ponechal ako možný infekčný materiál tam kde sedel. Alebo MGR Kollár miesto toho aby v takejto vážnej situácii sedel doma pri niektorej z jedenástich žien či koľko ich má, loví dalšiu konkubínu na odovzdanie genetického materiálu a robí si srandu z národa a ako to povedal jeden poslanec rúška nasadené len pred kamerami a do tretice aj MGR či ING. Matovič (či aký titul si privlastnil) od jari káže ako sa máme zodpovedne správať a sám sa vyciera aj so svojimi politickými kumpánmi pred kamerami bez rúšok. Títo nám dali návod ako nebrať zákony vyhlášky a nariadenia vážne, aby nám povedal že sme si to posrali, keď sa nenecháme otestovať napolo funkčnými testami, tak nás zavrie doma No nech mi niekto tvrdí že tá chrípôčka po tom všetkom čo tu predvádzajú som si nezačal myslieť že nie je taká nebezpečná a nakoniec na niečo sa zomrieť vždy musí. neexistuje diagnóza " zomrel len tak z ničoho nič"
0 1
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pavol54
dajte už pokoj veď to je obyčajná chrípočka čo sa dá vyležať. Ak nemám pravdu spýtajte sa Sulíka prečo nás zatvára a on sám pobieha po krčmách aj s politickým kolegom bez rúška a a k ho aj mal tak ho ponechal ako možný infekčný materiál tam kde sedel. Alebo MGR Kollár miesto toho aby v takejto vážnej situácii sedel doma pri niektorej z jedenástich žien či koľko ich má, loví dalšiu konkubínu na odovzdanie genetického materiálu a robí si srandu z národa a ako to povedal jeden poslanec rúška nasadené len pred kamerami a do tretice aj MGR či ING. Matovič (či aký titul si privlastnil) od jari káže ako sa máme zodpovedne správať a sám sa vyciera aj so svojimi politickými kumpánmi pred kamerami bez rúšok. Títo nám dali návod ako nebrať zákony vyhlášky a nariadenia vážne, aby nám povedal že sme si to posrali, keď sa nenecháme otestovať napolo funkčnými testami, tak nás zavrie doma No nech mi niekto tvrdí že tá chrípôčka po tom všetkom čo tu predvádzajú som si nezačal myslieť že nie je taká nebezpečná a nakoniec na niečo sa zomrieť vždy musí. neexistuje diagnóza " zomrel len tak z ničoho nič"
Ach jaj, Pali, Pali moja staršia dcéra teraz pracuje v ČR na covidovom oddelení, nechci vedieť čo mi vraví ako to ide s pacientmi, dole vodou.......
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Mila123
pavol54
dajte už pokoj veď to je obyčajná chrípočka čo sa dá vyležať. Ak nemám pravdu spýtajte sa Sulíka prečo nás zatvára a on sám pobieha po krčmách aj s politickým kolegom bez rúška a a k ho aj mal tak ho ponechal ako možný infekčný materiál tam kde sedel. Alebo MGR Kollár miesto toho aby v takejto vážnej situácii sedel doma pri niektorej z jedenástich žien či koľko ich má, loví dalšiu konkubínu na odovzdanie genetického materiálu a robí si srandu z národa a ako to povedal jeden poslanec rúška nasadené len pred kamerami a do tretice aj MGR či ING. Matovič (či aký titul si privlastnil) od jari káže ako sa máme zodpovedne správať a sám sa vyciera aj so svojimi politickými kumpánmi pred kamerami bez rúšok. Títo nám dali návod ako nebrať zákony vyhlášky a nariadenia vážne, aby nám povedal že sme si to posrali, keď sa nenecháme otestovať napolo funkčnými testami, tak nás zavrie doma No nech mi niekto tvrdí že tá chrípôčka po tom všetkom čo tu predvádzajú som si nezačal myslieť že nie je taká nebezpečná a nakoniec na niečo sa zomrieť vždy musí. neexistuje diagnóza " zomrel len tak z ničoho nič"
Ach jaj, Pali, Pali moja staršia dcéra teraz pracuje v ČR na covidovom oddelení, nechci vedieť čo mi vraví ako to ide s pacientmi, dole vodou.......
Nepochopila si že som to myslel ironicky, tak ako si z nás robia srandu politici? preto som sa na nich odvolával alebo presnejšie oni informácie o stave nemajú, keď sa tak správajú
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Mila123
Ach jaj, Pali, Pali moja staršia dcéra teraz pracuje v ČR na covidovom oddelení, nechci vedieť čo mi vraví ako to ide s pacientmi, dole vodou.......
Držím palce, aby sa jej nič neprihodilo. Majú to náročné a hlúpi ludia im nadávajú.
4 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pavol54
Mila123
pavol54
dajte už pokoj veď to je obyčajná chrípočka čo sa dá vyležať. Ak nemám pravdu spýtajte sa Sulíka prečo nás zatvára a on sám pobieha po krčmách aj s politickým kolegom bez rúška a a k ho aj mal tak ho ponechal ako možný infekčný materiál tam kde sedel. Alebo MGR Kollár miesto toho aby v takejto vážnej situácii sedel doma pri niektorej z jedenástich žien či koľko ich má, loví dalšiu konkubínu na odovzdanie genetického materiálu a robí si srandu z národa a ako to povedal jeden poslanec rúška nasadené len pred kamerami a do tretice aj MGR či ING. Matovič (či aký titul si privlastnil) od jari káže ako sa máme zodpovedne správať a sám sa vyciera aj so svojimi politickými kumpánmi pred kamerami bez rúšok. Títo nám dali návod ako nebrať zákony vyhlášky a nariadenia vážne, aby nám povedal že sme si to posrali, keď sa nenecháme otestovať napolo funkčnými testami, tak nás zavrie doma No nech mi niekto tvrdí že tá chrípôčka po tom všetkom čo tu predvádzajú som si nezačal myslieť že nie je taká nebezpečná a nakoniec na niečo sa zomrieť vždy musí. neexistuje diagnóza " zomrel len tak z ničoho nič"
Ach jaj, Pali, Pali moja staršia dcéra teraz pracuje v ČR na covidovom oddelení, nechci vedieť čo mi vraví ako to ide s pacientmi, dole vodou.......
Nepochopila si že som to myslel ironicky, tak ako si z nás robia srandu politici? preto som sa na nich odvolával alebo presnejšie oni informácie o stave nemajú, keď sa tak správajú
ozaj nepochopila som iróniu........
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Tak už sa pripravuje pre sralov novy typ neinvazneho testu. Aby im teda nedali do mozgu ten záhadny čip.
Nějakým způsobem se bude muset vypláchnout nosohltan. Z toho vzešlý „vyplivnutý“ vzorek bude obsahovat všechno možné, mimo jiné i viry, jež se v tomto případě budou detekovat pomocí testu, který se zaměří na analýzu povrchu viru. Název antigenní test je tu proto, že antigenem je míněn virový protein, což se rovná tomu, z čeho je udělaný výše uvedený fotbalový míč.

https://ceskapozice.lidovky.cz/tema/antigenni-testy-jsou-rychle-a-v-mnohem-jednodussi-nez-pcr-testovani.A201025_182155_pozice-tema_lube
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Už sa teším na piatok. Nepôjdem do rady na teplé rožky. Pôjdem do rady v studenom počasí, a možno sa vyčasí a dostanem doklad na lepšie časy. 65 + ... Žeby posledné najlepšie časy. Vraj dobre už bolo ... čo už?

https://www.google.com/url?sa=t&rct=...Y13-h393fPeZHE
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

duves
Tak už sa pripravuje pre sralov novy typ neinvazneho testu. Aby im teda nedali do mozgu ten záhadny čip.
Nějakým způsobem se bude muset vypláchnout nosohltan. Z toho vzešlý „vyplivnutý“ vzorek bude obsahovat všechno možné, mimo jiné i viry, jež se v tomto případě budou detekovat pomocí testu, který se zaměří na analýzu povrchu viru. Název antigenní test je tu proto, že antigenem je míněn virový protein, což se rovná tomu, z čeho je udělaný výše uvedený fotbalový míč.

https://ceskapozice.lidovky.cz/tema/antigenni-testy-jsou-rychle-a-v-mnohem-jednodussi-nez-pcr-testovani.A201025_182155_pozice-tema_lube
Ty si kto,ze ma nazyvas sraľom...lebo odmietam ist na testy?!....ty co si v zivote nebol chory- si nemal chripku az teraz?!...ja covid chripku nepodcenujem...ale sa ani z nej neposeriem...kazdy sme si asi uz zdravotne zazili kadeco....ja dva krat rozparane brucho,vrtanie a pichanie do cecku..jedno umrvenie druhe iba tak do ziveho....kazde jedno "prechladnutie"-chripočka tazke a dlhe kašle,krvacanie z nosa lebo sliznica zdevastovana so soplov...ano teplota minim.lebo mam hypotermiu...cize ja ked 37..tak uz je to horucka sa pise....tak ja som tu sralo
Ano sraľo som,ale iba o svojich rodicov...
2 1
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
lujza.j
Ty si kto,ze ma nazyvas sraľom...lebo odmietam ist na testy?!.....
Nespomínam si, že by som ťa tam menoval.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Mila123
pavol54
dajte už pokoj veď to je obyčajná chrípočka čo sa dá vyležať. Ak nemám pravdu spýtajte sa Sulíka prečo nás zatvára a on sám pobieha po krčmách aj s politickým kolegom bez rúška a a k ho aj mal tak ho ponechal ako možný infekčný materiál tam kde sedel. Alebo MGR Kollár miesto toho aby v takejto vážnej situácii sedel doma pri niektorej z jedenástich žien či koľko ich má, loví dalšiu konkubínu na odovzdanie genetického materiálu a robí si srandu z národa a ako to povedal jeden poslanec rúška nasadené len pred kamerami a do tretice aj MGR či ING. Matovič (či aký titul si privlastnil) od jari káže ako sa máme zodpovedne správať a sám sa vyciera aj so svojimi politickými kumpánmi pred kamerami bez rúšok. Títo nám dali návod ako nebrať zákony vyhlášky a nariadenia vážne, aby nám povedal že sme si to posrali, keď sa nenecháme otestovať napolo funkčnými testami, tak nás zavrie doma No nech mi niekto tvrdí že tá chrípôčka po tom všetkom čo tu predvádzajú som si nezačal myslieť že nie je taká nebezpečná a nakoniec na niečo sa zomrieť vždy musí. neexistuje diagnóza " zomrel len tak z ničoho nič"
Ach jaj, Pali, Pali moja staršia dcéra teraz pracuje v ČR na covidovom oddelení, nechci vedieť čo mi vraví ako to ide s pacientmi, dole vodou.......
Primárka z Bulovky aspoň nezastrašuje svoj ľud. A tá vie, o čom hovorí.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

sito
Už sa teším na piatok. Nepôjdem do rady na teplé rožky. Pôjdem do rady v studenom počasí, a možno sa vyčasí a dostanem doklad na lepšie časy. 65 + ... Žeby posledné najlepšie časy. Vraj dobre už bolo ... čo už?

https://www.google.com/url?sa=t&rct=...Y13-h393fPeZHE
V piatok môžeš kľudne na rožky,netestuje sa.
A ak máš 65+,tak nemusíš vôbec.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať