Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 22:53
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
ak prvý deň vstane už večer predtým a posledný deň až ráno tak to je tridsať Aj deň má 24 hodín plus noc a možno si o hodinu privstať a hodinu neskôr ísť spať.
...a hneď je to 26 hodín.....
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
lujza.j
Za pondelok.... skoro 3tisic vylecenych z covidu....šok ked nie je na covid liek....zelam vela zdravia....
Len kedy bude za pondelok takmer 3tisic vyliecenych z rakoviny...tiez nie je liek....
Lui šak to sa už začína prejavovať účinok testovania.
A keby to testovali teplomermi, tak mohli nejaké melóniky ušetriť.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
ak prvý deň vstane už večer predtým a posledný deň až ráno tak to je tridsať Aj deň má 24 hodín plus noc a možno si o hodinu privstať a hodinu neskôr ísť spať.
...a hneď je to 26 hodín.....
24 +8 noc +1+1
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
lujza.j
Za pondelok.... skoro 3tisic vylecenych z covidu....šok ked nie je na covid liek....zelam vela zdravia....
Len kedy bude za pondelok takmer 3tisic vyliecenych z rakoviny...tiez nie je liek....
No ako píšem na mojom blogu, tak znovu, ako 3 ročnym deťom, ale ja som trpezlivy..
Vírus bol zlikvidovaný organizmom. Zápal pľúc bol eliminovaný antibiotikami, tie neslúžili na likvidáciu vírusu Covid19, nepomáhajú priamo na vírus. Po internete kolujú zvlaštne filozofické otazky, že keď bol niekto pozitívne testovaný, ale neochorel, kde je teda ten záhadný vírus? Tak im to treba trpezlivo vysvetlovať ako 3 ročným deťom, nie každý rýchlo chápe. Takže buď máte príznaky, napr. ako ja, alebo aj žiadne. Ale je roznášač, je infekčný. Niektorí to akoby prechodia, samozrejme musia byť doma a nesmú medzi ľudí, aby to nešírili (napr. na svadby na Oravu). Organizmus sa s tým vysporiadava, zabíja vírus a postupne sa vytvárajú protilátky.
Rakovina je čo? Vírus?No ty si nový Bukovsky, konečne ma konkurenciu. Už mu pšenka nepokvete.
2 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Daj sa otestovať?

19.11.2020.

PCR 9 836, nakazených 1 818, 18,48 %.

Ag 15 103, nakazených 635, 4,20 %.

Ag 1,54 %, nakazených 34,93 %.

Čím? Koľko stálo PCR a koľko Ag?

Týmto už nepomôže ani jeden.

PCR spolu 93 396, úmrtia spolu 614, 0,66%

Títo už môžu vyskakovať.

PCR živí nakazení 92 782, prekonali ako zdraví 40 816, 43,99 %.

Behajú medzi nami.

PCR nakazení 51 966, 56,01 %.
Naposledy upravil sito : 20.11.20 at 14:15
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať